Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) Louro válasza and1ao (#6399) üzenetére


Louro
őstag

Köszi

Mess with the best / Die like the rest

(#6402) Louro válasza FehérHolló (#6400) üzenetére


Louro
őstag

És mennyit ér egy ilyen exotic fegyver?

Mess with the best / Die like the rest

(#6403) FehérHolló válasza Louro (#6402) üzenetére


FehérHolló
veterán

Épp annyit, amennyiért veszik/adják a trading poston. ;)
Most másfél arany körül mozog.

Skynet is real. It's called Google.

(#6404) aizen92


aizen92
addikt

tegnap lőttük ezt a fotót! :D sírtunk ^^

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6405) Scheff


Scheff
tag

Sajnos még kimondottan kezdő vagyok, és gyakorlatilag semmi információm nincs a játékról, ezért érdekelne a tapasztaltabbak véleménye arról, hogy melyik karakterrel a legnehezebb boldogulni. Laikusként a következő szempontok tűnnének relevánsnak: PvP, PvE és WvW hasznosság.

Gyakorlatilag egy olyan karakterre lenne szükségem, ami a többség számára szenvedős, mert például lassan lehet vele csak vele haladni akármilyen okból kifolyólag. (Trükközés, alapból gyenge stb.)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#6406) ProEvoFan válasza Scheff (#6405) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Guardian, Warrior, Mesmer, és Mérnök kaszttal játszok.
Nekem csak a Mesmer volt szenvedős.Kb 65-70. szintig nagyon nehézkesen haladtam vele.80as szintem már teljesen jól használható kaszt.Sőt:) Volt előnye is a történetnek; megtanított dodge-olni :D
Klántársaktól halottam, hogy a Thief is szenvedős amíg el nem éri a 80. szintet.
Miért akarsz "nehéz" kaszttal kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#6407) sz.mich


sz.mich
tag

Srácok, feltornáztam a szerencsémet a karakterlapon 20%-ra. Ugye ezt úgy lehet elérni, hogy a hátizsákomban szétbontok mindent, amit csak lehet, és néha dobálnak a cuccok szerencse esszenciát. Na, ma is kicsit barangoltam a világban, szétszedtem pár fegyvert, és miután elnyomtam magamon négy szerencse esszenciát, a szerencsém visszaesett 10%-ra. Az rendben van, hogy az egyik ilyen esszencia tíz, míg egy másik ötven pontot dob rám, de akkor miért esik vissza ötven százalékot a karakterlapon ez az érték? :U

Csak kp., az ár fix.

(#6408) duvi válasza sz.mich (#6407) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem mindig csak az utoljára használt esszencia értékét kapod meg pluszban. Ezek nem adódnak össze.

(#6409) donki válasza sz.mich (#6407) üzenetére


donki
aktív tag

Azért esett vissza az érték, mert amikor először nézted, valami buff volt rajtad, másodjára pedig nem. Azt hiszem a wvw területen a ruinok után lehet kapni ilyen buffot.
A szerencse esszencia nem buffot ad, hanem véglegesen növeli az értéket. Egyébként 1000 körüli szerencse esszencia kell ahhoz, hogy a szerencsédet 1-gyel megnöveld, és ez account-ra vonatkozik, nem egy karakterre.

(#6410) Sousuke90 válasza donki (#6409) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Változó, hogy mennyi luck kell 1% magic find növekedéshez.
A pontos statisztika.

(#6411) Scheff válasza ProEvoFan (#6406) üzenetére


Scheff
tag

Úgy gondolom, hogy a játékot úgy lehet a legjobban elsajátítani, ha rá vagy kényszerítve arra, hogy folyamatosan tanulj, fejlődj, informálódj, és egy gyenge karakternél ez gyakorlatilag kötelező is.

