Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Gerdor válasza KisTücsök (#7449) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Vabbi volt a leggyengébb, legelhagyatottabb server. Úgy látszik pár amerikai klán fantáziát látott bennük és felhúzták egy picit. Aki igazi wvw élményre vágyik az jöjjön Desora, vagy valamelyik T1-2 szerverre. Nekem a wvw jelenti a kiégés elleni védelmet.

(#7452) Ellia válasza Gerdor (#7451) üzenetére


Ellia
addikt

Tudtommal az acc régióhoz kötött a Vabbi meg eu szerver, szóval, hogy kerülnek ide amerikai guildek? Vagy lemaradtam valami összeesküvés-elméletről? :)

Am zergelsz vagy kis csapatban roamingolsz?

(#7453) Gerdor válasza Ellia (#7452) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Én úgy tudom, hogy megoldható az átköltözés, legalábbis több ismerősöm ment amerikai szerverre játszani, de az eredményt az oroszok, ázsiaiak is befolyásolhatják.

Zerggel és kisebb csoportban is szoktam mozogni wvw-n. Amit a helyzet és lehetőség diktál. A legnagyobb élvezett, amikor 2 nagy zerg elől 5-en oldalról úgy ütjük be a falat, úgy hogy nem veszik észre, és elvisszük az orruk elől. :DD

(#7454) KisTücsök válasza Gerdor (#7451) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, emlékszem, amikor "oktattuk" őket még anno.

Szerver váltáson sokat gondolkodtam. A WvW-vel még énis így vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7455) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Látom, még mindig szarakodik email küldésnél. Vagy csak nálam? Valamikor egyből. Valamikor a limit lejárta után küldi.

(#7456) mr.saint


mr.saint
tag

Sziasztok! Azt kérdezném van olyan a másik játékos társamat inspectelem és látom estleg a ruhát build stb...
Vagy nincs erre lehetőség?

(#7457) FehérHolló válasza mr.saint (#7456) üzenetére


FehérHolló
veterán

nincs

Skynet is real. It's called Google.

(#7458) Ellia válasza KisTücsök (#7455) üzenetére


Ellia
addikt

Wildstar indulás viccen kívül kis hatással volt a gw2 loginra is... Lehet amiatt volt. Am remélem nem valami citro/free akármilyen levelezőt használsz, oda nem jönnek meg vagy csak nagy késéssel. Am tipp: használj mobilos authenticatort :)

(#7459) KisTücsök válasza Ellia (#7458) üzenetére


KisTücsök
addikt

De, citro. Sejtettem amúgy, hogy ezzel van a gond. De már nem tudok változtatni rajta.

Ezer éves samsung mobilom van, úgyhogy... :DDD

De köszi!

(#7460) Ellia válasza KisTücsök (#7459) üzenetére


Ellia
addikt

Support segíthet egy normális indoklással. Ajánlom a gmail-t.

(#7461) KisTücsök válasza Ellia (#7460) üzenetére


KisTücsök
addikt

És ez normálisnak számít? Megpróbálom, hátha.

Igen, gmail lesz belőle.

(#7462) Ellia válasza KisTücsök (#7461) üzenetére


Ellia
addikt

Mond nekik azt, hogy megbízhatatlanná vált (sok a spam, lassú, nem kapsz meg leveleket -ezek igazak is :D) az utóbbi időben és szeretnéd egy megbízhatóra cserélni ezt meg megszüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#7463) FehérHolló válasza KisTücsök (#7461) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem anno elég bonyolult volt egy megszűnt emailt lecserélni. :)
Sok sikert hozzá mindenesetre!

Skynet is real. It's called Google.

(#7464) fuwiradis


fuwiradis
tag

na, tegnap sikerült felhúzni magam a queen's gauntletben annál a a tornádó spammelő dudvánál, pedig ez még csak tier 1, szóval elvileg a leggagyibb. jóval nagyobb dps kéne hogy még azelőtt lecsapjam, mielőtt már nem tudnám kikerülni a tornádókat, de hát... ha felhúzom a dps-t (mondjuk fire 6-tal), akkor még hamarabb lecsap.

minden bizonnyal van benne egy adag balfaszság is részemről, de azért warrior koma mikor bement ugyanehhez, végig egy animációt láttam tőle. :D amúgy mennyi hp meg armor lenne ajánlott egy elenek?

[ Szerkesztve ]

(#7465) Lmh


Lmh
őstag

na behalt minden, nem fogadja el a passwordomet xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7466) FehérHolló válasza Lmh (#7465) üzenetére


FehérHolló
veterán

láttalak aranyat hirdetni.

;]

Skynet is real. It's called Google.

(#7467) KisTücsök válasza FehérHolló (#7466) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
__________

Köszönöm a tanácsokat! Megpróbálom.

