Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) batai15


batai15
félisten

mai nap hideg zuhanya:
-ascenedehez nem tudok mindent pénzért beszerezni(tekintve hogy gs ,axe és mace kell elég baba lesz)
- a weapon smithing 420-jelenleg. utolsó 80-miatt ismét rengeteg farmolás a matikból, mert goldból egy kisebb vagyon lenne. (nem baj marad legalább gold másra)
Eredetileg azt terveztem hogy instákból széjjel farmolom magam, és abból megveszem az cuccokat .
sajna ascended is beletelik pár hónapba. Dragonite ore-t honnan lehet szerzeni könnyen?

[ Szerkesztve ]

(#7002) DeltaPower válasza batai15 (#7001) üzenetére


DeltaPower
őstag

champion ládákból

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7003) batai15 válasza DeltaPower (#7002) üzenetére


batai15
félisten

Akkor mehet a champion farmolás qeensdale-ben?

(#7004) DeltaPower válasza batai15 (#7003) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link] a queensdale-ben levők ez alapján nem dobják, csak a nagy world bossok.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7005) batai15 válasza DeltaPower (#7004) üzenetére


batai15
félisten

Akkor jormag,(ma dobott ) shatterer stb:( 1500 kell, nem egyszerű.

(#7006) DeltaPower válasza batai15 (#7005) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én inkább wvw-re voksolnék. Ha beindul a zerg, akár 10-15 percenként fekszik egy tower vagy keep lord, nem kell rá órákat várni mint egy world bossra. Ráadásul ugyanannyit dobnak.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7007) Egonyolc válasza DeltaPower (#7006) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ha jól emlékszem Mari ládákból is esik.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7008) batai15


batai15
félisten

nincs valami egyszerűbb megoldás (goldon kívül ) felhuzni a weapon smithinget? 432 a szintem, de kell karka shell is pajzsot csinálni , vagy ecto.

(#7009) -kdM- válasza batai15 (#7008) üzenetére


-kdM-
senior tag

Ezt hogy érted? Vagy az alapanyagokat vagy az aranyat farmolod. Itt van a "legolcsóbb" guide.

[ Szerkesztve ]

(#7010) FehérHolló válasza -kdM- (#7009) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez csak 400-ig érvényes.
Egyébként a guide-ok amúgy is 1 hét alatt elavulnak, mert változik a piac.

Miután 450-ig felszenvedte, az obsidian és ecto refinementekkel elég sokáig lehet húzni viszonylag olcsón.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7011) -kdM- válasza FehérHolló (#7010) üzenetére


-kdM-
senior tag

Ez az oldal elvileg TP API-ból folyamatosan frissíti az árakat, így mindig aktuális.

(#7012) FehérHolló válasza -kdM- (#7011) üzenetére


FehérHolló
veterán

hmm, makes sense.
Akkor elnézést, hosszútávon használhatónak tűnik az info. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#7013) batai15 válasza FehérHolló (#7010) üzenetére


batai15
félisten

Ecto és obsidian? azt is lehet?

(#7014) FehérHolló válasza batai15 (#7013) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link] - utána pedig sima refinement a tier7 anyagokért.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7015) batai15 válasza FehérHolló (#7014) üzenetére


batai15
félisten

Nem csak tier 6 matik vannak?

(#7016) FehérHolló válasza batai15 (#7015) üzenetére


FehérHolló
veterán

tier7-ből craftolod majd az ascended cuccokat. pölö spiritwood plank.

Skynet is real. It's called Google.

(#7017) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Csak legyen elég laurel, nálam már rakáson áll a dragonite és a bloodstone mert nincs laurelem obsidianra a finomításhoz. :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7018) batai15 válasza DeltaPower (#7017) üzenetére


batai15
félisten

Karmából is lehet nem?

