Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74601) DaveNo1 válasza whitezo88 (#74600) üzenetére


DaveNo1
veterán

DK-val nem értek egyet, azok önállóan is megállják a helyüket sok tipusban. Kivéve a hunter meg a rogue, mert az a kettő fos.

De a többi berakható bármilyen midrange/control deckbe.

Pl princes warlockban is játsszák a DK-t annyira jó.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#74602) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez lesz a kieg neve szinte biztos: [link] spoiler ofkorz.

(#74603) #75376384 válasza DaveNo1 (#74601) üzenetére


#75376384
törölt tag

Anduin és paladin esetében pedig igaza van, ahogy shaman is csak egy módon működik. Majd most jön valami anti dk crab

(#74604) DaveNo1 válasza #75376384 (#74603) üzenetére


DaveNo1
veterán

Andruint is belerakhatod bármilyen priest deckbe (standardon ott van még a Big Priest, wildban meg befér a Dragonba), akárcsak a Palát bármilyen control vagy midrangebe (utóbbiba nem feltétlen szükséges).

You are not prepared.

(#74605) whitezo88 válasza DaveNo1 (#74604) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Abba a kemeny max ket darab pap deckbe ami mukodik ladderen. Palat meg hagyjuk is. Senki se jatssza. Talan par napig lehet latni mert tidzsisz jatszott vele de ennyi.

(#74606) DaveNo1 válasza whitezo88 (#74605) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor se érdemes a questekhez hasonlítani amik tényleg úgy működnek hogy decket építesz köréjük. 9-ból 6 nem is volt soha a metában semmilyen formában.

Az egyetlen DK-ra épített deck az a Highlander Priest (Evolve shaman műküdik a Shaman DK nélkül is)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#74607) h3lios


h3lios
addikt

Kövi kieg neve, témája:
[link]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74608) h3lios


h3lios
addikt

Jövő héttől kezdve megkapjuk Martin-t ingyen ! :Y
[link]

Meg kapunk egy Barnes Mechanikát élesben.... :W :W

Legendary fegyók olyan kasztoknak akiknek amúgy nincs is.

[link]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74609) DaveNo1 válasza h3lios (#74608) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó nagy hulladék :C

Mind a 9 class kap legendary fegyvert

You are not prepared.

(#74610) DJGABI


DJGABI
addikt

legendary weapons ResidentSleeper

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74611) h3lios


h3lios
addikt

Az új singleplayer mód viszont K***A jó lesz ! :O

(#74609) DaveNo1

Martin szerintem amolyan easter egg lesz, funolni jó lesz, meg há ingyen van... :D
Egyébként a fegyókra kíváncsi leszek, mit találnak ki olyan klasszokra, akiknek még nincs meglévő fegyója.
A priest rohadtul beteg lesz 1 Razakus verzióban. Ugyanitt Hello Harrison + Ooze !

(#74612) whitezo88

Az lemaradt igen, hatalmas pirospont nekik, ez nagyon bejövős, mármint a Singleplayer. A fegyókra kíváncsi leszek, hogy sikerül a balance. Az viszont minden lesz, csak nem F2P... Megint lehet beszerezni őket külön mindenkire.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74612) whitezo88 válasza h3lios (#74611) üzenetére


whitezo88
nagyúr

F2p btw

(#74613) h3lios


h3lios
addikt

Ugyanakkor ne felejtsük el megjegyezni, hogy az új Recruit mechanika mekkora 1 rakás RNG szemét lesz..
Barnes 2.0.
Vagy összejön a highroll vagy beszoptad. Nem tudom ezt miért kellett erőltetni... :U

B-tag: H3lios#2825

(#74614) DaveNo1 válasza h3lios (#74613) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor nem annyira ha spell alapú deckekbe raksz be pár nagy lényt, like big priest.

You are not prepared.

(#74615) whitezo88 válasza h3lios (#74613) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ez a 6 manas warrior lap szoval masba nem lehet berakni. Kivancsi vagyok mas classba hogy teszik be.

(#74616) h3lios válasza DaveNo1 (#74614) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor is highroll szemét lesz. Nincs olyan pakli a játékban ami megvan kis minionok nélkül. A Big Priest is azért életképes, mert van benne 1 Barnes. Ha nem húzod fel Turn 4-ig az esetek felében kikapsz. Értem, hogy ezekkel pakli építési megoldásokkal lehet befolyásolni a végkimenetelt, de akkor is arról fog szólni, hogy behúzod-e időben a megfelelő lapot. Arról nem is beszélve, hogy mit húz ki.

