Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) grizlisandor válasza #75376384 (#74498) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nálam is ez történt!

(#74502) micafighter válasza #75376384 (#74498) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ő arra gondolt, hogy most nem volt az mint az event kezdeténél, hogy a meglévő arena draftodat retire-olják automatikusan, a jutalmat megkapod érte, és az ingyen ticket mellé kapsz +1 ticketet, tehát megkapod a bent lévő arénád jutalmát, plusz 2 ticketet. Mert most nekem is volt bent aréna, az bent maradt, és csak egy ticketet kaptam, ahogy te is.

(#74503) #75376384 válasza micafighter (#74502) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azért bíztam benne, hogy nem erre gondol. Semmi értelme nem lett volna egy resetnek, mivel csak új hét kezdődött a szabályok nem változtak. Persze arra jó az ilyen, hogy egyes helyeken sipakoljon (indokolatlanul) a delikvens, mert valami nem jött ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#74504) Chumlee válasza #75376384 (#74503) üzenetére


Chumlee
senior tag

Azt hittem megint resetelik az arénát jó belátom hülyeség ,de mentségemre szóljon ,hogy éjfélkor nem voltam a toppon :D

(#74505) fausto


fausto
addikt

Bontottam egy Paladin DK-ot. Jól gondolom hogy nem igazán hasznos?
A másik, hogy már nem nagyon tervezek bontani a KFT-ból. Szerintetek így az új kieg. előtt ~1 hónappal van értelme lecraftolni a Warlock DK-t és/vagy a Prince 2-Drop-ot? A Prince-et tudnám játszani tempo rogúba és zoolock-ba, a Warlock DK-t pedig szintén a zoo pakliba tudnám elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#74506) micafighter válasza fausto (#74505) üzenetére


micafighter
nagyúr

Miért ne lenne hasznos a paladin dk? Instant value, fegyvert ad a kezedbe ami gyógyít is, upgradeli a hero powered, ad egy alternativ win conditiont.. Szerintem a DK-k sokáig hatni fognak a metára, a warlock pedig már most elég jó, ugyhogy szerintem simán kraftolhatod. Mondjuk én zoo pakliba nem biztos hogy beraknám a warlock DK-t mert mire ki tudod játszani (10. kör ) már jó esetbe vége a meccsnek. Ráadásul ha behuzod az első pár körben, akkor van egy halott lap a kezedben. Control warlockban azért is jobb, mert ott elég sok heal meg boardclear van hogy kihuzd a 10. körig.

[ Szerkesztve ]

(#74507) beherit válasza fausto (#74505) üzenetére


beherit
tag

Én crafoltam a warlock dk-t, nekem bevált. Igaz, én controlt játszok, nem zoot, de minden warlock deckben alap most, hogy a dk benne legyen.

amor fati

(#74508) fogtunder válasza micafighter (#74506) üzenetére


fogtunder
nagyúr

simán jó MVP Guldan, vesztett meccseket vissza tud hozni, illetve a hero power hasznosabb, mint az eredeti a meccs vége felé.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74509) fausto válasza micafighter (#74506) üzenetére


fausto
addikt

Rossznak nem rossz a fegyver, amit a kezembe ad, de a hero power nekem nem szimpatikus. Értem én, hogy alternatív win condition, de szerintem elég lutri, össze jön vagy nem. Nem sok ilyen paklit láttam szembe jönni, stream-en max OTK verziót láttam.
Lock-ból amit láttam controll verziót, az nekem kicsit drága lett volna, mert olyan lapok voltak, amiket nincsenek meg és nem is nagyon akarom lekraftolni (pl. Krul vagy Alextrassa). De nem vagyok annyira képbe, kérhetek egy decklistet, hogy milyen controll lock-kal játszol? Guldan egyébként Zoo-nál is hasznos lehet, ha a játék vége felé elfogy a boardom.
#74507 beherit Kérhetek tőled is decklistet?

