Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) #98221312 válasza myckie2 (#19449) üzenetére


#98221312
törölt tag

Szerintem is ég és föld a külömbség, viszont a hd hangokanak középkategória alatt nem sok jelentősége van.

(#19452) sixpak válasza #98221312 (#19447) üzenetére


sixpak
nagyúr

Milyen centert használsz?
És milyen frontokat?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19453) Steady74 válasza Steady74 (#19376) üzenetére


Steady74
addikt

Hangfal szettre valakinek javaslata? Köszi.

(#19454) embe válasza sixpak (#19379) üzenetére


embe
nagyúr

Árlistát hol találok ezekhez a Stell termékekhez?

Árgép... Google a barátom. :D

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19455) BBéci válasza myckie2 (#19449) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem kicsi a különbség, gyakran alig észrevehető.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19456) Norbi 72 válasza motoroskanál (#19441) üzenetére


Norbi 72
veterán

Na vazz,tényleg. :B

(#19457) #98221312 válasza sixpak (#19452) üzenetére


#98221312
törölt tag

Elac front, polk csia4 center.

(#19458) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Sziasztok.
Használ valaki Pionner VSX-528-at? Meg tudná mondani milyen számú távirányitó van hozzá? Neten két tipus számút is találtam.

(#19459) embe


embe
nagyúr

Hali!
Denon erősítőnél a beállításoknál:
Video/Output settings
i/p Scaller
- legyen bekapcsolva? Van rá szükség?

Erősítőhöz médialejátszón megy a jel, hdmi kábellel egy fhd tévé van hozzákötve.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19460) johnywalker válasza embe (#19459) üzenetére


johnywalker
őstag

Át/felskálázást jelent = interlaced vs progressive.A tv egyébként is megteszi...

[ Szerkesztve ]

(#19461) embe válasza johnywalker (#19460) üzenetére


embe
nagyúr

Feleslegesen terhelem vele akkor az erősítőt ha jól értem.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19462) johnywalker válasza embe (#19461) üzenetére


johnywalker
őstag

Igen, és a Tv grafikája valszeg szebben is elvégzi, ha progresszivre van állítva.Márpedig általában így jelenít meg.

[ Szerkesztve ]

(#19463) amtibacsi válasza chesterboy (#19458) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Nekem az van, de nem vagyok otthon, holnap meg tudom írni.

(#19464) chesterboy válasza amtibacsi (#19463) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Köszi 😃

(#19465) embe válasza johnywalker (#19462) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a választ!

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19466) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy hova sorolható a Mission MX4 Hangfal?
Volna egy szett MX-4 két sr + egy center eladó 110K-t, megérné megvenni?
Vissza olvastam a névre rákeresve de igazából nem jött le a lényeg.
Válaszokat előre is :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19467) Norbi 72 válasza Beni2360 (#19466) üzenetére


Norbi 72
veterán

Kb. alsó kategória.

Megéri bizony,180 csak a front párja.

(#19468) T_Stark


T_Stark
őstag

Sziasztok!

Ha a meglévő Mission M74 hangfalaimat le akarnám cserélni valami újra a mai kínálatból (nem csak Mission, bármi jöhet), kb miket érdemes nézni amik legalább úgy, vagy esetleg jobban is szólnának? Árban, esetleg konkrét típusokban hol kezdődik ez a szint?

(#19469) Norbi 72 válasza T_Stark (#19468) üzenetére


Norbi 72
veterán

Mennyi lóvéd van rá?

Az "új" nem mindig egyenlő a feljebb lépéssel.

Pl. ezeket érdemes meghallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#19470) T_Stark válasza Norbi 72 (#19469) üzenetére


T_Stark
őstag

Hát a dolog onnan indult, hogy tervezgetem ezt a sztereó szettet 5.1-re bővíteni.
Viszont pontosan hozzá illő centert és surround-okat kifogni jó állapotban kb csoda lenne, meg amúgy is jobban hajlanék már az új felé, mint használtban túrni megint, így jött a gondolat hogy megválnék tőlük, és vennék majd egy egységes 5.0 vagy 5.1 szettet.

Viszont zenére is legalább annyit használom, mint filmre (ha nem többet), így visszalépni nem igazán szeretnék a hangminőségben. Még csak tervezgetek, egyáltalán mik a lehetőségeim, változhat is még, de 200K környékén jó lenne megúszni az 5.1 hangfalszettet, de legalább az 5.0-t.

