Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Engem ez a shongoku charr haj kiborított, szerencsére már egyre ritkábban találkozok vele :D

(#7852) DeltaPower válasza JackFeryll (#7851) üzenetére


DeltaPower
őstag

Engem a "Candybabe", "Cutie Kitten", "Mézespuszedli" és hasonló nevű charr male-k tudnak kiakasztani :W :DDD

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7853) Ellia válasza DeltaPower (#7852) üzenetére


Ellia
addikt

Szegény Mákosgubám ;] :D

(#7854) fuwiradis


fuwiradis
tag

a feature pack legutóbbi bejegyzésén egészen jól lehet mulatni, olyan a hatása, mintha anett minden új játékost birkának nézne.

(#7855) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Rajottem mi a baj ezzel a jatekkal igy sok evnyi konzolozas utan. Borzaszto igenytelenek az animaciok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7856) Mosbi


Mosbi
csendes tag

Sziasztok! Az iránt érdeklődnék, hogy ezen a gépen fullhd-ban miként muzsikálna a GW2? (Hátha rendelkezik közületek valaki hasonló konfiggal;-))
proci: G3320
lap: Asrock B85M Pro4
ram: Kingston 4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Blue HX316C10F/4
hdd: WD 500 GB AAKX
táp: FSP 400W HEXA+
ház: Bitfenix Merc Alpha/Beta
vga: MSI GTX750 1GB DDR5 N750-1GD5/OC
monitor: LG 22MP65HQ-P
A későbbiekben lesz fejlesztve a gép, degy nagyobb nem várt kiadás miatt csak ennyi fért bele a keretbe.
A válaszokat előre is köszönöm!

(#7857) DeltaPower válasza Mosbi (#7856) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ennél gyengébb procival és vga-val, 8G rammal full hd mediumon toltam.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7858) Ellia válasza Mosbi (#7856) üzenetére


Ellia
addikt

A 2 magos 2,3-as procid a leggyengébb pontja az egésznek, el fog futni de muszáj kompromisszumokat kötnöd. A játék leginkább a CPU-t szereti jelenleg. Jelenleg mert a most következő szeptemberi feature packban ígértek egy jó adag teljesítmény optimalizálást (főleg sokszereplős eseményeknél). Valószínű valamit javulni fog.

(#7859) Mosbi válasza Ellia (#7858) üzenetére


Mosbi
csendes tag

Köszi a válaszokat. G3220 akart lenni a proci csak bamba vagyok:-).Január környékén megy bele egy i5+ram és ha minden jól megy akkor egy jobb vga.

[ Szerkesztve ]

(#7860) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Akit érdekel akciós steamen az eredeti.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7861) fuwiradis válasza Egonyolc (#7860) üzenetére


fuwiradis
tag

Hohó, meg is veszem az EotN-ot, már csak ez hiányzik. A többit közvetlen ncsoft-tól vettem, de így legalább azzal hogy ez steamről lesz, a többinél is meglesznek a steam bizonyos előnyei, amiket kedvelek. :)

(#7862) and1ao válasza Egonyolc (#7860) üzenetére


and1ao
őstag

A gyűjtői doboz itt a szekrény tetején valahogy jobban megfog ;] :)

Guild Wars2!

(#7863) aizen92 válasza fuwiradis (#7861) üzenetére


aizen92
addikt

én meg úgy elhánytam az emailcímet és a jelszót, hogy nem tudok belépni :) karakternevekre se emlékszek. minden rész megvan.... :O :O

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7864) fuwiradis válasza aizen92 (#7863) üzenetére


fuwiradis
tag

Support az access key megadásának ellenében sem tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#7865) aizen92 válasza fuwiradis (#7864) üzenetére


aizen92
addikt

hmmmm. jó ötlet! Majd a héten írok nekik szerintem.
köszi! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7866) Ellia


Ellia
addikt

Szóval ma jön a nagy tapasz: potato srác egész jól össze foglalta a dolgokat mi változik majd: itt lehet megtekinteni a videóját.

Amit nem említett benne, az "új" TP (gyorsabb/okosabb/könnyebben használható), magát a crafting kezelésének az egyszerűsítését és talán az új WvW előtt az egyik legfontosabb dolgot a sok emberes jeleneteknél a teljesítmény javítást.