(#7019) DeltaPower válasza batai15 (#7018) üzenetére


DeltaPower
őstag

Tényleg, nem is tudtam :) Karmám van vagy 400k, megyek bevásárolni :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7020) FehérHolló válasza DeltaPower (#7019) üzenetére


FehérHolló
veterán

sok sikert, a balthy templom nem nagyon szokott nyitva lenni egyik szerveren sem :)
egyébként meg [link]

igen, ferdítés, én is elég sokszor vásároltam, de nem egyszerű

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7021) DeltaPower válasza FehérHolló (#7020) üzenetére


DeltaPower
őstag

WSR-en az a meglepetés ha nyitva van valamelyik :D De gondolom ha guest-elek olyan szerveren ahol nyitva van, akkor be tudok vásárolni.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7022) FehérHolló válasza DeltaPower (#7021) üzenetére


FehérHolló
veterán

így van, azért linkeltem.

Skynet is real. It's called Google.

(#7023) ProEvoFan válasza DeltaPower (#7021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Természetesen igen.
Eddig a drága lauert erre költötted?O_o

(#7024) FehérHolló válasza ProEvoFan (#7023) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akartam is kérdezni, van valami értelmes dolog, amit lehet belőle venni amuletten kívül?
Ring elég esik fractalsban, accessory jobban megéri guild commendationsből, hátas nincs. Minden más pedig 10 alattiba fáj. Így csak gyűlik és gyűlik, már 200 fölött vagyok úgy, hogy vettem pár amulettet..

Mellesleg úgy tűnik, hogy sajnos nem kompatibilis veled az időbeosztásom. :(

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7025) ProEvoFan válasza FehérHolló (#7024) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

t6 matikra
Unidentified Dye - nagyon jó ára van most

Konkrétan én még nem is láttalak játékban. :(

[ Szerkesztve ]

(#7026) FehérHolló válasza ProEvoFan (#7025) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igen, pont erről beszélek, hogy még nem láttalak, pedig tudom, hogy játszol.. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#7027) DeltaPower válasza ProEvoFan (#7023) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem, azért áll rakáson az anyag, mert inkább ascended ékszerekre költöttem előbb :) Még ki kell szednem 1 ringet és 2 accessoryt, az utóbbiakhoz viszont ecto is hibádzik. Hiába, első kari, még nincs rendesen felhalmozott készletem :)

Ringekből/accessorykból ugye amik azonos statokkal vannak, az egyikben defensive, a másikban offensive infusion slot van? Pl. [link] [link] vagy második helyett jobban megérné [link]?

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7028) FehérHolló válasza DeltaPower (#7027) üzenetére


FehérHolló
veterán

egyik def, másik off, igen.
ami még fontos, hogy egy karakternél nem lehet kettő ugyanolyan nevű.

Skynet is real. It's called Google.

(#7029) Helmoras


Helmoras
őstag

A holnapi eventről van valami konkrét infótok?

(#7030) batai15 válasza Helmoras (#7029) üzenetére


batai15
félisten

igen. Bb lions arch

(#7031) Helmoras válasza batai15 (#7030) üzenetére


Helmoras
őstag

Ennel kicsit bovebbre gondoltam :D

(#7032) Louro


Louro
őstag

Laurenből és badge-ből (Mist-ben kaptam párat) mit érdemes venni warriornak? (Tolnám én a nekrót, de nekró rare-ben is gyengébb, mint warrior 75-ös kékben :S )

Mess with the best / Die like the rest

(#7033) batai15


batai15
félisten

Lenne pár gyors wvw-vel kapcsolatban kérdésem.
Shiel-És hammerbe milyen sigilt érdemes rakni?Van valami vakitó sigil is.

Shield milyen statos legyen ?
Ruha milyen statos kell?
Illetve a thief 1v1 tippek( warrim van)

(#7034) Louro válasza batai15 (#7033) üzenetére


Louro
őstag

Hátha segít.

Google-ön ilyenet úgy keresek, hogy "gw2 warrior wvw guide"

Mess with the best / Die like the rest

(#7035) batai15 válasza Louro (#7034) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk választ pont nem kaptam kérdéseimre, de nem baj ,.

