Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) -kdM- válasza ProEvoFan (#6100) üzenetére


-kdM-
senior tag

Akkor ott lesz a hiba. Ha én a régi adatokkal próbálok belépni, akkor azt írja, hogy hibás jelszó.

A Guild Wars 2 honlapján az "Upgrade Or Link Account" menüben pedig már csak ez van:

Your Guild Wars accounts are linked

Congratulations! You have successfully linked your Guild Wars and Guild Wars 2 accounts. In doing so, you now have access to the exciting rewards awaiting you inside the Hall of Monuments. The following Guild Wars 2 account information will now be used to log in to both Guild Wars and Guild Wars 2:

(#6102) nosferatue


nosferatue
tag

"Augusztus 23-25 között ingyenes trial hétvége lesz. Aki gondolkozik a játék megvételén, annak most lehetősége van egy hétvége erejéig kipróbálni kötetlenül, teljesen ingyen."

forrás, Resonance fb oldal.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6103) FehérHolló válasza -kdM- (#6101) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem nálam a régi módon is be lehetett lépni összekötés után.

Skynet is real. It's called Google.

(#6104) Faith


Faith
aktív tag

Nem tudja valaki véletlen, hogy lehet-e e-mail címet változtatni az accounton?

(#6105) FehérHolló válasza Faith (#6104) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nagyon jó indokkal (pl. megszűnt az eredeti email cím) lehet. Nemrég tettem meg, valami 15 darab, egyenként 2-4 mondatos választ igénylő kifejtendő kérdésre kell jól válaszolni hozzá.

[link] -> update email a listában.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6106) XinAgent


XinAgent
tag

Hello mindenki!

A Last Army of Tyria [LAT] új tagokat keres. Mi egy barátságos és segítőkész guild vagyunk a Whiteside Ridge szerveren. Nincs sok elvárásunk csak a guild missionok alatt a TS használata, és hogy normális legyél. Egyenlőre inkább PvE-s tagokból áll a guildünk, de nem zárkózunk el a PvP elől sem. A guild a magyar "Eagles, Armies and Survivors of Tyria [EAST]" szövetség tagja. A szövetség segítségével guild missionökhöz, dungeonokhoz, és bármi egyéb tevékenységhez viszonylag könnyedén szerezhető ember.
Ha felkeltettük az érdeklődésedet illetve bármilyen kérdésed lenne, fordulj leaderünkhöz vagy bármelyik officerünkhöz: Cevin Hun, Gobbes, Sichrol, Szimarine Bluemoon. Téged is vár Tyria utolsó serege, csatlakozz hát!

Szeretettel várunk új és régi motorosokat egyaránt!

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#6107) FehérHolló válasza nosferatue (#6102) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt lehet regisztrálni: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#6108) CactuS válasza FehérHolló (#6105) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt értem, hogy az acc lopásokat nehezítik meg vele, de ha megvan az eredeti kulcsom a játékhoz, a telefonon a működő authenticatorom és még az e-mailes megerősítést is tudnék csinálni, hogy az enyém a régi e-mail cím, akkor minek ennyit vesződni vele. :(

Pl: nekem az egyik céges e-mail aliasomra van regisztrálva a játék - kényelmi és egyéb okokból - és ha egyszer úgy alakul, hogy elmegyek a cégtől, akkor tuti nem tudom majd magammal vinni a címet. Viszont meg tudnám erősíteni, ha küldenének róla egy e-mailt, hogy tényleg én akarom megváltoztatni, így nem kéne feleslegesen zargatnom a supportot...

XinAgent: [link]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6109) XinAgent válasza CactuS (#6108) üzenetére


XinAgent
tag

Jogos, egyetlen mentsegem, hogy nem en irtam a szoveget. :)

Szoval egyelore leginkabb a PvE reszen vagjuk fel egyenlore az ellenfeleket.

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#6110) ldave válasza FehérHolló (#6107) üzenetére


ldave
félisten

Azt lehet tudni, hogy csak új regisztrációval megy ez vagy régi trial fiókkal is lehet majd most újra próbát tenni a játékkal?

A Slime draws near! Command?

(#6111) FehérHolló válasza ldave (#6110) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja.

Q: If I played in a previous free trial event, can I participate in the August 23-25 2013 free trial?
A: If you played in any of our previous free trial events, you’re invited too! Your former free trial account will be active for the August 23-25 event. To prepare, just update your game client by double-clicking the Guild Wars 2 icon on your desktop, or go to https://account.guildwars2.com/ and sign in to download and install the game again!
[link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6112) TBT


TBT
addikt

Érdemes még beruházni a játékra (így egy évvel a megjelenése után)?
Vagy már nincs akkora érdeklődés a játék iránt?

