Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) batai15


batai15
félisten

A havi achira milyen evenetet kér játék? Meg csináltam egy eziveset semmi. Randomot meginn nem.3/4en állok, és az event fele kész vagy chapiont kell ölni,de azt sehol nem találok.

(#6702) Chabe89 válasza batai15 (#6701) üzenetére


Chabe89
addikt

A haviba tierekre van osztva az event. 100 eventet kell lenyomni ha jól emlékszem összesen, hogy meglegyen a tier 4.

(#6703) DeltaPower válasza batai15 (#6701) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az "eziveset" az "sziveset" akarna lenni? Ha igen, akkor az nem event. Minden beleszámít amit jobb fent eventként jelez, kivéve a skill challenge.
Kimész terepre, ha kiírja hogy "New event nearby", azok beleszámítanak. [link] itt vannak a térkép ikonok, amik eventeket jelölnek. Championt vagy group eventet csak csapatban ajánlott megpróbálni.

Cactus: erről jutott eszembe, Frostgorge Sound csak Whiteside Ridge-n bugos vagy máshol is? Mostanában kimaradnak a champion train-ek mert irtó lassan vagy egyáltalán nem respawnol a zóna.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6704) CactuS válasza batai15 (#6701) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Champion train. Egész nap tolják, egyszerű, gyors. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6705) FehérHolló válasza DeltaPower (#6703) üzenetére


FehérHolló
veterán

Frostgorge nerfelve lett szvsz.
Mondjuk nem is ártott, 150% körüli MF-dal heti rendszerességgel esett a prekurzor a guildtársaknak. (Napi 1-3 órát tolták.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6706) Louro válasza CactuS (#6704) üzenetére


Louro
őstag

Nem jut eszembe, de én a champion run-okat ott tolom, ahol nagyon fagyos a helyszín és lezuhant léghajók vannak. Északi határán valami tenger van. (Talán így betudjátok lőni.) Ott is jó köröket lehet menni, csak a gépem tölti be lassan, ha át kell "portálozni" másik pontra.

Mess with the best / Die like the rest

(#6707) batai15 válasza CactuS (#6704) üzenetére


batai15
félisten

55 vagyok jelenleg,olyat nem tudnál mondani?

(#6708) DeltaPower válasza FehérHolló (#6705) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem hiszem, a sima mezei mobok is van hogy órák alatt respawnolnak... volt hogy event akadt meg amiatt, hogy nem spawnoltak a Son of Svanir-ok, de olyan is előfordult hogy délelőtt 10-kor kitakarítottam egy területet és délután 3-kor még üres volt, ott mászkáltam még fél órát és semmi se spawnolt. A Claw of Jormag event pedig lassan két hete bugos, nem tudom van-e összefüggés a kettő közt.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6709) ProEvoFan válasza FehérHolló (#6705) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az jó, mert nálunk senkinek sem esett.A loot teljesen random és igazságtalan....

(#6703) DeltaPower
Nálunk is többször bugos.

(#6707) batai15
Champion runonk Queensdaleen és Frostgorgeon vannak.Orr területen is volt anno, de mostanában nem látom ott a runokat.

"Az axe & mace miért jobb mint egy bow vagy rifle?"
A berserker Warriort úgy kell traitelni, hogy 5 másodpercenként tudsz fegyvert váltani.Ezért nagyon jó az axe/mace páros, mert Vulnerability-t pakolsz az ellenfélre.(Vulnerability: aki üti a mobot, attól %ban több sebzést szenved el.Tehát az egész csapat többet sebez rajta.) Utána visszaváltasz greatswordre és mehet a Hundred Blades ezerrel:)
Bow/rifle távolsági bossoknál remek választás.Közelharcra a gs/axe,mace páros a legjobb!

[ Szerkesztve ]

(#6710) duvi


duvi
nagyúr

Előre is bocs az offért de úgy érzem muszáj leírnom ezt a storyt :B
Vicces dolog történt a mai nap. Indítottam egy asura mesmert (mert eddig csak öt karit húztam egyszerre :D ) és kb. két óra játék után jött az első boss fightom. (Champion Giant Ooze). Csak ketten voltunk ott a respawnnál, mindketten mesmerrel. Gondoltam még úgy se haltam meg, hát épp itt az ideje :D Én lvl 8 voltam, a másik játékos vissza volt szintezve de a cuccaiból ítélve ő se volt túl nagy. Kb. 10-15 perc harc után levertük halál nélkül.(meg is lepődtem rendesen) A végére hagytam a lényeget, a lootot. Egy lvl 80-as exotic Cobalt -ot dobott a lvl 8-as mesmeremnek :D Ez már a hatodik karakterem de ilyet még nem láttam a játékban :N

(#6711) batai15


batai15
félisten

TÉnyleg jó ez a champion farm:P ! :D esik sok cucc, fejlődök is, és meg is van a havi achi!