(#74510) Soybex válasza fausto (#74509) üzenetére


Soybex
őstag

Ha azt nézed még mindig jobb mintha az 1/1 lényeket dobálná továbbra is.
Szerintem Uther remekül sikerült dk lett, bár Gul'dan tetszik a legjobban amit szerencsére aranyban nyitottam :DDD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74511) beherit válasza fausto (#74509) üzenetére


beherit
tag

Most így néz ki. Elég jól variálható deck szerintem, mikor éppen mire van jobban szükség. 2 silencet is futtattam benne egy korábbi verziójában, most éppen egyet sem.

Kb. tier 3 amúgy szerintem. Highlander Priestnek ha van 5. meg 8. körben Raza és Anduin, akkor kb. 99%, hogy bukó. Jade és Shaman jól verhető, Tempo Rogue kb. 50-50.

[ Szerkesztve ]

amor fati

(#74512) #75376384 válasza beherit (#74511) üzenetére


#75376384
törölt tag

Vicces, hogy régen a klasszikus handlock volt az egyik legdrágább pakli, most pedig az olcsóbbak közé tartozik. Ráadásul akkor tájt az adveture lapokból is több volt. Alig lett drágább a játék...
De hé van itt nekünk frankó kis haloween akció, meg kieghez járó párszor 40 dust.

(#74513) fausto válasza beherit (#74511) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, ez nem is vészes, megvan hozzá minden

[ Szerkesztve ]

(#74514) beherit válasza #75376384 (#74512) üzenetére


beherit
tag

Jah.. én f2p jászok és össze tudtam rakni ezt, mert volt pár szerencsés nyitásom, egyedül 1 doomsayert meg a dk-t kellett hozzá craftolni.
De ezek a 10-12k dustértékű deckek nagyon messze vannak. Valamennyit lehet költenék rá, de nincs rá garancia, hogy elköltök 10-20 dollárt és megkapom Lyrát. Annyi paklit meg hadd ne vegyek már, amiből összejön 1600 dust :)

fausto: Van mountain giantes+faceless shambler verziója is, csak nekem olyan lapjaim nincsenek, nem is akarom már a facelesst craftolni, ki lehet próbálni azt is.

[ Szerkesztve ]

amor fati

(#74515) fogtunder válasza beherit (#74514) üzenetére


fogtunder
nagyúr

van olyan verzió is, de nem az igazi, a shambler halott lap, ha nincs lent minionod, a giantet pedig gyakran nem lehet hatékonyan kijátszani, szerintem ez a sok démonos tw drake-es verzió jobb. esetleg ha sok az aggro, akkor happy ghoult lehet bepakolni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74516) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez az aréna is jó kör volt, 2-3 druid/rugó. Nem tudom mások hogy darálják a 12-ket. Ja megvan: DK-val. Hiába volt 2 spreading cancer, semmit se ért, volt a buffolós druid lény mellé, sose jött fel, leszedésnek volt 1 swipe és Starfall. UI szintén nem. Bonemare sem. nem tudom miért van sok ember ettől elájulva, ha nem draftolsz jól mert nem jön fel DK, UI, elég removal, akkor viszlát. Legalább ingyen volt... Bezzeg az 5/3 rugó skulkert vagy 4x feldobta.

[ Szerkesztve ]

(#74517) DJGABI válasza whitezo88 (#74516) üzenetére


DJGABI
addikt

mentem egy 4-3 priest-druidát. volt benn déká. köszönöm nekem ennyi elég az arénából :D azért amikor az ellenfél kilopkodta a spreading rák + mark power of wild kombót tőlem annak nem örültem....

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74518) lm83


lm83
őstag

pap-rúgó 0/3
ennyi...

