Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) DeltaPower válasza Döglött Róka (#7650) üzenetére


DeltaPower
őstag

igen

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7652) Döglött Róka válasza DeltaPower (#7651) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Talalo:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7653) Ellia válasza JackFeryll (#7646) üzenetére


Ellia
addikt

Én ritkán keresgélek ilyen buildes honlapon. Amit helyette szoktam az a youtube. Kulcsszavak után beállítod, hogy ne legyen régebbi mint ~1 hónap és úgy keresel rá. Ha szerencséd van akkor találsz egy értelmes videót ahol be is mutatja a feltöltő az adott build-et mit-miért/mechanika alapon.

Sajnos necroban nem tudok segíteni, az enyém még csak nevelkedik (lvl 16-os) illetve egyenlőre csak EOTM zergbe szánom.

(#7654) Egonyolc válasza duvi (#7649) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Jogos :R

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7655) FehérHolló


FehérHolló
veterán

mostakkor mennyibekerül ánlokkolni az élő történet részeit? he? na!

Skynet is real. It's called Google.

(#7656) fuwiradis válasza FehérHolló (#7655) üzenetére


fuwiradis
tag

És akkor most az megmarad örökre, vagy ha újra akarom játszani, akkor fizetni kell érte? Egyáltalán hány krajcár egy gem? ;]

(#7657) Ellia válasza FehérHolló (#7655) üzenetére


Ellia
addikt

Occó occóóó kéccccázzz kavicsocska.

(#7658) fuwiradis


fuwiradis
tag

Egyébként majd az lesz az érdekes, hogy a S1-et, hogy oldják meg, itt gondolok az árra is. Ha azokkal is megvetetnék, akik már akkor is játszották, eléggé kiborulna a bili. Nekem kb. a felét így is meg kéne majd venni, ami bizony igen sok krajcár.

(#7659) DeltaPower válasza fuwiradis (#7658) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy a S1 nem lesz benne az új story rendszerben.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7660) Ellia válasza DeltaPower (#7659) üzenetére


Ellia
addikt

Azt mondták, hogy idővel, talán, mert teljesen más rendszerben készült. Am nekem nem túlzottan hiányozna, abba amúgy is kevés volt a story instance.

[ Szerkesztve ]

(#7661) fuwiradis válasza Ellia (#7660) üzenetére


fuwiradis
tag

Szerintem biztos, hogy megcsinálják, már csak a potenciális bevétel miatt is.

(#7662) Ellia válasza fuwiradis (#7661) üzenetére


Ellia
addikt

De akkor tegyék játszhatóvá egyedül is őket. Marionett, vagy a végső harc a kapunyitás majd a holgoram...stb egyedül nem játszható ebben a formában.

(#7663) FehérHolló válasza Ellia (#7657) üzenetére


FehérHolló
veterán

ókéjólvan, köszi.

Skynet is real. It's called Google.

(#7664) fuwiradis


fuwiradis
tag

Oké, azért ez már mégiscsak sok a forróságból, brutál módon melege van a gépnek GW2 közben. :D

[ Szerkesztve ]

(#7665) duvi


duvi
nagyúr

Tegnap indult egy magyar nyelvű GW2 YT csatorna kezdeményezés. Szerintem érdemes támogatni a srácot. Egyrészt itthon is népszerűsítené a GW2-t, másrészt segíthetné a kezdő játékosokat és gyenge angolosokat :K

(#7666) Ellia válasza duvi (#7665) üzenetére


Ellia
addikt

Remélhetőleg nem is fog elhalni a kezdeményezés :)

(#7667) Archanon válasza duvi (#7665) üzenetére


Archanon
őstag

"ha szereted a GW 2 izgalmas pillanatit".... izgalmas. Izgalmas...! :U :Y

Meg ez a hangsúlyozás... bocsi. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7668) duvi válasza Archanon (#7667) üzenetére


duvi
nagyúr

A kezdeményezést díjazzuk, a többi meg kialakul menet közben ;)

(#7669) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Hat ez a jatek elert valamit nalam, fejlesztem a 7 eves gepemet:D Kicsit gyenge mar az a 2 magos Athlon :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7670) duvi válasza Döglött Róka (#7669) üzenetére


duvi
nagyúr

"fejlesztem a 7 eves gepemet" Valóban nem mai darab :N Cserébe gyönyörű világot kapsz majd a GW2-től. Egy jó tanács, ha már fejlesztesz. Régebben szó volt róla, hogy inkább Intel alapú gépben gondolkodjon, aki GW2-re akar gépet fejleszteni! Csak azért szólok, mert látom, hogy most AMD-s géped van. Kicsit olvass vissza, hogy milyen config kell a fullos (vagy majdnem fullos) grafikához + sebességhez.

