Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75901) Frogged válasza F-ECT$ (#75900) üzenetére


Frogged
aktív tag

Abból kell majd főzni ami van sajnos:)
Tempo és aggro paklik meg vannak csak a legtöbbre már rá untam de majd találok valamit.

(#75902) #51177472


#51177472
törölt tag

Na jo, ennek semmi ertelme.
Megalltam rank 2-3 kozott, teljesen mindegy hany meccset megyek.
Priestel nekem mindig szarul jonnek a lapok, nem tudok vele legendbe menni, lockot pedig countereli a rengeteg priest es megragadok vele 2-n. Jade duduval sem sikerult.
Szval szunet, majd 2 unnep kozott folytatom ha mar ismet irodaban leszek.

De ez nagyon idegesito, ilyen meg nem volt h 1 rankon megragadjak, ma sokat utaztam vegig ezt nyomtam, sztem
40-50 merkozest siman mentem ( de inkabb tobbet) es ugyan azon a rankon vagyok.:D Se elore se hatra.

[ Szerkesztve ]

(#75903) F-ECT$ válasza #51177472 (#75902) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbálj ki más decket, bár a sok priest ellen nehéz okosat mondani.

Ha lesz sok időd, és cél a legend, akkor én valamilyen tempo deckkel mennék (rogue), tennék bele legalább 1 silence-et is (spellbreaker) de előtte azért nem árt gyakorolni vele.

Dive ever, work never.

(#75904) DJGABI válasza asuspc96 (#75899) üzenetére


DJGABI
addikt

kell valami "újdonság" a következő kiegre is :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#75905) beherit válasza Frogged (#75893) üzenetére


beherit
tag

Nekem jól működik a cube lock, 57% a wr eddig és kellett szokni az első pár meccsen. Giantes faceless manipulatoros verzió. Raza Priestnek meg ha jön a turn 5-8 semmi sem veri meg.

amor fati

(#75906) asuspc96


asuspc96
senior tag

[link], kicsit izgultam alatta :DDD

(#75907) Frogged válasza beherit (#75905) üzenetére


Frogged
aktív tag

Nekem eddig 37% lock 21% pirest és 21%dru jött a cube deckem ellen kb 30 mecsből.
Raza priest még annyira nem volt zavaró mert big és dragon priest is jött bőven .
De lockbol szinte csak Nzoth-os control jött.
Az aggrok is a kis ozet tartogatják a fegyómra meg a silencet ha nem jönne a dark pact.
Ramp dru ami még sok jött ök is szeretik a geistel ki égetni a dark pactet a cube-ra meg dobják a silencet.
Lehet jó huzásal meg sorsolásal lehet haladni vele de nem érzem olyan erősnek ezt a decket..
Mondjuk az utobbi héten esélyes hogy bármivel ilyen win ratem lett volna ma váltotam tempo mage-re azota minden 2ik mecs aggro pala
a maradék meg face hunta tempo rugo.
De lesz ez jobb is a szerencse forgandó csak kár hogy olyankor nem adja a játék mikor lenne időm játszani.

[ Szerkesztve ]

(#75908) beherit válasza Frogged (#75907) üzenetére


beherit
tag

Nekem 23% Lock, 23% Priest, 13% Hunter-Mage-Rogue. Annyira egyik matchupot sem érzem szörnyűnek amúgy. Kb erre állt most be a meta szerintem, 3 féle lock-priest, meg a többi tempo. Nekem a tempok ellen jól megy, a priest-lock olyan 50-50, de változtattam is a decken többször, az utolsó verzióval 60% priest ellen, szóval még kéne jópár meccs, hogy rendesen kialakuljon a statisztika.
Taldaram helyett Zola the gorgont játszok, nagyon jól bevált.

amor fati

(#75909) Chumlee


Chumlee
senior tag

80g csere eu Izsákpedopap#2181

(#75910) #51177472 válasza F-ECT$ (#75903) üzenetére


#51177472
törölt tag

Kieg elott csak meta keleseth rugoval laddereztem kb., azert orultem h most lehet massal.
De teljesen jo otlet, megnezek egy mostani tempo rugot (kingsbane-t nem tartom olyan erosnek, marmint
maga a lap eros, de a kore epitett deck annyira nem).

