Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55701) saen válasza K1nG HuNp (#55697) üzenetére


saen
veterán

Priest az mindig is az volt ;] :P

(#55702) Demizson92


Demizson92
aktív tag

[link]

Haha:D mekkora mar..

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55703) micafighter válasza K1nG HuNp (#55697) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam amúgy priest most a 3. leggyakoribb class ami szembe jön, wari meg shaman után. Ma mentem egyet patronnal priest ellen, gondolkoztam a mulligan képernyön hogy feladom és megkímélem magam a fejfájástól mert elég sokat okozott a priest elmúlt napokban. Dupla circle, excavated épp elég full board clear a patron board ellen. De gondoltam csak megprobálom, mikor t5ben kicsaptam a patron kombót fel is adta :DDD Azért volt esélyem mert annyi féle warrior variáns van most, hogy nem számítanak patronra és dragon wari meg control ellen mulliganelnek, így lehet a boardcleareket eldobta.

Amúgy a kis 1/1 tentacle-vel meg lehet csinálni a T5 kombót mint wildon a Death's Bite-al, csak setupot igényel, meg leszedhető, de mondjuk a DB ugyanúgy setupot igényelt és leszedhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#55704) Kanczy válasza Demizson92 (#55702) üzenetére


Kanczy
veterán

Amaz nevetése a legjobb. Mekkora clownfiesta tényleg :C :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55705) micafighter válasza F-ECT$ (#55685) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt nem nagyon értem, kifejtenéd? :) Azt hittem először véletlen úgy küldtem el hogy bnet accom adatai látszódnak valahogy, és erre "figyelmeztetsz".

(#55706) KaraDani válasza Demizson92 (#55702) üzenetére


KaraDani
addikt

Gusztustalan :DDD :(((

(#55707) ígyvanferi válasza micafighter (#55677) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De azt írta, valamire való játék.

(#55708) Demizson92 válasza Kanczy (#55704) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Nagyon csipem Amazt, meg amikor utanozza a hangokat "I have no time for games " :D

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55709) itldj válasza micafighter (#55705) üzenetére


itldj
aktív tag

Szerintem arra gondol, hogy a bnet fiókod adatait megadni egy "külsős" oldalon rejthet magában bizonyos rizikófaktort.

Bár a mobilos authenticator korában a kétlépcsős beléptetés miatt nem érzek benne veszélyt, feltéve, hogy nem ugyanazt a jelszót használod ott is ahol nem többlépcsős a belépés. (e-mail fiók, paypal stb.)

[ Szerkesztve ]

(#55710) micafighter válasza ígyvanferi (#55707) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet rosszul tudom de én úgy tudom a LoLnak van az egyik legnagyobb esport tábora, és ugye ezt említette a forumtársunk. Az szubjektív dolog hogy xy játék kinek mennyire tetszik :)

Visszatérve a replay rendszerre: érdekesség hogy a dotának (pontosabban a warcraft 3nak) 10 évvel ezelőtt is már tökéletesen működő beépített replay rendszere volt (ugye a dotára épül a LoL), és ugye a warcraft 3 replay rendszerét meg a blizzard csinálta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#55711) ThySoul válasza micafighter (#55703) üzenetére


ThySoul
senior tag

1. Egy decklistet kérhetnék?
2. Nem tudom szoktak( vagy lehet e) ilyet kérni, de megnéznék pár meccsed, mikor patronozol.

(#55712) Kanczy


Kanczy
veterán

Éééés igen, valaki szépen megfogalmazta, amit a napokban mi is boncolgattunk, az "I WIN" gombokat (pl. Yogg). Én is buktam ilyenen 800 eurót, és nem volt vicces :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55713) Demizson92 válasza Kanczy (#55712) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Min buktal 800 eurot? ( zavarodott fej )

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55714) thesound válasza Demizson92 (#55713) üzenetére


thesound
őstag

Gondolom nem nyert meg egy pénzes meccset (bár a buktam 800 EUR-t akkor igaz, ha be is fizette ezt a nyereményalapba). RNGfiesta ON. Bár akármennyire is szertné sok ember, soha nem veszik ki az ilyen mértékű randomot a játékból, sőt még több lesz, mert így a Casual Pisták tömege is tud nyerni --> sikerélmény --> jó játék --> költsünk rá --> Blizz örül

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#55715) saen válasza thesound (#55714) üzenetére


saen
veterán

Szerintem emiatt egyre kevesebbet fognak költeni az emberek... Szerintem nagyon túlzásba vitte a Blizz az ilyen random hülyeségeket.