(#7036) ProEvoFan válasza batai15 (#7033) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Youtube akkor is a barátod.Tele van jobbnál jobb wvw videóval.
Klánodban is tudnak segíteni.
Röviden: WvW lényege a sok armor és az annál is több élet.
A kérdésed nem összetett, nem lehet rá rendesen válaszolni.

(#7037) batai15


batai15
félisten

Gondoltam már vannak itt tapasztalt wvw játékosok,, hátha tudnak pár dologgal szolgálni:D

(#7038) Louro válasza batai15 (#7037) üzenetére


Louro
őstag

Azért teszel fel nehéz kérdéseket, mert max útmutatást kaphatsz és nem biztos, hogy feküdne neked az, amit mondunk. Én nem vagyok egy front vonalban küzdő, de lehet te az van.

WvW-n én eddig azt tapasztaltam, hogy életbenmaradás olyan, mint a lottó. Ha nem vagy te a célpont és nem vagy bent a sűrűjében, akkor túléled, különben a tömeg bedarál. 5-6 aoe és pár condi és lehet akármekkora az életed, megfekszi a gyomrod. De ha thougnessre és vitality-re gyúrsz. akkor meg egyet se fogsz leütni. Én azon az állásponton vagyok, hogy WvW-re csak power, crit és crit dmg. Tankoljanak a melee-k. Warriorként is szélén darálnék és próbálnék lassan előrehaladni. Tömegbe rohanni nem érdemes. Azt is ki lehetne próbálni, hogy Berseker és vitality-s, thougness-es sigil-ekkel. Úgy látom, hogy pár champion run és van pénz. Én a tárhellyel szenvedek. Ezért nincs mindenféle set-em.

Mess with the best / Die like the rest

(#7039) hajsza válasza Louro (#7038) üzenetére


hajsza
aktív tag

Tankoljanak a melee-k.

Csak egy kis kekeckedés: a warrior is melee, nem?

(#7040) Louro válasza hajsza (#7039) üzenetére


Louro
őstag

Elfogadom.

Pontosabban arra gondoltam, hogy tegnap voltam warrival Lions arch-ban és a tömeggel nem tudtam haladni, mert nem láttam hol az ellenség és cska ütöttem, de megbántam. Kell egy longbow, mert így elég rossz harcolni és egyáltalán loothoz jutni. Távolról biztos kényelmesebben henteltem volna. Sok guard meg fogta volna az ütést. Bár nekik meg rossz, mert golyófogók és gondolom nem túl nagy dmg.

Necroval a sok aoe-nek hála több lootom lett volna.

Na meg a laureleket se tudom mire költsem. Van még minek utánaolvasnom.

Mess with the best / Die like the rest

(#7041) sejt válasza hajsza (#7039) üzenetére


sejt
tag

Üdvi

Longbowwal és rufllével nem az :) nem az. Egyébként az elején is nagy az esély a túlélésre, ha nagyon oda figyelsz a tömeggel való mozgásra. Ha a commander jó commander a közelében mindig van guard és warrior. Itt lehetne részletezni, hogy milyenek de ez tök egyszerű support buildek. Mint symbol guard, condi leszedő guard, shoutos warrior, zászlós warrior és a többi.

Ha nagyon oda figyelsz akkor a hp-d igazán meg sem mozdul a a szélének és a végének csak a leszúrás marad - bár igaz, hogy az enemynek is van némi beleszólása, sajnos nem is kevés :).

A buildeket meg ha tanácstalan vagy válaz olyat ami mindenre- szóval semmi re se - jó. Mondjuk celestial insigniával szerelt ruha és fegyver traveler runa és a traiteket pedig kicsi pénzért tudod nullzni és ahoz állítani amihez akarod. Pl. wvw-re átállítod toughness, vitality, power - pve-re power, crit., prec.

De alapvetően neked kell tudni, hogy és mit szeretsz játszani. Ha zergbe akarsz menni akkor egyértelmű sok, páncél, sok élet, sok healing - semmi sebzés, de a zerg darál te meg kapod az elért találatok után a lootot. Ha egyedül játszol akkor sok erő, prec és crit., az ellen gyorsan haljon. Ha kis csapat hasznos tagja akarsz lenni akkor kaszt, build egyeztetés - valakik ölnek a többiek meg próbálják életben tartani.