(#7671) Ellia


Ellia
addikt

The Dragon's Reach part 1 Rytlock rész marha érdekes lore szempontjából :)

[ Szerkesztve ]

(#7672) Döglött Róka válasza duvi (#7670) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak procit akarok venni, nem platformot valtani. A lapba belemegy a Phenom 2 X4 ami egy eleg eros cpu jatekra. Ezen felul mar vann benne egy 6870 meg 4 giga ram. A fo jatekplatformom az xbox, egy jatekert nem akarok 50 rugot kiszorni az ablakon.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7673) Ellia válasza Döglött Róka (#7669) üzenetére


Ellia
addikt

Duvi jól írja, inkább intel alapú gépre építs! Egy i5-ös géppel már vígan szaladgál, vga-t nem igazán használja. Ha maradsz amd-nél viszonyítási alapnak a leírásom a konfigban, közel maximális (árnyék: off vagy medium) 20-60 fps-ig bármi előfordul :D Inkább az a zavaró, hogy sok az fps drop eléggé ugrál. (Picit túlhajtva már javúl a helyzet).

Kihúzva, közben már látom a másik posztod :)

[ Szerkesztve ]

(#7674) Döglött Róka válasza Ellia (#7673) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pont ilyen procit tervezek venni, 15 rongy korul mennek hasznaltan:)

Nalam egyedul a ram a para resz, mivel az csak ddr2:(

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7675) duvi válasza Döglött Róka (#7674) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindig a meglévő keretből gazdálkodunk...
Így is gyorsulni fog a játék ;) Talán a grafika is mehet kicsit feljebb.

(#7676) Ellia válasza Döglött Róka (#7674) üzenetére


Ellia
addikt

Amikor vettem ár/érték arányban talán a legjobb volt. Teljesítménye valahol az i3 és i5, de inkább az i3 felé húz, ahol nem ott meg a programok kihasználják a 4 mag erejét rendesen. A ddr2-es ramoktól nem tudom mennyire lesz lassabb, de kíváncsi vagyok, szóval ha tesztelted akkor érdekelne :)

[ Szerkesztve ]

(#7677) Döglött Róka válasza Ellia (#7676) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jo de melyik i3 ill i5?:)

Mellesleg multi-threadben a jelenlegi procimnal 2.71-szer gyorsabb a 965, azzal meg nyugisabb pve teruleten amugyis megvan a 40 fps, mert a VGA boven elegendo neki, erdemi valtozast csak az animacio es a megjelenitendo jatekosok szamaval erek el.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7678) DeltaPower válasza Döglött Róka (#7677) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha megveszed a legkisebb 4xxx szériás i5-öt, azzal szinte biztos hogy nem fogsz rosszul járni.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7679) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Gondoltam hogy leszedem újra a játékot és visszanézek egy kicsit játszani. Kb. egy éve nem játszottam a játékkal emiatt amikor próbálok bejelentkezni a weboldalon mindig kiírja hogy küld egy mailt a címemre és ott nyomjak a linkre de miután ezt megcsinálom a linkre felugró ablakban mindig azt írja ki, hogy "Failure" és kezdhetem az egészet elölről a végtelenségig. Ennek van valami trükkje vagy hagyjam a fenébe az egészet?. :)

(#7680) duvi válasza Faith (#7679) üzenetére


duvi
nagyúr

Előbb lépj be az Account Management oldalon a fiókodba.

(#7681) Faith válasza duvi (#7680) üzenetére


Faith
aktív tag

Pont erről beszélek hogy itt próbálok belépni és itt nem jutok be az accountomba.

(#7682) Ellia válasza Döglött Róka (#7677) üzenetére


Ellia
addikt

Megmondom őszintén már nem emlékszem melyik szerepelt a táblázatban amiben az összehasonlítás volt.

(#7683) duvi válasza Faith (#7681) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry! Úgy értettem, hogy lejött a játék és ott nem enged be. :B
Próbáld meg az elfelejtett jelszó opcióval. Hátha úgy sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#7684) Faith válasza duvi (#7683) üzenetére


Faith
aktív tag

Ott meg az a gondom, hogy már fogalmam sincs mi volt a karakterem neve. :D Szerintem hagyom a fenébe a játékot, azért köszönöm a segítséget.

