Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) ThySoul válasza salaam (#54944) üzenetére


ThySoul
senior tag

Éppen ezek miatt nem rajongok a HS versenyekért se Twichen....értem én, hogy profik, de baromira nem izgalmas, hogy a deckek nagy része aggro.
Egyébként egy hónapja volt Belezőnél SubCup, ott úgy oldották meg ezt, hogy mindenkinek egy deckje volt, csak common-rare és minden lapból csak 1 lehetett a deckben. (természetesen wild formátum) Mondjuk ez meg itt n biztos hogy jó, lévén szerintem sokan törték Belchert és társait.(aztán lehet tévedek)

(#54952) fogtunder válasza Tom5 (#54947) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy több ezer dolláros díjazású versenyen nyilván nem akarod megadni magadnak az esélyt, hogy minél átgondoltabb döntéseket hozz és esetleg nyerj is. ezen a szinten már annyira minimális dolgokon megy el egy meccs, vagy egy forduló, amit ezek szerint el sem tudsz képzelni, rohadtul nem mindegy, hogy mennyire gondolod át a dolgokat.

ajánlott a témában az előző versenyen a Thijs vs. Lifecoach összecsapás, lassú, de ha megnézed, látszik, hogy közel tökéletesen játszanak minden kört, néha olyan, mintha ténylegesen tudnák, mi van a másik kezében. ha ezt te 20 másodperces körökkel tudod abszolválni, akkor hajrá.

(#54953) K1nG HuNp: valóban, 3 napnyi 40 goldos quest miatt több száz ezer ember gondolta úgy, hogy akkor most pénzért vesz karazhant. aki goldból akarta, már rég összefarmolta, aki meg nem, annak ez se számít semmit. és mennyit buktak az emberek ez alatt? 30-40 goldot? gondolkodjunk már reálisan kicsit.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#54953) K1nG HuNp válasza matolcsim (#54950) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

navégre :U Bár én kinézem belőlük, hogy mégsem véletlen volt, mennyi pénzt hozhatott ez a pár nap is :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54954) h3lios


h3lios
addikt

Gyerekek hánynom kell a metától. Mi a f.szom ez ami most megy ?!! :U
Felmegyek random tolni 3 meccset rank 14-en. Ellenfelek FACE DRUID !!!! Face Warrior, Face Druid megint, Face Hunter.... Mi a rák történt az elmúlt 2 napban ?!

B-tag: H3lios#2825

(#54955) matolcsim válasza K1nG HuNp (#54953) üzenetére


matolcsim
csendes tag

nem hiszem :D

bár ki tudja...lehet így akartak visszavágni azért a communitynek, amit a Purify-ért kaptak ;]

(#54954) h3lios: milyen az a Face Druid? :F valamilyen hiper aggresszív beast druid variáns?

(#54956) giorgio: :DD

[ Szerkesztve ]

(#54956) fogtunder válasza matolcsim (#54955) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem az a heroic chess game volt ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#54957) DaveNo1 válasza matolcsim (#54950) üzenetére


DaveNo1
veterán

40 goldos Illuminati confirmed :Y

You are not prepared.

(#54958) K1nG HuNp válasza fogtunder (#54956) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

:O Én 6 próbálkozás után feladtam, aztán láttam valami random twitches streamen a srácnak elsőre sikerülnie, úgy hogy misplayelt..

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54959) KaraDani válasza matolcsim (#54955) üzenetére


KaraDani
addikt

Neki minden face :D Nincs facedeck a metában, csak ő lát folyton ilyeneket :)

[ Szerkesztve ]

(#54960) ThySoul


ThySoul
senior tag

Másnál is megszaladtak a Priestek az új kieg óta? A kieg óta már kettő is jött NoKappa
Amúgy viccet félretéve tényleg jött ma Priest, és végre nem csak lopkodós jött, hanem ShadowPriest :3 mondjuk esélye sajna nem sok volt, de egészen jól esett játszani vele a temérdek druid és zoolock után...

(#54961) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Brutálisan fun ez az OTK warrior, gondolom most szerencsém volt, de eddig 5 easy win rankedon(rank9-10) :N :C

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54962) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Bocsánat a dupláért, de úgylátom sokakat elkerült a link, akit érdekelne a dolog kérem szavazzon :R

PH! kupa dátum

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54963) csizi90 válasza K1nG HuNp (#54962) üzenetére


csizi90
aktív tag

Kb hánykor lenne kezdés? Nekem attól is függ

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#54964) K1nG HuNp válasza csizi90 (#54963) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Kérdéses, én a 4-6 órai kezdésre voksolnék, esetleg később, ha többeknek úgy jobb. Az a baj, hogy már a dátumok is nagyon megosztottak :N

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54965) micafighter válasza fogtunder (#54956) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jópofa volt amugy a heroic sakk, kezdetben eléggé unfairnek és nehéznek tünik, de csak rá kell érezni.