Ezt neztem meg, Tempo Dragon Priest , de Medivh-nek mindenkepp szoritanek benne helyet.

(#75911) Chumlee válasza #51177472 (#75910) üzenetére


Chumlee
senior tag

Engem érdekelne hogyan teljesít csak pár epic hiányzik/

(#75912) tomazin válasza tomazin (#75891) üzenetére


tomazin
veterán

Bocsanat aki irt, elkelt mar.

(#75913) Chumlee válasza Chumlee (#75909) üzenetére


Chumlee
senior tag

Esetleg erre valaki egy két halászlé között ? :C

(#75914) h3lios


h3lios
addikt

Mióta van hunter meta gyerekek ? Druiddal próbálkoztam, de minden második ellenfelem ez a sz.r, ja izé akarom mondani hunter. Rühellem ezt a kasztot, remélem az idők végezetéig FOS lapokat fog kapni, mert nem érdemli meg, hogy életképes legyen. Másról sem szól, csak arról hogy reménykedsz, hogy curve-on behúzd a turn 1-2-3-at, mert ha ez nincs meg minden elver, mint a büdös szart. :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#75915) Soybex válasza h3lios (#75914) üzenetére


Soybex
őstag

Na akkor nem csak ellenem dobálja őket az rng stone. De az összes spellhunter.. elég vicces, mondjuk controll demon lockkal mindegyiket verem, de unalmas már egymás után 8 azaz 8x dobott össze spellhunterrel rankeden..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#75916) pachito


pachito
őstag

Overwatchban kaptunk 5 lootboxot karácsony alkalmából..valaki esetleg tudja, hogy itt is várható valami hasonló vagy sem?

(#75917) ETOM válasza pachito (#75916) üzenetére


ETOM
addikt

Szerintem itt a három 40 dustos KFT pakk volt a nagy ajándék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75918) tomazin válasza ETOM (#75917) üzenetére


tomazin
veterán

Ha belegondolsz az eddigi csodaszép karácsonyi hátlaphoz képest habzsidőzsi van.

(#75919) kchryss


kchryss
addikt

Kaptam egy 60-as warrior küldetést. Mivel nagyon nem volt normális warrior deckem így összecsaptam egy fun decket casualra. Nyitottam egy Geosculptor-t szóval jó ötletnek tűnt armor warrior-t csinálni. Aztán jött az ötlet, hogy a 10 armoros cthun lap milyen jó lenne bele így megszületett a cthun armor warror. :D
4 partit játszottam casual-on, abból 3 győzelem. A legjobb érzés az volt amikor a meta netdeck-kel casual-on játszó raza priestet elvertem. Amint meglátta a cthun-os lapjaim folyton emotolt, biztos lesajnált, hogy 2017 végén chun-t játszom. Aztán volt hogy 40 felett volt a pajzsom. Azt géppisztolyozd le nyomorult sötét anduin. ;]

Egyébként mennyi esély van rá, hogy Geosculptor pont chun-t adjon random 10 manás minionként egy cthun deck-ben? :D

[ Szerkesztve ]

(#75920) Chumlee válasza pachito (#75916) üzenetére


Chumlee
senior tag

F2P játék itt nem jár ilyen .Overwatch-ban is azért kaptunk ,mert alapvetően fizetős. :D

(#75921) pachito


pachito
őstag

Ja tényleg... :DDD Akkor mind1 nemszóltam

(#75922) Chumlee


Chumlee
senior tag

80g-s quest még mindig keresi a párját ,privátban vagy játékban elértek Izsákpedopap#2181

(#75923) Nagy.Úr válasza Chumlee (#75922) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Szia, felvettelek Bneten, kb. egész nap ráérek. :)

(#75924) Chumlee válasza Nagy.Úr (#75923) üzenetére


Chumlee
senior tag

Bocsi ,közben el is kellt!

[ Szerkesztve ]

(#75925) Nagy.Úr válasza Chumlee (#75924) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Rendben :R

Ez esetben 80G, még mindig nálam. ZorroHUN#2628

[ Szerkesztve ]

(#75926) grizlisandor válasza Nagy.Úr (#75925) üzenetére


grizlisandor
addikt

Írtam bnet-en a 80g-vel kapcsolatban.

