Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74751) Chumlee válasza thesound (#74749) üzenetére


Chumlee
senior tag

Szerencsére oda még beletesznek egy Reno-t :((

Én egy TunelBear bővítménnyel állítottam át USA-ra.

[ Szerkesztve ]

(#74752) fogtunder válasza kchryss (#74750) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem van egy valós fiókom, ahonnan már vettem Kindlet és pár könyvet, amcsi, kamu kinti címmel, magyar kártyával, simán beaktiváltam az ingyenes trialt, VPN nem volt, bár azt hiszem a proxy szerver Belgiumban van...

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74753) #75376384


#75376384
törölt tag

Kiváncsi lennék aki itt szidja a rugót, warlockot, priestet, drudiát, quest maget (lol), shamant, az mivel játszik akkor?
Igen egy rák a meta, de ha minden szar, akkor mégis mi a tökömmel kéne menni? Tényleg érdekel azért kérdezem. :)

(#74754) fogtunder válasza #75376384 (#74753) üzenetére


fogtunder
nagyúr

pirate warrior :D

én amúgy big priesttel tolom, elég jó a winrate is vele, de a legfontosabb, hogy szeretem játszani. a rankomat telibe szarom, úgysincs időm lemenni 5-ig, akkor meg teljesen mindegy, úgyhogy megyek azzal, amit élvezek, ez most éppen olyan.

mondjuk a quest mage-et én is rühellem, mert van 5% esélyem, hogy annyira szörnyen húz, vagy hogy a LK ad egy lénylopást és ki tudok húzni egy kulcslapot a paklijából. de 95%-ben megaláz és mire biztosan tudod, már vagy 10 perce játszol ellene.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74755) #75376384 válasza fogtunder (#74754) üzenetére


#75376384
törölt tag

Játszottam jó pár meccset vele, mert nagyon tetszik a deck és a priestek illetve jade, big druidák ellen jó valamennyire, de ez se feltétlen igaz. Minden más amúgy megalázza. Nagyon random az egész deck és pl a 3 (vagy több) ice block ritka mint a fehér holló.
Azt azért nem árt fejben tartani, hogy a priest mindig is gyenge volt kombó mage deckek ellen. Régen a freeze is alázta. Most annyival több esélye van, hogy a dk hero power ad burst sebzést, illetve a quest mage se annyira konzisztens.

(#74756) fogtunder válasza #75376384 (#74755) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, de mikor mást játszottam, akkor is utáltam ellene menni :D annyi meg soha nem volt, hogy eatert legyen értelme techelni.

a big priest meg nyilván rng fiesta egy csomószor, de nem a konzisztenciát keresem benne, hanem a mókafaktort, az pedig van és ha nem aláznak meg a hatodik körig, akkor érdekesek a meccsek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74757) h3lios válasza #75376384 (#74753) üzenetére


h3lios
addikt

Wild-on játszom Reno - Kazakus - Kruul -Guuldan - Nzoth Lockot. :D Meglepően jól működik, a meccseim nagy részét winstreak-el nyerem vele.

B-tag: H3lios#2825

(#74758) thesound


thesound
őstag

Már csak a plébánosom nem golden, de 367 winem van vele. Ma próbálkoztam wildon többfélével, de ha így megy jövőre se lesz meg.
Razám nincs és nem is fogom kraftolni. Nincs valami agyatlan aggro, rák priest deck?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#74759) micafighter válasza thesound (#74758) üzenetére


micafighter
nagyúr

Aggro-face priesthez OP 1-2-3 dropokat dobáld be wildon, zombie chow mvp, plusz menjen bele laphuzás és letsgo. Ha megvan DK mehet az is finishernek. Emlékszem salaam-nak is valami hasonlóval lett meg a golden priest :DDD Sokkal gyorsabb amugy a játék, még ha kevesebb is a winrátád mint egy raza vagy bigpriesttel, tehát ha a golden hero a cél akkor én ilyesmivel probálkoznék.

(#74760) saen válasza thesound (#74758) üzenetére


saen
veterán

StanCifka pár napja posztolt twitteren egy dragon priest decket standardra, keresd meg, állítólag nem rossz. Ez ugyan nem aggro, hanem tempo, de priestnél már az ilyen is ritka. Ja és nincs benne legend.