A Thief lenne erre ezek szerint a legalkalmasabb. Talán még páran hozzászólnak, hogy árnyaltabb legyen a kép, de persze köszönöm a választ. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#6412) FehérHolló válasza Scheff (#6411) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem az égvilágon semmi nehézséget nem jelentett a Thiefem felhúzni lvl80-ra, cserében utána nem sokra használható a jelenlegi lvl80-as metabuildekhez.
A december 10-re tervezett módosításokig pedig PvP-ben über karakter. :)

Mesmer azért szenvedés, mert a szokásosnál lassabban mozog, mint ahogy már ki lett tárgyalva.

Ele és engineer sok ujjmozgást igényel, amit elég nehéz lehet megszokni. Cserében elég sokrétűek.

Guardian alapból nem olyan erős, inkább csapatsegítésre használják a legtöbben. (Amire egyébként kitűnő.)

Necro teljesen fun, de nem nehéz. Kicsit lassabban mozog a szokásosnál, de nem annyira lassan, mint a Mesmer.

Warrior a lusták karaktere. (Egyben elnézést kérek mindenkitől, akinek Warri a főkaraktere, de akkor is így gondolom.)

Ranger nem szenvedős, de nem is igazán jó semmire szerény véleményem szerint. Minden szerepre van jobb kaszt. (Megint csak magánvélemény.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6413) Sousuke90 válasza Scheff (#6411) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Akkor hogy legyen +1 vélemény amiből választhatsz.
A guild több tagjának nevében is nyugodtan merem állítani a következőket:

Attól függ mit tartasz nehéznek.

Warrior szinte hallhatatlan szintezés közben a healing signet miatt. Ranger a pet tankolása miatt, guard pedig mert guard. Ha könnyen fekvő karit keresel, akkor tényleg thief/mesmer a legjobb talán. Bár a mesmer nem olyan vészes, ha elég illusion van kint.

Ha inkább a szükséges input mennyisége számít, akkor az ele és az engi a "leggombigényesebb". Hiába lehet náluk csak 1 fegyver, az attunementek/kitek miatt nekik van a legtöbb egyszerre használható skilljük.

Ha csak simán kill sebességet nézünk, akkor a mesmer/necro talán a leglassabb, előbbi az aoe burst hiánya miatt, utóbbi a sok dot miatt.
(Hangsúlyozom, a szintezésről beszélek most.)

Szóval van választási lehetőség.

(#6414) sz.mich válasza donki (#6409) üzenetére


sz.mich
tag

Na, összegyűjtögettem 790 pontnyi szerencse esszenciát, és miután ma elnyomtam mindent, 11%-ról 19%-ra növekedett a szerencsém a karakterlapon - közben figyeltem, nem volt rajtam semmi buff. Kíváncsi vagyok, hogy előrehaladva mi lesz ezzel az értékkel.

Csak kp., az ár fix.

(#6415) nosferatue válasza sz.mich (#6414) üzenetére


nosferatue
tag

Ha mondjuk LA-ban bank előtt felkapsz egy guildes MF buff zászlót, akkor határozottan meg fog növekedni. :K
Itt megnézheted mennyi pont kell x%-os magic find eléréséhez.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6416) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Most 20-as szinten állok pár napja. A zöld csillagos sorozatot folytatom, ha lesz időm. Van mos 2-3 skillpontom. Ezeket mennyire érdemes tartogatni? Több nekró build-et néztem és kb. az első két sorból elég párat "kivásárolni". A healing-nél van egy 25-ös is. Soknak tűnik ,de lvl 80-ig biztos lesz még sok pont. Na meg 30-on lesz elite skill. A flesh golemet is istenítik és a lich form-ot is. Bár ez még messze. Inkább a skillpontok miatt aggódgatok. Eddig haladtam, de most úgy éreztem, hogy picit belassult, mivel 16-tól kb az új helyen questelgettem, eventekre rohantam. Most jó, hogy újra a zöld csillagost vihetem.

