Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) rocket


rocket
nagyúr

Americas Summer Preliminary egyik donton 2-0 utan 2-2 lett, aztan ~4:58:30-nal veszett allasban jott a "veletlen" DC :D

Amit G5-ben nyuglodott a fenti gyerek az katasztrofa volt, szerencsere az RNG nem toleralta a G5 rematchnel:)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55552) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

A kupameccsekkel még mindenki várat? :DD

A kamerát hogy freezelte le HotMeowth?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55553) Kanczy válasza K1nG HuNp (#55552) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem simán kihúzta a netet, és így jelentkezett :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55554) ThySoul válasza K1nG HuNp (#55552) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nyugi van, nekem még nem is jelentkezett az ellenfél :(

(#55555) micafighter válasza föccer (#55548) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nincs fent playen, az amazon oldaláról kell letölteni az underground app-ot, jelen esetben német promó igy a német oldalról kell letölteni: https://www.amazon.de/underground

[ Szerkesztve ]

(#55556) micafighter


micafighter
nagyúr

Fegyvere már nem volt, egyetlen esélye ha charge-ot húz.. vagy flame jugglert és 25% eséllyel arcba lő :DDD

(#55557) zsuha válasza micafighter (#55542) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem tudom, hogy el lehet-e költeni. Próbáld meg, max nem lehet, és a supporttol kérsz egy refundot. :)

(#55558) zsuha válasza KaraDani (#55547) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem jelenik meg egyből a HS az undergroundban, először inicializalja az alkalmazast. Pár perc után szoktak rendesen megjelenni az undergroundban az appok.
Elvileg le kell hogy tudd tölteni a HSt, hogyha a német underground van fent az emun (és nem az amcsi), és német amazon fiokot hoztál létre és jelentkezel be vele.
Underground link:
https://www.amazon.de/underground

Rosszabb esetben nem kompatibilis az underground az emuval, szarakodik, és nem fog menni. Próbálj meg egy androidos eszközt szerezni és azon megcsinalni, ha tudod.
Talán a google playes bejelentkezes az emu-n segíthet.

(#55559) fendre válasza zsuha (#55558) üzenetére


fendre
tag

A 10000 coin ott figyel az amazon accountomon és a múltkori 5 eurós kínszenvedés óta már legalább tudom, hogy kell(ene) használni.
Az újabb nehézség az, hogy nekem ezt írja ki az undergroundból letöltött HS app, mikor be akarok lépni:
"Hearthstone has been updated! Please download the latest version." Persze nincs mit updatelni, hiszen most telepítettem a legújabb verziót :o
Folytatódik a vergődés, pedig olyan jó lenne elrakni decemberig ezt a 80+ pakkra elég coint, csak félek, hogy nem tudom majd felhasználni :(

(#55560) fendre válasza fendre (#55559) üzenetére


fendre
tag

Google play: 1,02GB, amazon underground: 942MB

(#55561) KaraDani válasza zsuha (#55558) üzenetére


KaraDani
addikt

Az számít vajon, hogy ugyanazzal az emaillel regeltem az amazon.de-re is mint amivel regem volt a comra? :DDD Mert az app multinak tűnik, alapból amcsi coutnryt is állít be első indításnál. Amúgy ez végülis csak akkor kéne majd ha el akarom költeni a coint nem? Szóval most elvileg megvehetném a 10k coint de amazon accomra simán gép előtt, és majd mondjuk decemberben megkérek valakit ha mást nem, hogy költse el nekem, nem?

Amúgy ha gép előtt amazon.de-n rákeresek a HS-re, ezt íjra jobb oldalt:
"We are sorry
You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions."
Nem lehet köze ennek ahhoz, hogy nem jelenik meg undergroundon installálhatóként?

[ Szerkesztve ]

(#55562) Kanczy válasza micafighter (#55556) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez semmi, kaptam már ki 9 hp-ról Fiery bat ping + Ragna lövéstől úgy, hogy 7 minion volt az asztalon ;] :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55563) darkrock


darkrock
aktív tag

Ragnarost érdemes lecraftolni? Egyre több a dr lény, kieshet a métából?
Ma nyitottam egy captain greenskin-t úgyhogy egyhamar megint nem fogok legendaryt nyitni.

(#55564) F-ECT$ válasza darkrock (#55563) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ezt 3-4 hétig még nem lehet megmondani.

Dive ever, work never.

(#55565) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#55564) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért Ragna nyugodtan craftolható, bármilyen midrange/control vagy akár tempó deckbe befér.

You are not prepared.

(#55566) fogtunder válasza DaveNo1 (#55565) üzenetére


fogtunder
nagyúr

+1, ragna szerintem egy olyan lap, ami ha el is tűnik, csak időszakosan.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#55567) ThySoul válasza darkrock (#55563) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én ebben a hónapban gyártottam patronhoz meg tempo mage-hez, és szerintem megérte. Rohadt sok meccset nyert meg/mentett meg.

(#55568) NyxNyxNyx válasza darkrock (#55563) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"Ma nyitottam egy captain greenskin-t úgyhogy egyhamar megint nem fogok legendaryt nyitni." Ez nem így működik szerintem.

