Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55851) micafighter válasza ígyvanferi (#55850) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mármint a grindet nem érted? Vagy hogy miért akart 10k wint?

(#55852) grizlisandor válasza salaam (#55845) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat, szép munka! :)

Kövi cél 1k aréna győzelem? ;] #nokappa

(#55853) Scale


Scale
őstag

Sziasztok, ez melyik stat tracker progi?

(#55854) rocket válasza Scale (#55853) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Track-o-Bot

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55855) kchryss válasza salaam (#55845) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!

Azt mondjuk én sem értem minek játszik valaki valamivel amit nem élvez. :)
Azért játék hogy szórakoztasson ha meg nem szórakoztat akkor felesleges az időt rápazarolni.

(#55856) Scale válasza rocket (#55854) üzenetére


Scale
őstag

Köszi :R

(#55857) KaraDani válasza salaam (#55845) üzenetére


KaraDani
addikt

Gratz :R Jó pihenést :K

(#55850) ígyvanferi: Sosem értettem az olyan embereket akik ilyen értelmetlen kommenteket megírnak. Mindegy, éljenek az időmilliomosok!

[ Szerkesztve ]

(#55858) micafighter válasza KaraDani (#55857) üzenetére


micafighter
nagyúr

LOL :DDD

(#55859) netpeti98


netpeti98
addikt

Előbb győztem le Illhofot heroicon, pár próbálkozás után meglett. Ha leraktok egy Abominationt, akkor azt nem fogja megtámadni, mögüle pedig simán lehet aprítani a kis démonokat.

[ Szerkesztve ]

(#55860) KaraDani válasza netpeti98 (#55859) üzenetére


KaraDani
addikt

Egyik boss sem támad DR deal dmg-es tauntokra. Ha kihasználod ezt a bugot, úgy bármelyik könnyű, de mi a móka benne így?

[ Szerkesztve ]

(#55861) netpeti98 válasza KaraDani (#55860) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem tudtam a bugról, véletlenül fedeztem fel játék közben. Természetesen normál esetben nem ennek kihasználására mentem volna. :)

(#55862) KaraDani válasza netpeti98 (#55861) üzenetére


KaraDani
addikt

Tegnap dobta be a toast videót K1nG HuNp, akkor lemaradtál róla :) [link]

(#55863) EmptyParadox válasza KaraDani (#55860) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hát nem tudom, már Naxx-ban is voltak olyan heroic-ok, amiket cheeselve lehetett leginkább megoldani. Én örültem ennek, legalább nem kellett szenvedve hússzor újrakezdeni, hogy szerencsés lapjárásom legyen egyszer. :DDD
Bár Karazhan heroic-jai kifejezetten könnyűek lettek.

(#55864) Kanczy válasza EmptyParadox (#55863) üzenetére


Kanczy
veterán

A cheese és az exploit között is van különbség szerintem :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55865) EmptyParadox válasza Kanczy (#55864) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Viszont ezzel nem ártasz senkinek. Nem ladderen használsz ki egy bugot, mint anno amikor ellenfél folyamatosan targetelt a te körödben is és nem tudtál semmit kijátszani, semmivel sem támadni, szóval teljesen mindegy. :)
Nekem nem vett el semmi fun értéket, meglett a pipa, örültem neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#55866) KaraDani válasza EmptyParadox (#55865) üzenetére


KaraDani
addikt

Persze, ha valaki csak a cardbackért csinálja a heroicot akkor tök érthető. Én spec szeretem, hogy kicsit meg kell tornáztatni általában az embernek az agyát, hogy milyen deckket rakjon össze. Mondjuk ezek most nem nehezek amúgy sem.

(#55867) netpeti98 válasza KaraDani (#55862) üzenetére


netpeti98
addikt

Rendszeresen olvasom a topikot, de néha kimarad egy-két hozzászólás. :B
Mindenesre én sem szeretem ezeket a bugokat szándékosan kihasználni, még ha AI-ról is van szó. Csak meglepett a dolog ezért írtam be. :)

(#55868) tomazin válasza KaraDani (#55860) üzenetére


tomazin
veterán

Mar valamelyest javitottak, anno a naxxos kinlodas utan en le akartam tolni amit lehet, de juliat nem tudom ezzel.
sakk viszont tetszett.

