Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Djuree válasza Ereshkigal (#13599) üzenetére


Djuree
félisten

napi 3-4 menettel nemhiszem...de nem is érdekel annyira, ennyi is untig elég ebből. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13602) F-ECT$ válasza Djuree (#13601) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha csak nyersz, akkor elég a napi 3-4 meccs :)

Dive ever, work never.

(#13603) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ismét egy 4. körös win. Ezzel a dekkel gyorsan fel is mentem 10-es rankedre :D

(#13604) Djuree válasza F-ECT$ (#13602) üzenetére


Djuree
félisten

hát lock-kal olyan 70% a win ratem (saját pakli), de uncsi csak azzal menni, palát szeretem de azzal meg mindig kikapok, hiányzik a sebző spell nagyon.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13605) Tyler Durden válasza Fr0z3n (#13603) üzenetére

No offense de zooval imho idő kérdése a legend, agysebészeti bonyolultságot nem igényel a pakli :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#13606) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kihaltak a hunterek most van helyette minden más. ma elég sokat játszottam már és 95% rush. nevetséges, hogy csak ezzel tudnak játszani az emberek. csak a húzáson múlik hogy nyer-e az ember vagy nem... most is mage mivel nyit? wyrm, coin, mirror image. rugóval értelme sincs játszani mert ledarálnak mielőtt jönne a kombó.

mage 0. kör: dupla apprentice, fireball, 2x icelance 1 hpn maradtam neki 3 lénye kint. lehet én is csinálok egyet mert ma ezek ellen CSAK kikaptam.

[ Szerkesztve ]

(#13607) Fr0z3n válasza Tyler Durden (#13605) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na ja, nem kell hozzá túl sok ész. De ez az egy ami működik mindig és túl sok táp lap nem kell hozzá. Már ranked 8 :D

(#13608) whitezo88 válasza whitezo88 (#13606) üzenetére


whitezo88
nagyúr

8. kör akart lenni.

(#13609) ollie válasza Fr0z3n (#13603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó tanács: hanyagold a sorryt, mert elég bunkó benyomást kelt a másik fél számára.

***

(#13610) föccer válasza ollie (#13609) üzenetére


föccer
nagyúr

Én akkor szoktam benyomni, ha az első pár körben nem veszem észre, hogy nem adtam át a kört és úgy jövök vissza 1 percig fórumozni. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13611) whitezo88 válasza ollie (#13609) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a BM akkor megengedhető ha nobrain rush, illetve Zoo ellen nyer az illető. ;]
mára én befejeztem. tegnap alig jött rush, ami jött azellen nyertem. mint kés a vajon úgy mentem fel a malygos paklival. ma 2 rankot este vissza, legalább 50% zoo, a maradék rush, még druid rush is jött, az arcanite reaperes warrikról nem is beszélve akik ellen még a nourishtauntos vagy wacseres druida sem védett meg. miracle (a sima és malygos) useless, control lassú, az antiagro meg vagy bejön vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#13612) F-ECT$ válasza ollie (#13609) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy bunkó akart lenni :)

Én sorryt általában akkor nyomok, ha fenyeget az elején, vagy nyomja a well played-et, mikor jobban áll.

Dive ever, work never.

(#13613) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#13605) üzenetére


F-ECT$
titán

Bármilyen életképes paklival idő kérdése a legend, ezt bizonyította már Trump majdnem basic mage, sámán és lock paklija, Amaz és Duckwingface papja és Koyuki palája is. (A többi class sosem volt igazán underdog.)

A kérdés csak az, hogy mennyi idő.

Dive ever, work never.

(#13614) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Mindig nyomom a sorry-t, ha túl korán nyerek :)

(#13615) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na most arénában is alig vannak hunterek, viszont háromból két ellenfél mage.

***

(#13616) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rosszalkodik a server.

(#13617) F-ECT$


F-ECT$
titán

EU down. :O

Dive ever, work never.

(#13618) penge111


penge111
addikt

Csak,nálam nem megy a játék?