(#7468) Lmh válasza FehérHolló (#7466) üzenetére


Lmh
őstag

Ne idegesíts!
Amugy még mindig nem tudok belépni.
Hallod amugy most viccen kivül, komolyan? Mert akkor ellopták az accomat és frankón bannoltak!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7469) FehérHolló válasza Lmh (#7468) üzenetére


FehérHolló
veterán

support. ;)
Én minden gond nélkül be tudtam lépni. Egyébként van jelszóemlékeztető/reset is, először azzal próbálkozz.

Ha banoltak, akkor nem azt írja ki szerintem, hogy érvénytelen jelszó, hanem hogy nem szívesen látnak.

Skynet is real. It's called Google.

(#7470) Lmh válasza FehérHolló (#7469) üzenetére


Lmh
őstag

Szoval akkor nem lattal a nevben hirdetni, right? Bocs de most nem vagyok olyan erzekeny az ironiara meg a poénra xD irok majd, az a gond hogy a honlapon sem tudok belépni!
Nyilvan van vmi egyéb email cimük is, majd ma megkeresem csak el kellett jonnom meloba.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7471) FehérHolló válasza Lmh (#7470) üzenetére


FehérHolló
veterán

jelszóresetet tudsz kérni az emailed alapján, szerintem azzal érdemes kezdeni.

Skynet is real. It's called Google.

(#7472) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért most megkérdezem, hogy milyen jelszavad volt? Meg az emailes értesítős cucc bevolt-e kapcsolva?

Haveromnak törték fel még a játék elején, de ő egy óvodás jelszót használt, ráadásul több helyen is ugyan az volt neki.

[ Szerkesztve ]

(#7473) Lmh


Lmh
őstag

jelszó reset megvolt, meg is tudom csinálni, a gmailemnek semmi baja. gw2-höz egyedi jelszó volt, kisbetű-nagybetű-számok. Még account recoveryt is toltam a seriallal. Megint új jelszóval, hiba megint ugyanaz. Ráadásul mobil authenticator van az accomon és úgy sem enged be. Érdekes, mert ha direkt rossz jelszót írok be alapból, akkor a mobil authot fel sem kínálja hanem rögtön megkapom a hibaüzenetet. De ha jó jelszót írok akkor eljutok a mobil auth-ig, csak utána dobja fel.
Írtam supportnak egy szép levelet, vizsgálják...

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7474) CactuS válasza Lmh (#7473) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Google authenticatort is szinkronizáltad? Néha megcsúszik és olyankor nem stimmel a kijelzett szám.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7475) Gerdor válasza mr.saint (#7456) üzenetére


Gerdor
csendes tag

PVP-ben van rá lehetőség, ha spectatorként mész be egy arénába, akkor bármelyik játékos szemszögéből láthatod a játékot és a pvp buildjét is.

(#7476) napoleon2323 válasza Lmh (#7473) üzenetére


napoleon2323
tag

Ahogy CactuS "kolléga" is mondja, szinkronizáld az órát az authenticator-on keresztül.

[ Szerkesztve ]

With every conflict I grow stronger!

(#7477) Lmh


Lmh
őstag

Ki fogom próbálni köszi, bár még nem tudom pontosan hogyan értitek, de majd megmókolom. LEhet hogy azzal lesz a gebasz, mert csinált érdekes óraelállításokat a telefonom mostanában.

szerk: google auth - beállítások - időkorrekció kódokhoz, igaz?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7478) CactuS válasza Lmh (#7477) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen. Google hitelesítő > Beállítások > időkorrekció kódokhoz > Szinkronizálás most.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7479) Lmh válasza CactuS (#7478) üzenetére


Lmh
őstag

Tuti ez lesz, mert a honlapra most be tudtam lépni. OMG kiborulok ettől a google okosmobiltól, 1 hónapja csak szívok az össze-vissza szinkronizálgatásaitól.
Köszi szépen! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7480) Ellia


Ellia
addikt

Season 2, ez elsőre jól hangzik, tényleg az az érzésem van, hogy az első évad csak félgőzzel ment. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#7481) fuwiradis


fuwiradis
tag

Tavaly a GW2 első születésnapján nem akciózták le az első részeket? Vajon lehet ilyenre számítani?

(#7482) batai15


batai15
félisten

Hát nem tudom ki hogy van vele, de 12. van most. És még mindíg nem bírták a bugot meg csinálni akik nem kaptak wvw ládát. És ezért mist fegyver sincs. Ez szánalom amit csinál ez a fejlesztő brigád.

(#7483) DeltaPower válasza batai15 (#7482) üzenetére


DeltaPower
őstag

A Master szerszámokat vajon javították már? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7484) batai15 válasza DeltaPower (#7483) üzenetére


batai15
félisten

Ez milyen bug? erről nem halottam még.