Gem vásárlás nélkül, illetve napi 2-3 óra játékidővel van értelme nekiesni?

Előbb megvárom a Trial hétvégét és ha tetszik, akkor valószínűleg beruházok a játékra.
Viszont a most regisztrált Trial profilomhoz később hozzá tudom majd adni a teljes verziós Guild Wars 2-t, vagy akkor majd újat kell regisztrálnom?

Előre is köszönöm válaszotokat!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6113) dilipok válasza TBT (#6112) üzenetére


dilipok
veterán

utolso kerdesre a valasz ott van az elotted levo hsz linkjeben :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#6114) Tombi válasza TBT (#6112) üzenetére


Tombi
senior tag

szia, nekem megjelenés óta megvan Digital CE verzióban a játék, de
mostanában szántam el magam arra, hogy érdemben játszak a játékkal
egy Guardian - Sylvarit csináltam.

Olvasd el az utóbbi pár oldalt, és csak akkor foglalkozz a játékkal, ha a gear számodra
mellékes. Úgymond maximum a geared kinézetéért fogsz harcolni és több
múlik a helyezkedésen, mint más játékokban. Endgame pve tartalom, ahogy olvastam
nem túl erős. Részemről én Diablo 3 kiegészítő előtti időkben kívánok csak foglalkozni a játékkal,
utána Tyria ismét feledésbe merül, ki tudja meddig..

(#6115) #57919488 válasza TBT (#6112) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hat talan inkabb most erdemes mert a kezdeti problemakat mar regen megoldottak es ez miatt mar nincs jatek kozben (bugok miatt) idegeskedes :D
Akit nem fogott meg a jatek az lemorzsolodott es mivel nem havidijas ezert neha-neha visszaneznek majd.
1 eve jelent meg kb. :Y :W mar megint 1 ev elment... :DDD

(#6116) FehérHolló válasza Tombi (#6114) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azért kell legalább 100 óra, hogy végigtold a dungeon-ök összes explorable módját. Ráadásul állandóan frissül a living world tartalom is, ami ismét hozzápakol alkalmanként párszor 10 órányi lehetőséget.
Nem nevezném gyenge endgame tartalomnak, legfeljebb téged nem köt le annyira.

Skynet is real. It's called Google.

(#6117) duvi válasza TBT (#6112) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
1.Szerintem igenis érdemes beruházni a játékba :K Én kocajátékos vagyok, semmi hc tempó. Gem vásárlás nélkül, heti 1-2 napot játszom 2-3 órákat. Elég ha csak azt nézed, hogy ennyi pénzért egy offline játéknak a sokszorosát kapod játékidőben. Ezen felül persze ott a hatalmas szabadság a világban és az egyszerűen(nagyszerűen) megvalósított partyzás. Folyamatosan jönnek az új tartalmak is hozzá. A PVP-ről nem nagyon tudok még nyilatkozni.
2.Igen, a trial accodat felhasználhatod a fullos játék regisztrációjánál. Megmaradnak a karaktereid.

[ Szerkesztve ]

(#6118) #57919488


#57919488
törölt tag

(#6119) degu


degu
senior tag

Mekkora a triál verzió?
/Lassabb nettel is érdemes próbálkozni a letöltéssel? :F

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6120) FehérHolló válasza degu (#6119) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem pontosan ugyanakkora, mint az eredeti, csak időkorlát van az accon.

Skynet is real. It's called Google.

(#6121) ldave válasza degu (#6119) üzenetére


ldave
félisten

Nálam 16.4 GB-ot telepített de egyelőre még nem indul el a trial, pedig 9 órától mennie kellene, ha minden igaz.

A Slime draws near! Command?

(#6122) ldave válasza ldave (#6121) üzenetére


ldave
félisten

"The Free Trial period starts at 12:01 AM PDT on August 23, 2013"

Ez a 12:01 AM PDT ez nálunk nem 9:01 AM-et jelent? Másnak már megy a trial?

A Slime draws near! Command?

(#6123) XinAgent válasza ldave (#6122) üzenetére


XinAgent
tag

Twitteren mar van aki orul a trialnak. Bar el tudom kepzelni hogy nem egyszerre osszak ki a jogot a loginra nehogy tulterheljek a login szervert.