(#7685) duvi


duvi
nagyúr

Ha valaki nem látta és érdekelné ez a kezdeményezés: Magyar World Boss események

(#7686) Döglött Róka válasza DeltaPower (#7678) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Olvass vissza kicsit miert nem johet szoba intel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7687) DeltaPower válasza Döglött Róka (#7686) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ja bocs :B 965 jó választás lehet, ha a mostani lapod nem viszi az fx-eket. A tomshardware tesztje alapján legalább 4 fizikai magot szeret a játék minél nagyobb órajelen. Még a 2 magos athlon is elmegy, sokáig x2 250+hd7750 felállásban játszottam 1920x1200 mediumon, csak teq-nál vagy hasonlóan nagy zergnél kellett lentebb venni a grafból.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7688) Döglött Róka válasza DeltaPower (#7687) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Na, ket szek kozott a pad ala estem, az alaplapom nem birt 125 wattos procit kezelni. De ma szereztem egy oreg gigabyte-ot. (hihetetlen, de talaltam egy embert aki ilyen oreg HW-kkel foglalkozik es meg valasztek is volt nala.)

Ma este osszerakom a masinat, kivancsi vagyok nagyon mit dob az plusz 600 MHz meg plusz 2 mag rajta.

Basszus, ha belegondolok, hogy het eve nem fejlesztettem gepet,.:) Idoszeru volt mar:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7689) fuwiradis


fuwiradis
tag

Szerintetek menyire tuskóság 1 laurelért t6 materialokat venni és pénzzé tenni? Kb. ~1g/laurel össze tud vele jönni, én meg nem szeretek craftolgatni, pénzem viszont nincs túl sok. :D

(#7690) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#7688) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nos, a low settings 25 fps-bol lett high 60:D Asszem prociehes a jatek

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7691) duvi válasza Döglött Róka (#7690) üzenetére


duvi
nagyúr

Az igen! Gratula! Hol mérted ezt az értéket? Kint a szabadban egyedü, vagy fővárosban bank/TP környékén, ahol több játékos is mászkál? WvW-ben gondolom még nem próbáltad...

(#7692) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#7690) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyelore szabadban, vsync mellett. Ha lehuzom a vsyncet 80-at produkal, Varosban szerintem sima 30 lesz. Este meg probalgatom.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7693) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#7692) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat ez igy masik dimenzio:)

PvP 60-70 fps full grafikan. Vegre felfogom mi tortenik, igy mar erdemes buildekkel szorakozni:D

Erdekes h csak processzor dobott ennyit az egeszen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7694) Ellia válasza Döglött Róka (#7693) üzenetére


Ellia
addikt

Milyen beállításokkal játszol amúgy? Vagyis nálad a "full" mit jelent?

Amúgy whisper-re játékon belül illik válaszolni... :D

[ Szerkesztve ]

(#7695) Döglött Róka válasza Ellia (#7694) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Minden maxon, egyedul a character count van mediumon.

Ramirtal? Honnan tudod a nevemet?:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7696) sejt válasza Faith (#7684) üzenetére


sejt
tag

Udvi. Irj a supportnak. Segitenek.

Guild Wars 2 Desolation

(#7697) sejt válasza fuwiradis (#7689) üzenetére


sejt
tag

Udvi. Ahogy gondolod, de vedd figyelembe, hogy laurrel kell az ascended felszereleshez, de ha nem szeretsz craftolni es nincs ra szukseged, akkor hajra.

Guild Wars 2 Desolation

(#7698) Ellia


Ellia
addikt

Engineer és Ranger elkövetkezendő változások változások.

(#7699) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Olvasgatom a játékról, amit találok, de egyszerűbb/gyorsabb, ha a számomra lényeges dolgokra itt kapnék választ.
Ez a WvW játék mit is jelent konkrétan? Szervereken lévő játékosok harcolnak egymás ellen egy arénában, vagy csak megjelennek egymás térképén más színnel, mint enemy, és ütni kell egymást ezerrel?

(RF Online múltam van a Cora oldalon, valami olyan játékot keresek, ami annak a pvp és ChipWar (főleg ChipWar) hangulatát adná vissza. Aiont is próbáltam, de nekem nem jött be, sem a hangulata, sem a játékmenete.)

Azt látom, hogy egyszermegvevős a játék, de a kérdés az, hogy további részeiért kell-e fizetni? (mint pl. Diabló3 kiegészítő, amiben a lovag van, és kb. az alapjáték áráért megy?)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7700) Döglött Róka válasza vaakuum (#7699) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szia, kiegeszitok ha lesznek, akkor biztos kell fizetni ertuk. De masfel ev utan hiruk sincsen. PvP-je meg inkabb az 5v5 arenakban jon ki. A WvW kisse agyatlan, rohangalos hangulatu. Megy a sok ember fel es ala, majd talalkoznak az ellennel es gyakjak egymast, kozben varakat probalnak foglalni. 5v5 arenaban szamomra atlathatobbak a celok, bar ott is a sok lud disznot gyoz elve megy. Olyan mint a random arenas GW1-ben.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.