Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) rocket válasza tomazin (#74950) üzenetére


rocket
nagyúr

Konnyeden kifogjak jatszani, Kinaban ugye ugy csinaltak, hogy fix mennyisegu dustot veszel penzert, es melle jarnak a packok ingyen.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#74952) tomazin válasza rocket (#74951) üzenetére


tomazin
veterán

Én bizom benne, hogy nem. Nem egy helyen elszalad felnőtt emberrel is a ló, nem még egy gyerekkel. De amúgy ott azt játszották ki ezzel, hogy a konkrét esélyeket meg kelljen adni.

[ Szerkesztve ]

(#74953) NyxNyxNyx válasza tomazin (#74950) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezeknél a kártyajátékoknál én nem tudom ezt hogy tudnák megoldani. Főleg azoknál, amik már egy ideje léteznek. Teljesen át kéne dolgozni a rendszert hozzá.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74954) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új shaman legendary

Ez a lap nem tűnik rossznak

You are not prepared.

(#74955) tomazin válasza DaveNo1 (#74954) üzenetére


tomazin
veterán

Jo? Ha van nekunk 4ert olyan is ami nem rak vissza semmit a kezedbe ;]

(#74956) csoki válasza tomazin (#74955) üzenetére


csoki
senior tag

battlecry/sérült miniokra jó ill. 1 manába fognak kerülni utána ami nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#74957) tomazin válasza csoki (#74956) üzenetére


tomazin
veterán

smilet a végén tessék nézni :P

(#74958) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok ! Nálam is lesz majd egy 80g-s csere. Ma este 9 körül, vagy a következő 3 nap valamelyikén érek majd rá egész nap.

B-tag: H3lios#2825

(#74959) csoki válasza tomazin (#74957) üzenetére


csoki
senior tag

láttam de nem volt egyértelmű :)

új kártyák:


:Y

elég érdekes "OTK" deckek lesznek így :D

[ Szerkesztve ]

(#74960) fausto


fausto
addikt

közben linkelték, sorry

[ Szerkesztve ]

(#74961) csoki válasza csoki (#74959) üzenetére


csoki
senior tag

még egy új kártya, nem tűnik valami jónak :D

(#74962) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ma sikerült mennem egy 20 perces brawlt , a végére már 46 lap volt a deckemben . Antonidas carry volt :D

[ Szerkesztve ]

(#74963) fogtunder válasza csoki (#74961) üzenetére


fogtunder
nagyúr

fene tudja, a statjai elég rosszak, de ha kitesz akár két 3 dropot, akkor már nem olyan szörnyű, és azt se felejtsük el, hogy sűríti a paklit, olyna lapokat vesz ki, amiket druidként nem akarsz T9 után topdeckelni, mert a nagy dögök kellenek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74964) tomazin válasza fogtunder (#74963) üzenetére


tomazin
veterán

Meghát beast!!4!!!négy

(#74965) DaveNo1 válasza csoki (#74959) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez a sárkány lesz az új mém lap? Simán el is vesztheti neked a meccset, szóval csak akkor érdemes kirakni ha tudod fixen hogy nem üt le két kör alatt az ellenfél

You are not prepared.

(#74966) itldj válasza DaveNo1 (#74965) üzenetére


itldj
aktív tag

Én ezt a sárkányt csak valami mém fatigue deckben tudom elképzelni, ahol a fatigueba bele is hal az ellen. Amúgy is olyan jó volt a mill priest. Bár Trolden videókba jó lesz. :DDD

(#74967) kchryss válasza itldj (#74966) üzenetére


kchryss
addikt

Mill warlockba ideális. Howlfiend - Treachery - Defile kombóval kiüríted az ellenfél kezét, így következő körben nagy biztonsággal jöhet a sárkány. :)

(#74968) eLit-MiLan válasza kchryss (#74967) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Kár hogy priest lap :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#74969) kchryss válasza eLit-MiLan (#74968) üzenetére


kchryss
addikt

Kár, pedig ez meta-rengető kombó lett volna, biztos ezért nem neutral lap lett. :D

(#74970) eLit-MiLan válasza kchryss (#74969) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Jaja, fix ;]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#74971) DaveNo1 válasza itldj (#74966) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bármilyen Velen deckben jó lehet OTK-nak, de túl kell élned 2 kört. Jó játékosok mondjuk ki tudják ezt kalkulálni.

