Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) balisz válasza K1nG HuNp (#54500) üzenetére


balisz
senior tag

Ez nem indok arra miért csinálnak olyan a lapot mint a Purify. Ez nem csak a Priest-re nézve sértő, hanem az egész játékra. Ha ennyire öltetlenek a fejlesztők, akkor talán új embereket is be kéne vonni, akik tudnak normális Priest lapokat tervezni.

(#54502) Kanczy


Kanczy
veterán

Életem első Bane of Doom-ja :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#54503) DaveNo1 válasza netpeti98 (#54499) üzenetére


DaveNo1
veterán

Inkább azzal, hogy a fejlesztők full idióták, fogalmuk sincs a játékról amit fejlesztenek (legalább is balance teamnek), és még hülyének is nézik az embereket. Ben Brode konkrétan kijelentette, hogy a priest most milyen jó lapokat fog kapni, erre megkapták a HS történetének talán legrosszabb lapját.

You are not prepared.

(#54504) K1nG HuNp válasza DaveNo1 (#54503) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Eddigi* legrosszabb lapját :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54505) pachito


pachito
őstag

Az miért van, hogyha Twitch közvetítést 'source' vagy 'high' qualityn próbálok nézni folyamatosan megy a buffer (Digi net, speedtest.net szerint ilyen a connection) de ha VPN-n keresztül nézem akkor tökéletes?

(#54506) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Ki hol jár rankeden? Valaki megy legendre?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54507) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Megcsináltam kchryss-nek hála a Samsung promót, meg mondom veszek mellé 7 pakkot, mert 10+ pakk nyitás az jó. ;]
1 golden common, 2 golden rare, 1 legendary(Harrison Jones) és 1 golden legendary(Tirion).
Az epiceket meg a réreket nem számoltam örömömben. ;]

(#54508) Demizson92 válasza Kanczy (#54502) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Cashguy :DD

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#54509) vendingo


vendingo
veterán

Van egy kis gondom.
Meghívtam magamat játszani (másik acc). Elértem a 20-as szintet 1 heroval, de nem kaptam meg a Morgl-t. Ilyenkor mi van, vagy van más teendő is?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54510) pachito válasza grizlisandor (#54507) üzenetére


pachito
őstag

Beza, én írtam rád, yesimjelly :DDD

(#54511) whitemetal33 válasza vendingo (#54509) üzenetére


whitemetal33
tag

Nézd meg az eredeti accodon hogy ott hogy áll az akit meghívtál ill. esetleg próbáld meg egy másikkal hátha.

(#54512) DaveNo1 válasza vendingo (#54509) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elvileg a lvl1-hez képest kell +20 szint

You are not prepared.

(#54513) Demizson92 válasza K1nG HuNp (#54506) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Sajnos nem,(13) Te hol allsz?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#54514) tomazin válasza DaveNo1 (#54512) üzenetére


tomazin
veterán

Nope. A lvl1=0. Lvl2=2.
De ha megnezi az eredeti accot ott latja hol tart.

(#54515) KaraDani válasza K1nG HuNp (#54506) üzenetére


KaraDani
addikt

Rank 8 jelenleg. Nem tudom, ebben a hónapban lemegyek-e, most lesz nyaralás, meg több program is, úgyhogy lehet nem.

(#54516) vendingo válasza whitemetal33 (#54511) üzenetére


vendingo
veterán

Hol kell megnézni és mit?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54517) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Kripp purify összefoglaló

Ez zseniális összefoglaló lett :C Hogy őszinte legyek azt a szárnyat amiben ez a lap van ingyen kellene adnia a Blizzardnak, bár lehet az se lenne rossz ha visszavonnák a lapot.

You are not prepared.

(#54518) ThySoul


ThySoul
senior tag

Srácok öljetek meg. (amúgy kikaptam, a klasszikus Leeroy+Blessed Champion kombótól)

(#54519) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#54517) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

Itt a petíció, hogy ne rakják be a játékba.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#54520) tomazin válasza DaveNo1 (#54517) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem mindenkinek az agya elborult ettől. Noxot ilyen cinikusnak meg ennyit káromkodni még nem láttam.

(#54521) zsuha válasza vendingo (#54516) üzenetére


zsuha
aktív tag

Az eredeti accodon a friend listben az add friend mellett lent van egy kezfogos kis ikon. Arra ramesz, latszik h kik a recruitjaid, milyen szinten allnak, es milyen rewardokat kaptal meg utanuk.

(#54522) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#54517) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Miután megszerzi az ember az adott kártyát adventure-ből, utána már lehet craftolni az aranyat belőle? Mert akkor már most felszabadítok 800 dustot, mert ez marha jól néz ki már simában is. Gondolom a golden még egy fokkal szebb lesz. Az meg le van sz.rva, hogy sz.r a lap, majd nézegetem a gyűjteményben.