(#55716) micafighter válasza ThySoul (#55711) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem vagyok most otthon, de kb ez:

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/warrior#25:2;69:2;161:2;166:2;227:2;366:2;428:2;632:2;643:1;644:2;664:2;674:1;14435:2;33130:2;33161:2;35209:2;

Viszont van benne korkron elit is, szerintem egy ghoul helyén. Nézhetsz persze :K mondjuk én NA-n szoktam játszani leginkább. Holnap elküldöm majd a gépről a pontos decklistet meg ha gondolod csinálok egy kis leírást hozzá. Standard előtt (warsong nerf után) patronoztam sokat, összesen kb 600 meccset játszottam patronnal a standard előtti 2 hónapban.

(#55717) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Face Hunter is back;]

Remélem sikerülhet vele a legend a még fennmaradt időben :)

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55718) micafighter válasza K1nG HuNp (#55717) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sok a rizsa.
Deck strategy: ME GO FACE ;]

[ Szerkesztve ]

(#55719) K1nG HuNp válasza micafighter (#55718) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Amikor hexelik turn4ben a dire wolfodat, az sokat elmond :B :B

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55720) Cathfaern válasza micafighter (#55718) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Végre egy hunter deck amiben nincs benne az ultraOP Call of the Wild és nem örültök? ;]

(#55721) ThySoul válasza micafighter (#55716) üzenetére


ThySoul
senior tag

A kis leírást megköszönném, és akkor ha ráérsz meglesnélek.
Ohh igen....Leeroy mennyire jó benne? Régen próbálgattam, de sok hasznát nem láttam(persze, finishernek nem rossz, meg az 1/1-esek tápolják a berserkert, de nekem például Ragna jobban bevált)

(#55722) h3lios válasza Demizson92 (#55702) üzenetére


h3lios
addikt

Gyönyörű ! Minden egyes pillanatát élveztem, ahogy vergődik a szerencsétlen zoo, de nem tud mit csinálni.. :D Ezt végtelenítve kellene játszani. :))
Viccet félretéve ez a Barnes Yolo eléggé nevetséges, gyakorlatilag coinflip, hogy ki nyerni a meccset. Kíváncsi vagyok mikor fognak háborogni a pro playerek ellene. Ismét 1 jó példa 1 noskill lapra ami turn 1-ben is el tud dönteni meccseket.
Valaki kirakta, redditre, hogy druiddal tolta, coin + innervate - > Barnest. Az kirakott 1 Yshaarj-t az pedig egy ragnarost. Turn 1 volt csak.. Good Luck, Have Fun... :W

B-tag: H3lios#2825

(#55723) ígyvanferi válasza h3lios (#55722) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az a kép ide is posztolódott két oldallal korábban. Azt azért nem gondolom, hogy ez egy mindennapos kezdés lenne Barnesszal. De ja, rekt.

(#55724) csizi90 válasza ígyvanferi (#55723) üzenetére


csizi90
aktív tag

A ramp Druid mindig ilyen volt mégse lett sose tier1 de még tier2 se. Hogy barnes OP lesz-e nem tudom, de ha nem tudja hozni a stabil 55-60%-os winrate-t akkor hamar kirotál.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#55725) rocket


rocket
nagyúr

Brawl up, kezben 2 manas 2/3 pirate kartyak, aztan minden korben 3 lap kozul kell valasztani :)

Rakantattak az emberek, 4 perce ez van mar :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55726) fogtunder válasza K1nG HuNp (#55648) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lejátszottuk a warrior vs druidot, a végeredmény változatlan.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#55727) F-ECT$


F-ECT$
titán

Megint DDOS :(

Dive ever, work never.

(#55728) K1nG HuNp válasza rocket (#55725) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Engem visszaengedett, a packban semmi érdemleges :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55729) rocket válasza K1nG HuNp (#55728) üzenetére


rocket
nagyúr

Engem is, is szinten semmi.

Most meccs kozben az ellenfel elszallt a szerverrol :(

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55730) K1nG HuNp válasza rocket (#55729) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Akkor lehet ideje lenne a legendet pusholnom :DDD
Nagyon durvan elojott a ranked anxietym :(((

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55731) F-ECT$ válasza KaraDani (#55635) üzenetére


F-ECT$
titán

Greedy deck punished :)

Dive ever, work never.

