Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) orbano válasza Pörp (#13650) üzenetére


orbano
félisten

köszi. meg lehet ezt valahogy valahol hallgatni, vagy ki lehet próbálni? mert pl. xcbikeré is relatíve halk, de az őrületbe kerget alacsony fordulaton a brummogása.

egyébként 6 darab szilent van hátul

A vér nem válik VAZZE!™

(#13652) neduddki válasza Pörp (#13650) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na itten van a fele, tobbi sozban: sepru

udv

neduddki

p.s. amugy jo poen, hogy az 1.4es a leghosszabb 1-2:- )))

mod: bazz aszittem befer, majd este csinlaok kisebbet addig linkesitve

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13653) orbano válasza neduddki (#13652) üzenetére


orbano
félisten

töltsd fel ide, automatikusan kapsz thumbnailt linkkel a kódba :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#13654) Pörp válasza orbano (#13651) üzenetére


Pörp
senior tag

Sajnos nem tudom hol lehetne meghallgatni, engem is érdekelne. cé D14 nevű crxfórumos tag ajánlotta nekem, ha nem akarok ordító hangú dobot, de azért jobb legyen mint a gyári. Szerinte ez a tuti. Amúgy amik itt vannak, azokat el tudja hozni a morepowertuning.hu-s csóka olcsóbban, legalábbis nekem ezt mondta.

(#13655) neduddki válasza orbano (#13653) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem lehet asz t a nygati imperialasitak is meg tunnyak nezni az pedig nem cel a amai nehez idokben:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13656) Pörp válasza neduddki (#13655) üzenetére


Pörp
senior tag

A 7gen 1.4 3. fokozatban 2250-et pörög 40Km/h-nál, jól látom? Az enyim 2000-et kereken. Azt hiszem. 60Km/h-nál 4. fokozatban meg már majdnem 3000-et pörög?

(#13657) orbano válasza Pörp (#13654) üzenetére


orbano
félisten

éés neki ilyen van a kocsiján?

neduddki: :DDD

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#13658) neduddki válasza Pörp (#13656) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

gyari adatok alapjan ez gyun ki 195/65r15-val, ha szar a service manual akkor ez is az, orakon nem eszt latom, de a sebessegmerot mar meregettem az korrekt, akor mar csak a forszammero csalhat, de eoorl edelegtem ma rkorabban is
speedometered merted mar???:- )))

udv

neduddki

mod: mogyuk az az 1.4-1.7 egyformasag nelam felveti, hogy egy "aprokat" tul van meretezve a sebvaltom /meg a szoasosn is tul/, ami orom es bodosagra ad okt:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13659) Pörp válasza neduddki (#13658) üzenetére


Pörp
senior tag

Hogy csal valamennyit a km-óra az biztos. Váltóméretes gumival aprókát szerintem. A km/h óra kalibrálására gondoltál, vagy kimérésére, hogy hol mér-e? Nem csináltam ilyet, hol lehet? Fater Suzukija is 60-nál 4-ben 2000RPM környékén forog asszem. Ez a diagram honnan van?

orbano: így konkrétan nem mondta hogy neki is az van :) Neki cold air, meg ESi hengerfej+no katalizátor rendszere van, így gondolom alapból hangosabb mint egy gyári autó. A fórumon rákeresve a twin loop-ra az jött ki a hsz-ekből, hogy csendesség=twin-loop dob. Valóban meghallgatva lehetne eldönteni...

[ Szerkesztve ]

(#13660) Winner_hun válasza orbano (#13648) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na ja, a fóliázás előtt én is agyalok az első szélvédő cseréjén.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13661) Winner_hun válasza Sipi16 (#13649) üzenetére


Winner_hun
félisten

Langyos víz rulz és még párásodni se fog a belseje, amikor meg már párásodna akkor már rég meleg jön be:) Mielőtt jönne a hideg szélvédőre meleg víz megrepeszti meg hasonló duma, jelentem nem érdekel, az igen meleg vizet is kibírják, nemhogy a langyosat, nem lesz semmi bajuk. Mondjuk a nagyon meleget csak a kispolákon végeztem, de ha az bírta akkor ez pláne kell, hogy bírja:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13662) Winner_hun válasza orbano (#13653) üzenetére