Amúgy én nem szeretem Ragnát, szóval megbántam a craftot. Persze ettől még erős lap. A régi összefogalóbeli leírás tetszett, ami írta hogy sokan nem szeretik, mert túl random.
Ha szeretsz midrange/tempo dekkekkel játszani, craftold le szerintem. Mert ott szinte nem tud rossz helyre lőni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55569) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#55568) üzenetére


F-ECT$
titán

Lesz új összefoglaló Kharazan után. (Frissítem a szövegeket is, nem csak a kiemeléseket, ez a rész akkor került ki, amikor bejött a standrad és kb minden deckben megjelent ismét.)

Dive ever, work never.

(#55570) micafighter


micafighter
nagyúr

Yogg: fun & interactive [link]

Miért hagyja a blizz hogy ilyen kártyák játékban legyenek versenyeken? :)

(#55571) K1nG HuNp válasza micafighter (#55570) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Nem érdeki őket az esport scene, nekik az a legjobb ha youtubeon van 6000 funny moments video, abbol tobb jatekost, es tobb penzt szereznek :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55572) Kanczy válasza micafighter (#55570) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez tényleg vérlázító lehet egy olyan versenyen, ahol komoly pénzeket veszít rajta az ember. Hiába játszol jól, sok esetben egyszerűen nem számít :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55573) K1nG HuNp válasza Kanczy (#55572) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ennyi erővel a random húzás a deckből is vérlázító :N

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55574) KaraDani válasza Kanczy (#55572) üzenetére


KaraDani
addikt

A jó játék hosszú távon kifizetődik, rövid távon kell a mák is. Yoggot amúgy én is durva túlzásnak tartom, de egyébként kell az rng, hogy érdekes legyen.

(#55575) EmptyParadox válasza K1nG HuNp (#55573) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ez kb olyan kifogás, mintha a pókerben a rossz lapjárásra fogná valaki a vesztes köröket. :P
Egy Yogg azért abszurd dolgokra képes.

[ Szerkesztve ]

(#55576) K1nG HuNp válasza EmptyParadox (#55575) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Abszurd persze, de pont annyi szerencse kell hozzá az ellenfélnek, mint amennyi neked. Én személy szerint nem tartom rossznak, több kárt okoz a legtöbbször mint hasznot, hosszútávon meg a legjobb esetben 50/50 egy jo yogg aránya

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55577) itldj válasza K1nG HuNp (#55573) üzenetére


itldj
aktív tag

Azért nem egy kategória egy coinflip lap és a laphúzás, ami egy kártyajáték természetes velejárója.
A laphúzásból adódó "szerencse" hosszú távon a megfelelő játéktudás mellett kiegyenlítődik, de egy yogg random az nem. Olyan ez mint anno a Tinkmaster volt. Mindenki használta hard removalnak (amelyik kasznatk nem volt jobb) és legtöbbször az nyert akinek 1/1 helyett 5/5-öt rollolt a randomgenerátor. Majd egy éve alatt nerfelték is... :C :C :U
Szóval már csak idő kérdése és yogg már a múlté, ha más nem majd kirotálódik. :DDD :DDD

(#55578) K1nG HuNp válasza itldj (#55577) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Nemtudom, nekem mint aggro shaman brainlesskid-nek többször ment el meccsem a rossz húzás miatt mint az ellen ultraszuper yoggja miatt

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55579) Kanczy válasza K1nG HuNp (#55578) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem függ össze a kettő, és Yogg-tól így kikapni kegyetlenül frusztráló és indokolatlan. Inkább veszítsek bármikor rossz húzás miatt, mivel a legtöbb esetben valamit én rontok el. Misplayeltem, nem jól raktam össze a deckem, stb.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55580) grizlisandor válasza zsuha (#55524) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én szeretném csinálni, de a múltkori rossz tapasztalatok miatt nem fogok bele szerintem. :(

(#55581) micafighter válasza grizlisandor (#55580) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pedig a legrosszabb ami történhet hogy refundot kérsz és visszakapod a pénzed.

(#55582) salaam


salaam
senior tag

Pedig én tényleg csak a 10k wint farmolom, ki gondolta, hogy fiestával még haladni is lehet :))

(#55583) K1nG HuNp válasza salaam (#55582) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

10k? :Y :Y Ez valami saját challenge?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55584) grizlisandor válasza salaam (#55582) üzenetére


grizlisandor
addikt

10k win az szép cél! Hol tartasz most? :)

Egy decket tudnál mutatni?

(#55585) salaam válasza grizlisandor (#55584) üzenetére


salaam
senior tag

Parancsolj

9987 winnél, de már szörnyen unalmas az egész.

@K1nG HuNp: Minden hős golden, legend már sokadszorra nem motivál, már csak ez a kihívás maradt :)

(#55586) zsuha válasza fendre (#55559) üzenetére


zsuha
aktív tag

Szerintem csinald meg a következőket : HS töröl, amazon underground-ra clear data az android beallitasokban, majd lepj be újra az undergroundba és szedd le újra a HSt benne.

