Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) SLYM válasza Tomi13 (#14850) üzenetére


SLYM
veterán

majd akkor foglalkozz a kieggel, ha kijön. főleg ha most kezdted a játékot

(#14852) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Trump olyan miracle rogue ellen játszik, aki rank3-as és 10 lapnál COldlight Oraclet rak ki :U

mi meg itt szenvedünk 10-12 rankon. de az is vicc hogy mikor shamanra váltottam ma pont azok jöttek amik mumusok, és kb 2 hete nem láttam belőlük. Face huntert értem ezalatt. meg jött hirtelen zoo is, ami szintén nem jött ellenem ma a sok game alatt.

(#14853) Tomi13 válasza SLYM (#14851) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Oké, csak gondoltam gyűjtöm a goldot addig, mert ha minden igaz azzal is megehet vásárolni majd.
Most 700 körül van, melyik a gazdaságosabb, paklikat venni vagy arenazni?

(#14854) ollie válasza Tomi13 (#14853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arénázni, de csak már némi tapasztalattal.

***

(#14855) F-ECT$ válasza Tomi13 (#14853) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha már kb megy a játék, azaz arénában összejön a 3-4 győzelem, akkor aréna. Ha nem, akkor én várnék a kiegig.

Dive ever, work never.

(#14856) Winner_hun


Winner_hun
félisten

|
|
V

7 lap kakukk neki... és sikerült nyerni. 1 HP-m maradt.. vége felé berakta az Injured Blademaster-t. Nem igazán tudtam leszedni, próbáltam túlélésre menni. Következő körben az Acidic Swamp Ooze jött. Itt dilemmáztam hogy hogy szedjem le. Holy Smite vagy Shadow Word: Pain. Mivel 2 Holy Smite volt a kezemben, a Blademaster-nek 7 HP-ja van így maradt a Pain. Ő jött, ütött, 1 életem maradt. Azért nem a Holy Smite-tal szedtem le mert reménykedtem benne hogy bejön Prophet Velen és úgy van esélyem. Bejött... persze leszedte, de új lapot már nem tudott kijátszani, lelépett.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14857) SLYM válasza Tomi13 (#14853) üzenetére


SLYM
veterán

arénázni tapasztalattal jobban megéri, de kezdőknek én a pakli vásárlást ajánlanám. a kieghez aranygyűjtésse az a probléma, hogy kijön a kieg és ott álsz annyi arannyal, hogy lenyomod az egészet pár nap alatt, akkor eddig tart az újdonság varázsa. aztán vége. ennyi. ugyanaz, mint az paklik vásárlása. ha kinyitsz napi egyet az sokkal izgalmasabb, mint venni 40 paklit és azt egyszerre kinyitni és akkor még fizetni is kell érte, itt meg az arany gyűjtögetéssel kínzod magad folyamatosan. szerintem. az más téma persze, hogy ha megvan minden fontos lap és azért gyűjtesz a kiegre, de itt azért nem sokan vannak így ezzel a topicban

[ Szerkesztve ]

(#14858) Tomi13 válasza SLYM (#14857) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Áááá messze nincs meg minden fontos lap,sőt...
Egyébként most mage-el játszok és nagyon tetszik, eddig a warlockot favorizáltam a lerohanás miatt, de most jó mással játszani.

(#14859) M3oH


M3oH
addikt

Érkező Priest lap:

(#14860) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jól kezdődik a nap [link]
face csoportban egy emberke 3 délután alatt lett legend handlockkal... biztos csak én kapom ki ezeket.

köv meccsen meg nem azt teszi ki amit kihúztam... :W (drake helyett proti, aztán SF-el meg a draket dobja el)

[ Szerkesztve ]

(#14861) Djuree válasza M3oH (#14859) üzenetére


Djuree
félisten

3 manáért nem rossz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14862) DaveNo1 válasza Djuree (#14861) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát az új lapok közül nekem ez tűnik eddig a leggyengébbnek.

You are not prepared.

(#14863) DjDanee87 válasza M3oH (#14859) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem nem ez lesz az a lap, amitől a pap kimozdul utolsó helyről győzelmi %ot nézve. Max ha a neutralokkal együtt lehet majd valami értelmes decket összedobni rá.

(#14864) ollie válasza DaveNo1 (#14862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig jó lap.

***

(#14865) whitezo88 válasza M3oH (#14859) üzenetére


whitezo88
nagyúr

temple enforcer kistesója, jobb a gyors meta miatt. ez amúgy random képesség?