(#75927) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na megvan az új kedvenc deckem a szezonra - a legendary fegyveres rogue nagyon adja. Az egyetlen baj, ha nem adja be 4. körig a fegyvert (vagy a 2 manás koboldot, ami kihúzza), mert egyéb esetben bajok vannak. De ha minden összejön, egy menetben 7-szer játszottam ki :K (felhúzás, 2 kobold, 2 új kobold secret miatt, 2 doomerang után). Greedy paklikat meg lehet szívatni vele rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#75928) saen válasza Mister_X (#75927) üzenetére


saen
veterán

Be tudnád tenni a decket? Ma pont rogue-os küldim van és még a fegyver is megvan, kipróbálnám.

(#75929) Mister_X válasza saen (#75928) üzenetére


Mister_X
nagyúr

### Custom Rogue
# Class: Rogue
# Format: Standard
# Year of the Mammoth
#
# 2x (1) Deadly Poison
# 2x (1) Doomerang
# 2x (1) Hallucination
# 1x (1) Kingsbane
# 2x (2) Cavern Shinyfinder
# 2x (2) Cheat Death
# 2x (2) Eviscerate
# 2x (2) Leeching Poison
# 2x (2) Sap
# 1x (2) Sudden Betrayal
# 2x (2) Undercity Huckster
# 2x (3) Envenom Weapon
# 2x (4) Elven Minstrel
# 1x (4) Runeforge Haunter
# 2x (4) Southsea Squidface
# 1x (5) Assassinate
# 1x (6) Vanish
# 1x (9) Valeera the Hollow
#
AAECAYO6AgbEAdkCw84CgNMC2eMCu+8CDMsDzQOIB6mvAvKwAurGApvIAqnNArHOAuXRAtDjAtvjAgA=
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

-

Biztos lehet finomhangolni, mert direkt laphúzás nincs benne (csak irányított, de az is elég), se AoE damage, de még boardot se lehet vele igazán építeni. Preparation nem fért el, továbbá Leeching Poisonból és Envenomból azért van kettő, hogy biztos kézben legyen. Sajnos Eviscerate nem proccolja se a lifesteal, se a pisonous sem, ellenben a Doomerang igen és egyből visszaadja kézben a Kingsbane-t. Fontos taktika, hogy Cheat Death legyen kint, mikor Cavern Shinyfindert kirakod, mert visszakapod kézbe, azzal meg visszahúzod Kingsbane-t a pakliból.

Mulligan: alapjáraton minden ellen Kingsbane/Shinyfinder és egy buff hozzá
hunter, paladin, warlock - Sudden Betrayal
warrior, druid - Envenom
priest - Sap

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#75930) Nagy.Úr válasza Nagy.Úr (#75925) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Elkelt.

(#75931) NagyZ01


NagyZ01
tag

80G csere eu NagyZ#2692

Living for the sesh

(#75932) DJGABI válasza Mister_X (#75929) üzenetére


DJGABI
addikt

tényleg jó amúgy. én valéria nélkül tolom. elég fun

mondjuk tudni kell játszani. pont volt egy csodálatos r15 play: exodia palát toltam, mentek a laphúzások, tőlem egy tyrone, tőle utolsó lapként (nem is értem mire várt) a kingsbane égett... és nem adta fel, és folytatta

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#75933) grizlisandor válasza NagyZ01 (#75931) üzenetére


grizlisandor
addikt

Felvettelek, Sanyiiiiii#2558 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#75934) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ebben a hónapban r5 úgy lett meg hogy dailyzésen kívül max 10 meccset toltam ladderen, elég könnyű most haladni.

You are not prepared.

(#75935) pachito


pachito
őstag

80g csere

(#75936) grizlisandor válasza grizlisandor (#75933) üzenetére


grizlisandor
addikt

Már tárgytalan.

(#75937) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#75934) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, van most jó pár deck, nem csak a szénné csiszolt top 2-3 decket tolja mindenki. Ha meg ilyen jól megy, akkor hajrá a legendig ;)

Dive ever, work never.

(#75938) #51177472


#51177472
törölt tag

(#75939) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#75937) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha lenne kedvem meg időm most lehet bepróbálkoznék, de engem nem hajt a hátlap ;]

You are not prepared.