(#6712) FehérHolló válasza duvi (#6710) üzenetére


FehérHolló
veterán

Gratulálok, és köszi az infot! :)
Hány 80-as karaktered van? (loot table miatt érdekelne)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6713) duvi válasza FehérHolló (#6712) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi de még nincs 80-as karim :N Nagyon nyugis tempóban játszok. 70-es guard a legnagyobb. A többiek 50 körül vannak, kivéve a kis asurát. Vele most kezdtem és még csak lvl 20-on van. Eddig nagyon tetszik a mesmer. Sokkal rosszabbra számítottam, az olvasottak alapján. Igaz, hogy mivel minden szakmát húzok, ezért egyből felszereltem minden elérhető cuccal :) Távolságira GS, közelre meg Sword+Focus kombót használok. Traitek jelenleg 5 Dueling (crit)+5 Inspiration (hp). Lehet, hogy magasabb szinten már belassul de eddig kb. elementalista sebességgel haladok.

(#6714) batai15


batai15
félisten

Warinak, milyen pluszok legyenek az armorba? és a fegyverbe is?

(#6715) Louro


Louro
őstag

Én a mesmer-től azért félek, mert állítólag semmi signet-je sincs a sebességre. 25%-kal is lassúnak érzem a karaktert...33%-on mondom, hogy na egy picit beindult. Kicsit emelhetnének az alap tempón.

Mess with the best / Die like the rest

(#6716) CactuS válasza batai15 (#6711) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A szint nem igazán lényeg. Az eventekért megkapod az XP. Én most egy elé-t nevelek ott, lvl 1 óta azon a térképen rohangál, ha éppen napi questekhez az kell. Lassan már 50es. Ez alatt - mondjuk nem értem, hogy hogyan - de esett már lvl 80as exotic is a champion lootból.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6717) batai15 válasza CactuS (#6716) üzenetére


batai15
félisten

az szép. Nekem fontos a lvl mert első karim:P szeretnék mi hamarabb 80 lenni, utána dungi stb gearelni a kicsikét:D

(#6718) Louro válasza batai15 (#6717) üzenetére


Louro
őstag

Ha jól tudom gearelni nem csak dungeon-ból tudsz. Trading Post-ban is már kevés goldért vehető rare vagy exotic. Exotic-ban meg már elég szépen lehet dobni a statokon.

Mess with the best / Die like the rest

(#6719) batai15 válasza Louro (#6718) üzenetére


batai15
félisten

Jaja nézegettem ilyen exotic kard 3gold kb
. Van most 20 aranyam,de 80van lehet lesz több is. Ha addig nem esnek exotic cuccok majd a tpbe bevásárolok kicsit hogy birjam a dungikat stb.

(#6720) duvi válasza Louro (#6715) üzenetére


duvi
nagyúr

Focusnak van egy "Temporal Curtain" skillje, ami 33% speedet ad. Cd 25 sec, a buff ideje 12 sec(signettel). Egész jól használható közlekedésre :)

(#6721) Louro válasza duvi (#6720) üzenetére


Louro
őstag

Igen, csak azzal vigyázni kell, mert aoe sebzése van, szóval a kitartóbbak utólérnek és azokat is csapkodni kell.

A warhorn-on kivül van még egy spectral armor, ami szintén ad 33%-ot. Szóval két skil adott, ami ad rendes tempót.

Mess with the best / Die like the rest

(#6722) duvi válasza Louro (#6721) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx! A spectral armort még nem ismertem.

(#6723) FehérHolló válasza batai15 (#6719) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az elmúlt 600+ óra alatt kevesebb, mint 10 exotic esett. Mindenképp TP-ből kell majd bevásárolnod.

Louro: Csak akkor van aoe "sebzése" a temporal curtainnek, ha lerakás után használod az összehúzást, nemde? (ie.: rosszul tudom?)
Spectral Armour nem necro skill? :F

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6724) Louro válasza FehérHolló (#6723) üzenetére


Louro
őstag

Jah, hogy a mesmer is tud warhorn-t használni?

