Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Döglött Róka válasza fuwiradis (#7949) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ki használ ma xp-t? És ha van olyan, miért hülye?

qad: inkabb ostoba, hogy egy nem supportalt os-t raenged a netre.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7952) qad válasza Döglött Róka (#7951) üzenetére


qad
senior tag

Lehet hogy csak nincs megbarátkozva a ma elérhető szoftverekkel vagy az árukkal. De az is lehet hogy már win9-re gyűjt D.

(#7953) duvi


duvi
nagyúr

Ingyen kipróbálható a GW2, Szeptember 25-től Október 1-ig. Trial reg.

(#7954) aizen92 válasza duvi (#7953) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi az infót! :R pár ismerős végre kipróbálhatja, hátha sikerül rávenni őket :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7955) fuwiradis válasza Döglött Róka (#7951) üzenetére


fuwiradis
tag

Szuper, pont ilyen reakcióra vártam. Ahogy megjegyeztem, az említett probléma az XP supportjának megszüntetése előtt is fennállt már, amd hosszú ideje képtelen volt ezt kiküszöbölni.

Nekem pl. a régi gépemen van xp, ezt a hozzászólást meg linux alól írom.

(#7956) Döglött Róka válasza fuwiradis (#7955) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor minden klappol, az xp-t meg dobd ki.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7957) ViharVadász válasza Döglött Róka (#7951) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nálam a régebbi gépen XP rendszer fut, de csak Vista-t tudom rárakni, azt meg egyértelmű, hogy nem akarom. Windows 7-nél meg egyszerűen kék halálozik már a telepítés előtt a gép, szóval az kilőve. Linux-ot meg nem rakhatok rá mert a család többi tagja használja, és nekik a legkisebb változás is felér egy óriásival. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy itthon pl ezen a gépen kényszerítve van az XP, nem hülyeség miatt van rajta.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7958) Döglött Róka válasza ViharVadász (#7957) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En mindenhova raeroszakoltam a 7et. Legutobb egy Dell OptiPlex 270-re sikerult, ami egy Prescott magos p4.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7959) ViharVadász válasza Döglött Róka (#7958) üzenetére


ViharVadász
őstag

Az enyém egy Intel Celeron D - 2,80GHz, 1GB RAM, GeForce 6200-as videokártya, de sajnos valamiért kék halálozik. Jövőben tervezek az 1GB RAM-ot kicserélni min 2GB-re, aztán lehetséges, hogy a Win7 rámegy, mert sokan a RAM-ra panaszkodtak.:D Bocsi az off-ért a többiektől.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7960) ldave


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor mától lenne egy free trial hétvége, viszont ha belépek a korábban létrehozott fiókommal, akkor nem engedi letölteni a klienst innen. A support szerint a korábban létrehozott fiókokkal is mennie kéne (f you played in any of our previous free trial events, you’re invited too! ) Mi lehet a gond?

A Slime draws near! Command?

(#7961) férfiállat


férfiállat
tag

Desolationon van nagyobb klán vagy valami? van még élet a gameben?

(#7962) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Valaki PVP-zik? Necro meg ranger buildek erdekelnek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7963) Ellia válasza Döglött Róka (#7962) üzenetére


Ellia
addikt

Read the wind ranger Én ebből a "high burst" alatti traiteket használom. Páncélod nem sok van de nem is érdemes belemenni a csata közepébe, hátulról elég szépen lehet osztani az áldást. Persze ehhez nem árt, hogy ne legyenek hülyék a csapattársak és Te se mozogj nagyon egyedül vagy, ha igen ne rohanj túl messze. Eddig a legnehezebb ellenfelek a necrok és a thiefek voltak.

Sokszor halottam már ideges franciától, hogy "noob ranger" :D Szerintem ő volt bénább.

Ha meg bunker kell akkor spirit ranger.