Na meg a lvl15-20-as helyen, egy déli ponton nagyon szemét az egyik vista. Lusta voltam és megnéztem youtube-on és nagyon sok ugrálást igényel és 3-4 ponton is, ha rosszul ugrok, kezdhetem előlről. Érzem, hogy a 100% exploring maradni fog a végére. :)

Köszönöm előre is

Mess with the best / Die like the rest

(#6417) sz.mich válasza Louro (#6416) üzenetére


sz.mich
tag

A skill pontok miatt ne aggódj, költsd csak őket nyugodtan. A világban bőven találsz annyit, hogy az összes képességet felold - éppen ezért nincs skill pont nullázásra lehetőség, csak traitra.

Csak kp., az ár fix.

(#6418) nosferatue válasza Louro (#6416) üzenetére


nosferatue
tag

Melyik fajt választottad? A charr és a norn közismerten nem jumping puzzle kompatibilis a nagy modellek miatt (bár a norn nem vészes).

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6419) donki válasza Louro (#6416) üzenetére


donki
aktív tag

Előbb-utóbb az összes skill-t meg tudod tanulni, de nem mindegy, hogy milyen sorrendben. Hagyhatod például a well-eket utoljára is, de a szintlépés sebességén meg fog látszani. Vagy a plague form is lehet az utolsó elite skill amit unlockolsz, csak wvw-ben annyival kevésbé leszel addig hatékony.

(#6420) duvi válasza donki (#6409) üzenetére


duvi
nagyúr

Utólag én is köszönöm az infót! :R Gyatra angolságommal úgy értettem, hogy nem állandó értéket ad, csak átmenetit. :B Most elnyomtam az összes esszenciámat és egyből 34% lett a Luck-om. :D

(#6421) Louro válasza donki (#6419) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm! Egyelőre power builddel tolom és a well-ek és a signetek vannak feloldva. Na meg a shadowfiend. Két pet aktív, mert nagyon kellenek.

Előzőhöz pedig: Male charr a karakter. Az asura-n is gondolkodtam, de az majd engi lesz később :)

Mess with the best / Die like the rest

(#6422) Louro


Louro
őstag

Tényleg. Mount van a játékban vagy kb ugyanaz végig a sebességem, mint az elején. Csak, hogy érdemes e kivárni a mountot és utána felfedezni vagy mindegy....

Mess with the best / Die like the rest

(#6423) duvi válasza Louro (#6422) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudtommal nincs hátas a játékban :(

(#6424) fuwiradis


fuwiradis
tag

én meg közben csinálgatom az aktuális living world eventet. nem tudom, van egy 77-es ele-m, de szerintem nagyon fingatós bent a toronyban a helyzet. :D lehet a rossz buildnak köszönhető, amit csak úgy csinálok most, mert mér' ne :D (power + precision kombót próbálok feltornászni, aztán lehet hogy halott öltetnek fog később bizonyulni, netes cuccokat nem nagyon nézegetek). szóval azért ha jön egyetlen egy elite toxic pofa, akkor ott már komolyan elő kell venni minden létező szabad ujjamat, hogy ne egyen meg. :D de ha "simából" jön egyszerre vagy 4-5, akkor már ott is dolgozni kell eléggé.

jó ez abból a szempontból, hogy azért van benne kihívás, meg aktívan részt kell venni a karakter "menedzselésében". volt egy warrior, az csak úgy kaszabolta lefele ezeket, akkora karddal szaladgált, ami nagyobb volt saját magánál. :D gondolom ott nem kellett többet művelni egy kattintásnál... :DDD

szóval csak azt nem tudom, hogy azért okoznak ezek nálam problémát, ill. igényelnek komoly odafigyelést, mert az ele alapból ilyen vagy az a helyzet hogy az ele ugyan alapból ilyen, de még pluszban el is van szúrva nálam :D

(#6425) nosferatue válasza fuwiradis (#6424) üzenetére


nosferatue
tag

(#6422) Louro

Mount egyáltalán nincs a játékban, helyette van asura magic technológián nyugvó teleport kapu, kő (waypoint), amiket egy kisebb összeg fejében igénybe vehetsz. A nagyvárosokban található teleport kapuk ingyenesek. A Mists-ből pedig a világ bármely részéről átugorhatsz Lion's Arch-ba teljesen ingyen.