Nekem a main-em necro, ezért reagáltam rá így.

Mess with the best / Die like the rest

(#6725) FehérHolló válasza Louro (#6724) üzenetére


FehérHolló
veterán

Attól még, hogy warhorn, más kasztnak más skilleket ad.

Skynet is real. It's called Google.

(#6726) duvi válasza Louro (#6724) üzenetére


duvi
nagyúr

Mesmer nem tud warhorn-t használni. Úgy értettem, hogy warhorn-on kívüli skill a SA. Akkor maradok a "pakolgatásnál" :)

[ Szerkesztve ]

(#6727) Louro válasza duvi (#6726) üzenetére


Louro
őstag

Igen, tisztába lett téve....későre jár már.

Mess with the best / Die like the rest

(#6728) duvi válasza Louro (#6727) üzenetére


duvi
nagyúr

Np. A szándék a fontos :K

(#6729) bajtokarpi válasza ProEvoFan (#6697) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Igaz nem nekem írtad, de hasznos nagyon. Tudnál hasonlóan hasznos buildet, (leírást, magyarázatot) adni dungeonokra? Valahogy úgy érzem, nem megy úgy a warrival, mint szeretném. Egyenlőre még csak 37-es, de minél hamarabb fel szeretném húzni 80-ra.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#6730) duckload


duckload
tag

Üdv
Újra megjött a kedvem a gw2 höz
Tavaly tavasszal játszottam utoljára.
Érdemes megin belekezdeni?
Mennyire kihaltak a szerverek van még játékos?
Piken Square.

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#6731) batai15 válasza duckload (#6730) üzenetére


batai15
félisten

Üdv, én is hasonló cipőbe jártam mint te. Most a gunmar hold szerón van egy nagyon jó klán, és sokat segítenek. így már tiszta élvezet a játék, és nagyon jó. ÉRdemes ujra kezdened .
A játék jó darabi nem lesz kihalt ,főleg ha jönnek majd a dlc-k is.HAvonta is vannak újj living eventek, tehát nem lehet unatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#6732) Louro válasza duckload (#6730) üzenetére


Louro
őstag

Piken se kihalt. Én elég sok játékossal futok össze fejlődés közben. WvW-n tömeg van, de gondolom ez az elvárt.

Mess with the best / Die like the rest

(#6733) duvi válasza duckload (#6730) üzenetére


duvi
nagyúr

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Érdemes újrakezdeni :K Folyamatosan frissítik a tartalmakat. A Piken kimondottan jó, népesség szempontjából.

(#6734) batai15


batai15
félisten

Most találkoztam norn területen 2 lábon járó jeges macikkal.Szerintem egy nagyon jó faj lehetne, nem lehet tudni hogy esetleg később bekerülnek e esetleg?

(#6735) ProEvoFan válasza bajtokarpi (#6729) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dungeonok igazából 80as szintű karikra vannak kitalálva.Mit kell csinálni a dungeonokban?Hát azt itt neked leírni nem lehet:)Ehhez folyamatos TS kommunikáció kell. Keressél egy jó klánt, ahol aktívak a játékosok, majd ők levisznek téged dungeonokba, még akkor is, ha kisebb a szinted.Igaz, itt nem sokat tudsz hozzátenni a történethez, de legalább a végén fix 70%ot ugrik az "xp csíkod". Nyolcvanas szinten, minimum rare geraben/fegyverekkel már aktív részese leszel a partiknak.

Fejlődéshez build?
Greatsword/Puska.
Power, Toughnes, Vitality armor szett.(én első karihoz nem ajánlom a berserkert, hiszen az "papír" lesz)
Traitezés: power, armor, életre pakolj.
Ékszerek: fele-fele arányban berserker/knight.
Ne felejts gemeket, rúnákat, sigileket beletenni az armorokba, ékszerekbe ill. fegyverekbe.
Skillek: szerintem fejlődéshez teljesen jó a full signetes warrior.
Ami még fontos lehet: dodge, doge és dodge.Nagyon nagy segítség ha ügyesen "dozsolsz":)

[ Szerkesztve ]

(#6736) Louro válasza batai15 (#6734) üzenetére


Louro
őstag

Akkor már panda :D Volt játék, ahol pandával is lehetett játszani:

[link]

Mess with the best / Die like the rest

(#6737) duvi válasza batai15 (#6734) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem hiszem, hogy lenne. Két regényt is olvastam a GW2 világából de nem említettek ilyen fajt.