(#14866) M3oH válasza whitezo88 (#14865) üzenetére


M3oH
addikt

Akkor odaszokták írni, hogy random minion, nem? Ha random, sztem 3 pöttyért ez akkor sem rossz lap.

(#14867) ollie válasza M3oH (#14866) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy ez is random, különben elég furcsa lenne, ha az ellenfél körének közepén kéne kiválasztani, hogy melyik minion kapja a 3 hp-t. Na meg ha belegondolsz, olyan deathrattle-s minion nincs a játékban, aminél ki kell jelölni valami célpontot.

***

(#14868) nofi válasza M3oH (#14859) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem elég csúnya 4-es körben Lightspawnt lerakni, majd 5-ösben Sunfuryval betauntolni (bár ez csak akkor oké, ha Lightspawn mellett van lent valami amire mehet a másik taunt), majd halál után buffolni a spawnt ;]

Xbox GT: nozsolt

(#14869) M3oH válasza ollie (#14867) üzenetére


M3oH
addikt

Belegondolva,igazad van. 99,9%, hogy random lesz.

(#14870) k.kristof válasza nofi (#14868) üzenetére


k.kristof
őstag

A Lightspawnt legtöbbször elég könnyű kezelni, annyira nem jó lap, ritkán is látom.

(#14871) nofi válasza k.kristof (#14870) üzenetére


nofi
őstag

Én még csak rank14-ig jutottam el előző szezonban, de mikor már vannak tauntos lények az asztalon elég durva tud lenni egy életduplázással. Jelenleg nekem is benne van a paklimban, mert nincs jobb :p

Xbox GT: nozsolt

(#14872) DjDanee87 válasza k.kristof (#14870) üzenetére


DjDanee87
addikt

Főleg naxx után, mikor a sok deathraddlw miatt valszeg megnő majd silencek száma a deckekben.

(#14873) emperorka


emperorka
tag

Szerintem sem rossz ez az új priest lap még akkor sem ha random a képessége.Általában 3 manáért 3/3-mas minionokat szoktunk kapni.A dark cultist ugye 3/4 tehát OP. :)

(#14874) SLYM válasza Djuree (#14861) üzenetére


SLYM
veterán

nem rossz? :D szerintem ha ilyen lap létezni fog tényeg, akkor ez lesz a legjobb lap a HS-ban. durván OP. 3/4 3 manáért az nagyon erős, plusz még a deathrattle

[ Szerkesztve ]

(#14875) Tyler Durden válasza SLYM (#14874) üzenetére

Ezt most úgy mondjátok, mintha a többi naxxos lap nem lenne op a jelenlegi alap kiadású lapokhoz képest. Ugyanaz a vonal amit wowban (is) követ a blizz.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#14876) Sirandrish válasza Tyler Durden (#14875) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb...fél évig hajtasz/küzdesz valamiért amit aztán csuklóból kukáznak a srácok..és ez megy végtelenített ciklusban.
D3-ban már kb a huszadik ciklust éli a rendszer :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14877) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nyomtam 8 meccset handlockkal, logolva az eredményt és note-to. sajnos ahogy nézem Hearthstatson nem lehet megosztani (javítsatok ki ha igen), szóval mindjárt iderakom. RNG, matchmaking stb miatt.

(#14878) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rank13-12.
1. freeze mage. közöm nem volt a játékhoz, folyamatosan fagyasztott. loss.
2. shaman. tolt alakirt, de nem volt nála rockbiter így nem volt lethalja aztán nyertem. 2 hex és 1 es persze volt. win.
3. zoo. szétdarált. loss.
4. shaman. 4,5. körös giantet hex, draket Es. loss.
5. pap. nem tudta kezelni a giantet, amit 5,6. körben másoltam. win.
6. druid. tokenféleség, ugyanaz mint előbb. win.
7. zoo. 6. körös dupla taunt óriással win.
8. facehunter. 4 hpra tudtam leütni, mert freeze trapja volt és a drakel nem tudtam megütni. loss.

