Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15068) rbalint88 válasza Kalandor (#15063) üzenetére


rbalint88
addikt

Eddig egy koccanasom volt a sajat balfaszsagombol es a korulmenyek szerencsetlensegebol adodoan (BAH csomopontnal beragadt a sor, plusz picit fel volt fagyva az ut es nem kezdtem el idejeben fekezni, eppenhogy belecsusztam az elottem alloba, csak karc lett mindket kocsin, meg kb semmi rutinom nem volt), ezen kivul 300k km alatt sok veszelyes helyzetet kerultem el es szerencsere nem is nagyon okoztam ilyet, de egyiknel sem azon mult a kimenetel, hogy epp kozepkategorias vagy top gumi van a kocsin. Csingcsung gumit nem veszek, ez a mostani apollo a "legtrogerebb" gumim eddig es meg ezzel is sokkal inkabb azon mulik, hogy idoben es megfeleloen reagaljon az ember egy necces szituban, mint azon, hogy milyen gumi van az auton. Szerintem kozekategoriatol felfele mar elhanyagolhato kulonbseg van ket gumi kozott, a soforon tizszer, ha nem szazszor annyi mulik. Pl 90 eves papanak lehet fent a kocsin michelin pilot supersport is keramiafekkel, ha a reflexeit a naptarban lehet merni es mar osszetori a kocsit, mire elkezdene fekezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.