Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75601) asuspc96


asuspc96
senior tag

(#75602) pachito válasza ígyvanferi (#75600) üzenetére


pachito
őstag

Szép nyitás(ok), gz :C

(#75603) arni1


arni1
aktív tag

80g eu csere valaki?

(#75604) oxox


oxox
addikt

Mage 8. boss....

második körben (+1 mana passziv van)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#75605) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Megaláztam a jade druidát a Rin lock deckkel :C :C :C

Amúgy 5-0-át mentem most ezzel a deckkel 3 spell huntert is vertem pedig rengeteg sebzést toltak arcra.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#75606) #51177472 válasza DaveNo1 (#75605) üzenetére


#51177472
törölt tag

Én ezzel a deckel nyomom most, huntereket megeszi, jadét még nem győztem (nem jött).
Brutál nagyot lehet healelni ezzel a paklival, plusz amikor 5. körben Lackey kiszedi a 9 manás Voidlordot, nem nagyon tudnak mit csinálni.
Barnes-t azért tettem bele, h esetleg a 4.körben is meglegyen Voidlord deathrattle-je, vagy Rin-é ha nem jönne ki.
4 taunt a 4. körben, 4 az 5.ben. :D Közben heal, aztán mehet a tradelgetés amig el nem égetem a pakliját. :D
Azt hittem, h Rin túl lassú lesz ahhoz h használni lehessen, bár nem jön ki minden meccsben, sőt, sokat nyerek miatta.

[ Szerkesztve ]

(#75607) asuspc96


asuspc96
senior tag

betudnád linkelni kérlek ? :R

(#75608) saen


saen
veterán

Már nem az első NBA játékos akit streamelni látok Twitch-en, most épp Gordon Hayward tol HS-t, ráadásul golden a paladinja amivel tolja :)

(#75609) #51177472 válasza #51177472 (#75606) üzenetére


#51177472
törölt tag

Az OK, hogy jelenleg lehet vele ladderezni, de h a legfunabb warlock deck amivel eddig mentem, az biztos.
Olyan helyzetek vannak, hogy csak öröm játszani. :DD

(#75610) aerosmith válasza ígyvanferi (#75600) üzenetére


aerosmith
őstag

Gratz, mennyi pakkból?

(#75611) F-ECT$ válasza aerosmith (#75610) üzenetére


F-ECT$
titán

L2R ;)

"Ja igen, mindezt 33 pakkból."

Dive ever, work never.

(#75612) gbela válasza saen (#75608) üzenetére


gbela
senior tag

Hja, szegénynek eltört a lába bár hete meccsen, pont láttam, elég durván nézett ki. Szóval van ideje, sajnos.

(#75613) #51177472


#51177472
törölt tag

Amit irtam feljebb warlock paklival, rank 10 vegre, szepen lehet vele menni, nagyon eros.

(#75614) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

szopás a köbön :D

(#75615) Scrake^;DD válasza #51177472 (#75606) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ezt kipróbálom :B

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#75616) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Más se kapott ma questet ? belogoltam telón tabon laptopon sehol nem adta be :(

(#75617) saen válasza NyalokAA (#75616) üzenetére


saen
veterán

Én mindennap második bejelentkezésre kapok csak.

(#75618) Putyin90 válasza NyalokAA (#75616) üzenetére


Putyin90
senior tag

Pont ezzel kapcsolatban akartam kérdezni, hogy miért nem ad be napok óta questet a játék. :)
A dungeon questeket lenyomtam 2 napja, azóta nem kapok semmit. A másodlagos accomon meg már a kieg megjelenésének napján sem kaptam új questet.

(#75619) beherit válasza NyalokAA (#75616) üzenetére


beherit
tag

Nekem ad rendesen ugyanugy mint maskor napok ota.

amor fati

(#75620) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Aki nem kap questet, olvasson feljebb picit! Más is járt így (én is). Egyébként annyi, hogy jelentkezz ki és be addig amíg nem adja meg őket.

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#75621) ThySoul


ThySoul
senior tag

Mi a legkreatívabb/legélvezetesebb deck a kiegben? A mostani rexxaros botrány után nem tudom komolyan venni a játékot, szöval legyártok mindenféle fun decket.

(#75622) tomazin válasza ThySoul (#75621) üzenetére


tomazin
veterán

15hszt tessek visszaolvasni es megvan a valasz :P

(#75623) Chumlee


Chumlee
senior tag

Csak én nem kapok questet 2 napja?