(#74761) KaraDani válasza micafighter (#74759) üzenetére


KaraDani
addikt

Én is hasonlóan állok, de én highlanderrel tolom, mert azt még élvezem is. Amennyit játszok és amennyire gyorsak a meccsek, majd kb 2020-ban jelentkezni is fogok, hogy meg is lett minden golden hero :D

(#74762) micafighter válasza KaraDani (#74761) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#74763) Soybex válasza KaraDani (#74761) üzenetére


Soybex
őstag

Jobb későn mint soha ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74764) #75376384 válasza thesound (#74758) üzenetére


#75376384
törölt tag

Reno verzió wildon mindig játszható marad (ha nem nerfelnek valamit szrrá), így raza szerintem megéri, mivel onnan sose rotál ki.

[ Szerkesztve ]

(#74765) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

80g csere valaki?

[ Szerkesztve ]

(#74766) asuspc96


asuspc96
senior tag

Van az úgy, hogy kisebb agyvérzést kap az ember...megesik, emberek vagyunk :DDD
[kép]

Azt sajnálom benne, h reagálni se tudtam, h megosszam a paklim vagy ilyesmi... :U

(#74767) h3lios válasza asuspc96 (#74766) üzenetére


h3lios
addikt

Ha tényleg azt akarod, hogy agyvérzést kapjon ilyenkor visszakérdezel, hogy "are u mad bro ?" :D

A kedvenceim azok az arcok, akik a T1 meta paklival sikeresen kikapnak valami durva misplay miatt, majd fullba tolják a kretént. A kedvencem az a Jade Druid volt, aki 7 lappal kézben eltolta az UI-t, elégette az összes bekevert Idolt, majd elküldött a picsába, hogy miért játszok aggro metában 1 greedy Control Warlock-ot.. :D

B-tag: H3lios#2825

(#74768) asuspc96 válasza h3lios (#74767) üzenetére


asuspc96
senior tag

kolléga is hasonló cipőben járt...
evolve shaman orrba főbe...3.-4. körbe Defile board clear, majd 6.-ba ment a Skulking Geist

(#74769) fogtunder válasza asuspc96 (#74768) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a ctrl warlockomban van geist techelve, a durva, hogy az evolve sámánok jelentős része nem adja fel a T5 Coin+Gesitnél, mikor amúgy a pakliban ott van a világ összes boraclearje.

de tegnap kiloptam a freeze mage paklijából Alexstrazát, 30HP-n voltam, neki maradt 12 burn damage, de neeem, el kell szenvedni fatigue-ig, miközben ongeli az arcom :W

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74770) F-ECT$ válasza #75376384 (#74753) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem is kicsit egészségtelen az a meta, amiben szinte csak tempo deckek vannak. (Anno még classic idején volt néhány nagyon erős neutral lap, és minden deck úgy nézett ki, hogy bele voltak ezek pakolva, meg melléjük néhány class minion, és spell; jött is rá gyorsan a nerf.)

Viszont másik oldalról érdemes ránézni a metára: minden(!) classnak van legalább egy 50% wr feletti deckje, és ezeket a deckeket még játsszák is, azaz szinte bármilyen classal lehet haladni, és szinte bármilyen class jöhet szembe, nem csak 1-2 féle ellenfélből áll a létrázás.

De tény, hogy nagyon sok a tempo deck:rogue, lock, wari, shaman, pala, hunter, mage, kivétel csak az egyetlen combo deckként árválkodó mage quest (ami még idegesítő is), illetve a big / jade druid és a big priest. Igazi control deck nem igazán van, mill decket se láttam már hónapok óta no nem mintha nagyon hiányozna, de színesebb lenne vele a paletta.

Btw továbbra is az a baj, hogy hiába jön majd megint valamilyen új mechanika, ha ez csak azt jelenti, hogy a jelenlegi mechanikával bíró lapokat lecseréljük az újakra, de továbbra is eldől a meccs a mulligankor, de legkésőbb T4-5 körül.

Dive ever, work never.