(#75940) pachito válasza pachito (#75935) üzenetére


pachito
őstag

elkelt

(#75941) Chumlee válasza F-ECT$ (#75937) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én is ilyen kor játszom wilden ahol rank 7-ben minden meccsem priest ellen volt :O
Jaj mégsem 8 meccsből volt egy pala is :Y

[ Szerkesztve ]

(#75942) fausto


fausto
addikt

De gyűlölöm ezt a nyomorult raven idolos brawl-t. Fél óra coin flipp ... És már harmadjára hozzák vissza ezt a f*st.

(#75943) pachito válasza fausto (#75942) üzenetére


pachito
őstag

Nekem jól ment, első kör Arcane Anomaly (+1HP minden spellel), opponent instant concede :DDD Quick pack boyz

(#75944) Mister_X válasza DJGABI (#75932) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kicsit csiszoltam rajt. Kivettem az egyik Envenomot, azt az 5/3-as bugrist, aki immune-t tesz a fegyverre, meg szerintem az Assasinationt, helyette egy Backstab, egy Mimic Pod és egy Thalnos került (ha jól emlékszem) :DDD Még gondolkodok, hogy a Vanish kell-e, mert az elmúlt 10 menetben nem láttam, az biztos. Leeching Poison azért maradt kettő, mert mindenképp kell early-mid game alatt is.

Valeera amúgy szerintem fontos lehet bele. Ha az egyik +2 buff megmarad meg mondjuk Hallucination, akkor az sokat dob a latba, ha kétszer is ki tudod játszani. Boardot is szebben lehet vele építeni - meg meme rogue a beszólásokkal :K

### Custom Rogue
# Class: Rogue
# Format: Standard
# Year of the Mammoth
#
# 1x (0) Backstab
# 2x (1) Deadly Poison
# 2x (1) Doomerang
# 2x (1) Hallucination
# 1x (1) Kingsbane
# 1x (2) Bloodmage Thalnos
# 2x (2) Cavern Shinyfinder
# 2x (2) Cheat Death
# 2x (2) Eviscerate
# 2x (2) Leeching Poison
# 2x (2) Sap
# 1x (2) Sudden Betrayal
# 2x (2) Undercity Huckster
# 1x (3) Envenom Weapon
# 1x (3) Mimic Pod
# 2x (4) Elven Minstrel
# 2x (4) Southsea Squidface
# 1x (6) Vanish
# 1x (9) Valeera the Hollow
#
AAECAYO6Agi0AcQB7QX8wQLqxgKA0wLZ4wK77wILywPNA4gHqa8C8rACm8gCqc0Csc4C5dEC0OMC2+MCAA==
#
# To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#75945) Chumlee


Chumlee
senior tag

Aggro paladinnal vagy kingsbane rogueval lehet jól haladni ladderren ? Fontosabb lapok meg vannak mind a két deckbe ,de csak az egyikre van elegendő dustom.

(#75946) thesound válasza fausto (#75942) üzenetére


thesound
őstag

Nekem is mákom volt. Skullking Geist powa!

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#75947) fogtunder válasza DaveNo1 (#75934) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem alig van lapom, nagyon szerencsétlen volt a mostani nyitás, kraftolni meg nem tudom, mit lenne érdemes. viszont arénában még a rosszabb draftjaimmal is megvolt 5 win eddig a kieg óta, úgyhogy nálam egyelőre az megy, pakk úgyis kell legalább míg a pity timer lejár.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#75948) F-ECT$ válasza Chumlee (#75945) üzenetére


F-ECT$
titán

Agro pala.

Dive ever, work never.

(#75949) DaveNo1 válasza fogtunder (#75947) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tempó rugó meg agro palával toltam most, új legendaryk közül palába jól jöhet a Val'anyr, de szerintem anélkül is játszható.

You are not prepared.

(#75950) fogtunder válasza DaveNo1 (#75949) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azokat megcsináltam, mert csak két call to arms és egy corridor creeper kellett, de kockalockozni szeretnék, abba viszont 1 epic és 3 legend hiányzik...

Aggro palát amúgy nem szeretek játszani, rövidek a meccsek, de akkor se élvezem igazán, ha nyerek.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.