Bocs javítás: a legkomolyabb ellenfél a játékban az autobalance! :D

[ Szerkesztve ]

(#7964) Döglött Róka válasza Ellia (#7963) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Milyen allatot hasznalsz?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7965) ViharVadász válasza ldave (#7960) üzenetére


ViharVadász
őstag

Valamit kiír amikor próbálnád letölteni, vagy nem is ad linket a letöltéshez?

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7966) duvi válasza ldave (#7960) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez a gondod:
"Free trial access to Guild Wars 2 is open from 12:01 a.m. PDT, September 25, 2014 through 11:59 p.m. PDT, October 1, 2014."

(#7967) ldave válasza ViharVadász (#7965) üzenetére


ldave
félisten

Szürke a Download gomb, nem lehet megnyomni.

@duvi: köszi, akkor a 12:01am nem a mi időzónánk szerint van.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7968) ViharVadász válasza ldave (#7967) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ez mondjuk érdekes, nekem mikor még nem volt meg a játék csak Trial account volt, akkor is bármikor le tudtam tölteni a játékot. :F

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7969) duvi válasza ldave (#7967) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is csak tippelem. Mert más okát nem látom, hogy ne tudnád letölteni :F

(#7970) Ellia válasza Döglött Róka (#7964) üzenetére


Ellia
addikt

Farkast a fear miatt és Krytan Drakehoundot a knock miatt.

(#7971) duvi válasza ldave (#7967) üzenetére


duvi
nagyúr

Ne kelljen várnod, addig is leszedtem és feltöltöttem neked IDE az installert ;)

(#7972) Döglött Róka válasza Ellia (#7970) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Confusionos drake nem eleg eros?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7973) ldave válasza duvi (#7971) üzenetére


ldave
félisten

Köszi szépen, már csak este tudom viszont kipróbálni, addigra talán a hivatalos oldal is beindul.

A Slime draws near! Command?

(#7974) Ellia válasza Döglött Róka (#7972) üzenetére


Ellia
addikt

Akár, de arra nagyon kell figyelni mikor nyomod el meg ki ellen mert csak akkor lesz hatásos.

(#7975) Egonyolc válasza férfiállat (#7961) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Resoról tudok Deson, legalábbis múlthéten még ment.

De a szerver a legutolsó update óta csak a WvW-n számít PvE-ben már mindenkit össze húz egy szerverre. Bárhonnan beléphetsz a Guildbe és ugyan azt kapod, és "elvileg" ugyan arra a map verzióra fog betenni.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7976) JackFeryll válasza férfiállat (#7961) üzenetére


JackFeryll
őstag

Magyar vagy nem magyar?
Ha nemzetkozi jo akkor ajanlom a Claw nevu klant. Nagy klan sok dungeon, fractal szokott lenni. Vasarnaponkent pedig minden klan kuldit megcsinalunk. TS is van es azt hiszem 18+ os, hulyegyerekekkel nem talalkoztam.

(#7977) ldave válasza ldave (#7973) üzenetére


ldave
félisten

Valami még mindig nem jó :(

A Slime draws near! Command?

(#7978) duvi válasza ldave (#7977) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek szerint nem emlékszik a régi regisztrációdra? Próbálj meg létrehozni egy új accot, más mail címmel (csak a teszt kedvéért) a free időszakra. Ha az megy, akkor írj a supportnak, hogy miért nem fogadják el a régit?

(#7979) ldave válasza duvi (#7978) üzenetére


ldave
félisten

Vicces kedvében van ez a játék, asszem inkább megyek vissza WoW-ozni...

A Slime draws near! Command?

(#7980) duvi válasza ldave (#7979) üzenetére


duvi
nagyúr

Hát ez elég gáz :( Nem próbálsz meg egy levelet a supportnak?