(#74519) thesound válasza lm83 (#74518) üzenetére


thesound
őstag

pala-wari 0 win
lehet rossz kombót választottam :DDD , igaz amúgy sem arénázom, nem nekem való

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#74520) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én most 6-2n vagyok egy közepes paladin-rugó drafttal, de elsőre is 4-3 lett a rugó-warlock óriási RNG fiesta ellen, nem olyan rossz ez, pláne, hogy ingyen van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74521) jr1994


jr1994
addikt

Megvan a rank 5 a klasszikus midrange hunterrel :D kép. Tegnap rank 10-ről rank 6 1 csillagra másztam, ma úgy egy-másfél óra játékkal befejeztem. Előtte majd két hétig próbálkoztam a drágán legyártott tempo rugóval és zoo-val, de egyszerűen nem tudtam elmozdulni velük rank 10-ről. Nem tudom hogy én vagyok ilyen béna azokkal a paklikkal, vagy ennyire gáz hogy hiányzik Shaku, illetve a Malchezaar's Imp (ami miatt a soulfire-t is kivettem inkább, nem akarok discardolni) :F Már úgy voltam vele hogy hagyom a fenébe, aztán jött az ötlet hogy Hunter is van a játékban, és mikor egyszer elértem a rank 5-öt, akkor is vele lett meg.

Ez volt a lista: link annyi különbséggel, hogy a Tracking helyett papagájt tettem bele.

Volt tegnap két pillanat amikor hangosan röhögtem: pap ellenfél simán nyerésre áll, kiteszi 5. lénynek a tőlem lopott hidrát, nálam meg volt két Unleash :D Másik, okos sámán fent hagyta a hiénámat (greedy volt és két kis lényt is felértékelt a doppelgangszaron kívül trade helyett), tauntot nem kapott, a kis hiéna meg 24-et ütött az arcába :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74522) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Tapasztaltatok már olyat, hogy előbb hozzáadja a gold mennyiségetekhez az aréna jutalmat, mint hogy kinyitnátok a ládákat? Vagy ennek így kell működnie? Nem ugrom a kútba emiatt, csak fura volt.

(#74523) rocket válasza ígyvanferi (#74522) üzenetére


rocket
nagyúr

Igy kell mukodnie, Blizzard logika :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#74524) ígyvanferi válasza rocket (#74523) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Durva. :D Akkor csak nem figyeltem eddig. Pedig régebben sokat arénáztam.

(#74525) NyxNyxNyx válasza ígyvanferi (#74522) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nyakamat rá, hogy régen nem így volt. Nyomtam egy arénát, nekem is feltűnt. spoilers :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74526) Prof válasza #51177472 (#74445) üzenetére


Prof
addikt

Mivel tobb mint egy perc a turn time total alap, hogy HS-ezni csak vmi mas mellett lehet, kulonben minden meccsbol 14-20percet csak varnal a nagy semmire. Ami par meccsnel napi orakat jelent amit elbasztal es a vegen siman lehet 1 goldot se kapsz mert megvernek a beteg overbudget DK lapjaikkal.

[ Szerkesztve ]

(#74527) pachito válasza ígyvanferi (#74522) üzenetére


pachito
őstag

Kb fél éve így van már..

(#74528) Scale


Scale
őstag

80g Quest csere itt.

(#74529) DaveNo1 válasza fogtunder (#74520) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem sikerült draftolnom egy frost lich jainat, eddig 6 meccsből ez az egy lap lehozott 4-et. Nem is értem, hogy a DK-kat hogyan lehet arénában engedni.

You are not prepared.

(#74530) Cathfaern válasza Prof (#74526) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha az első pár kört leszámítva nem gondolkodod végig a turn timert, akkor azért kapsz ki, nem az overbudget lapok miatt :)

(#74531) JNashville válasza DaveNo1 (#74529) üzenetére


JNashville
senior tag

Nekem is volt egy Mage Arenám Totem powerrel és Frost Lich-csel, 1-2 után mentem egy 9-2-t, szintén Jaina hozta le a meccsek felét. Beteg az a kártya Arénában.

Nem lepődnék meg, ha a DK-k lennének a következő patch áldozatai arénában.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#74532) pachito válasza DaveNo1 (#74529) üzenetére


pachito
őstag

Na, én 2 nappal a kieg után mertem írni fórumra, hogy nem lesz ez így jó hogy DK-k is potyognak arenaban, lepontoztak mint a rohadtélet :)) A többi DK talán elmegy de Jainaval nem veszed fel a versenyt.