Ui: látom másnak se:(

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13619) Phoenixy válasza Fr0z3n (#13614) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Miattad kezdem úgy több, mint egy hónapja az összes meccset, hogy 'squelch'. :)

Motorola Edge 20 Pro

(#13620) oriic válasza Phoenixy (#13619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mai napig nem tudom hogy az mit jelent. :DDD

(#13621) F-ECT$ :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13621) F-ECT$ válasza oriic (#13620) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiába nyomja a szöveget, te nem látod. ;)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13622) whitezo88


whitezo88
nagyúr

US-en ladderezek, igazi Dennis mozdulat:
[link]
a nyelvre áttérve: kíváncsi vagyok a kártyák hangjaira :)

(#13623) whitezo88 válasza whitezo88 (#13622) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lol most meg másik pala miután 2 novicet kijátszik, meg 30 hp-nál Guardiant, Tiriont pattintja :)

(#13624) Stylerr válasza ollie (#13615) üzenetére


Stylerr
addikt

Én is próbálgatom ezt az aggro maget, eddig tetszik. :)

(#13625) Szilopapi


Szilopapi
csendes tag

Magyar Hearthstone facebook oldal, https://www.facebook.com/hunhs :)

(#13626) Fr0z3n válasza Phoenixy (#13619) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Csak a legvégén szoktam valami szöveget benyomni, de azt se mindig. Közbe csak akkor, ha az ellen is nyomja a hülyeségét.

(#13627) Stylerr


Stylerr
addikt

Én azért örülnék egy ingame chatnek.

(#13628) kervantas válasza Stylerr (#13627) üzenetére


kervantas
aktív tag

Biztos sok illedelmes társalgás folyna ott. Szerintem nagyon jó hogy nincs.
Így is volt már aki felvett, csak azért, hogy elmodnja haljak meg. A LoL-os ranked hangulatot idézte :D

(#13629) Devas válasza kervantas (#13628) üzenetére


Devas
őstag

Pont ezt írtam volna én is.
Viszont kétszer ennyi Emote azért nagyon jó lenne, tökéletesen lehetne kommunikálni úgy is. Mondjuk egy "Hurry" és egy "Die in Cancer" emote-nak kifejezetten örülnék. :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13630) Stylerr


Stylerr
addikt

Egyébként igen, ha már chat nem lesz, akkor lehetne több emote.

(#13631) Devas


Devas
őstag

Lesz itt pénz arénára! :B

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13632) föccer válasza Devas (#13629) üzenetére


föccer
nagyúr

Én egy "ezt a rohadt mázlista topdecke-et"-nek örülnék a meginkább. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13633) Devas válasza föccer (#13632) üzenetére


Devas
őstag

:) Nálam volt ma egy mázli széria. Mage ellen játszottam aki 5 legendary-t terített nekem Casual-ban. Ragnarossal lőttem pofán a Ragnarosát aki a kis paladin tokent vette célba. :DDD
Acolyte of Pain Blessing of King-sel felvett nekem vagy 4-5 lapot. :) Én a helyében simán felborítottam volna a számítógépasztalt. :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13634) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kérdés: Ami majd nyáron valamikor jön patch..az a SIngle rész.
Amik ott bejönnek lapok azt mind megkapjuk a végigjátszás során vagy craftolható/nyitható lapok is jönnek?
Mostanság nagyon megtetszett a Druid és szerintem Ragna helyére lecraftolnám a Druid nagy titánját :D
A Shamannal megvan az Lv50 szóval azt késznek tekintem és lehetne a Druid a kövi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13635) F-ECT$ válasza Sirandrish (#13634) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg mindet megkapod a végigjátszás során.

Dive ever, work never.

(#13636) ollie válasza kervantas (#13628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem valaki azért vett fel, hogy elmondja, hogy bunkó vagyok, mert a játék végén well played nyomtam neki.

***

(#13637) Sirandrish válasza F-ECT$ (#13635) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor lehet craftolok ezt-azt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13638) Stylerr válasza ollie (#13636) üzenetére


Stylerr
addikt

Engem pedig ti vegyetek fel battle.neten. Én is szívesen felvennélek titeket, csak sajnos nem tudom a battletageteket. Köszi! :)

(#13639) ollie


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, egyre több murlocos warlockkal találkozok.