most rush nem volt sok, csak 2, de valahogy nem érzem most a handlockot a metában. ritka is hogy szembejön a szezonban. ez 50%, ami lassan a szezon felénél 12es rankon elég kevés, és nem azért mert misplayeltem. megfontoltam minden lépést, de látható hogy a lossoknál SEMMIT sem tudtam csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#14879) xavix13 válasza whitezo88 (#14878) üzenetére


xavix13
senior tag

Én ma 6 meccset toltam ---> r13-ról r11 winstreakkel. Volt 2 shaman, 1 lose 1 win (el sem hiszem talán most volt először hogy nem volt se earthshock, se hex időben :D), 2 rugó (1 miracle, 1 pedig ilyen mill sztem direkt handlock ellen, megizzasztott) mindkettőt vertem, meg 2 druid, őket is vertem.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#14880) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

az előbb nekem is sikerült megfognom egy zoo- t druiddal+ jött egy hunter is, az elején lehúzott aztán jöttek a nagylapok és megfogtam. Viszont nyitottam egy paklit... :((( kb. fölös pénzkidobás, még egy paklival bepróbálkozok aztán ha olyan jön akkor a következő arenára fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#14881) netpeti98 válasza Sturdiridge (#14880) üzenetére


netpeti98
addikt

Én is így voltam vele, na még1 pakli, de ha arénában összetudsz szedni 4 wint akkor már jobban megérte. :)

(#14882) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Erre alapozok :D
vélemény? :D

(#14883) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Az valami progi, ami mutatja a fenti videóban is a dekkben lévő lapokat? Néha jól jönne :)

(#14884) Sirandrish válasza Sturdiridge (#14882) üzenetére


Sirandrish
legenda

Senkit sem akarok megbántani, de szégyen hogy olyan "taktikával" mint amit a Rouge használ, boldogulni lehet ebben a játékban. :U

Sokkal taktikusabbnak kellene lennie...legalábbis szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14885) ollie válasza Sirandrish (#14884) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ez valóban szégyen. Nekem már nagyon elment a kedvem a játéktól a meta miatt, annyira, hogy fontolgatom, hogy abbahagyom. És az új lapok, amik a kieggel jönnek is épp a rusht erősítik.

***

(#14886) kovsol válasza ollie (#14885) üzenetére


kovsol
titán

Én most jó egy hete nem léptem be a játékba, mert nekem is elment a kedvem tőle. Ma megcsináltam a három napi küldetésemet aztán szerintem megint pihi pár napra.

May the Force be with you!

(#14887) P00By válasza ollie (#14885) üzenetére


P00By
nagyúr

Én se játszottam vagy 5 hétig, most a napik miatt fellépek. De hétvégén ismét nem fogok :N

(#14888) Sirandrish válasza ollie (#14885) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már hónapok óta csak a napikat tolom le.
Mióta folyamatosan 2-3 fajta pakli a "menő" azóta nekem már nem ad annyit a játék mint kezdetekben.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14889) Tyler Durden válasza ollie (#14885) üzenetére

Hát olyannyira erős lesz a kieg, hogy aki nem tudja nyitni időben a szárnyakat / nem spórolt lóvét, nem költ irl moneyt/ az szerintem rankeden le is teheti a lantot, ugyanis felrúgják majd műholdnak. Én naxx kieget megvárom, ha továbbra is marad ez a nobrain style, akkor részemről game over..

Andrish: diót ne is mondd, ott annyira elment a gamétól a kedvem, hogy a kieget is csak akkor venném meg, ha pisztolyt tartanának a fejemhez ;]

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#14890) whitezo88 válasza Sirandrish (#14888) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2-3 hónapja valóban teljesen más volt, alig volt rush (esetleg facehunter), de nagyon sok control deck volt. mostanában gyakorilatilag 0 control deck van, warriort taláb ha 1et láttam ebben a hónapban. druida is inkább token, pap is alig, de ha van akkor agrósabb. hunter kb teljesen kikopott, mage az freeze ami szerintem idegesítőbb mint bármi más, pala az CSAK rush ha jön, rugóból se sokat látok, az vegyesen tempo/miracle.

régenmindenjobbvolt :DDD

(#14891) ollie válasza Tyler Durden (#14889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Battleforge pont abba bukott bele, hogy minden kieggel egyre erősebb kártyák jöttek, és ott aztán pénzt kellett beleölni, ha versenyképes akartál maradni pvp-ben. Szerintem azt azért hagyták abba sokan.

***

(#14892) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az ellenfél akit nem lehet megverni, csekk nevét :D
[link]

de csak imposztor lehet mert a 3-4 stormja nem ölte meg a 8/4es auctioneert :D nyert is a rugó.