You are not prepared.

(#74972) saen válasza DaveNo1 (#74971) üzenetére


saen
veterán

Aggro ellen ez akkor is halott lap, szóval nagyon meta függő lesz ez még így is.

(#74973) Chumlee válasza saen (#74972) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ha meta lesz előveszem a pájröt warriorom :DD

(#74974) whitezo88


whitezo88
nagyúr

I like your deck... I think I will take it!

(#74975) lm83 válasza whitezo88 (#74974) üzenetére


lm83
őstag

Erre szavak sincsenek sztem...

(#74976) csoki


csoki
senior tag

mage spellstone: újabb random dolgok, yaaayyy :DDD
(egyelőre ugyanúgy néznek ki mert nincs meg hearthpwn-nak a többi kép, 2. 3. kép ezért nagyobb is, mert nincs thumbnail)



[ Szerkesztve ]

(#74977) Soybex


Soybex
őstag

Hát nem egy nagy durranás ez az új kieg.. :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74978) DopeBob válasza Soybex (#74977) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem szerintem ennyi volt a HS... eddig is sugárban hánytam már ettől a sok random szartól, de kis túlzással most egy kártya nincs, ami ne valami random dolgot csinálna... hogy lehet így normálisan játszani? Kiraksz egy kártyát, úgy hogy fogalmad nincs mi lesz, lehet csak magadat szivatod vele... Béta óta játszom, most is van már 6k goldom, elég nehéz abbahagyni, de inkább már csak azért, mert jaj, kell az arany a köv kiegre... de hiányozni, azt már nem fog egy percig se.

MZ/X

(#74979) #75376384 válasza Soybex (#74977) üzenetére


#75376384
törölt tag

tiszta mázli, hogy alig van random effekt az új lapok között. ahogy a priest és az a deck swap legend is "fun & interactive" mechanikák.

szerintem ezzel a kiegészítővel a blizzard nem hivatalosan is kijelentette, hogy mit gondol a játék esport részéről.

(#74980) Soybex válasza DopeBob (#74978) üzenetére


Soybex
őstag

Ugyan így vagyok vele. Ez a kieg teljesen hidegen hagyott. Volt 2 szárny vissza blackrockból inkább megvettem azokat 1400 goldért meg 6 packet amiben volt egy Hogger.
És egyátalán nem bánom. Mert ezek a kártyák vackok.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74981) saen válasza Soybex (#74980) üzenetére


saen
veterán

Töredékét nem láttuk még a kiegnek, garantálom, hogy lesznek jó és erős kártyák.

(#74982) Cathfaern válasza saen (#74981) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az a baj, hogy ha az erős randomok közül csak pár meta lesz, akkor máris kb. mindegy, hogy amúgy milyen kártyák jönnek rajtuk kívül, mert pszichológiailag arra fog emlékezni mindenki, hogy na random miatt kaptam ki. És ez eléggé rányomja a bélyegét a játékra.

(#74983) saen válasza Cathfaern (#74982) üzenetére


saen
veterán

Lesz játszva random kártya is, ahogy eddig mindig. Csak arra akartam utalni, hogy nagyon korai még megitélni ezt a kiegészítőt.

(#74984) Soybex válasza saen (#74981) üzenetére


Soybex
őstag

Jogos de nem hiszem hogy egetrengető meta kártyák lesznek. Ha mégis akkor 26k dustból legyártom max