(#55869) Kanczy válasza EmptyParadox (#55865) üzenetére


Kanczy
veterán

Valóban annyi a lényeg, hogy te jól szórakozz. Ha ez megvan, akkor semmi gond, biztos előbb-utóbb én is megcsinálom az összes adventuret heroicon :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55870) ígyvanferi válasza micafighter (#55851) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt a borzasztó grindet, csak hogy ne 9342-n, 3788-on vagy akármilyen random számon álljon a számláló. Igaz a célok fontosak. Mert amúgy "az utolsó ~két hónapban már csak ezért kínoztam a játékot, most végre jó sokáig nem kell majd játszanom", a "most nyugodtan letörölhetem a játékot", meg a "jó lesz végre pihenni egy kicsit" mind azt jelzi, hogy de jó is volt az elmúlt két évben azt a napi cirka 30 meccset lejátszani. Gondolom én álltam neki eddig rosszul egy alapvetően szórakozáshoz kitalált tevékenységhez. Biztos van. aki élvezettel robotol a szénbányában is egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#55871) micafighter válasza ígyvanferi (#55870) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem félreértetted amit irt. Legalábbis nekem az jött le, hogy 8 golden hero birtokában az utolsót próbálta kihuzni, a golden priestet az elmúlt hónapokban, az utolsó kb 20 wint már wildon szerezte facepriesttel mert nem volt karazhan előtt konzisztens deck standardon a priestnek, a wild kártyáit meg már betörte.

Én ugy értettem ez a priest grind égette ki amit meg tudok azért érteni, de azt is megértem hogy ki akarta huzni már az utolsó golden hőst is.

Utána meg gondolom már közel volt a 10k winhez és kicsit még hajrázott a másik 8 class valamilyen kombinációjával :)

[ Szerkesztve ]

(#55872) kchryss


kchryss
addikt

Beteg lapokat dobott fel lehetőségnek a brawl. :)
4 körben is választhattam legendaryt 1 ragnaros light 2 Tirion és még vmi amire már nem is emlékszem. Amikor a 2. Tiriont kitaktam az ellenfél feladta. :D

(#55873) jr1994


jr1994
addikt

Szevasztok! Lassan kb 2 hónapja játszok, voltam is itt akkoriban tanácsért. Azóta sikerült valamivel több mint 3000 goldot összeszednem, amivel nem tudtam eldönteni hogy mit kezdjek; valami adventure-re költsek, vagy paklikat nyissak? Egyelőre jobb híján netről szedett ingyenes paklikkal játszok, ezeket egészítem ki a véletlenszerűen kapott common/rare/stb lapokkal. Szeretem a Warlockot, Paladint, Mage-et, Huntert.

A napokban írta valaki hogy ezekkel a deckekkel nem lehet 20-nál jobb szintet elérni, hát nekem noobságom ellenére ma először sikerült a 18-as szintet elérnem és a bónusz csillaggal 1 győzelem kellett volna a 17-hez :DD de ott már becsúszott egy vereség, abba is hagytam mára mert álmos vagyok. És életem első kraftolása: legyártottam egy Flame Imp-et hogy legyen egy igazán jó első körös játékom a Warlock-hoz (azzal sikerült most feljebb lépni).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#55874) bookninja


bookninja
tag

valaki egy finom 80g-s questre? HardiE#2718

(#55875) whitezo88 válasza bookninja (#55874) üzenetére


whitezo88
nagyúr

felveszlek.

(#55876) EmptyParadox válasza Kanczy (#55869) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Big Bad Wolfnál és Nightbane-nél pl. hard mulliganeltem Varianra, nagytestű lényekkel teli dekkel. Ez is kicsit cheesy-nek tűnt azért. :P
(Bár ugye meg sem közelíti az Abomination szintjét.)

[ Szerkesztve ]

(#55877) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nem tudom másnak mi a tapasztalata, de amióta állítólag javították a küldetés bugot, én azóta se kaptam 60 goldos q-t. Ez meg már lassan 2 hete volt, azóta összesen egy 50 goldos q, összes többi 40 goldos, lecserélésekkel együtt :o

You are not prepared.

