Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16987) HookR válasza szabonagyur (#16978) üzenetére


HookR
addikt

Rögtön a vásárlást követő napokban nekem is alkalmam nyílt tesztelni az újdonsült Vredestein Quatrac 5-ösöket. Ebben a kereszteződésben a fenti drótról (ahogy még a régi Street View felvételen látható) áttették az egyenesen haladók jelzőlámpáját egy a forgalmi sáv elejének jobb oldalán található alacsony oszlopra (ahogy a linken is látható módon vár a busz a jobbra kanyarodásra, közvetlen a sofőr előtt van pár méterre egy járdaszigeten). Így a hosszan elnyúló íven úgy 70-80m-en keresztül nem látni a jelzést a busztól, csak az utolsó néhány méteren. Ami meg már késő, ha időközben pirosra váltott a lámpa és az ember tartja a szabályos 50 körüli tempót. Számítva a csalafintaságra kissé lemaradtam az előttem haladótól, akit annak rendje és módja szerint meglepetésként is ért a piros jelzés és az utolsó pillanatban vészfékezett, kissé becsúszva a kereszteződésbe. Kénytelen kelletlen én is beleálltam a fékbe, de a nedves/ködös idő és a már-már fagyos út ellenére sikerült időben, a hátuljától 2m-rel hamarabb megállni. Csak a buszon utazók lehettek elégedetlenek, hogy nem lett belőle látványosabb incidens. :)

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.