Winner_hun
félisten

A nagy kép meg ha kilóg, van görgetősáv, szóval az se gond. Mondjuk én a böngészőn belül meg akkorára nagyítom / kicsinyítem a képet amekkorára csak akarom:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13663) Sipi16 válasza Winner_hun (#13661) üzenetére


Sipi16
senior tag

Aki nem kertes házban lakik annak ez egy kicsit nehezebb. Nemsoká bekerül a kupémelegítö is. Akkor már nem lesz ilyen problémám. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13664) Winner_hun válasza Sipi16 (#13663) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor kiállsz az utcára és ott löttyinted körbe.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13666) neduddki válasza Winner_hun (#13661) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en csap hideg vizzel szoktma korbeonteni oszt megoldva, kapargassa a fene

udv

neduddk8i

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13667) neduddki válasza Pörp (#13659) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

gps, abra meg excelbul van:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13668) Pörp válasza neduddki (#13667) üzenetére


Pörp
senior tag

GPS-el majd megmérem. Úgy értettem a grafikont, hogy mért eredményeket tartalmaz, vagy esetleg valamilyen elméleti dolog?

Más: mit lehet tenni az ablakok belső párásodása ellen? Van valamilyen páragátló anyag amivel be lehet kenni?

(#13669) orbano válasza Pörp (#13668) üzenetére


orbano
félisten

ez engem is érdekelne nagyon. lehet valami szárőt/akármit cserélnem kéne? :U

egyébként ha bekapcsolod a légkondit, elég hamar el tud illanni a pára

A vér nem válik VAZZE!™

(#13670) neduddki válasza Pörp (#13668) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a speru mindig elmeleti ertekekbul van, ami monguk jo kozleitessel valos ha ha jo kemenyre fujod a gumit:- )))
parasodasra mreg kongyi, amugy is illek 3 jhavont aatjaratnyi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13671) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Öntögesse a tököm a vizet.

1000forint volt a kicsi spricnis cucc és még félig van a flakon az előző évből.
4spriccentés az ablakra oszt a lapát a többit megoldja.
Nem volt 3éve olyan jég amit ellen állt volna neki.
Balassagyarmaton sem, pedig az igen csak Észak. :DDD
(én minden nap használom a kocsit és falu szélén lakom, így én ha hideg van tuti spriccolok.......)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13672) marsu válasza VTI-Totya (#13671) üzenetére


marsu
addikt

Mi van benne? Házipálesz?

Vagy valami alkoholos cucc ...

:D

Press any key to continue ...

(#13673) orbano válasza VTI-Totya (#13671) üzenetére


orbano
félisten

ezmiez?

A vér nem válik VAZZE!™

(#13674) neduddki válasza orbano (#13673) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

guggol??? bof

udv

neduddki

p.s. ez nem kornyetzetbarat ejjen a tiszta viz:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13675) VTI-Totya válasza orbano (#13673) üzenetére


VTI-Totya
tag

Bemész szépen a Tecsóba vagy madaras tecsóba és ottan van tonna szám.
Nem lehet eltéveszteni az autós cuccoknál, mivel ez spricnis cuccos és fél literes. :))

[ Szerkesztve ]

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13676) orbano válasza neduddki (#13674) üzenetére


orbano
félisten

én kis spricnis cuccra kerestem rá, de csak gombát hozott, lovat, meg BMW-t...

kösz Totya, aszittem ez valami überspéci cucc. egyébként ez mennyire vékonyítja a jegesmedvéket?