Amiket nézegettem, az a Boston Acoustics 5.1 szett, vagy egy ilyen Yamaha szett, esetleg ezek a Wilson Cinematic vagy MoviX szettek + hozzá egy sub a maradék pénzből...

Érdemes ilyenekel foglalkozni? Erősítőm jelenleg egy Denon 1713 van hozzá, de lehet ezt is újítanám X1300W-re vagy Yamaha V483-ra.

(#19471) Norbi 72 válasza T_Stark (#19470) üzenetére


Norbi 72
veterán

Viszont zenére is legalább annyit használom, mint filmre

Akkor kuka amiket linkeltél.

A Triangle viszont befuthat nálad.

Vagy sokkal komolyabb vas,vagy sztereó kell az X1300 vagy min.4583 mellé.

(#19472) T_Stark válasza Norbi 72 (#19471) üzenetére


T_Stark
őstag

A "zenére is kell" alatt annyit értek, hogy legalább a jelenlegi szettem szintjét hozza az új is, így is áll amit mondasz? Nem vagyok sem audiofil, sem annyira vájt fülű, csak visszalépni nem szeretnék, hanem legalább a jelenlegi szinten 5.1-re bővülni.

(#19473) zsoika válasza T_Stark (#19470) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! Milyen zenét hallgatsz? Nagyon nem mindegy a stílus. Ha zenére is akarod használni(nem tuc-tuc) akkor nagyon keveslem az a 200eFt-ot és igen az AVR-t is cserélheted. Lehet akkor már jobban járnál egy sztereo erősítővel zenére a denon meg maradna 5.1-re. Ez esetben "csak" egy 5.1 szettet kéne venned és egy másik (sztereo) erősítőt aminek az ára töredéke a hm erősítőknek.

[ Szerkesztve ]

(#19474) Norbi 72 válasza T_Stark (#19472) üzenetére


Norbi 72
veterán

A linkelt cuccokkal szvsz nem lennél előrébb.

De Zsoika kérdezte,milyen zenét hallgatsz?

(#19475) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

:C :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19476) sixpak válasza Lacielvtárs (#19475) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szép darab....Zámbó Jimmy odab@sz :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19477) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#19475) üzenetére


Norbi 72
veterán

No,és milyen? :)

[ Szerkesztve ]

(#19478) T_Stark válasza zsoika (#19473) üzenetére


T_Stark
őstag

Elég vegyes, főleg rock, tucc-tucc, pop... de néha egy kicsit mindent.
Volt egy 315-ös NAD-om, nemrég adtam el, nem akartam két erősítőt tartani. Elvagyok a mostani Denon AVR hangjával is, ennyi kompromisszum nekem belefér.

Norbi 72
Ha nem vagyok előrébb az sem feltétlen katasztrófa, csak hátrébb sem legyek.

(#19479) Norbi 72 válasza T_Stark (#19478) üzenetére


Norbi 72
veterán

Dali?

Ezekhez viszonylag könnyebb a többit "megtalálni".

Center.

[ Szerkesztve ]

(#19480) Lacielvtárs válasza sixpak (#19476) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tudtam hogy kiszúrjátok, Nemir Ombe-t is sokkolta, de mondtam neki hogy olyan zenével tesztelem, amit fejből tudok és ott az Európa c. dal a lényeg és mindegy ki énekli, de azért nem ítéljetek el, nem azt hallgatok éjjel nappal.
Nemir Ombe is megjegyezte hogy tényleg minden sz@rt meghallgatok :DDD

Norbi 72:
isteni hangú vas, odaadtam Nemirnek mindent ami itthon felesleges lett, és el is akarta vinni ;]
ez az onkyo jobb sztereó zenére mint az eddigi összes sztereó erősítőm, igaza lett Nemirnek, persze tudtam hogy igaza van, csak nem sejtettem.
no még elpakolok és tesztelgetem és jövök egy kicsit véleményezni :C

Alakul a rend...
Amúgy brutál nagy vas :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19481) T_Stark válasza Norbi 72 (#19479) üzenetére


T_Stark
őstag

Tetszenének, de mint írtam még csak tervezgetek, még magam sem tudom mikor venném meg őket, meg első sorban jobban örülnék ha új lenne.
Csak tudni akarom merre induljak, mit és mennyiért kellene terveznem, mert máris kiderült hogy nem lesz ez olyan egyszerű, mint ahogy én elképzeltem. :D

(#19482) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#19480) üzenetére


Norbi 72
veterán

Amúgy brutál nagy vas

Csak 2 kilóval könnyebb az enyémnél,de toroidos. :DDD

persze tudtam hogy igaza van, csak nem sejtettem.