(#7981) kisbancsa válasza ldave (#7979) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Szerintem a "korábban létrehozott " acc az törölve lett. Ha jól tudom ( de nem 100) nem tartják meg hosszú távon a freeben reggelt accokat.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7982) DeltaPower válasza kisbancsa (#7981) üzenetére


DeltaPower
őstag

Régebben megtartották, a tavaly augusztus-szeptember környékén regelt trial accomra decemberben, tehát legalább 3 hónappal később vettem meg a játékot, és ugyanúgy rajta voltak a dolgok, nem törlődött.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7983) ProEvoFan válasza férfiállat (#7961) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Rengetegen játszanak a játékkal.
PvE szempontjából teljesen mindegy melyik szerveren vagy te és a klánod.Csak WvWn számít.

(#7984) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Nem tudom ki milyen karival játszik de valaki mondja már meg hogy a condis mesmerrel mi a lóherét lehet csinálni elementalistával? Mert kapom a confusiont +dototokat és gyakorlatilag 2 spellből szét kap... (D/D ele)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7985) Ellia válasza kisbancsa (#7984) üzenetére


Ellia
addikt

Kerüld ki :D

(#7986) kisbancsa válasza Ellia (#7985) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Igen ez volt az utolsó megoldás a futás

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7987) sejt válasza kisbancsa (#7984) üzenetére


sejt
tag

Üdvi

Nyomj magadra sok healt, tegyél te is rá condikat és imádkozz, hogy ő merüljön le előbb. Értelmes választ nem tudok rá adni -tudom akkor minek szólok bele - de engivel azt próbálom, hogy én is teszem rá a confusiont és valamelyikünk össze esik előbb vagy utóbb.

Guild Wars 2 Desolation

(#7988) kisbancsa válasza sejt (#7987) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Az a baj hogy nem condis ele vagyok. Találtam 1 vidit youtuben ahol igencsak megizzadt az ele mire össze csuklott a mesmer. (picit tapoltak fel a mesmert :/)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7989) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Wvwre orientált embereket keresek. Napi szinten megy a raid. Természetesen magyar bandárol van szó. Aki szeretne csatlakozni írjon privátban és ott adom a további infót.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7990) Egonyolc válasza kisbancsa (#7989) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Egy szerver esetleg hasznos lenne...
:U

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7991) kisbancsa válasza Egonyolc (#7990) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Upsz elnézést az tényleg kimaradt :D pikenrol lenne szó :)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7992) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Ezt a beállítást
mivel lehet aktiválni?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7993) Ellia válasza kisbancsa (#7992) üzenetére


Ellia
addikt

3D megjelenítésére képes monitorral, tv-el.

[ Szerkesztve ]

(#7994) kisbancsa válasza Ellia (#7993) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Az van de mégse engedni... Konkrétan TVre löktem ki a képet de semmi.. úgy is megpróbáltam hogy csak a tv van rákötve de akkor se..

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7995) Ellia válasza kisbancsa (#7994) üzenetére


Ellia
addikt

Ahogy írja legyen fullscreenbe futtatva és talán ha a képfrissítést 120 hz-re állítod működni fog. Több ötletem nincs, nem vagyok barátja az ilyen 3d-nek, se otthon se moziban :)

(#7996) kisbancsa válasza Ellia (#7995) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Na majd meglesem.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7997) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ki milyen fegyvert vásárolt a tournament után ?
Én sword + warhorn párost.

(#7998) Ellia válasza JackFeryll (#7997) üzenetére


Ellia
addikt

Én elrakom bankba :D Amúgy "füstös" GS megvan, meg a sima pajzs és kard. De annyira nem tetszenek. Talán a mace, abból úgy is inkább csak gagyi van, bár nagyon ritkán használok olyat...

(#7999) JackFeryll válasza Ellia (#7998) üzenetére


JackFeryll
őstag

A mace-t nagyon eltalálták.

(#8000) kisbancsa válasza Ellia (#7998) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Nem műxik. (Passzív 3D-s megjelenítőm van ami 24hzen megy). Gyakorlatilag teljesen mind1 hogy állítom be a hzet sehogy se jó. ( Ha simán átkonvertálom 2Dből 3Dbe ugy megy, de az mégse olyan mintha a game engedné ).

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.