A vér nem válik VAZZE!™

(#13677) VTI-Totya válasza orbano (#13676) üzenetére


VTI-Totya
tag

Kimondottan medve méretű jegekre van. :DDD

Nekem nagyon bevált.........pedig ott fent voltak ám -20fokok is.......
Én kaptam az új szélvédőhöz ajándékba és akkor szoktam rá. :DDD :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13678) Integra


Integra
titán

ma reggel tankoltam 49,70 litert az 50 literes tankomba...
nem kicsit kattogtam, amíg az utolsó rángatások között begurultam a benzinkúthoz...
mindezt összesen 383 km után:DDD

nesztek fogyasztásbajnokok!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13679) orbano válasza Integra (#13678) üzenetére


orbano
félisten

szerintem akárhogy taposnám szegényt, előbb esne szét a váltó, minthogy túlszárnyaljam a fogyasztásod :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13680) VTI-Totya válasza Integra (#13678) üzenetére


VTI-Totya
tag

Kész lesz a vti és vége a bejáratásnak, akkor nem lesz kihívás ezt túlszárnyalni még közúton sem. :DDD :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13681) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Jövő héten megy a 4gen átvizsgálásra Imihez. Imádkozom, hogy ne a fék legyen mert akkor az megint zsebbenyúlós ( kb 50-70K a két tárcsa meg a betétek )
Szívósor elvileg intézés alatt. Totyának köszi a türelmet :R

mod: elvileg tengely is intéződik tavaszra meglehet a 200 nyúlmókus :U
merevítések is meglesznek addigra.
Valószínű a hifit meg a hátsó üléssort is kivágom belőle és le lesz kárpitozva a helye ;]
Kis súlycsökkentési akció mert sok az 1000Kg

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13682) VTI-Totya válasza Snoop-y (#13681) üzenetére


VTI-Totya
tag

A két tárcsát 1óra altt lekapom és bejóék bemérik neked Boti-val szemben.
Pont ezen gondolkodtam..........és az nem kerül "semmibe".
1-2 ezer pénzért szerintem lazán megcsinálják, de lehet, hogy kevesebbért is.

Így akkor azt egyből ki lehetne zárni, és szerelési díjat sem kellene kifizetni legalább arra sem.

:F :F

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13683) Snoop-y válasza VTI-Totya (#13682) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez sem rossz gondolat :K
Ettől függetlenül azért a futóművet,kormányművet át akarom nézetni mert az sosenem árt.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13684) Integra válasza Snoop-y (#13683) üzenetére


Integra
titán

holnap tüv a program. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13685) Integra válasza VTI-Totya (#13680) üzenetére


Integra
titán

az tuti:)
de én ezt úgy hoztam össze, hogy napi 2x6km otthon és iroda között, utcán áll az autó, szivatózás szakadó esőben reggel és este, hétvégén 2x10km bevásárolni, és volt benne egy 150km autópálya snowboardozni.
siralmas teljesítmény, de legalább tudom, hogy ez a plafon:)
akksim meg valszeg hamarosan csere, valami hulladék van benne, és ha hétvégén nem használom, akkor hétfő reggel már nehezen forgatja meg.. hazamegyek karácsonyra, aztán visszajövök, be se fog indulni, az hót ziher..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13686) VTI-Totya válasza Integra (#13685) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ez neked mán volt problem nem?? :F

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13687) neduddki válasza Integra (#13685) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

exide/optima bele oszt elfelejtheted egy idore

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13688) Integra válasza VTI-Totya (#13686) üzenetére


Integra
titán

jaja, egyszer már nyáron lemerült csumára garázsban, mikor 3 hetet állt. épp mentem volna randizni.. :DDD szerencsére jóbarát jött bikázni:)
azóta ment mindig, de ez a jelenlegi használat meg időjárás ami itt van, kifekteti hamarosan.
na mindegy, holnap úgyis felkell nyitni a motorháztetőt vizsgán, majd megnézem milyen noname van benne.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13689) Winner_hun válasza neduddki (#13666) üzenetére


Winner_hun
félisten

De attól belül még párásodni fog, az csak azért nem jó. Persze számomra, ha már lúd akkor legyen kövér alapon:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13690) Winner_hun válasza Pörp (#13668) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pollenszűrő csere (ha van). Amúgy állítólag van valami spray rá, bár még csak olvastam róla.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13691) neduddki válasza Winner_hun (#13689) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

leontom beinditom kinyitom a kaput kiallok becsukom a kaput es mikr visszamaszok addigra oke
amugy meg ugyis garazsban allok falun es naffalun is

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13692) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na a motormelegítönek hála 1km alatt üzemi hömérsékletü a motor. Ezt már szeretem.