A hunter spell-hez hasonló megoldásoknak viszont örülök. Mert kicsit emeli a skill cap-et hasonlóan a defile-hoz. Mostantól nem csak mage ellen kell majd gondolkozni, hogy ne pakolj bele 1 meteorba.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74617) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

Hearthstone - What's Next (Mythic (fő színpad)): 21:45 - 22:30
Ezt lehet valahol nézni?


[link]

(#74618) Cathfaern válasza h3lios (#74611) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Totál hidegen hagy az új kieg, de ezzel a single player móddal megvettek, amiatt tuti vissza fogok térni :) És ha jól értem jövő hónapban már jön is a kieg.

(#74619) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Marin ládájából:

[ Szerkesztve ]

(#74620) thesound


thesound
őstag

Official kieg. info

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#74621) tomazin


tomazin
veterán

UNIDENTIFIED MAGIC ITEMS:

Uj hos decart cain lesz? :DDD

(#74622) saen válasza Mahamoti (#74617) üzenetére


saen
veterán

Élőben gondolom csak virtuális jeggyel, utólag meg fennt lesz youtube-on.

(#74623) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amúgy előrendelhető a cucc, 49 EUR 50 packért + cardback. Még nem jelenik meg a kliensben, gondolom majd a patch után.

(#74624) h3lios válasza whitezo88 (#74623) üzenetére


h3lios
addikt

Most nem fogok sietni vele, tuti megveszem, mert min. 1 adag packot amúgy is vennék. Viszont még az áremelés után is a legolcsóbb megoldás az androidos kliens.

Amúgy nem szaroztak idén az új content-el... WoW-hoz jön 1 új kieg, + Classic mód, ami miatt szerintem jó páran vissza fognak térni a hyper kocka életérzéshez.
HS-ben tök ingyenes single player rész, ami mellesleg jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74625) #75376384


#75376384
törölt tag

most komolyan a single resz mindossze egy hatlapot ad? hat azert megeri... :U

(#74626) h3lios válasza #75376384 (#74625) üzenetére


h3lios
addikt

Az ingyenes játékmódot elfelejted ? :D Az új játékosoknak tökéletes lesz, mert nem kell hozzá belépő gold mint az arénához és mégis eljátszhatnak majd az AI ellen..

Pasziánszozni sem azért szoktak az emberek, mert a végén jutalmat kapsz érte.

Egyébként ezzel a "hisztivel" már azért átesünk a másik oldalra. Kapunk 1 ingyenes ÚJ játékmódot és azon sírunk, hogy nem ad reward-ot...
Mindezt úgy, hogy kapunk 1 ingyen legendary-t 1 szimpla belépésért. Ha nem tetszik le lehet bontani és +400 dustod van.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74627) Mahamoti válasza #75376384 (#74625) üzenetére


Mahamoti
csendes tag

Lesz adventure is.
Everyone will get one free Legendary weapon.
[link]

(#74628) saen válasza whitezo88 (#74615) üzenetére


saen
veterán

Lesz egy rakat ilyen lap, hiszen ez az új mechanika. :W

(#74629) whitezo88 válasza saen (#74628) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hát, inkább csak new keyword, ezt eddig is csinálta pár lap (Deathlord, Yshaarj...)

btw folytatódik a stream, közvetítve: [link]

Asszem Harrison megint meta lesz

[ Szerkesztve ]

(#74630) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

http://www.liquidhearth.com/stream/first_sin

[ Szerkesztve ]

(#74631) DaveNo1 válasza whitezo88 (#74629) üzenetére


DaveNo1
veterán

Upgrade lapok ötletesek kár hogy megint ezekből lesz alig a játékban... :( Helyettük majd jönnek az RNG fiesta lapok FeelsBadMan

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#74632) h3lios


h3lios
addikt

Jön majd powercreepelt moat lurker takony formában. :D

A Warlock legendary pedig 1 rakás f.s lett...
Olyan lassú mint a nyű, a végén meg elpusztítod az ellenfeled pakliját. Az már más kérdés, hogy közben 6x meghaltál... :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74633) DJGABI


DJGABI
addikt

szegény warlock megint értelmes legót kapott :DDD amennyi előkövetelménye van simán lehetne u won the game a vége...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74634) h3lios válasza DJGABI (#74633) üzenetére


h3lios
addikt

Kirakja a lapot, majd a Priest: I like your deck I think I'll TAKE IT ! Majd kapod a benedictus-t arcba.