De a többiek nagyon jó tanácsot adnak, nézegesd az oldalakat amit javasolnak és válogass közülük, csak az idő, gold, laurel, badge stb. szab határt a kipróbálható buildeknek.

Guild Wars 2 Desolation

(#7042) sejt válasza Louro (#7040) üzenetére


sejt
tag

Üdvi,

De jó neked, hogy a laureleket nem tudod mire költeni, nekem meg sohase nem elég, semennyi sem nem. Az meg viccnek szántad, hogy te longbowwal fogsz aoe-ni :).

Szerintem meg meg greatsword, hammer és bele a legnagyobb enemy kelős közepébe. Mondjuk futási sebesség nem árt, hogy elsők között legyél. Mire longbow aoe-je odaér addigra nincs kit sebezni - estleg 1-2 elit és championt ha szerencséd van.

Bár gondolom ezen lehetne vitatkozni, de én így gondolom. Mondom ezt úgy, hogy wvw-n condi warriorral szórakozok mostanában - bejővös - de zergben a longbowot lecserélem greatswordra, mert jobb a loot és nekem könnyeben megy a túlélés - de lehet, hogy ez csak nálam van így.

A legnagyobb baj az az, hogy lehet jó tanácsot adni, mint fentebb vázoltam, de neked kell megtalálni és kitalálni, hogy neked mi a jó.

Guild Wars 2 Desolation

(#7043) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok!
Ismét bele vetettem magam a játékba, kezdtem egy mesmert ami eddig kimaradt az életemből. Nézegettem neten buildeket, hogyan érdemes alakítgatni, de nagyon sok félét találtam. Egyenlőre PvE csak. Van valami jó tippetek?

[link] Erről vélemény? GS/Sword-Focus ami szimpatikus. Esetleg valami jó leírásotok van mesmer hogyan "működik" mikre kell figyelni, hogyan érdemes használni stb. Neten baromi sok mindent találni és nem tudom melyik a jó leírás pont ezért. Köszi! :R

(#7044) Louro válasza sejt (#7042) üzenetére


Louro
őstag

Laurel: Egyelőre gyűjtöm. 55 van "csak". Mivel nehezen jön, gondoltam, hogy nem érdemes elverni azonnal. Most, hogy van két 80-asom, így elgondolkodtató, hogy elkezdjek e költekezni. Bár lehet az ele-t is felhúzom, mert a melee jó és ütős, de WvW-n nem tetszik....oda ranged kell. Dungeon-ra meg a warrit imádják....szóval lehet ez lesz a két main-em és szeretném jó ruhába öltöztetni őket.

Longbow: Elnézést, ha félreírtam, de necrora gondoltam, hogy aoe-zni azzal jó. Staff + well és kb fél világ le van fedve :)

Mess with the best / Die like the rest

(#7045) FehérHolló válasza Asbee (#7043) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én GS + Scepter-focus hármast használok vele. Lehetőség szerint a power-precision-conditiondamage hármas közül legalább kettőt felvonultatva. Utility skillek nagyrészt meditation-ök és signetek igénytől függően.
Amikor összejön három illu, és épp nem pörög egyik sem (pl mint a focus második és a GS negyedik skillje) rárobbantom őket az ellenre.
Egész hatékony.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7046) Asbee válasza FehérHolló (#7045) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi kipróbálom.

(#7047) batai15


batai15
félisten

Necrocbol milyen változatok vannak?

(#7048) FehérHolló válasza batai15 (#7047) üzenetére


FehérHolló
veterán

a zöld meg a barna

Skynet is real. It's called Google.

(#7049) DeltaPower válasza FehérHolló (#7048) üzenetére


DeltaPower
őstag

a lilát kihagytad

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7050) batai15 válasza FehérHolló (#7048) üzenetére


batai15
félisten

Ez mit takar? Akarok inditani,azétt kérdezem.
dagger és staffal akarok menni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.