(#55878) Sirandrish válasza DaveNo1 (#55877) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én kapok , csak olyanokat amiket nem szeretek. Pl kaptam brawl wineset..azt cseréltem, erre Pala vagy Priest 5 win..azt holnap cserélem

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#55879) K1nG HuNp válasza DaveNo1 (#55877) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Kapunk rendesen, ma esett 100goldos :DD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55880) balisz válasza DaveNo1 (#55877) üzenetére


balisz
senior tag

Én meg szinte csak azt kaptam. Ez a te oldaladon már csak szimpla rossz szerencse.

(#55881) ThySoul


ThySoul
senior tag


Ki találja ki mi volt a következő köre? (Én kezdtem a meccset... :( )

(#55882) K1nG HuNp válasza ThySoul (#55881) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Mi volt? :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55883) saen válasza DaveNo1 (#55877) üzenetére


saen
veterán

60-as potyog, ma is csináltam egyet és még van, viszont a 80g-s eltűnt. Előtte hetente megkaptam, azóta egyszer sem...

(#55884) NyxNyxNyx válasza K1nG HuNp (#55882) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gondolom jó kis 17 dmg burst.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55885) micafighter válasza K1nG HuNp (#55882) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megölette az 1/1 Rhonint, majd Flamewaker -> coin -> és 3x Arcane Missiles.

(#55881) ThySoul nem tudom mit léptél, de ha patronnal játszottál meg lehetett volna játszani hogy az 1/3-at beleütöd a barnesba, és nem teszel ki mást, igy nem tudja beáldozni az 1/1et az arcane missiles-ekért, ha meg lepingeli hero powerből akkor egy körből nem tudja kijátszani flamewakerrel még egy darabig.

Ha meg közbe huzol patront vagy acolyteot akkor egész jó value-t ad.

Patron egész jó válasz szokott lenni a flamewakerre :)

[ Szerkesztve ]

(#55886) micafighter válasza ThySoul (#55881) üzenetére


micafighter
nagyúr

Milyen telóról játszol amugy?

(#55877) DaveNo1 nekem azóta nagyon sok 60as jött, ma meg egy 80-as.

BTW valaki 80g NA-n? :)

[ Szerkesztve ]

(#55887) NyxNyxNyx válasza micafighter (#55886) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Áll még? nekem is van NA-en. :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55888) micafighter válasza NyxNyxNyx (#55887) üzenetére


micafighter
nagyúr

Áll még, akkor adjunk neki :P

(#55889) ThySoul válasza micafighter (#55886) üzenetére


ThySoul
senior tag

Samsung Ace 4
Ichor ment barnesba, fegyverrel leszedtem meg leütöttem az 1/1-et. Reménykedtem, hogy nincs nála flamewaker, de hát úgy látszik a te ötleted jobb lett volna...látod, ezért akartalak nézni :D

(#55890) micafighter válasza ThySoul (#55889) üzenetére


micafighter
nagyúr

Fegyvert is megtartottam volna inkább flamewakerre és tankolom arccal a barnes 3 dmg-eket.

De azért elég nagy mázli kellett neki ahhoz az 1/1-hez, szerencsére ritkán ilyen szemét az RNG

[ Szerkesztve ]

(#55891) ThySoul válasza micafighter (#55890) üzenetére


ThySoul
senior tag

Egyébként ma játszottam ma purify priesttel, és egész meccsen alázott, de a Malkorokból kapott Poisened Blade miatt nyertem NoKappa
Egész jó fegyver ha valami normális hero power van mellette

[ Szerkesztve ]

(#55892) micafighter válasza NyxNyxNyx (#55887) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi a meccseket élvezet volt, ladderen nem szoktam ilyen jól szórakozni :))

Még akkor is szórakoztam mikor megrektáltál :DDD

Viszont itt össze se számoltam a boardot :DDD

(#55891) ThySoul nem lenne az rossz fegyver, csak nem 4 manáért :) Nekem már nem egyszer jött amugy malkrokból Gladiators longbow :DDD Patronba játszod malkorokot amugy?

[ Szerkesztve ]

(#55893) ThySoul válasza micafighter (#55892) üzenetére


ThySoul
senior tag

Jaja. Aggro ellen nem nagy cucc, ctrl ellen viszont szerintem egész jó lap. (Mondjuk a cursed blade valami undorító fegyver...általában csak akkor kapom, ha az enemy shaman és van nála doomhammer)

(#55894) micafighter válasza ThySoul (#55893) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mutatsz egy decklistet?