(#54523) rocket válasza NyxNyxNyx (#54519) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem ertem minek ez a felhajtas, a jatek lapjainak nagy resze hasznalhatatlan, es csak, hogy minnel tobb packot el tudjanak adni azert vannak a jatekban.

ONIK kapcsan meg nem minden lapot mutattak meg, meg van remeny Priest kapcsan, BB biztos nem viccbol mondta, hogy kap eros lapokat, es ez a nagativ hype ami kipattant a Purify miatt, jo kis ingyen reklam a jateknak, zsenialis uzleti vallalkozas a Blizzard :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#54524) salaam válasza K1nG HuNp (#54506) üzenetére


salaam
senior tag

Rank 13, de nyár van, meg a kellemetlen priest goldenre húzás óta idegroncs vagyok, úgyhogy most jó pár hónapig nem fogok megint legendig menni.

(#54525) rocket


rocket
nagyúr

Kripp osszehozott 271 damaget Brawlban, 30:21-tol kezdodik.

Mekkora bugyuta az AI, tobb korrel korabban kinyirhatta volna a fegyverrel :D

#54526: Akkor lemaradtam valamirol :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#54526) csizi90 válasza rocket (#54523) üzenetére


csizi90
aktív tag

Már minden lapot bemutattak. Kapott két átlagosat, meg egy undorítóan szart. Sajnos BB úgy tűnik tényleg viccelt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#54527) saen válasza csizi90 (#54526) üzenetére


saen
veterán

BB szerintem sose mondta, hogy most erős lapokat kap a priest, annyit mondott, hogy beszélnek a priestről, hogy mit lehet vele csinálni. Legalábbis én így emlékszem.

(#54528) h3lios válasza saen (#54527) üzenetére


h3lios
addikt

Megbeszélték: Kivették a játékból, mert nehéz lett volna balance-olni. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#54529) vendingo válasza zsuha (#54521) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi, megnéztem. Ezt írja nekem a játék: Morgl-t megkaptam, my collectionba megtalálom.
A gond az, hogy sehol se találom azt a herot.

Valami tipp?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54530) tomazin válasza vendingo (#54529) üzenetére


tomazin
veterán

Collectionbe jobb fent ki lehet valasztani a hatlapot, mellette meg a herot.
mod: mobilon megnyitod a samli pakli, bal fent ranyomsz, hogy shaman, es az ott lenyilo cuccban lehet hatlapot es herogifet cserelni.

[ Szerkesztve ]

(#54531) vendingo válasza tomazin (#54530) üzenetére


vendingo
veterán

Erre magamtól nem jöttem volna rá. Köszönöm!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54532) DaveNo1 válasza rocket (#54523) üzenetére


DaveNo1
veterán

Van a használhatatlan és a pofátlanul használhatatlan között különbség. Ráadásul common slotra került még jobban kinyírva a priest arénát.

Nem ennyire pofátlanul szar de iszonyat szar a poisoned blade, ami legalább epic sloton van, így az arénára gyakorlatilag 0 hatása van.

You are not prepared.

(#54533) saen válasza DaveNo1 (#54532) üzenetére


saen
veterán

Firebat szerint nem a Purify a legszarabb lap a set-ben, csak megemlítem ;]

(#54534) thesound


thesound
őstag

A köv. priestlap: Devil's advocate: when this card is drawn, destroy your biggest attack minion, discard a legendary card (wherever it is), lose 2 mana crystals and miss your next turn. ;]

Jah, a statok 10 mana, 15/15, rare

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#54535) DaveNo1 válasza thesound (#54534) üzenetére


DaveNo1
veterán

Shadow Word: Concede:

You lose the game to have a chance playing any better class. ;]

You are not prepared.

(#54536) ThySoul


ThySoul
senior tag

Tegnap egy egész napot elidőztem rank8-on( és mára vissza is csúsztam...), de legalább láttam egy rakat decket, viszont priest kb a tegnapi 40-en meccsemen egy se jött. Sőt, egész hónapban egyet sem láttam se rankeden, se casualon...