Oscar? :))

(#19481) T_Stark

Sosem egyszerű "jól" fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#19483) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#19482) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony ám az Oscar filmből idéztem :DDD
még jó hogy van "plusz" kis szekrény, mert nem tudtam volna hova rakni.
no rendbe rakom a lányom, és írok a mai nap élményeiről, kiváló volt a mai nap, sokat tanultam, és megtudtam mire képes a rendszerem és mindez egy itteni fórumtársamnak köszönhető, jah és a vasnak is :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19484) sixpak válasza Lacielvtárs (#19480) üzenetére


sixpak
nagyúr

Dehogy itéllek el, ízlésről badarság vitázni.

Más: ez az uhd br player most 70.000 az egyik boltban, nagyon erősen gondolkodom rajt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19485) Lacielvtárs válasza sixpak (#19484) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm a megértésed, bar tudtam hogy kiveri a biztosítékot :C

900as vas.
Majd meg irok róla, de magam sem hittem el hogy ilyen zenei hangra képes.
Az az erdekes hogy annyira részletes, es térbeli szinpad képet tud 'festeni' hogy Nemir Ombevel szinte meg tudtuk mutatni mi hol helyezkedik el virtuálisan a szobában.
A mély hangja nagyon dinamikus, pontos, telt.
A közép hangok, melyeket hiányoltam a 710bol,ezzel megkaptam, és még többet is.
A magas hangokra Nemir Ombe mondta hogy kissé nyers, olyam onkyo es elac keverék végeredménye, viszont nekem pont ez jött be.
Olyan 'rekettes, rockosabb' viszont a CA erősítő ehhez képest, sokkal gyengébb.
Sztereón hatalmas elore lépést érzek. Ahogy meghallottam az első zene szam, első 1030 másodpercet, már mondtam is 'viheted a CA-t is' :B
Holnap meg tesztelek, majd cikkelek is róla.

Most néhány szó Nemir Ombe 'kartarsrol' ;]

Nagyon szimpatikus, nagyon felkészült es végtelenül turelmes ember, pedig hiddjetek el, volt jó néhány belépő szint alatti kérdésem es elméletem, amit ha a kutya a fogara venne, megveszne tőle :C

Türelmesen válaszol es elmagyaraztott mindent.
Fulre beallitotta úgy a rendszert hogy korbe mosolyogta a 710es hangját.

'Ramparancsolt' hogy igy hallgassam vagy két hetig, de most mire ezt olvassa ugy is távol jár, ergo nem tud sejhajba billenteni, de lehet nem várok két hetet ;]

Viszont annyira korrekt a hangja hogy a sorozataim moszantol csak is direkt módban hallgatom, mert igy a legszebb a hangja.
Eddig a direkt es a pure audio modot mindig kerültem, mint a macska a forró kását, mert ott mindig 'hiányosan' szólt. Almomban nem gondoltam volna hogy au avr a kevés.
Nem tudok eleget irni most, mert almos is vagyok, no meg fel kell dolgozni az 'élményt'

Ui: kiderult hangyanyival kisebb vagyok mint Norbi72 ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19486) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#19485) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha nem vársz "2 hetet", akkor már megyek is vissza a 900-asért.... még itt vagyok a közelben (Kecskemét).... ;]:D

Hmm ....

(#19487) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#19485) üzenetére


Norbi 72
veterán

kiderult hangyanyival kisebb vagyok mint Norbi72

146.9,most mértem. ;]

(#19488) Vicarious1 válasza Norbi 72 (#19487) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

Sőt Nemir elárulta, hogy én jóval kisebb vagyok... ezek szerint mindkettőtöknél :D
(Nála viszont jóval nagyobb... :) )
Nemir Ombe kollégáról írt dícsérő szavakat a mai nap után én is csak megerősíteni tudom. :)
Frankó hangú lett a cucc :)

[ Szerkesztve ]

(#19489) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#19487) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Azt a mérő ketyeret en kerülöm mint ördög a tömjén füstöt ;]

Nemir Ombe : ahhh dehogyis, megvarom a két hetet, vicc volt, es hat a fene se gondolta volna hogy olyam 'későn' még a közelbe jársz :C

Vicarious1: lassan ideje egy Nemir Ombe rajongói klubot nyitni, vagy ezen tema körben vallást alapítani es akkor adomentesek lehetünk ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19490) zkosaras válasza zsoika (#19423) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Az Onkyo-t passzoltam, jó áron van, de nem használnám ki a tudását.
Maradt a Denon. Már meg is jött, eddig nagyon tetszik :)

Köszönöm mindenkinek a szakértő segítséget!