(#55732) rocket válasza F-ECT$ (#55731) üzenetére


rocket
nagyúr

Karma is a bitch :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55733) itldj válasza F-ECT$ (#55731) üzenetére


itldj
aktív tag

Épp rugó questem van, gondoltam megcsinálom arcane giantes miracle deckkel. 2 win sima volt dumpster rankon. Harmadik meccsen kikaptam egy reno magetől, meg nem kicsit elgurult a gyógyszerem... Reno deck, és "csak" ezekből a lapokból lattam kettőt a meccs alatt: frostbolt, flamewaker, torch, fireball, flamestrike, poli, azure drake. Lehet volt még más is, mert ipadról játszottam igy deck tracker nem ment...
Ilyen greedy deckekkel komolyan megérdemlik a faceshaman, facehunter metát.
/Balra el elderscrollslegendezni. :U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#55734) zsuha


zsuha
aktív tag

Valaki w&l eu? :)
zsuhaa#2694

(#55735) Kanczy válasza Demizson92 (#55713) üzenetére


Kanczy
veterán

A "semmit nem tudtam tenni" jelenségen még 5 éve wow tcg-ben :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55736) Demizson92 válasza zsuha (#55734) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Aktualis meg?:)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55737) föccer válasza Demizson92 (#55736) üzenetére


föccer
nagyúr

Reggel 6-kor? :Y

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#55738) Demizson92 válasza Kanczy (#55735) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Eloferdul sajnos, bar mokas, ahogy sokszor en is benyalom barmilyen deckkel is allok elo..

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55739) Demizson92 válasza föccer (#55737) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Yepp... Elveszitettem az allasomat, es nyugtalanul alszok a napokban :(

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55740) Gyuri27 válasza Demizson92 (#55739) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az szép.
Én más miatt (meg meló miatt is).
Amúgy meg csak a búzák alszanak. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#55741) Demizson92 válasza Gyuri27 (#55740) üzenetére


Demizson92
aktív tag

En nem vagyok langyi, de megis szuksegem van az alvasra :DD

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#55742) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tudnátok mutatni egy olcsóbb Mage decket? Kéne 3 win, de nincs Mage paklim :B

Megtudom mutatni valahogy hogy milyen lapjaim vannak, anélkül hogy le kéne töltenem valamit?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#55743) KaraDani válasza Sirandrish (#55742) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát ha végigprintscreeneled a collectionöd, vagy leirod a lapokat egyesével akkor persze :DDD
Amúgy kényelmesen csak akkor ha inkeepert letöltöd sajna.

(#55744) rocket válasza Sirandrish (#55742) üzenetére


rocket
nagyúr

Jatsszal Brawlban Mage-el.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55745) Cathfaern válasza Sirandrish (#55742) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alapvetően két verzió van:
a) Ha relatív sok lapod van, akkor nézz egy netdecket, ami nincs azt próbáld meg hasonló hatásúval és/vagy manaköltségű lappal helyettesíteni. Annyira nem kell aggódni, hogy mivel helyettesíted, mert ha kulcslap, akkor úgyse tudod értelmesen helyettesíteni, ha meg nem az, akkor meg ha egy nagyjából jó values lapot hozol, akkor kb. ugyanott vagy
b) Ha relatív kevés lapod van, akkor nézz egy budget decket, és nézd át a jó lapjaidat, hogy melyik egyértelműen power creep a bent lévőkhöz képest és azokat cseréld le.

(#55746) Sirandrish válasza KaraDani (#55743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Felirom papírra és azt fenykepezem le :D

Cathfaern: hát az alapokból elég sok megvan, csak a meches kiegnel abbahagytam a hs-t

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#55747) Sirandrish válasza KaraDani (#55743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Leszedtem, regiztem is, elvileg szinkronizált is, de a collectionnél mégis üres minden.

Szerk: Mégis jó...itten van!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#55748) rocket válasza Sirandrish (#55747) üzenetére


rocket
nagyúr

Ha mar felraktad Innkeepert a weboldalon kereshetsz deckeket a meglevo kartyaid alapjan.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55749) micafighter válasza Sirandrish (#55742) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én brawlban csinálom most a 3 db 60-as druid questemet, tudnék decket összerakni csak sokáig tartana mig rankeden megcsinálnám a küldetést :DDD Brawlban viszont 6-ból 5 win :)

Nézem amugy a kollekciód, teljesen rendben van, ugy látom TGT maradt ki nálad, de abból meg kevés lap játszik most. A legtöbb lapod megvan egy jó mage deckhez, az arcane blast meg a cabal tome lenne fontos egy jó tempóba mondjuk.

(#55750) rocket


rocket
nagyúr

Megint kezdodik a szerverek vacakolasa :(

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.