(#54966) F-ECT$ válasza darkrock (#54929) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen. Az első szárny már megvolt goldból, így 1399 coin volt. A maradékból pack lesz.

Dive ever, work never.

(#54967) F-ECT$ válasza zsuha (#54920) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt csak us accra lehet elkölteni vagy eu-ra is?

Dive ever, work never.

(#54968) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

A Hearhtstone fórum kupája:
Regisztráció
A kupa 8.21-én 18:00-tól kezdődik, check-in 17:30-tól!

Minden egyéb infó a kupa oldalán!

Kérlek ne legyetek restek beregisztrálni az oldalra, hiszen csak ott megoldható követhető módon a pakliválasztás, és a későbbi kupák is ezen a platformon fognak futni :)

[ Módosította: Mate ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54971) balisz válasza K1nG HuNp (#54968) üzenetére


balisz
senior tag

Standard vagy Wild rendszerű a kupa?

(#54972) K1nG HuNp válasza balisz (#54971) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Standard, de ha ezen a többség szeretne változtatni akkor még van egy hetünk megbeszélni

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54973) darkrock válasza F-ECT$ (#54966) üzenetére


darkrock
aktív tag

A megoldást letudnád írni, ugyan azt a hibaüzenetet kapom.

(#54974) micafighter válasza zsuha (#54920) üzenetére


micafighter
nagyúr

A redditen leirtak alapján tudtam venni egy hőst a promó pénzből :) Köszi a linket mégegyszer :R

[ Szerkesztve ]

(#54975) F-ECT$ válasza darkrock (#54973) üzenetére


F-ECT$
titán

A cégnévhez írtam véletlenül a cím egy részét, és így a cím nem volt teljes. Javítás után jó lett egyből.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#54976) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Nekem nem akar jönni az email, valamit rosszul csinálhattam?
A hayday appról jött email, a 10 dollárról nem :(((

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54977) darkrock válasza F-ECT$ (#54975) üzenetére


darkrock
aktív tag

Köszi, sikerült!

zsuha fórumtársnak is hálás köszönet az infóért :R

(#54978) F-ECT$ válasza K1nG HuNp (#54976) üzenetére


F-ECT$
titán

Akár 48 óra is lehet.

Dive ever, work never.

(#54979) micafighter válasza K1nG HuNp (#54976) üzenetére


micafighter
nagyúr

Türelem. Én napokkal ezelőtt olvastam a promórol egy másik oldalon, és másnapra jött meg. Itt ellenőriztem amugy hogy megjött-e: [link] Legörgeted, és ott lesz hogy Check your balance. Btw usa régióba vettem a hőst, nem tudom EU-ban müködik-e.

[ Szerkesztve ]

(#54980) K1nG HuNp válasza micafighter (#54979) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

"As a thank you for being an Amazon customer that has recently shopped on Amazon.com via an Android phone, or through the Amazon App for Android, we have selected you to receive a $25 Amazon Appstore credit, and placed it directly onto your account."

Nemáár ez komoly? A te általad linkelt oldalon jött fel :DDD :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54981) zsuha válasza F-ECT$ (#54967) üzenetére


zsuha
aktív tag

Semmi többet nem tudok róla, csak redditen néztem. A kérdés jó :)
Többieknek: nincs mit, örülök h segíthettem :)

(#54982) micafighter válasza K1nG HuNp (#54980) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez egy régebbi promó oldal, ha lejjebb tekersz:

Terms and Conditions
Offer expires at 11:59 p.m. (PT) March 15, 2016. You must redeem your promotional balance by the expiration date indicated in the promotional offer details.

Viszont ezen az oldalon tudod ellenörizni ezt a 10 dollárt is hogy megkaptad-e.

Érdemes figyelni amugy az amazont, mert elég jó akciók vannak, ez gyakorlatilag ugyanolyan mint a mostani 10 dolláros, csak ez a márciusi 25 dollár volt, abból már kijön 2 hős is plusz pár pakk :))

Meg ugye a coinra is volt akció nemrégiben, van itt fórumtárs akinek az amazon coinos akcionak köszönhetően 5EUR-ba volt az egész Karazhan :)

[ Szerkesztve ]

(#54983) zsuha válasza F-ECT$ (#54967) üzenetére


zsuha
aktív tag

Ezt [link] lehetne meg vegignezni (kommentek), sztem itt vhol leirtak h megy e eu régióban. Most nincs rá időm, talán hnap vegigfutom.

(#54984) BoneDragon válasza zsuha (#54920) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez még működik? Csak mert amazon oldalán a 10$ át van húzva.

(#54985) whitemetal33


whitemetal33
tag

Na akkor teszteljük is le a Firelands portált arénában :D
aréna1
aréna2

(#54986) balisz válasza whitemetal33 (#54985) üzenetére


balisz
senior tag

Én már kaptam ki miatta...

(#54987) whitemetal33 válasza balisz (#54986) üzenetére


whitemetal33
tag

Én tegnap kétszer constructedba úgyhogy tudom hogy MVP.