(#19491) embe válasza Lacielvtárs (#19475) üzenetére


embe
nagyúr

Gratula az új géphez!
Használd megelégedéssel, és örömmel!
Nem tudom milyen lehet a hangja...de kinézetre nagyon tetszik. :C

Zámó Jimmyvel kapcsolatban meg azt mondom, mindenkinek megvan a maga perverziója, Neked ez. ;]

Hülye dolog...de ha cserélni fogom a Denon AVR-X2200W -t a közeljövőben akkor amiatt ... mert nem tetszik a kinézete. :B :B :B Jöhet a kövezés, hogy erősítőnél a kinézet....

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19492) amtibacsi válasza chesterboy (#19458) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Pionner VSX-528-hoz neten rendeltem (ebay), de nincs rajta tipusszám. Kép alapján próbáld beazonosítani.

(#19493) chesterboy válasza amtibacsi (#19492) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Köszi, megpróbálok akkor rendelni :R

(#19494) Lacielvtárs válasza embe (#19491) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm, imádom, jobb mint az asszony ;]

Mindenkinek
Es vissza terve a 'magyar Quasimodo'-ra és mielőtt mindenkit le ver a viz :DDD, hogy azt hallgatok, akkor jelzem hogy nem igy van.
Teny hogy tetszik a hangja, de a lenyeg az Európa c. dalon van, amit Varga Miklós énekel, és ezt a dalt imádom.
Viszont sajnos az eredeti eléggé archív felvétel, viszont ez a szerencsétlen 'pisztoly hős' olyan korrekt módon énekelte el, valamint nagyon szép a hangszerelés hogy egyszerűen imádom ebben a formájában ezt a dalt.
Tudom hogy ez igy utólag már a néger gyerek mozsdatasa, hátha fehérebb lessz :DDD, de igaz.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19495) arcitec válasza Lacielvtárs (#19494) üzenetére


arcitec
addikt

Nehogy blamáld már magad , jómagam is hallgattam egy időben, az tény szép hangja van és azt lehet is hallgatni, nem amit kisugároz a legtöbb dala. Ezt hallgattad annó a gyengébb technikán és neked ez is egy viszonyitási alap. Meg bizton hallgatsz mást is. Egyébként meg én is a jobb minőségű hangfelvételeket - értsd szó szerint : jó minőségű stúdió felvételek - azóta szerzem be mióta RZ900-am van.Bár volt előtte is, de ilyen válogatások mint: pl Dali cd(ék) , vegyesen vannak rajta számok(stílusok) szuper minőségben. Ajánlom. Várjuk a majdani véleményt a vasról. Gondolom Nemir a "laudnesseket" kikapcsolta.

[ Szerkesztve ]

(#19496) johnywalker válasza Lacielvtárs (#19494) üzenetére


johnywalker
őstag

Csatlakozva arcitec véleményéhez, mindenki azt hallgat amit akar!Ráadásul annak az embernek valóban több oktávos énekhangja volt, amit ma is kevesen űberelnek.Nem fontos őt szeretni.Mégha a kommersz zenében volt is hipersztár.Amit ma sem mondhatnak el sokan magukról...!

[ Szerkesztve ]

(#19497) Nemir Ombe


Nemir Ombe
addikt

Pár sor a tegnapi napról (avagy Home Cinema Tour Győr-Szeged) :D

ELACielvtárs-nál kezdődtek a dolgok (rendkívül szimpatikus forumtárs, hatalmas lelkesedéssel, jó volt személyesen megismerni) .... meghallgattuk az RZ 710-et Laci beállításaival (hogy képben legyünk Laci mit is tart "jó hangnak") majd összeraktuk az RZ 900-at .... a korábbi beállításokhoz képest a sub lejjebb lett tekerve 7dB-el(!) (pedig már igy is többen keveselték a mélyet Laci elmondása szerint), a frontokon kicsit forgattunk és Lacival kiköttettem a háttérként pluszban használt bipol Jamo-kat .... a 900-on minden kikapcsolva, csak távolságot állítottunk (fülre és nem mérve) .... ezzel el is értük a "hallgatható szintet" .... :D Az RZ 900 egész meglepően jó párosnak bizonyult az Elac-okkal, kicsit azért "reszelős" lett így a magas, de majd egy bemérés ezt még rendbe teheti (bár Lacinak igy is tetszett) a mélyek és a közepek rendben voltak .... megjegyezném, hogy mindez csak "részben" a 900-as érdeme, a többi javulást a sub lejjebbtekerése, a frontok forgatása és a (teljesen felesleges) Jamo-k kikötése tette hozzá .... itt is kiderült, hogy a "kevesebb, néha több" .... ezekután "Elvtársunk" már néha írhat a "haladó topikba" is .... ;] :D