[ Szerkesztve ]

(#14893) F-ECT$ válasza Sirandrish (#14876) üzenetére


F-ECT$
titán

D3-ban már valóban volt pár "ciklus", viszont itt tudtommal még mindig az elsőt éljük. Ha jön Naxx, akkor jön egy csomó új lap, ami fog kiszorítani régieket, de messze nem az összeset. Tehát míg D3-ban egy ciklus után kezdhettél mindent majdnem elölről, addig itt a megszerzett epicek, legendek jó része használható marad.

Dive ever, work never.

(#14894) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Elfogyott a napi de maradtam játszani rankeden azzal a feltétellel hogy az első nobrain pakli szembejon és lépek ki a pcsába. Eddig nem jött. Viszont milyen meglepő lehet az ellenfeleknek hogy jön egy Warlock azaz én és se nem murlock se nem zo senem face senem ezek egyszerre hanem normális pakli.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14895) Devas válasza Kvelstadt (#14894) üzenetére


Devas
őstag

Hmm. Emlékszek a napra amikor csatlakoztam ide a Hearthstone fórumhoz. Tele voltam játékkedvel. Aztán gyakorlatilag másról sem volt szó itt, mint Zoo meg Handlock meg Murlock, meg Malygod, meg Miracle. Csapból is ez folyt. Meg a Kripps meg a Trumph. Nagyon furcsálottam is hogy ennyi angol szlenget építetek a mondataitokba, hiszen nincs "ingame chat", ahol ezeket meg lehetne tanulni, vagy meg kelljen tanulni (lásd például LoL). Közben szembesítettetek a ténnyel, hogy ingame ugyanez megy. Híres streamerek hírhedt paklijaival van tele a játék és mindenki úgy beszél és játszik ahogy ők. Nekem kb el is ment akkor a játékkedvem. Persze ezt az ember az előnyére is fordíthatja, lehet agyalgatni olyan paklikon, amik ezeknek a "countere". Amit majd biztosan élvezni is fogok, ha majd visszatér kicsit a játékkedvem. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#14896) SLYM válasza Devas (#14895) üzenetére


SLYM
veterán

ja, elég fárasztó :o

(#14897) whitezo88


whitezo88
nagyúr

value: [link]

elég érdekes, basic deckel tolta pár commonnal. tegnap meg milyen ellenfelek voltak már...

(#14898) Gyuri27 válasza ollie (#14891) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az még hagyján. De boldogulni ott is shadow t1-l vagy t2-l lehetett.
Itt is a warlock viszi a primet. Pap semmit nem ér. Ott meg a nature volt bibis.

A baj alapvetően a pap képessége. Meg az, hogy nem nagyon van idő és értelme healelni a minionokat.

A pap képessége a heal ugye. Viszont sokszor van, hogy nincs mit healelni vagy nem éri meg.
A többi hero power viszont mindig jó ha van az embernek 2 szabad powere.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14899) Sirandrish válasza F-ECT$ (#14893) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azt mondtam hogy annyiszor volt itt mint a D3-ban, csak megemlítettem hogy egyéb Blizz játékokhoz hasonlóan itt is ez lesz.
Egyébként amiket eddig láttunk azok a pkalik 99%ában benne lesznek és szerintem a többi lap is hasonló kaliber lesz.
Nyilván 30lap nem fog 80at kukázni, de 20at tuti...majd a kövi 30 lap még 20at..a lényege ugyanaz csak a mértéke más..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14900) for3l


for3l
senior tag

Tegnap összeraktam egy paklit a játssz ki 20db 5+ manás lényt küldetésre, az lett a neve, hogy olcsó jános: pakli :D
Casual-on mentem vele pár kört, és meglepően jól szerepelt, mindenféle pakli ellen játszottam. Gondoltam megnézem vele ranked-et (ekkor már meg volt a quest egyébként). Első meccs: zoolock, be is darált. Második: handlock, esélytelen volt. Átváltottam papra: handlock, nyertem; aztán zoolock, vereség. Mondom oké, visszatérek olcsó jánosra, talán nem lesz több warlock. Mondanom sem kell, jött is a handlock. :D

12-es rank-on vagyok 1-4 csillag között ugrálva, de rush paklival meg nincs kedvem játszani (pedig van zoolock is meg rush pala is meg face warrior is, igazából mind olcsó és sajnos túl hatékony).

Asszem nem lesz meg a legend rank ebben a hónapban sem (főleg nem pappal :D ). Elhatároztam, hogy tolni fogom, amikor időm engedi, de kezdek odakerülni, hogy csak napit csinálok és gyűjtöm a goldot a kieg-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.