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74985) blackydan válasza DopeBob (#74978) üzenetére


blackydan
senior tag

Már régóta lehetett érezni, hogy nagyon rámentek erre a random mechanikára ami szerintem sem valami jó dolog, mivel ez az esport részét teljesen tönkre teszi illetve azok sem találják meg az élvezetet a játékban, akik komolyabban laddereznek. Persze ez aligha rázza meg a team 5-ot, mivel őket csak a számok érdeklik. Jól megy a biznisz? Persze döntögetik az eladási és játékos rekordokat ez a lényeg. A randomizáció által sokkal szélesebb játékos közösséget tudnak meghódítani, mivel egy kevésbé ügyes játékos (vagy egy 10 éves :P ) is tud 50% nyerési mutatót produkálni, egy profibb vagy régi motoros meg 60%-ot. Szóval különbség az tényleg alig van. Én sokáig morfondíroztam, hogy előrendeljem-e a kieget, de lemondtam róla ( kb 6k goldból és 14k dustból majd kihozok valamit). Rank 10-ig majd lemegyek poén paklikkal és ennyi. Kikapcsolódásnak így is tökéletes, amennyiben meg aki komolyabban tolná az majd eldönti, hogy számára mennyi időt és ősz hajszálat ;] is ér egy magasabb rank elérése. :))

btw: nálam a kevesebb laddert majd remélhetőleg kiváltják a dungeon runok

[ Szerkesztve ]

(#74986) saen válasza Soybex (#74984) üzenetére


saen
veterán

Nem hiszem, hogy blizzard megkockáztatna mégegy olyan kieget, mint a TGT volt. Kell nekik az eladás, garantáltan lesznek erős meta lapok.

Emellett ha nem változna érdemben a meta, akkor meg az emberek zúgolódnának, a mostani már baromi unalmas.

(#74987) rocket


rocket
nagyúr

Uj Paladin kartya

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#74988) Soybex válasza saen (#74986) üzenetére


Soybex
őstag

Meglátjuk mit hoz a jövő, de remélem valami értelmes születik a kiegészítőből

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#74989) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én azért megvárom, amíg kijön a kieg, mielőtt nagyon véleményt nyilvánítanék. megint lesz kb. 70 pakkom, abból a nagy része kijön, van egy valag dust is még kártyákban, amit nem kraftoltam el, f2p-nek jó lesz ez még egy darabig mobilon.
nyilván jobb volt, amikor még lehetett fő játékként kezelni, de mindennek megvan a maga helye és ideje...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#74990) h3lios


h3lios
addikt

Továbbra is elérhető a 80g csere nálam, ha valakinek van még ne habozzon dobni 1 invite-ot, Battle tag-em a az aláírásban.

B-tag: H3lios#2825

(#74991) Chumlee


Chumlee
senior tag

Mi ez az upgrade mechanika ?

(#74992) h3lios válasza h3lios (#74990) üzenetére


h3lios
addikt

Elkelt.

B-tag: H3lios#2825

(#74993) csoki válasza Chumlee (#74991) üzenetére


csoki
senior tag

ha teljesíted a követelményt amíg ez a kezedben van, akkor átváltozik egy jobb kártyává, majd ha megint, akkor még egyszer, ez például így

új kártya:
(elvileg explosive runes lesz a végleges neve)

[ Szerkesztve ]

(#74994) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Priest DK nem kap nerfet véletlenül? G.cire unom őket... :((

(#74995) Gyuri27 válasza Fr0z3n (#74994) üzenetére


Gyuri27
félisten

A mindenbe dr2, dr5 és dr7 a aggró minden kaszttal sokkal jobb. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#74996) lm83 válasza Fr0z3n (#74994) üzenetére


lm83
őstag

Na és Prince keleseth? :((

(#74997) Kanczy válasza DopeBob (#74978) üzenetére


Kanczy
veterán

Én is rohadt erősen gondolkozom, hogy elköltöm a meglévő 4k goldot, és vége. Egészen izgatott voltam, hogy jön új content, erre egyre inkább tele van abszurd RNG, meg cseréld ki / lopd el a másik deckjét szarokkal... :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#74998) Klemice válasza Gyuri27 (#74995) üzenetére


Klemice
senior tag

dr2 dr5?
dr7 oké hogy boom

(#74999) fogtunder válasza Klemice (#74998) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Keleseth, Cobalt Scalebane, Bonemare.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75000) Kanczy válasza Klemice (#74998) üzenetére


Kanczy
veterán

Keleseth, Scalebane, Bonemare

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.