(#54988) zsuha válasza BoneDragon (#54984) üzenetére


zsuha
aktív tag

Megneztem de nem látom hogy hol lenne athuzva.

(#54989) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Easiest Am'Gam Rager pick in my life right here! [link] :W

(#54990) matolcsim válasza whitezo88 (#54989) üzenetére


matolcsim
csendes tag

Mintha Neviil-t hallanám ki a mondatból :D

Aréna priest... :DDD Mi volt a másik két lehetőség? Hunter és Druid?

(#54991) whitezo88 válasza matolcsim (#54990) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kb, meg erre volt napim. 2-3 lett szóval az legalább meglett. Iszonyat szar a pap arénában is, lassú, lomha, kevés jó spellel... hero power se sokat ér.

[ Szerkesztve ]

(#54992) micafighter válasza whitezo88 (#54991) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, ezért volt arcon köpés a purifyt meg a firelands portalt commonba tenni.

(#54993) h3lios


h3lios
addikt

Ez a sakkos fos a játék szégyene... Nem tudom ki volt az a nyomorult aki kitalálta, de a heroic verzió konkrétan 1 rakás szemét... RNG fieszta for the win... Egy full boardról ez a sz.rházi vissza hozta a játékot 1 nyomorult queen topdeckkel. 10+ játék után kezdem úgy érezni, hogy feladom, mert csak kiéget ez a fos.

Akkor lenne mind a két félnek ugyan annyi lapja, de ez a leveszem a bal oldali szarodat és még jól meg is szopatlak, mert csak fele annyi lapot adok egy vicc. Hogy lehet ezt a szart egyáltalán leverni ?

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#54994) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Úgy ahogy eddig szinte mindenki más megtette, chill dude, ez csak egy játék :N :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54995) h3lios válasza K1nG HuNp (#54994) üzenetére


h3lios
addikt

1 Fos és igazságtalan játék. :U

B-tag: H3lios#2825

(#54996) fogtunder válasza K1nG HuNp (#54968) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sajnos nem tudok részt venni, de azért kérdeznék:

miért pont két pakli? nekem ez így elég hülyén jön ki, 3 jobb volna szerintem.
hányat kell nyerni egy fordulóban, így, hogy csak két pakli van? nem lesz gáz az ismétlés?

illetve hát bele lehet írni, hogy ne hozzon az ember jófejségből tier 1 paklikat, de egy kupán, ahol akár tét nélkül is, de elsősorban nyerésre játszol, azt a paklit fogod vinni, amivel a legjobbak az esélyeid. ha nem akarjátok, hogy csak meta jellegű paklik legyenek, akkor a pakliépítésnél kell olyan szabályokat hozni, amik ezeket kizárják.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#54997) DaveNo1 válasza h3lios (#54993) üzenetére


DaveNo1
veterán

LoL, a sakkban a laphúzáson kívül semmi RNG nincs, az eddigi legjobb heroic amit eddig kitaláltak, és redditen is erőteljes pozitív kritikát kapott.

A játék talán első eleme ahol valóban gondolkodni kell.

whitezo88: Aréna Priest in 2016? ;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#54998) h3lios válasza DaveNo1 (#54997) üzenetére


h3lios
addikt

Épp ez a baj, hogy IRL a sakk egy skillbased játél ahol csak az számít, hogy hogy használod az erőforrásaid és, hogy 6-7 körrel előre gondolkozol. Itt ezt nem lehet megcsinálni, mert random, hogy mit húzol. Ha az ellenfél felhúzza a qeent és kiüti a tiéd + mondjuk 1 bástyát, akkor b.szhatod az egészet..
Egyébként sikerült sokadik nekifutásra, de soha többet elő nem veszem..

Szerk.: Ha az ellenfélnek is annyi bábúja lenne, mint neked, akkor nem zavarna a dolog. Még akkor sem, ha csal.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#54999) micafighter válasza h3lios (#54998) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rá kell érezni, ennyi. Heroicon ha folyamatosan a boardját támadod akkor el fog fogyni s bábud. Turn 4-5-6-7be leszel elönybe utána kipakol és leveri s boardod igyis ugyis, addig kell beverni az arcát. Ehhez meg jól kell pozicionálni a lényeket.

Engem is kezdett felhúzni kicsit de láttam hogy azért egyre közelebb vagyok a győzelemhez. 3 parasztra mulliganeltem hogy T2ben kettőt ki tudjak rakni. Bishop azért kell hogy a szélességet meg tudd őrizni mert csak akkor tudsz az arcábs ütni.

(#55000) micafighter válasza fogtunder (#54996) üzenetére


micafighter
nagyúr

Triviális kérdés még de fontos, hogy melyik szerveren játszunk? :DDD Én jelentkeztem de pl nekem a lapkészletem NA-n van, viszont itt gondolom a tulnyomó többség EU-n játszik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.