Ezen kívül még ugye lesz egy kis balance is a kasztoknak, remélhetőleg most már használható lesz a ranger és a necro is :)

(#7867) JackFeryll válasza Ellia (#7866) üzenetére


JackFeryll
őstag

Érdekel ez az új TP. Nem is értettem amikor elkezdtem játszani, hogy miért kell 20 filtert beállítani egy értelmes kereséshez. Semmi füles menü mint máshol.

(#7868) Ellia válasza JackFeryll (#7867) üzenetére


Ellia
addikt

Igen, ez nekem is fura volt elsőre, de ugye megszoksz vagy megszöksz. Illetve nálam minden "első" indításnál bugolt értsd: belépek a játékba és megnyitom a tp-ét fekete képernyő fogadott amit csak egy kis egér (!) driveres állítgatással tudtam megoldani, fogalmam sincs már erre, hogy jöttem rá meg mi volt ez a bug, de nagyon remélem, hogy meg fog szűnni :)

(#7869) ZsyfKo válasza Ellia (#7868) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Engem az idegesített hogy pl farmolás után nem tudtam egymás után kb 10 cuccot eladni, mert az 5. után már mindenre error-t írt, ki léptem Tp-ből vártam kicsit aztán megint eltudtam adni pár cuccot. De lehet ez csak nálam volt

OnePlus 8T

(#7870) JackFeryll válasza ZsyfKo (#7869) üzenetére


JackFeryll
őstag

Amikor azt se tudtam mi fán terem a salvage kit akkor engem is nagyon tudott bosszantani. Dungeon után mindenki egyből ment a következő path-ra én meg ott álltam tele inventory-val és dungi közben adogattam el őket :D Persze aztán megkérdeztem, hogy ti mindent kidobáltok-e hogy ilyen gyorsak vagytok :D

(#7871) Ellia


Ellia
addikt

Második adag potato videó, van benne pár érdekes dolog, de pl. az alacsony szintes változtatások nem igazán tetszenek. Meg most őszintén, lehet hogy BL ticketet kapsz vissza egy adag összegyűjtéséért kinek mennyi van? :D Nekem egy Lay line axe azt csók :D

(#7872) DeltaPower válasza Ellia (#7871) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem 1 év játék alatt jött össze 1,6 ticket. Az sok vagy kevés? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7873) Ellia válasza DeltaPower (#7872) üzenetére


Ellia
addikt

Hozzám képes sok. Nekem úgy jött össze egy ticketre való, hogy párszor farmoltam kulcsot, de ugye már azt se lehet, mert a stoyt csak adott szinten fogod tudni elindítani.

(#7874) fuwiradis


fuwiradis
tag

Most nem olvasnám el a TP-s változtatásokat, de azt meg lehet már csinálni, hogy kijelölnék vagy 20 különböző itemet egyszerre, megmondom hogy adja el azonnal azon az áron, amin egyből elviszik?

Lehet hogy béna vagyok, de ilyen funkciót nem találtam a régiben, és már 5+ tételnél is sok idő (főleg hogy bedobja a hülye errorjait).

(#7875) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Azt kell mondanom, elég durva lett a ranger. :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7876) Ellia válasza DeltaPower (#7875) üzenetére


Ellia
addikt

Valami probléma van? :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#7877) duvi válasza Ellia (#7876) üzenetére


duvi
nagyúr

OMG :Y :N

(#7878) DeltaPower válasza Ellia (#7876) üzenetére


DeltaPower
őstag

Igen, az én rangerem is így csinálja :D Ráadásul a videóban még fel se volt stackelve a sigil 25-ig. Nerf lesz ennek a vége :K

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7879) Ellia válasza DeltaPower (#7878) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem is, pvp-ben nem tudom, hogy működik de a nagy forgatagban kb. nem is tudod/nem is lehet counterelni.

Még nem néztem meg a rangerem, majd egyszer odáig is eljutok.

(#7880) Döglött Róka válasza Ellia (#7879) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Spikebuild! Ez volt az első ami eszembe jutott, GW1-ben is rangerrel kezdődött a spike-korszak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7881) Ellia válasza Döglött Róka (#7880) üzenetére


Ellia
addikt

:) Én ott ilyen buzi interputos rangert szerettem játszani :D

(#7882) aizen92 válasza Ellia (#7881) üzenetére


aizen92
addikt

Imádhattalak akkor :)) Annál nagyobb genyabuild nem igen volt.....