(#6424) fuwiradis

Nem gondolom, hogy bármit is rosszul csinálsz. Az ele egy ilyen class, érdemes hozzá polip ujjakat növeszteni. Adott helyzetnek megfelelően kell váltogatni az attunement barokat. A warriorok meg...hát warriorok. Ütnek mindent amit látnak, és ha nem full glass cannon még jó eséllyel túl is él egy seregnyi mob támadást.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6426) donki válasza fuwiradis (#6424) üzenetére


donki
aktív tag

Elementalist esetében szerintem fontos egy sok gombos egér. Ha az attunement-eket F1-F4-en hagyod, szenvedős.
Mivel alapból alacsony a hp-je, érdemes vitality-re és thoughness-re pakolni valamennyit (knight, valkyre cuccok), és csak utána növelni a power/precision/crit dmg-et. Érdemes lehet keresni egy jó buildet, ahol ez már optimalizálva van, hogy melyik slot-ba mit rakj. (Mindezt persze lvl 80-on).
Létezik olyan kaja is, ami a rajtad lévő kondíciók időtartamát csökkenti (ami kevesebb sebzést is jelent).
Amúgy nem hiszem, hogy nehéz lenne elementalist-tel haladni, hiszen van olyan build-je, ami egész komoly szinten tud gyógyítani, 0 hp-ról maxra gyógyul pillanatok alatt. (Mindezt healing power növelése nélkül).
Persze nem tudom, hogy mennyire vagy gyakorlott az elementalist-tel, de minden class-t úgy érdemes elkezdeni játszani, hogy megnézed milyen combo field-jei, milyen combo finisher-jei vannak, melyik kombinációnak mi a hatása, majd olyan sorrendben használni a skilleket, hogy ezeket kihasználd.
Én elementalist-tel például minden csatát úgy kezdek, hogy lerakok egy fire field-et az ellenfélre, majd blast finisher-ekkel felpakolok vagy 15 might-ot, és fegyverbe is olyan sigil van, ami might-ot ad fegyver (attunement) váltáskor. 20 körüli might majdnem mindig rajtam van. Próbáld úgy használni a képességeidet, (olyan talent választás, olyan skill kombináció, olyan gyakoriságú attunement váltás), hogy a lehető legtöbb buff legyen rajtad állandóan.

(#6427) Louro válasza nosferatue (#6425) üzenetére


Louro
őstag

Hát akkor szaladgálok. Eddig fun a nekró, de most eljutottam oda, hogy a lvl22-es zöld csillagos quest írtó messzire küld. Ascalon - remélem jól írtam - elküld messzire. Nagy portálon keresztül jutottam egy havas tájra és most ott tartok. Jól megfuttat a küldetés. Lehet inkább visszamegyek Ascalon-ba és inkább event és közeli szives quest-ek.

(Tudom, hogy nem gyors kaszt a nekró, nem is ez a panaszom.) Tömegre is jó (staff és Well of Suffering) és szólóban meg a dagger eszméletlenül jó. Bár a cond damage-től sokat várok, remélem 80on már lesz értelme rágyúrni. A nekró intrója is arra megy....

Mess with the best / Die like the rest

(#6428) donki válasza Louro (#6427) üzenetére


donki
aktív tag

Érdemes több kezdő területet is felfedezni. A felfedezésért is xp jár, nem is kevés. Kicsit magasabb szinten már dungeon-öket is tudsz csinálni, amiért majdnem egy szintnyi xp jár, no meg másfél arany.
Necromacer-rel a wvw is élvezetes, a well-ekkel (kell hozzá a talent, amivel távolabbra tudod varázsolni) nagy tömegeket tudsz sebezni csakúgy mint a plague form-mal, ezért rengeteg xp-t vagy képes összeszedni zerg csatákban.