(#55587) zsuha válasza KaraDani (#55561) üzenetére


zsuha
aktív tag

Több problema is lesz itt:
1. nem az német underground appot szedted le a netrol. Abban ugyanis deutschland van alapbol indulasnal, azon is kell hagyni, es abban bejelentkezni
2. nem lehet egy email cimre tobb amazon accot regelni. 2 lehetoseg van:
-keszits egy uj email cimet, es ahhoz regelj egy nemet amazon fiokot. Ezzel az lehet a problema,hogy ha az amcsi es a nemet amazon accon is megadod ugyanazokat a bankkartya adatokat, akkor tilthatjak a fiokodat, mert bejelez a fraud center, hogy többszörös bankkartya felhasználás. Ha ez tortenik, kapsz rola emailt es banki kivonatokat kell nekik kuldeni h feloldjak de ezt leirjak mailben is.
- allitsd at az amcsi amazon accod nemetre. ezt meg lehet tenni, atallhatsz a nemet store-ra, es ennyi. Én is ezt csinaltam fél éve és azota veszek ilyen promokat. Ehhez az amazonon a settingsben a Manage Your Content and Devices oldalon kell a kovetkezoket atallitani:
-a settings fulon a change countryt
- kozvetlenul a change country alatt van egy ilyen szoveg " You are currently linked to shop on Amazon.com. Click here to learn..." Itt klikk a click here-re, majd ott a "learn about"- ra, es akkor megnyilik egy transfer account ablak, es ott elfogadod a transfert.
Ekkor atmentel amazon.de store-ra és megveheted a coinokat, es bye bye amcsi amazon store. :)

(#55588) csizi90 válasza salaam (#55585) üzenetére


csizi90
aktív tag

Barnes hasznot hajt ilyen kis lapoknál is? Mert neked pont a nagyok nem "szinergizálnak" vele.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#55589) salaam válasza csizi90 (#55588) üzenetére


salaam
senior tag

Spellpower/-1 mana miatt teljesen jól működik, ha 1/1-t kapok ami nem csinál semmit, akkor is +1 minion sámán/zoo ellen. Már megéri.

(#55590) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Csizinek és messinek köszi a sikeres meccset, remélem minden gond nélkül zajlott, a többiek meg ne várassanak már soká :))

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#55591) micafighter válasza zsuha (#55587) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én ugyanazzal az email cimmel vagyok regisztrálva US meg DE amazonon is, mindkét helyen ugyanaz a bankkártyám van megadva és mindkét helyről rendeltem már többször is kézzelfogható dolgokat, eddig nem volt gond. Évekkel ezelőtt csináltam már a fiókokat de nem emlékszem hogy kértek volna igazolást mikor ugyanazt a kártyát adtam meg mindkét fióknál. Lehet csak mázlim volt és "átcsusztam" a fraud center szüröjén?

(#55592) zsuha válasza micafighter (#55591) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nekem nem engedte pár hónapja, bár lehet h 2 amcsi v 2 német fiókot akartam regelni 1 emailhez.
Most már sztem sokkal jobban nézik a fiokokat. Regelek egy másodikat, megadom ugyanazt a bankkartyat aztán blokkoljak az egész fiokot. Nem csak velem volt ez :D
A régebbi accal meg nincs semmi bajuk.

(#55593) Prof


Prof
addikt

Talalkozott manapsag vki olyan deckel ami nem Barnes-t futtat?

(#55594) rocket válasza micafighter (#55570) üzenetére


rocket
nagyúr

Masik Yogg gyongyszem 5spellbol :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55595) JNashville válasza Prof (#55593) üzenetére


JNashville
senior tag

Nyilván elég népszerű most, de ez ilyenkor megjelenéskor így szokott lenni, ahogy WoTOG release-kor is mindenki CThunozott. Ráadásul a top paklik jelentős részébe (Aggro Shaman, Zoo, Dragon Warrior) nem fér be.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#55596) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ennyi erővel simán vehetnék pakkokat is... nevetséges. [link]

régebben csak repkedtek a 6-8-10 winek, de egy ideje vicc ami megy, az első rugóról nem is beszélve, de aztán ez, és még rosszul is tradelt folyton.

Mod: LOL kiakadt a kereső, kiléptem, vissza és lossnak könyvelte el... 0-3 a semmire.

[ Szerkesztve ]

(#55597) rocket


rocket
nagyúr

Ilyen az amikor Yogg rosszul sul el, 6:55:00 :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#55598) Balathruin válasza whitezo88 (#55596) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha kiakad akkor nem szabad kilépni, azért vesztettél.

(#55599) whitezo88 válasza Balathruin (#55598) üzenetére


whitezo88
nagyúr

eddig sosem csinálta pedig elég sokszor volt... még annyi idő se telt el hogy "your opponent left" lett volna.

(#55600) Scale


Scale
őstag

Az elmúlt 7 meccsből 6-ot hunter ellen játszottam.. :U
Igaz, ebből 5 győzelem, de akkor is kicsit uncsi..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.