(#54537) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

14 meccse nem mozdultam el a jelenlegi csillagomrol, 1 win 1 loose, probaltam zoozni aggro shaman helyett de semmi. Win után mindig easy loose, utána valami random useless deck ellen win :U

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54538) micafighter válasza rocket (#54525) üzenetére


micafighter
nagyúr

Összejött 2milliárd dmg is másik paklival: [link]

Még hogy lorewalker rossz lap :DDD Kappa xd

(#54536) ThySoul én láttam pár priestet NA rankeden, ugy tünik ott vannak még mazochisták, vagy örök naivak :)

(#54537) K1nG HuNp welcome to the grinder :)

[ Szerkesztve ]

(#54539) rocket válasza micafighter (#54538) üzenetére


rocket
nagyúr

LOL, Lorewalker Cho FTW :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#54540) micafighter válasza rocket (#54523) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem hiszem hogy olyan jó ez az ingyen reklám negative hype a játéknak, ha olyan lépéseket hozol amivel az aktiv játékosbázisod 80%-át és a pro játékosok 100%-át felcseszed, és azt üzened nekik hogy sz.runk rátok.

(#54541) KaraDani


KaraDani
addikt

De imádom amikor totál aggro midrange meta van megint, jó countereljük c'thun warriorral gondolom én. Erre az első aki szembejön egy streamer jelen esetben Ekop, totál greedy deckkel-justicaros reno shamannal, ami ellen nyilván semmi esélyem sincs :DDD

(#54542) fogtunder válasza rocket (#54523) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de ez nem egy gyűjtögetős kieg, hanem egy adventure, amiben minden class kap 3 lapot, a többi meg neutral. ha ebből a 3-ból a jelenleg leggyengébb class lapjai legjobb esetben is közepesek, és belerakják a játék egyik talán kérdésen felül leghasználhatatlanabb lapját, az nem véletlenül generál felháborodást. ha ez egy lenne mondjuk 10 priest lapból és lennének mellette jók is, el lehetett volna engedni.

noxius a videójában rátapint a lényegre, valószínűleg az volt a terv, hogy silence a minion lesz rajta, de azt túl erősnek találták és ez lett belőle. ez viszont nem mentség, újra kellett volna tervezni ez egész kártyát. mondjuk én nem látom, hogy miért lett volna olyan eszement mód OP, de mindegy.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#54543) micafighter válasza KaraDani (#54541) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C :C

(#54544) KaraDani válasza fogtunder (#54542) üzenetére


KaraDani
addikt

Abban az elméletében is lehet valami, hogy addig a priestet nem akarják buffolni amíg az entomb ki nem rotál. Iszonyat nagy sírás lenne, ha hirtelen a priest top class lenne a jelenlegi formájában csak pár új lappal.

(#54545) Cathfaern válasza fogtunder (#54542) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, valószínűleg ez történt. Egyszer egy korábbi interjúban említették, hogy 1 évvel előre tervezik a kiegeket, könnyen elképzelhető, hogy amikor ezt a lapot megtervezték, akkor még nem volt szó a silence nerfről. Lehetne mondani, hogy akkor miért nem dolgozták át teljesen, de ez nagyon veszélyes, drasztikusan kevesebb idő van playtestre, és inkább adjanak ki egy használhatatlan lapot, mint egy OP-t amit nerfelni kell. Főleg egy olyan játékban, mint a HS, ahol igazából egy-egy kasztba nem fektetsz bele úgy időt, mint egy MMO-ba.

Illetve azért neutral lapok között van ami erősen priest barát, amíg nem tudjuk a nép is playtestelni, addig lehetetlen megmondani, hogy 1-1 lap mennyit javít vagy nem javít a priesten, így azt is nehéz megmondani, hogy a többi lap mennyit ér.

(#54546) micafighter válasza KaraDani (#54544) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor ezt el kéne mondaniuk és nem lenne sirás. Kommunikáció.

[ Szerkesztve ]

(#54547) h3lios


h3lios
addikt

BREAKING !!!444négy, kiszivárgott az első lap a következő kiegből !!! :Y

[link]

;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#54548) K1nG HuNp válasza h3lios (#54547) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A PH! az új reddit?

:O

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#54549) rocket válasza micafighter (#54540) üzenetére


rocket
nagyúr

Aki felvan haborodva a Priest lapja miatt az is megfogja venni a kiegeszitot, es tovabb jatszik, innentol meg mit erdekelne oket barkinek a velemenye.

Regen kikertek volna bizonyos pro jatekosok velemenyet, ha akartak volna, de mivel omlik igyis-ugyis a penz, addig a legkisebb raforditassal foglalkoznak a jatekkal.

Amig nincs egy komoly konkurens addig nincs okuk aggodni, beta alapjan ESL egy gyenge koppintas, raadasul animaciokban, grafikailag, hangban nem uti HS-t, arakban igen, 70euro 60 darabos cardpack :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#54550) saen válasza rocket (#54549) üzenetére


saen
veterán

Egyébként tök komolyan kérdezem, én vagyok az egyetlen aki örül, hogy a priest gyenge marad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.