Egyébként a condition sebzést érdemes pvp területen tesztelni, ott ingyen van a felszerelés. Az a probléma a condition-nel, hogy csapatban jóval kevésbé hatékony.

[ Szerkesztve ]

(#6429) Egonyolc válasza donki (#6428) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

A franc, egyre szimpatikusabb ez a necro, kénytelen leszek megint karakter szlotott venni.
de ha meg lesz a mesmer (67), meg van a thief, wari, Guardian, Ranger 80-as, és felhúzom a necrót, akkor ramegyek a 8 80-ra. Az ele ugyis már 30+os. Azt az egy engit meg megoldom :D

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6430) Louro válasza Egonyolc (#6429) üzenetére


Louro
őstag

Hát nálam a thief és a ranger kiesett és így is 6 maradt. A warri mivel ennyire EZ mode, ezért maradt 5 és happy leszek :)

A thief olyan kis nyurga fazon. Lehet pro, de akkor se szimpatikus.
A ranger: Bár petes karakterpárti vagyok (wow lock és itt meg necro), mégis unszimpatikus a ranger.
Warrior meg a könnyedsége miatt nem kihívás....Mindenhol azt írják, hogy a legkönnyebb kaszt.

Mess with the best / Die like the rest

(#6431) nosferatue válasza Louro (#6430) üzenetére


nosferatue
tag

Maga a szintezés nem lesz nehéz, maximum gyorsabb vagy lassabb adott kaszttól függően. Legelső karim egy warrior és a szintezés nem csak annyit jelentett, hogy fél kézzel, bekötött szemmel, egy gombot spammelve hundredbladezzzz!!! hánytam kardélre a mobokat lvl 1-80-ig. Arról nem is beszélve, hogy később lesznek olyan encounterek aminél igenis oda kell figyelni mit csinál az ember.

A necrommal is szép számú csoportokat tudok egyszerre a mists-be küldeni különösebb odafigyelés nélkül, mégsem mondanám, hogy EZmode.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6432) donki válasza Louro (#6430) üzenetére


donki
aktív tag

A ranger szerintem egész jó. Csak 20 szint körül járok vele, de élvezem. Kíváncsi vagyok később mennyire erős, ezen a szinte akkora csapat magasabb szintű szörnyet győzök le vele egyszerre, hogy magam is csodálkozok. :)

(#6433) Louro válasza donki (#6432) üzenetére


Louro
őstag

Mondhatni a zsidó vér.... (nem vagyok az, csak szegény családbeli)... A durability elég pénzigényes. A caster-eknél lehet szaladgálni és messziről osztani az észt. Így nem kell javítgatni folyton. Ranger-nek meg nem tudom, hogy itt van e nyílköltség, de valami van bennem, ami a Ranger ellen szól.

Szerintetek fejlődő necro-nak trait-eknél előbb power, prec, crit vagy toughness kell? Én most power-re gyúrok, mert a pure damage-t szeretem. Tudom, hogy a krit szép, de ha csak ritkán talál be, ....

Mess with the best / Die like the rest

(#6434) fuwiradis válasza donki (#6426) üzenetére


fuwiradis
tag

az alap, hogy attunement váltáshoz közeli gombokat használok (most pl. q-e-f-c vannak és baromi jól elérhetőek, ehhez egyáltalán nem kell sokgombos egér, az egyes skill-ek hotkey-ei már más dolog).

a combo field és finishereket használom, de d/d esetén azért kevesebb van belőlük, mint mondjuk staff esetén.
comboval might-ot pakolni magamra pl. nálam is első dolog.