(#74533) DaveNo1 válasza JNashville (#74531) üzenetére


DaveNo1
veterán

11-2nél járok most jön a final boss, eddig a 11 winemből szerintem 8 DK jainanak volt köszönhető...

You are not prepared.

(#74534) DaveNo1


DaveNo1
veterán

És megvan, első 12 win :C :C :C

A deck alja:

Legutolsó meccs volt talán a legkönnyebb, és majdnem 0-2ről indult az egész

You are not prepared.

(#74535) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#74534) üzenetére


F-ECT$
titán

Gz!

Egyszer nekem is be kellene húzni a 12 wint. Anno, amikor még csak 9 win volt a max, az meglett, de azóta nem nagyon arénázok...

Dive ever, work never.

(#74536) fogtunder válasza DaveNo1 (#74529) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az előbb ellenem is kitolt egyet az ellenfelem, azt hittem buktam a meccset, mert semmit nem tudtam volna kezdeni a water elementalokkal, aztán volt olyan hülye, hogy a tokenjeit nem pingelte le, a végén még egy renounce darknesst is eltolt, simán megnyerte nekem a meccset. De utána a druid is, lent van a gastropod, nálam egy 5/5 és inkább az arcomat ütötte trade helyett, hogy a következő körben meg tudjam oldani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74537) eLit-MiLan válasza fogtunder (#74536) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Na a tegnapi 2 pakkból sikerült dupláznom :DDD :DDD

(Nem panaszkodás, csak megjegyzés :DDD 15 legó hiányzott, amiből 6-nak örülnék, de egyiksem tartozott oda :DDD Majd a következő 46%-os eséllyel akkor :) )

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#74538) DaveNo1 válasza fogtunder (#74536) üzenetére


DaveNo1
veterán

Közben draftoltam még egy egész jó priest-mage kombót, kíváncsi vagyok azzal meddig megyek DK nélkül

You are not prepared.

(#74539) fogtunder válasza DaveNo1 (#74538) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem most egy full control warlock-priest van, eddig 5-0, bár ezt leginkább az ellenfeleimnek köszönhetem. A világ összes leszedése benne van és a 3 2dropból az egyik egy doomsayer. Azt hittem lesz vagy 2-3

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74540) KTony


KTony
tag

pavellel játszok
https://www.twitch.tv/pavel_hs

[ Szerkesztve ]

(#74541) DJGABI válasza KTony (#74540) üzenetére


DJGABI
addikt

megy a sniperino? :DDD Kappa

ez clap grat :C

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#74542) KTony válasza DJGABI (#74541) üzenetére


KTony
tag

direct nem figyelem

(#74543) KTony válasza KTony (#74542) üzenetére


KTony
tag

Legyőztem a világbajnokot :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#74544) EmptyParadox válasza KTony (#74540) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Elcsíptelek, szép volt. :)

(#74545) M3oH válasza KTony (#74543) üzenetére


M3oH
addikt

Pont láttam a végét. Nem számított erre a befejezésre :) grat!

(#74546) Soybex válasza KTony (#74543) üzenetére


Soybex
őstag

Gratula :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74547) ígyvanferi válasza pachito (#74527) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, meg is néztem, január óta ez volt a 4. aréna runom. Az előző 3-nál meg csak simán nem tűnt fel.
Ettől persze függetlenül, de kedvet is kaptam megint arénázni. Ez a dual class tökre bejön.

(#74548) kchryss válasza KTony (#74543) üzenetére


kchryss
addikt

Visszanézhető: 1óra 45perc 25mp

Grat! Pavel kedvenc szava a disz-gászting volt ennél a partinál. :D

(#74549) Soybex


Soybex
őstag

Na a legjobb brawl van szerencsére, 1 óra alatt meg is lett a napi cap maygos+ragna+alex trió párossal :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74550) #75376384 válasza Soybex (#74549) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azon felül, hogy a “trió párossal” értelmetlen. A ragnaros alex maly hármasban mi a szinergia? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.