(#6738) FehérHolló válasza duvi (#6737) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem a kodanokra gondolt. [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#6739) duvi válasza FehérHolló (#6738) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Tényleg van történelmük a világban. Méghozzá ősi faj a leírtak alapján. Ezek után tényleg be is tehetnék játszható fajnak egy leendő kiegészítőben :K Nagyon szépen kidolgozottak a modellek és a páncélok meg egyenesen gyönyörűek :Y

(#6740) FehérHolló válasza duvi (#6739) üzenetére


FehérHolló
veterán

Már benn vannak a játékban. ;)
Például a HotW dungeon is róluk szól.

Játszható faj inkább a Tengu lesz majd szerény véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6741) batai15 válasza duvi (#6739) üzenetére


batai15
félisten

Igen a kodanok,csak nem voltam netközelbe,de most utána olvastam,elég sok infó van róluk,és tényleg bitang jók az armorok
kodan gs van nem? Tengu van a játékba? Könyv mik vannak a gw világból?

(#6742) DeltaPower válasza FehérHolló (#6740) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én is a tengut tartom esélyesebbnek, nagy méretű, bestia/ragadozó jellegű fajnak már ott van a charr.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6743) duvi válasza batai15 (#6741) üzenetére


duvi
nagyúr

(#6744) bajtokarpi válasza ProEvoFan (#6735) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Félreértettél (vagy én fogalmaztam rosszul). Érdekelt volna, hogy dungeonok-ban te milyen skilleket, illetve buildet javasolsz warriornak? Dungeonokba szoktam járni. Van már egy 80-as rangerem (tudom, hogy mindenki lenézi, pedig szerintem nagyon hasznos karakter, csak az a fránya pet rendszert kéne az Anet-nek helyre pofoznia. Pl. dungeonban milyen hasznos tud lenni a spotter trait, vagy a frost spirit.) Van egy 80-as mesom is. Azért kezdtem egy warrit, mert érdekel, és szerintem, nagyon hasznos tud lenni a csapatnak. Bár olvastam, hogy az Anet kitalált valamit a full serker warriorok "ellen", de még részleteket nem hajlandóak elárulni. Köszönöm a segítségedet :R !

Üdv.

battletag: bossi#2666

(#6745) batai15


batai15
félisten

Ennek a sok karma pontnak mi az értelme? lehet valami értelmesre is költeni mint cultral weapons és kis apróságokra?
régen azt hiszem armort is lehetett kapni, de már nem.

(#6746) FehérHolló válasza batai15 (#6745) üzenetére


FehérHolló
veterán

Templomokban armort lehet venni belőle, egyébként meg valami egymillió kell a legendary fegyverhez.

Skynet is real. It's called Google.

(#6747) ProEvoFan válasza bajtokarpi (#6744) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Warriorom. Ezt viszem mindenhova.Zászlókat cserélgetem.

Bár olvastam, hogy az Anet kitalált valamit a full serker warriorok "ellen", de még részleteket nem hajlandóak elárulni :F Na, mesélj.

(#6748) batai15 válasza FehérHolló (#6746) üzenetére


batai15
félisten

Skill pontok is kellenek egy legendary kardhoz? :o

(#6749) FehérHolló válasza batai15 (#6748) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem csak a kardhoz.

Skynet is real. It's called Google.

(#6750) bajtokarpi válasza ProEvoFan (#6747) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a válaszodat! Nos bővebb információ egyenlőre nincsen, mindösszesen "állítólag" véget vet az Anet a másodpercek allatti boss öléseknek. Itt esett szó a serkerekről, és azt ígérték, hogy nagy változások fognak jönni (hogy akarják ezt véghez vinni, azt nem tudom). Jönnek olyan bossok, amik kifejezetten a condition-re lesznek érzékenyek.

Játékos által feltett kérdés:
"” Van arra valamennyi esély, hogy a condition build-ek használhatóbbak lesznek PvE-ben?”
Isaiah Cartwright: “Igen, a hamarosan érkező patch-ekben olyan ellenfeleket fogunk bemutatni, akik kifejezetten a condition-re lesznek gyengék!”

Egyenlőre ennyi, ha megtudok mást, akkor írok.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.