(#75624) saen válasza Chumlee (#75623) üzenetére


saen
veterán

Neked is jót tenne ha olvasnád is a topicot.

(#75625) ígyvanferi válasza Chumlee (#75623) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ilyenkor értem meg, miért butítják le a játékot a végletekig. Hát amikor valaki ennyire beleszarik és 3 hsz.-szel fentebb nem képes olvasni, akkor világos, hogy 9+ deck slotok, meg minimális gondolkodást igénylő mechanikák is megerőltetőek lehetnek.

(#75626) h3lios


h3lios
addikt

Brutál élvezetes ez a Kingsbane Rogue. Végre kapott a kaszt 1 jó fegyvert, látszik, hogy előkerültek a weapon buffok... :D

Fun Fact: A Kingsbane-el nem tudsz fatigue -olni, mert DR-re visszakevered a pakliba, felhúzod, ütsz vele (valszeg elég nagyot), aztán daggerrel széttöröd és visszakerül a pakliba ismét... :D

B-tag: H3lios#2825

(#75627) Soybex válasza ígyvanferi (#75625) üzenetére


Soybex
őstag

Ez az egyik, a másik meg hogy elég ha benézel egy két helyre akár fb akár itt topic.. az emberek nem képesek a google keresőt használni vagy mi? Néha annyira kitudnak akasztani ezek az egyének hogy hihetetlen :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#75628) asuspc96


asuspc96
senior tag

Fél off topic:

Warlocknál miért van az, h bármiféle képessége az csak ront a helyzetén ? :DDD
Mire gondolok: discard, meg akármit csinálsz az fix, hogy -2hp alatt nem úszod meg....

Ha a WoW-ból indulunk ki, akkor eleve nem úgy kellene indulnia, hogy életet képes elvenni (pl sztem sokkal jobb lenne ha olyan lenne mint a mage, hogy ping 1dmg és lifesteal...), és azt persze nem magától...

(#75629) h3lios


h3lios
addikt

Nem vagyok 1 nagy WoW-os arc, de amennyire én tudom a Fel és a hozzá kapcsolatos mágja megerősíti a használóját, viszont egyben hosszú távon halálos méregként működik ami szépen lassan kicsinálja a szervezetet. Gondolom ezért sebez a Life Tap, mivel nem kis előnyhöz jutsz a plusz lapok révén.

B-tag: H3lios#2825

(#75630) asuspc96 válasza h3lios (#75629) üzenetére


asuspc96
senior tag

És a discard ?

Mert azt aztán semmi nem magyarázza meg miféle előnyöm lesz belőle.. :DDD

Mert nekem pl az egyik kedvenc kasztom,
Egy jól felépített paklival jade-t is simán meglehet verni, de ha az elején nincs mit tenni. és húzol párat az már kb el is dönti a játék kimenetelét..

[ Szerkesztve ]

(#75631) aerosmith válasza #51177472 (#75606) üzenetére


aerosmith
őstag

Barnes-t még mindig érdemes lekraftolni ha nincs meg?

(#75632) feri1014 válasza aerosmith (#75631) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem tudod craftolni, Kharazant kell megvenni hozzá.

(#75633) ígyvanferi válasza asuspc96 (#75630) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De ugye valami negatív hatása kell legyen a túl erős spelleknek, lények kijátszásának. Mert az 1 mana 4 dmg, meg az 5 mana 5/7 charge minden, csak nem fair önmagában. És amit írt h3lios, az erre is vonatkozik: felerősíti őket a Fel (lol), de hosszú távon van egy negatív hatása is. Ha a lore-t nézzük. Én sem vagyok otthon benne, de ez így logikusnak tűnik. Mondjuk amennyire eltávolodtak már a warcraft univerzumtól...

(#75634) #75376384 válasza ígyvanferi (#75625) üzenetére


#75376384
törölt tag

bár teljes mértékben egyetértek veled, általában az ilyen hozzászólások is tök feleslegesek. akinek címezve van az esetek nagy részében úgyis leszarja/nem érti.

első warrior próbám. :D mentségemre legyen mondva, 3. körig hozzá se tudtam szólni a meccshez

[ Szerkesztve ]

(#75635) Cathfaern válasza h3lios (#75629) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valahogy úgy :) Plusz Life tap nevű képessége van WoW-ban is a warlocknak, az hp-ért cserébe manát ad. Szóval egész jó átfordítása a HS-es Life tap kártyajátékra.