A "Tour második állomása" Vicarious1 fórumtárs volt (szintén szimpatikus fórumtárs), jó későn értem oda, (mert Lacinál "eltökörésztünk" rendesen + volt pár váratlan dugó meg sikerült még navival is eltévednem) de azért nekiálltunk meghallgatni, 7-es Marantz + Polk szett, szép nappali, de egy "akusztikairémálom" .... :D .... először a sub tünt fel, hogy valami "nem OK", kissé erőtlen volt, de nem a hangerővel volt gond, hanem a fázissal.... itt jött egy probléma, se a sub-on, se az AVR-en nem volt manuális fázis állítás .... igy kicsit "csaltunk", a sub távolságával, "jó messze" tettük virtuálisan .... ezután minden dobozt áttettünk 80hz-re és szép "fokozatosan" ki lett kapcsolva minden (legalábbis a legtöbb) hangzásjavító és hangszínszabályzó.... a végeredmény egész jó lett (a magashangokban volt egy kis "túltengés" így is, de az már vagy a Polk-ok "sajátossága" vagy az akusztika, ez már egy komolyabb (műszeres) vizsgálatot igényelne .... röviden; szerintem egész jó lett a végeredmény, ami ez alatt a rövid idő alatt kihozható volt .... remélem azóta nem lett visszaállítva a EQ és a hangszínszabályzók .... ;] .... mindenesetre azt megbeszéltük, hogy a Marantz mellé komolyabb dobozok illenének és egy kissé "rugalmasabban" kezelhető sub sem ártana, de ennek ellenére igy is teljesen hallgatható a rendszer sokpontegyben.... ;)

Örültem a személyes találkozás(ok)nak .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#19498) Lacielvtárs válasza arcitec (#19495) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Akkor jo ha legalább valaki hisz nekem.
Mondjuk amikor ezt benyomtam, Nemir aut mondta legugrik az autójába a pendriveert, szóval tuti nála is kivertem a biztosítékot :D
Igen, kikapcsolta, es biztos hogy ki is forrasztotta azokat az áramköröket melyek ezekert felelnek ;]

De tény, jol mondod, én a CA erősítő óta szerzem be a jo minőségű anyagokat, mert az erősítő es az elac meghalalja.

A következő terv a háttér dobozok normális kábelezése :K

Írni fogok beszámolót az fix, csak szeretném elobb tesztelni hogy korrekt legyen a véleményem es ne fellangolasbol irjak, ahogy szoktam... :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19499) johnywalker válasza Nemir Ombe (#19497) üzenetére


johnywalker
őstag

Nahh, Nemir aztán vezettél, vagy finom Kiskunsági pálinkával megkínáltak a segítségedért?
Ami borzasztó, amit Laci írt a Nagygép sztereó tudásáról, képességeiről...Ritkán olvasni ilyet, még súlyos vasak esetén is...Vagy el vannak súlyozva a sztereó gépek képességei?

[ Szerkesztve ]

(#19500) Nemir Ombe válasza johnywalker (#19499) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Vezettem, a pálesz így kimarad .... de volt kávé, lángos, pizza, ásványviz.... ;)

Amúgy tényleg "vicces" az RZ 900, mert ez egy annyira "el..rt" Onkyo, hogy már jó hangja van .... az tény, hogy egy komolyabb sztereóval nem veszi fel a versenyt, de a kb. (újáron) 150e-es kategória szintjét nagyjából tudja, a "karaktere" meg ízlés kérdése .... mozin viszont tényleg egy nagyon jó darab és csak nagyon kis részben van benne a szokásos "onkyos színezés" .... Laci meg néha hajlamos "kis túlzásokba" esni, de tény, hogy a végeredmény mozin/zenén jobb lett, mint a korábbi 710/AM10 párossal.... ;)

Hmm ....

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.