(#74771) DJGABI


DJGABI
addikt

aréna utolsó 2 pick 2 legó egymás után, egyik priest DK ráadásul :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74772) #75376384 válasza F-ECT$ (#74770) üzenetére


#75376384
törölt tag

azért irtam amit, mert nem láttam mást csak az összes meta deck szapulását, normális érvek nélkül. persze mindenki azt szidja, ami elveri / lap hiányában nem tud vele játszani. mig tőled most jött egy értelmesen megfogalmazott komment.
egyébként most is ez van, ha megnézed. van pár erős lény (patches, skillbane, boner, prince, fire fly), ami játszhatóvá tesz több kasztot is. illetve patches miatt játszható lett pár kalóz, mig az elementál szinergia néha előjön az 1 mannás firefly miatt.
engem ez se zavarna, ha lenne normális ctrl felhozatal és nem merülne ki a high rollban, jade mechanikában vagy abban, hogy a priest lekomboz 20+ hp-ról. utóbbi egyébként semmivel se szórakoztatóbb, mint egy quest mage ellen kikapni.

[ Szerkesztve ]

(#74773) ETOM


ETOM
addikt

[link]
A kobold :DDD

(#74774) jr1994 válasza kchryss (#74750) üzenetére


jr1994
addikt

Megoldódott?

Már nem emlékszem sajnos, most meg nem tudom megnézni. Vagy Magyarország vagy USA.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74775) h3lios


h3lios
addikt

Végre visszatértek az animációk !

Ezen konkrétan kiégtem.... :C

B-tag: H3lios#2825

(#74776) tomazin válasza h3lios (#74775) üzenetére


tomazin
veterán

hatalmas :DDD

(#74777) kchryss válasza jr1994 (#74774) üzenetére


kchryss
addikt

Még nem sikerült, de holnap megpróbálom saját bankkártyával.
Úgy látszik nekem fake kártyákkal nem jön össze, már azt se tudom ki vagyok annyi személyiségem volt amazonon. :D

(#74778) tomazin válasza kchryss (#74777) üzenetére


tomazin
veterán

Arra figyeljetek,h 1kartyat max 2accon lehet hasznalni, utana bejelez a fraud.

(#74779) pachito


pachito
őstag

Gondoltam legyen még 1 pakk új kieg előtt..thanks Blizzard

(#74780) saen


saen
veterán

Arénából kikerülnek a DK-k rövidesen.

(#74781) micafighter válasza kchryss (#74777) üzenetére


micafighter
nagyúr

(#74722) Chumlee ez alapján csináld, és jó lesz :) Én nem akartam megadni a saját kártyám mert már 2 amazonnál meg van adva, kártya adatot meg mindenképpen meg kell adni, ugyhogy kártyagenerátort kerestem, és először nekem se fogadta el, de amikor azon a honlapon próbáltam ami a linkelt videóban is van, azzal már müködött ;)

(#74782) itldj


itldj
aktív tag

80g csere nálam, most délelőtt vagy késő este. ;)

(#74783) EmptyParadox válasza micafighter (#74781) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nah, rajtam kezd most kifogni. A card backeket anno már megszereztem. Akkor német ip-vel, német fake bankszámlával simán ment. Az a módszer most nem jött össze.
Most kipróbáltam a videó alapján. Sikerült, de másik twitch accounttal használtam, és kiírta, hogy ugyanazzal kell megszereznem. Elvileg megvan, hogy melyik twitch account volt, de most meg nem fogadja el az újonnan generált bankkártya adatokat.
Egy kicsit fel is húzott, de azért még próbálkozni fogok később. Lehet másik IP-vel, akkor már.

(#74784) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Milyen koktélt kell főzni hogy a tempo rugó működjön? rank10, 0-5. ötödik meccsen láttam először Kelesethet, de a húzásom ott is szar volt és a tempo mage szétdarált. Mikor 2 hete wildon játszottam úgy ment mint az ágybavizelés. És mikor a legend backes ellenfél minden 2. körben misplayel azért pluszban is szomorú vagyok, hova jutott a játék.

(#74785) h3lios válasza whitezo88 (#74784) üzenetére


h3lios
addikt

A legend back max az első évben jelentett valamit.

Onnantól Secret Paladin és társaival viszonylag fájdalom mentesen el lehet érni.