(#75636) saen válasza Cathfaern (#75635) üzenetére


saen
veterán

Srácok, engedjétek el a Wow-ot, ez nem az a játék...

(#75637) asuspc96 válasza ígyvanferi (#75633) üzenetére


asuspc96
senior tag

discardos lapokat én pl nem is használok sose a deckbe, mert most azért húzod, hogy utána "kidobd", az nagy biznisz
Számomra egy kicsit elhanyagoltnak tűnik ez a kaszt...

(#75638) #51177472 válasza aerosmith (#75631) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ahogy irtak, Kharazan kell hozza.
Egyebkent ha vmit lehet cserelni a dekkben az barnes, rin es voidlord kellene tole a deathrattle miatt de ugye mas lenyek is vannak es az esetek feleben felesleges, mert mas jon ki.
Szerintem en is cserelni fogom, beerek meloba es majd nezek valamit helyette. :D
De Barnes sztem meg mindig jo igen, vannak Big paklik.

[ Szerkesztve ]

(#75639) pachito


pachito
őstag

Ha valaki hasonlóan perverz, mint én és szeretne egy (szerintem) életképes Control Shamannal játszani:

Control Shaman

Nem sokat játszottam vele, eddig 4/5 win (Rin Warlock, Aggro Druid, Rin Warlock, Spell Hunter elgatyázva illetve Armor Warriortól kikaptam), de látok benne potenciált.

(#75640) feri1014 válasza saen (#75636) üzenetére


feri1014
senior tag

Ettől még a class-ok egészen jól lettek átültetve a hs-be. Az más dolog, hogy rng fiesta a játék, vagy mennyire lore hű az kieg.

(#75641) ETOM


ETOM
addikt

Nem kis szenvedés volt néha. Járhatna érte pakk is. :DDD Legidegesítőbb boss szerintem Vustrasz the Ancient volt.

(#75642) csoki válasza ETOM (#75641) üzenetére


csoki
senior tag

grat :R

(#75643) Cathfaern válasza saen (#75636) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hivatalos lore szerint a HS a WoW világában lévő kártyajáték. Legutóbbi intro csak ráerősít erre. Szóval lore hűséget csak annyira kell elvárni, mint egy rambo filmtől a történelmi hűséget, viszont attól még úgy illik, hogy a párhuzamok pl. spelleknél meglegyenek. De ez meg is van, pont ezt írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#75644) Tyler Durden

Bár nem akartam költeni erre a kiegre, de a kapott 9 pakli mellé vettem goldból 11-et, így 20 pakkot nyitottam a következő eredménnyel:

3 legó /dragon soul,geosculptor yip, king togwaggle/
4 epic /crushing walls, deck of wonders, twiligh acolyte, evasion/

Legó nem gondoltam volna, hogy 1nél több jönne, de 10 pakknál már kettőnél tartottam. Köv kiegbe reménykedem, hogy hozzám közelebb álló lesz, így most 6k gold maradt még tartalékban + legalább ennyi összejön a köv kiegre.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#75645) saen válasza Cathfaern (#75643) üzenetére


saen
veterán

Ez nem igaz. A játék a Warcraft világra épül és ez nem egyenlő a WoW-val, még akkor sem ha az a legnagyobb Wow játék.

(#75646) hyperspace válasza ETOM (#75641) üzenetére


hyperspace
őstag

Grat, tényleg nem egyszerű.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#75647) rocket


rocket
nagyúr

DR T2 lethal 67HP-rol :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#75648) Cathfaern válasza saen (#75645) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nincs külön "Warcraft világ" meg "WoW világ". A kettő egy és ugyanaz.

(#75649) saen válasza Cathfaern (#75648) üzenetére


saen
veterán

Egy Warcraft világ van, de ebben több játék játszódik, nemcsak a WoW. Ne tegyünk úgy, hogy csak az létezik.

(#75650) Cathfaern válasza saen (#75649) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lehet ugyanarról beszélünk, csak máshogy fogalmazzuk meg :) Van a Warcraft világ. Van annak a "fő" története, ez (jelenleg) a WoW. Ezen kívül van benne egy kártyajáték. Ez meg a HS. De HS csak egy játék a világon belül, nem jelent semmiféle "alternatív sztori" vonalat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.