(#6435) ProEvoFan válasza donki (#6432) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Ranger hasztalan kaszt... sajnos. Nincs fontos betöltött szerepe a jatekban mint a többi kasztnak. Talán a pvp az ő hazája.
De a játék egyik szépsége hogy bármilyen kaszttal, totál eltérő stílussal játszható a játék.

[ Szerkesztve ]

(#6436) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Megpróbálkoznék egy warriorral, mi a leghatásosabb, és leggyorsabb módja a levelingnek (milyen fegyverekkel, trait beállításokat érdemes használni)?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#6437) aizen92 válasza bajtokarpi (#6436) üzenetére


aizen92
addikt

minden a precisionre és powerre.. és greatsword combó. azzal lvl 80ig elvagy mint a befőtt. és signeteket használj csak. arra is van trait.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6438) bajtokarpi válasza aizen92 (#6437) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Szuper, köszönöm. A másodlagos fegyver axe, vagy esetleg rifle?

battletag: bossi#2666

(#6439) aizen92 válasza bajtokarpi (#6438) üzenetére


aizen92
addikt

rifle-t szoktam használni. pl egyedül egy veterán ellen a leghatásosabb váltogatva a greatsworddal. volt már h 1 champe-t is ki tudtam nyírni ezzel a comboval. de mindenre jó a greatsword szerintem. van aki longbowt a nagy enemy csoportok ellen vagy group eventeknél de a greatsword is 3 enemyt vagy többet tud ütni skilltől függően.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6440) bajtokarpi válasza aizen92 (#6439) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Hálás köszönetem!

battletag: bossi#2666

(#6441) Egonyolc válasza bajtokarpi (#6440) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ha bejön a conditon build, akkor el lehet lenni a Sword, Sword; longbow párossal, alkalomtól függően Shield, vagy Horn. És egy "for great justice" lehet gyurni a perma might+furry-re.
dps lehet hogy jobb a gs-ön de itt legalább nem egy gombos játék van.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6442) bajtokarpi válasza Egonyolc (#6441) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a tanácsodat, kipróbálom.

battletag: bossi#2666

(#6443) pelenka35


pelenka35
őstag

Desolation szerveren lehet csatlakozni magyar guildhez?

Gamertag:Rob3rt75

(#6444) Egonyolc válasza pelenka35 (#6443) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

A reso a Deso-n van.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6445) FehérHolló válasza pelenka35 (#6443) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, de előbb írnod kell egy kétoldalas esszét magadról.

Egonyolc: Ez például külön vicc kategória: [link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6446) donki válasza bajtokarpi (#6440) üzenetére


donki
aktív tag

Érdemes minden fegyver kombinációt kipróbálnod, mert mindnek van előnye és hátránya.

A greatsword #2 skill, a hundred blades ugyanis kétségkívül nagyot sebez, de statikus, te is kapod a sebzést miközben használod. Folyamatos mozgás esetén a GS keveset sebez.

Egy axe+mace kombinációval viszont folyamatosan körözhetsz egy szörny körül (ebben a játékban így akár teljesen elkerülheted a szörny támadásait), miközben az axe autoattack felveszi a versenyt a hundred blades-szel, ráadásul a mace offhand stun-t is biztosít számodra.

Röviden összefoglalva: az axe is sokat sebez.

(#6447) pelenka35 válasza FehérHolló (#6445) üzenetére


pelenka35
őstag

Akkor inkább baktatok tovább egyedül :)

Gamertag:Rob3rt75

(#6448) Kreash válasza pelenka35 (#6447) üzenetére


Kreash
aktív tag

Szia.
Itt találsz pár magyar klánt a Desolation -ra.
Az első 4 helyezettel rendszeresen találkozok, de többivel is elvétve.
(amúgy én a Hungarian Travellers-be vagyok)

(#6449) donki


donki
aktív tag

Gunnar's Hold-on van magyar klán?

(#6450) Kreash válasza donki (#6449) üzenetére


Kreash
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.