A videó meg :Y

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7883) batai15


batai15
félisten

[link]
ez mi? kiszedtek az achiért szerezhető fegyverből némi poligont átskinezték és ennyi?
szánalom
ez már jobb kicsit

(#7884) ViharVadász


ViharVadász
őstag

November 4.-én folytatódik a Living World: Season 2 - A hivatalos honlapon jelezve: [link] :C

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7885) Ellia válasza ViharVadász (#7884) üzenetére


Ellia
addikt

Az oké. hogy most péntektől 4 hét WvW, de akkor is november 4 kurva messze van... :/

(#7886) Döglött Róka válasza aizen92 (#7882) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mesmer flagrunner.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7887) ViharVadász válasza Ellia (#7885) üzenetére


ViharVadász
őstag

Elhiheted, én is nagyon néztem mikor megláttam a képen a dátumot.:S

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7888) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Kérdésem a következő lenne. Ki milyen vassal játszik és milyen beállítások mellett? Mert nem igazán tudom hova tenni az indokolatlan laggokat. Jelen pillanatban win 8.1 en tolom a gamet nem tudom számít e valamit.

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7889) Ellia válasza kisbancsa (#7888) üzenetére


Ellia
addikt

WvW:
PVE:

Az adatlapomon megtalálod a konfigom, a proci 4ghz-re van pörgetve. Win8.1 64bit. Ja és nincs stabil fps-em, 25-60-ig bármi... de már megszoktam :) Legtöbb helyen azért megvan a 30+.

Am milyen lagra gondolsz? Mert nekem a feature patch óta pl. a szerveroldali totál megszűnt - mondjuk eddig is csak wvw-én volt.

[ Szerkesztve ]

(#7890) Döglött Róka válasza Ellia (#7889) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Supersample minek?

En csak a karakterek szamat, meg a kidolgozottsagat vettem low/low-ra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7891) Ellia válasza Döglött Róka (#7890) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem úgy jobban tetszik :)

(#7892) aizen92 válasza Ellia (#7891) üzenetére


aizen92
addikt

és amiatt van csak 30 fps. Minimum dupla lenne szerintem ha normálon lenne....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7893) Ellia válasza aizen92 (#7892) üzenetére


Ellia
addikt

Próbáltam, nem sokkal jobb native-ban. Ide erősebb processzor kéne már...

(#7894) kisbancsa válasza Ellia (#7889) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Megyek megyek fps dropp. Azért vicces mert medium beállítások mellett tolom és kb ott is szar. Fraktalban volt hogy 135 fpssel süvített végig, aztán paff... lehet nem jó az fx 8320? vagy a vga kevés?.... nemtudom de már bosszant..

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7895) batai15


batai15
félisten

Szerver lagg meg optimalizálás. Mega szerver óta rosszabb.
A gépemen is így úgy fut néha high 1600 felbontáson.

(#7896) aizen92 válasza kisbancsa (#7894) üzenetére


aizen92
addikt

nem lehet throttling?
Nézd a hőmérsékletet is közben.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7897) kisbancsa válasza aizen92 (#7896) üzenetére


kisbancsa
senior tag

51-60 fok között van a procim.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7898) ProEvoFan válasza kisbancsa (#7888) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azzal a géppel simán highon kellene mennie. :Y
Igaz a GW2 az Intelt szereti...
Nyilván WvWn le kell venni a grafikát, de PvEben simán menni kell a highnak.
Szerver laggok vannak, de az nem a gépünk hibája.
A gépemmel high+minden kocka alul kipipálva+natívban játszok.Igen, a képtörés is be van kapcsolva.

(#7899) kisbancsa válasza ProEvoFan (#7898) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Hát ezaz de nálam mégse megy úgy ahogy kellene. Dry toppon medium beállítások mellett 15-30 fps.... Lehet hogy a vgat húztam túl?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#7900) aizen92 válasza kisbancsa (#7899) üzenetére


aizen92
addikt

Mindenesetre valami komoly gáz van, mert még az én ultrabookomon is jobban fut....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.