B-tag: H3lios#2825

(#74786) Chumlee válasza whitezo88 (#74784) üzenetére


Chumlee
senior tag

Wilden oil keleseth elég jó bár sajnos 12-ön vagyok vele :D

3 classicból az elsőben doomsayer , a 7-1es warrior epic és egy lorewalker cho. :D

(#74787) whitezo88 válasza h3lios (#74785) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Pont erre akartam célozni.

Chumlee: Wildon annyi jó hogy nagyon összevissza vannak a deckek, lehet zavarosban halászni.

(#74788) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ha tele az ellenfél keze akkor a nerubian tojás elég dafaq???

(#74789) #75376384 válasza whitezo88 (#74784) üzenetére


#75376384
törölt tag

Van redditen egy thread, ami tempó rugóról szól. Szerintem olvasgasd. :)
[link]

(#74790) micafighter válasza Chumlee (#74786) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az korrekt :DDD Most nézem amugy, nem irja hogy a januári 2 pakk az golden pakk lesz, mint a mostani :DDD

(#74791) Chumlee válasza micafighter (#74790) üzenetére


Chumlee
senior tag

Hát ez szomorú. :(

(#74792) micafighter válasza Chumlee (#74791) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól még lehet az lesz, de ki tudja.. :)

(#74793) Chumlee válasza whitezo88 (#74787) üzenetére


Chumlee
senior tag

Hát ez beteg ,ha valaki ráér nézze meg ezt a decket ,winstreakkel vissza jutottam vele wilden rank 12-ig :D

Furcsa mód a játék ma nagyon bőkezű , 4 packból 4 epic 1 legó :)

### Oil Rogue
# Class: Rogue
# Format: Wild
#
# 2x (0) Backstab
# 2x (0) Preparation
# 2x (0) Shadowstep
# 2x (1) Cold Blood
# 2x (1) Deadly Poison
# 1x (1) Patches the Pirate
# 1x (1) Southsea Deckhand
# 2x (1) Swashburglar
# 1x (2) Prince Keleseth
# 1x (3) Edwin VanCleef
# 2x (3) Fan of Knives
# 2x (3) SI:7 Agent
# 2x (4) Tinker's Sharpsword Oil
# 2x (4) Tomb Pillager
# 2x (5) Azure Drake
# 1x (5) Leeroy Jenkins
# 1x (5) Vilespine Slayer
# 2x (6) Gadgetzan Auctioneer
#
AAEBAaIHBrICrwTUBZG8AoHCApziAgy0AYwC7QLLA5sFuQakB90IhgmvEMQWkrYCAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

(#74794) beherit válasza Chumlee (#74793) üzenetére


beherit
tag

Nálam 4 pakkból 2 epic meg egy prince taldaram. Hátha egyszer jó lesz.

amor fati

(#74795) lm83


lm83
őstag

Hát komolyan én nem értem mit kell itt mokucsinolni.
Van már régóta amazom.com-os accom, többször rendeltem is.
Magyar kártyámmal és címemmel meglehet csinálni az amazon prime-t,
Erre próbálom twitcen összehozni.
Oké ott belépek, több ország közül egyik sem magyar, úgyhogy marad a worldwide, erre csak nekem is tölt, aztán Oh, no.
Hát menjenek már a fenébe, mit nem lehet ezen neki engedélyezni...

(#74796) KTony válasza lm83 (#74795) üzenetére


KTony
tag

Ugyanez volt nekem is Usamazonra regeltél EU helyzet livechat 5 perc alatt rendbe tette

(#74797) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A mostani brawlban az hogy van, ha Kirin Tor Mage olcsósította 0 manás secretet rakok ki, az Wispet idéz, viszont a Mana Bind olcsósította 0 manás Flamestrike a 7 manás Jade Chieftaint? Ne keressem a logikát?

(#74798) Chumlee válasza ígyvanferi (#74797) üzenetére


Chumlee
senior tag

HS-ben van egyáltalán ? :D

(#74799) ígyvanferi válasza Chumlee (#74798) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jogos, ezt mindig elfelejtem. :)

(#74800) Chumlee


Chumlee
senior tag

Amikor azt hinnéd ,hogy a Razakus Priestet nem lehet überelni szembejön egy Reno-Razakus Priest . Persze ,hiába van a kézbe az ütős kombo ,ha nem jön felhozzá egy lap sem amivel működne :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.