Milyen kár, hogy a büdös életben nem jutsz el a "jutalomig" 36 mana értékben kell lapokat kijátszani, mire kapsz egy 10 manás cuccot... :DDD

(#74635) fogtunder

Szerintem 20. körre sem lesz meg. Körönként max 1-1 5 manás spellt tudsz kipakolni. Ha meg mást akarsz csinálni csúszik még 1 kört.

Amúgy még mindig arról a játékról beszélünk, ahol max turn 7-re agyonver a zoo / rogoue / paladin.... :C

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74635) fogtunder válasza DJGABI (#74633) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az így mi? alaphangon 11. körben játszod ki, addig simán megölnek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74636) DJGABI


DJGABI
addikt

a "recruit" akkor most simán egyenlő a "summon a random"-mal, nem? minek kellett erre külön keyword.... :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74637) h3lios


h3lios
addikt

Elég ütős lesz a SP mód.. 40+ boss lesz majd, szóval el lehet vele szórakozni. Szerintem nagyon élni fogom majd. :) Ráadásul ha olyan lesz, mint az eddigiek, tehát nem lesz Rope, még a melóban is lehet majd játszani.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#74638) whitezo88


whitezo88
nagyúr

80g csere nálam.

(#74639) #75376384 válasza h3lios (#74626) üzenetére


#75376384
törölt tag

es mit csinal ai ellen? a jateknak nem ez a lenyegi resze, hogy gep ellen ki hogy jatszik. ez nem errol szol. az ingyenes fegyver meg kb szrt se er, amiota a legolcsobb paklik dust koltsege is a regi wallet warrior szintjen van.

a passziansz rossz hasonlat, mert ott mar a legelso meccs eseten is teljes a jatekelmeny. ez megint arra jo, hogy paran csondben maradnak, mert uj content.

kezdtem egy uj accot, lvl8 mage, legelso ranked meccsem:

egy rare es egy mech volt a deckembe, minden mas basic lap.
valami silence priest volt, "worthy opponent" ehh..

[ Szerkesztve ]

(#74640) thesound


thesound
őstag

Az új kiegben is két legendary lesz/class (weapon + minion) +a neutralok.

"Giving classes multiple legendaries is nicer because a lot of neutral legendaries waters down class identities." - szóval továbbra is erőltetni fogják, hogy xy class a kieg. idején milyen jellegű deck típust favorizáljon.

Illetve az arénába ideiglenesen, classonként jön egy-egy lap, amit a blizzconon szavaznak meg az emberek.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#74641) beherit válasza #75376384 (#74639) üzenetére


beherit
tag

Én akármikor játszok, mindig olyan érzésem van, hogy mindenkinek megvan minden lap, csak nekem nem :D

Egyébként a warlock legendaryra tettem félre 1600 dustot, hogy hátha valami must have lesz, és ne ezen múljon majd valami, de nem tudom elképzelni, hogy ez valamikor működhet.

És akkor Marint mindenki megkapja ingyen, jól értem? Vagy kell valamit csinálni hozzá? Nem volt világos nekem ez a rész.

amor fati

(#74642) h3lios válasza #75376384 (#74639) üzenetére


h3lios
addikt

Egy gyűjtögetős kártyajátéknál nem érdemes teljes játékélményt várni az első perctől. A Magic sem így néz ki. Ez olyan, mintha azt mondanád egy AAA -s játék demo verziója utána, hogy köcsög EA / Ubisoft / Valve stb... miért nem kapom meg ingyen a teljes játékot... :U

B-tag: H3lios#2825

(#74643) lm83


lm83
őstag

Értem, hogy tök jó ez az új single player rész, megnéztem, nekem is tetszett,
De SINGLE PLAYER, ez tök jó lenne a játékban, ha 10-15 évvel kevesebbet írnánk, mikor még nem minden az online multi-ról szólt (Inkább a lan-partykról, régi szép idők :) ).
Tényleg el lehet vele játszani, de majd egy kezdő pont tudni fogja melyik lapot válassza a győzelem utáni jutalomból...
Meg az csak nekem alap, hogy "dungizni" nem egyedül jár az ember...