Orbano: Ennyire maximalista azért nem vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13693) orbano válasza Sipi16 (#13692) üzenetére


orbano
félisten

+ egy kis hoodliner és legközelebb reggelre ki sem hűl :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13694) VTI-Totya válasza Sipi16 (#13692) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ilyen nekem is kéne.

Hol lehet beszerezni és mennyibe kerül???

Mivel zsír új lesz a motorom vti-be és pont tél van........

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13695) TexT-BoY válasza Sipi16 (#13692) üzenetére


TexT-BoY
addikt

milyen alaphömérsékletröl melegited? meg hogy müködik ez egészpontosan?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13696) VTI-Totya válasza Integra (#13688) üzenetére


VTI-Totya
tag

Te raktad fel a gépedet 3.200.000-ért???

[link]

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13697) Sipi16 válasza VTI-Totya (#13694) üzenetére


Sipi16
senior tag

Két fö márka van a defa és a calix. Az egyik norvég a másik pedig svéd. Az új szettek elég drágák olyan 3000-4500SEK. A motorba bekerülö kis bizbasz az 800 körül mozog újonnan és használt kábelszettet meg lehet fogni olyan 700körül. Plusz ha akarsz kupémelegítöt az olyan 500 körül van.

Én 400-ért vettem egy teljes kábelszettet ami beépítésre kerül és 220 volt amivel meg bedugom a kocsit a konektorba. Ehhez még hozzájöhet egy kupévärme ami 300-600 körül mozog. [ltt láthatsz használt kábelszetteket és új kupémelegítöket is.]

Én egy[ilyet] vettem 400-ért csak az elosztó és a konektor miatt.

Text: Most 7-8 fok van itt. A motorban van egy kis merülö forraló féle melegítö ami a hütövizet melegíti. Ezáltal gyorsabban melegszik be a motor mivel a hütöviz nem hideg.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13698) VTI-Totya válasza Sipi16 (#13697) üzenetére


VTI-Totya
tag

A gond ezzel annyi, hogy én nem tudok ezek szerint ilyet venni........nyelvet sem nyomom és gőzöm sincs az ottyani rendelésről sem. :(

Az árral nincs is bajom, mert nekem tök jó lenne a 220-as konektoros, mert otthon lazán be tudom dugni. Nekem csak a motort kell melegíteni.

Nuh, mindegy. Nálunk ilyen nem nagyon van szeritnem. Utoljára még vagy 15éve láttam a vízhőfok gomba helyére bedugva egy ótvar régi 123-as merciben.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13699) Pörp válasza marsu (#13665) üzenetére


Pörp
senior tag

Szóval tudsz segíteni szévédő csere ügyben? Nekem tavasszal esélyes, bár lehet hogy decemberben műszakin is gond lesz a sok karc... Olyat olvastam a crx-en, hogy ajánlatos megvenni a gyári gumikeretet körbe a szélvédőhöz, mert az utángyártottak nem tömítenek sokszor megfelelően. Na persze jó drága a gyári. Ezügyben van tapasztalatod? Árat esetleg tudsz írni nekem EJ9 szélvédőre?

Hátsó szélvédőn az egyik fűtőszál (naná hogy a középső) nem akar működni, van ötlet mit lehet tenni érte?

Más:

Továbbá eltörtem a kesztyűtartó műanyag fordulócsatlakozóját, szóval ahol lefordul, az egyik oldalon már nem tartja semmi... Lehet kesztyűtartót kapni, vagy sz***ak rá? :)

Kis apró jégkárméretű/szerű benyomódások vannak a jobb ajtó lemezében, ezeket a kis horpikat szerintetek ki tudják vákuummal szívni? Van ajtólemez 17.000HUF-ért, de még színre kellene fújni, ami meg vagy 20-as még. :(

Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#13700) VTI-Totya válasza Sipi16 (#13697) üzenetére


VTI-Totya
tag

http://www.defa.com/heating3.php3?lang=3&ndid=

Nékem innen kellene egy víz és egy olaj fűtő.Belteret nem akarom fűteni.

Tudnál ebben nekem segíteni??
Olyan mint ára, meg rendelhetek-e magyarországra? Vagy hova lehet rendelni.... :B :B

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.