(#55895) kchryss válasza DaveNo1 (#55877) üzenetére


kchryss
addikt

Én azt tapasztaltam hogy a murloc hero miatt regelt 5 accomon csak 40-es vagy ritkán brawl-os küldetést kapok mást soha. A fő accomon viszont jönnek rendesen az 50-60 goldos küldetések és még egy W&L-t is kaptam.
Szerintem direkt csinálják így. A muclocos accomon nem játszom soha csak naponta 1x lecserélem az egyik küldetést hátha kapok 80 goldos play a friendet, de csak 40-es jön minden helyett. Szerintem nézik az aktivitást.
Csináld meg a 40-es küldetéseket is mind és akkor majd jönni fognak a nagyobbak.

[ Szerkesztve ]

(#55896) ThySoul válasza micafighter (#55894) üzenetére


ThySoul
senior tag


Végén van még egy Ragnaros. Nekem bejön, mondjuk az aggro néha túlságosan is megaláz. (mondjuk abba tudtál is tauntot rakni, de sajna már nincs belcher)
Egyébként most néztem meg a Tempostorm oldalát, ott már a giantes verzió van fent.

(#55897) micafighter válasza jr1994 (#55873) üzenetére


micafighter
nagyúr

Általában common/rare lapokat nem érdemes craftolni, mert pakkokból ezek esnek a legtöbbet és előbb-utóbb meglesz az összes common/rare.

Azt tudod ugye hogy naponta 1 questet "vissza lehet adni" és kapsz helyette másikat, ezért a 40 goldos questeket célszerü mindig visszaadni.

Ha belefér az idődben én a helyedben elkezdenék játszani a másik két régión is. A meglévő fiókoddal tudsz játszani, belépéskor lehet választani Európa, Amerika és Ázsiai régiók között. A 3 régiót teljesen külön kezeli a rendszer, különálló lapkészletekkel. Azért lenne jó a másik két régióban is játszani kicsit, mert ha néha fellépsz oda megcsinálni a napi questeket, akkor ott a kapott goldból tudsz arénázni. Az arénából kapott jutalmad nem fogja érinteni a fő régóban a fő lapkészleted, de igy gyakorlatilag ingyen meg tudsz tanulni arénázni. Pár hónap mulva jön majd egy új kártya kiegészitő a játékhoz, addig kéne egy jó rutint szerezni arénában, és ha kijött a kiegészitő, akkor el kéne kezdeni arénázni a fő fiókodon is, mert garantált lesz egy kártyacsomag nyeremény az új kiegészitőből, plusz ha sikerül 4-5 vagy több wint is elérni akkor kapsz még mellé goldot/dustot/kártyát/boostert (másik kártyapakk).

A meglévő goldodból én most szerintem classic pakkokat vennék, mert a standardban hosszú távon a legtöbbet egy jó classic gyüjtemény éri.

Ez az én véleményem de vannak itt nálam okosabbak is, majd irnak ők is valamit :))

(#55898) jr1994 válasza micafighter (#55897) üzenetére


jr1994
addikt

Köszönöm a választ! :R lehet hogy ha hazaérek, tartok egy nagyszabású pakk nyitást :)
Akkor azt mondod hogy classic csomagokat érdemes venni? A whispers kiegészítőből szerencsére megvan az a nagy csomó pakk amit ingyen osztogattak, akkor kezdtem a játékot.
És igen, le szoktam cserélni a napi küldetést ha csak 40-es, pont a héten volt hogy egyszerre 3 db 60-as küldim volt fent :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#55899) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Azt amugy lattatok hogy superjj versenyen egyik meccset azert bukta mert eltancoltak a minionok? Nevetseges hogy ilyen elofordulhat meg. Utana direkt irta is hogy vart tobb masodpercet es megis megtortent. (Argus)

[ Szerkesztve ]

(#55900) grizlisandor


grizlisandor
addikt

15 pakkból nyitottam 2 Cho'gall-t, meg 1 Y'Shaarj, Rage Unbound-ot.
Gondolom a Cho'gall is törhető a Y'Shaarj-al együtt?
Összefoglalóban csak a Y'Shaarj-t találtam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.