Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7048) nimfas válasza doc (#7047) üzenetére


nimfas
addikt

"nekem evi 3%-ot adnak mar rovidtavu lekotesre is"

Erre reagáltam, hogy nem IS, hanem CSAK rövidtávú lekötésre adnak normális kamatot, ami 2,5% évi kamat, de mivel 3 hónapra számolod oszd el nyugodtan 4-el.... 1.000.000 * 2,5 % / 4 = 6.250 Ft sacc a 3 havi kamat (2083 Ft/hó), mínusz a kamatadó....
Tehát nagy csodát nem kell várni egyik banktól sem.

Amit írtam hitelkártyás visszatérítés többet hozhat vissza mint az alapkamat.
Akinek van kocsija annak havi 30.000 Ft tankolásig 4% visszatérítés jár (30.000 * 4% = 1200 Ft) további tankolás, vásárlás után 1% (ebbe bele tartozik a csekk befizetés a postán is, mióta nem kp felvétnek minősül, hanem kártyás fizetésnek....)

Ha okosan van használva bőven a kártyadíj felett lehet vele spórolni.

[link]
"Vásárlásai után visszatérítést kap:
Bárhol vásárol (pl. szupermarketekben, benzinkutaknál stb. a pénzügyi instrumentumok vásárlása kivételével), a vásárlás összegének 1%-át visszatérítjük a vásárlás visszatérítési alap erejéig. Ehhez csupán annyit kell tennie, hogy ha egy üzletben fizet, Erste Joker Hitelkártyájával egyenlíti ki a számlát!
Még több visszatérítés ott, ahol Ön szeretné:
Nyolc népszerű üzletkategóriából választhat hármat, amelyhez tartozó üzletekben az Erste Joker Hitelkártyával végrehajtott vásárlásai után visszatérítési bónuszt kap, így vásárlásai összegének 4%-át visszatérítjük Önnek a vásárlás visszatérítési alap erejéig!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.