***

(#13640) Stylerr válasza ollie (#13639) üzenetére


Stylerr
addikt

Pedig nincs benne nagyon a metában, de ha jól jön ki, akkor pár kör alatt lerushol.

(#13641) fogtunder válasza ollie (#13639) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, engem is meglepett, de ma amúgy is elég sok fajta warlock volt a szokásos handlock/zoo helyett.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#13642) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valahogy a jó öreg control warriort érzem a legstabilabbnak. legend facehunter kipipálva
[link]
2 buzzardot, 2 uth-t is kijátszott de nem tudott profitálni mivel kb 2 vagy 3-at tudott összesen húzni velük.

(#13643) F-ECT$ válasza whitezo88 (#13642) üzenetére


F-ECT$
titán

(Mage) agro ellen ezzel is elég jól kell húzni.

Pl én az előbb egy agro wari ellen mentem a control warimmal, a nagy mákom az volt, hogy a fegyveremmel a kezemben T9-ben le tudtam venni egy lényét, amivel 1 hp-m maradt, amire jött Alexem.

Dive ever, work never.

(#13644) whitezo88 válasza F-ECT$ (#13643) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pont az jött utána. kipakolta a boardot, brawl, és pont egy mirror image élte túl. ellőtt még belém egy Frostbolt+2x icelance is de kevés volt. elfogyott a keze, én meg aztán 8. körben nyomtam egy sima Gromot, amit nem tudott leszedni (agro mageben nemigen láttam még polyt), köv körben pedig taskmastereztem is. olyan 10 hp-m maradt pedig shield block sem jött. de valahogy nem izgalmas így hogy csak aggro jön.

(#13645) F-ECT$ válasza whitezo88 (#13644) üzenetére


F-ECT$
titán

Cleave "helyett" van a Brawl? Harrisonod van a deckben?

Dive ever, work never.

(#13646) whitezo88 válasza F-ECT$ (#13645) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, igen.
Koyuki is ezzel nyomja, meg ezzel lett legend (tegnap top20ba ment fel, szinte nem is kapott ki). a kipakolós agrok ellen kell a brawl, főleg hogy a hunterek visszaszorultak. meg ha azt nézzünk kis RNG-vel a concealolt Auctioneer és barátai ellen is jó.

illetve neki cleave van TBK helyett, tegnap mondta is hogy lehet visszacseréli. mert hát handlock, druid ellen elég jó az a lap is ha nem jön/elég az execute.

[link] + alex, rag

[ Szerkesztve ]

(#13647) Kvelstadt válasza whitezo88 (#13642) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ragna elég meggyőző tud lenni.. :D
Tegnap játszottam egy meccset priest ellen és kikerült egy ragna amit tőlem lopott. Lemásoltam, övét faceless-el utána leszedtem az övét. Aztán mindcontrol-al elvette az enyém de feljött a sajotom és kiraktam, és pont oda lőtt. Aztán másolta facless-el (amit szintén tőlem lopott pakliból) de mellé lőtt az enyémnek az enyém meg eltalálta. Csóri Ragna már azt se tudta ki kivel van meg hova lőjön.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13648) F-ECT$ válasza whitezo88 (#13646) üzenetére


F-ECT$
titán

A cleave is a kipakolós ellen van, mert ha az elején meg tudod fogni a kipakolást, akkor kevesebb dmg-t kapsz be, mintha az 5-ik körig kell várni a Brawl-ra, és közben is égetni kell a leszedéseket. Persze van, amikor a Brawl sokkal jobb.

2 acolyte vs 2 azure: én utóbbit futtatom, mert early game van elég, mid game viszont elég kevés, nem?

Dive ever, work never.

(#13649) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Aki még nem látta: Game of Hearthstones

Game of Hearthstones

(#13650) kervantas válasza Hujikolp (#13649) üzenetére


kervantas
aktív tag

Khal Drogo féle nem is rossz ötlet. Naxx-os kártyákat counterelné.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.