(#7485) DeltaPower válasza batai15 (#7484) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link] mindegy milyen szintű volt, ruined lett az anyag.

Lehet már javították mert régen nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7486) batai15 válasza DeltaPower (#7485) üzenetére


batai15
félisten

NEm tudom .Majd megnézem.
Fórumokon is megy a vergődés egyébként, jogosan szerintem.

(#7487) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap elérte a lvl 80-at a warriorom és arra lennék kíváncsi, hogy milyen armort/fegyvert tudok neki venni? Van kb 10 goldom, weaponsmithem lassan 400-as, armorsmith 0, viszont van vagy 1500 ascalonian tears-em. Egyelőre dungeonokba szeretnék mászkálni, kipróbálni mindegyiket, minden fokozaton de a jelenlegi kék/sárga szutykokban nem szívesen visznek sehova :B Most kezdtem a játékot és tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek!

(#7488) batai15 válasza Lengyi (#7487) üzenetére


batai15
félisten

Milyen warrior?ha zerker(power ,prec,ferocy)akkor arah és citadel of flame ,illetve még coe dungikat farmold. Jön szépen a gold,és tokenből fel tudod majd magad szerelni. Ac tokenből a soldier inkább wvw cucc,de ha nincs elég goldod akkor ac cucc is meg teszi egyenlőre.
Fegyverből gs mindenképpen,ill amit én használok a mace and axe.

(#7489) Ellia válasza DeltaPower (#7485) üzenetére


Ellia
addikt

Úgy tudom, hogy javítva lett már.

(#7490) Lengyi válasza batai15 (#7488) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Én is gs/axe+mace-re vagyok belőve jelenleg, ez az amiben egyedül biztos vagyok :)) Ahogy olvasgattam a zerk lesz nekem a jó de jelenlegi helyzetem nem engedi azt a fajta geart, egyedül az ascalonian tears tokenjeimre támaszkodhatok, csak kérdés, hogy megéri e most elvernem e ezeket a pontokat egy szettre vagy inkább tp-ból kukázzak magamnak valamit, amíg ki nem farmoltam cof-ban a zerkert?

(#7491) -kdM- válasza Lengyi (#7490) üzenetére


-kdM-
senior tag

Szerintem feleslegesen ne verd el a tokeneket. Legtöbb dungeonre elég a masterwork (zöld) cucc.

(#7492) Ellia válasza -kdM- (#7491) üzenetére


Ellia
addikt

Azért van különbség masterwork meg egy exo set között.

Lengyi: nézz körül TP-én, aránylag olcsón lehet találni exokat (mondjuk pont a berserker drágább de lehet okosan is csinálni).

Illetve én a dungeon tokenből mindig fegyvert vettem, és dobáltam mf-ba, hátha esik egy precursor :) Sok értelme nincs a tokeneknek ezen kívül.

[ Szerkesztve ]

(#7493) Ellia


Ellia
addikt

mistforge fegyverek 17.-től :)

Ha jól értem, ha a meta kész volt akkor további 100 ticketet kapunk :)

[ Szerkesztve ]

(#7494) -kdM- válasza Ellia (#7492) üzenetére


-kdM-
senior tag

Nem azt mondtam, hogy nincs különbség, hanem, hogy dungeonre elég a masterwork.

(#7495) batai15 válasza Ellia (#7493) üzenetére


batai15
félisten

Az igen.... én már letettem róluk, és majdnem töröltem is a ticketeket. Helyébe vagy volcanus vagy phoenix esetleg a tormented gs-t fogom meg venni. De még nem tudom melyiket ezek közül , nehéz dönteni.

(#7496) ProEvoFan válasza batai15 (#7495) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megcsináltam.Már vagy 3 hónapja megvan a 2 legend GS, de csak most raktam össze, mert változtattak az Eternity effektjén.Álomszép :B

(#7497) Ellia válasza ProEvoFan (#7496) üzenetére


Ellia
addikt

Mindig elgondolkodok, hogy meg kéne csinálni mindent amit lehet a karakterjeimnek, de nem visz rá a lélek :D Amúgy tényleg szép lett :)

(#7498) fuwiradis válasza ProEvoFan (#7496) üzenetére


fuwiradis
tag

Egyből ez jutott eszembe róla. :DDD
Egyébként tényleg szép. :)

[ Szerkesztve ]

(#7499) Ellia válasza fuwiradis (#7498) üzenetére


Ellia
addikt

Óvatosan az ilyennel mert végül bekerül 800 gem-ért a store-ba :D

(#7500) batai15 válasza ProEvoFan (#7496) üzenetére


batai15
félisten

grat! én a legendaryról letettem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.