(#74644) thesound válasza beherit (#74641) üzenetére


thesound
őstag

Csak be kell lépni hétfőn. És már jön is a Marine, a róka.

(#74643) lm83
Ugyanolyan single player lesz mint eddig, csak többen fogják tépni a hajukat mert több a random benne, hogy mit kapsz, mint mondjuk egy Lich King single playernél. A végeredmény ugyanúgy egy card back. BTW néha biztos az agyamra fog menni, de azért jó hogy nem ugyanazt kapjuk teljesen, csak átcsomagolva.

Tudom baromság, de a szokásos kérdések, ki hogy áll gold ügyileg? Nekem lesz addigra 10k gold illetve 13,5k dust. Előrendelni nem fogok, bár a card back most egész szép.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#74645) #75376384 válasza h3lios (#74642) üzenetére


#75376384
törölt tag

meg jo, hogy te hoztad fel a passzianszos peldat, en pedig ravilagitottam, hogy hulyeseget beszelsz. :) az, hogy irasombol hogyan hoztad ki a fenti okfejtest, azt elkepzelni se tudom.
olvass, ertelmezz es talan rajossz mi a bajom ezzel az irannyal. probald meg egy teljesen kezdo szemszogebol szemlelni, aki bar hajlando lenne kolteni a jatekra, azert megse akarja minden penzet beleolni.

[ Szerkesztve ]

(#74646) Soybex válasza thesound (#74644) üzenetére


Soybex
őstag

2k gold ha úgy van akkor van 2 arany lego amit törhetek szóval 8k dust.
Előrendelni/fizetni sose fizettem beta óta, és most se fogok :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74647) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Keleseth rugózok, az elmúlt legalább 6-8 játékban fel se jött egyszer sem. Jók ezek a highroll deckek :D

(#74648) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Jól csinálom a chaingun pap játékot? [link]

(#74649) Cathfaern válasza #75376384 (#74639) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"es mit csinal ai ellen? a jateknak nem ez a lenyegi resze, hogy gep ellen ki hogy jatszik."
Nézőpont kérdése. Szerintem simán kinőheti magát ez a játékmód, léteznek olyan kártyás játékok, amik nem az egymás elleni pvp-ről és ladderről szólnak.

(#74650) micafighter válasza #75376384 (#74645) üzenetére


micafighter
nagyúr

Leirtam már egyszer régebben, szvsz probléma, hogy nincsenek különbözö "tier"-ek amit a játékra lehet költeni. Van a 4havonta 1x-i preorder, és ennyi, ezen kivül nem nagyon lehet a játékra keveset költeni. Keveset költeni alatt azt értem, hogy nincs értelme mondjuk havi 5ezer HUF-ért pakkokat venni. Nyitsz 10 pakkot, lesz benne 1 epic, nem fogod ugy érezni hogy ez hú de jól megérte. A preordert leszámitva nem éri meg havi 5ezret a játékra költeni, mert nem vagy azzal a pár pakkal sokkal előrébb. Sokat lenditene a kezdők helyzetén, ha lenne egy welcome bundle-hoz hasonló dolog, ami nagyon jó áron sokat ad, mondjuk 3ezer HUF-ért kapsz 15 pakkot meg egy garantált legó-t, de hogy ne boruljon fel a játékból a bevételük emiatt, lehetne korlátozni hogy ebből csak havi 1-et lehetne venni mondjuk. Az 1 évnél fiatalabb accountok meg mondjuk vehetnének belőle havi 2-őt. Vagy egy hónapig heti 1-et. A streamerek, meg a tehetősebb casualok akik 500 meg 1000 pakkot meg afelett nyitnak új kiegkor, azok nem fognak emiatt kevesebbet költeni a játékra, akik rendszeresen preorderelnek azok se fognak emiatt kevesebbet költeni a játékra, mert nem váltja ki a preordert, ez szerintem netto nyereség lenne a blizzardnak meg a játékosoknak is. De ha 9 deckslotra éveket kellett várni, erre nem tudom mennyit kell majd várnunk.. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.