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#6124) FehérHolló válasza ldave (#6122) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem 10-et a nyári időszámítás miatt, de már az is elmúlt. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6125) ProEvoFan válasza TBT (#6112) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szuper játék.Viszonylag nagy PvE tartalommal, 2 hetente frissülő "Living Srtoy-val", rengeteg "acsi" begyűjthető.
Egyet fizetsz, három játékot kapsz (PvE, PvP, WvW). Nincs havidíj.
A játék még élvezhetőbb, ha belépsz egy jó klánba.Szerverválasztásban vigyázz, mert a túlzsúfolt sem jó (Desolation) de a hullaszagú szerverek (Vabbi) sem éppen megfelelő választás.Minap átnéztem Desolationra, champion farmra.Rengetegen voltak a mapon, volt h kicsit tovább töltött a gépem, már nem is értem oda a championra, nem kaptam lootot...meg a hatalmas népességű szerveren nehéz bejutni WvWre, hosszú a sorban állás.Főleg hétvégén.
Napi 2-3 óra játékidő bőven jó.

(#6126) Helmoras válasza ProEvoFan (#6125) üzenetére


Helmoras
őstag

Deso most speciel borzalmasan áll wvw-n, simán bejutottam tegnap aztán jobbról balról jöttek rám a zergek :D a Monthly acsihoz próbáltam killeket szerezni 1 óra alatt lett 10... :S

[ Szerkesztve ]

(#6127) ígyvanferi válasza ProEvoFan (#6125) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És mik az ajánlott szerverek akkor? Nem mintha különösebben számítana erre a 3 napra, de hátha valami akcióban később megveszem a játékot, legalább nem a nulláról kezdem, és jó helyen leszek.

(#6128) FehérHolló válasza ígyvanferi (#6127) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én Underworld-ön vagyok, és elégedett vagyok vele.
Mondjuk magyarokat csak elvétve látok, akkor is csak kurvaanyáznak map chaten (természetesen magyarul), szóval nem hiányoznak. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6129) XinAgent válasza ígyvanferi (#6127) üzenetére


XinAgent
tag

Whiteside Ridge-en vagyok. WvW nem a szerver erosegge (jelenleg) de azert jo kis hely. Eleg sok a magyar is.

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#6130) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#6127) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már megint előbb írtam, mint, hogy utánanéztem volna... Bocs a dupláért.

Szóval inkább azért kérdezem, mert amiket eddig említettetek szerverek vagy medium vagy very high népességűek. Nem jó a Deso, mert túl sokan vannak, a WR-ről épp mentek el, mert nincs nagy élet, szóba került ugye még a Piken Square meg a Gunnar's Hold. Nincs valami köztes hgh pop-os? De lehet majd találomra választok egyet.

Na, közben köszönöm a válaszokat, akkor nagy valószínűséggel az Underworldre fogok rábökni.

[ Szerkesztve ]

(#6131) XinAgent válasza ígyvanferi (#6130) üzenetére


XinAgent
tag

Hat azert most living world event alatt lazan overflowra kerulnek az emberek. Az meg sosem hatrany, hogy egyebkent (normal jatek alatt) meg nem.

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#6132) ldave válasza ldave (#6122) üzenetére


ldave
félisten

Nálam még most se megy:

:(

A Slime draws near! Command?

(#6133) FehérHolló válasza ldave (#6132) üzenetére


FehérHolló
veterán

Biztos vagy benne, hogy hozzáadtad az accounthoz a trial kulcsot? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6134) ldave válasza FehérHolló (#6133) üzenetére


ldave
félisten

Csak ennyit csináltam, amit itt írtál :)

A Slime draws near! Command?

(#6135) FehérHolló válasza ldave (#6134) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor bizony nem tudok segíteni. :(
Lehet, hogy a support kedves lenne hozzád, egy próbát megér esetleg.

Jó accounttal próbálkozol? :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6136) ígyvanferi válasza XinAgent (#6131) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vagyis egy év alatt sem sikerült megfelelő szerver hátteret biztosítani a játéknak? Nem rossz...

(#6137) FehérHolló válasza ígyvanferi (#6136) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezt a következtetést! :D

Kicsit sem lenne overkill, ha egy teljes world populáció ~80%-ának kiszolgálására terveznék a szervereket. (Map instance-enként külön (virtuális) szerverek futnak ugyanis.)
Még szép, hogy overflowra kerül a nép egy rész, amikor mindenki ugyanarra a mapra akar bejutni.

Skynet is real. It's called Google.

(#6138) #57919488 válasza ígyvanferi (#6136) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mi a jobb? A sorban allas akar ha 1500-an is vannak elotted vagy egy gyujtohely ideiglenesen? :U

(#6139) ígyvanferi válasza FehérHolló (#6137) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Akkor a koncepció hibás, mindegy.

(#6138) K_mester: nem tudom, nem értem a kérdést.

(#6140) FehérHolló válasza ígyvanferi (#6139) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért lenne hibás koncepció?

Az overflow-k nagy részén is ugyanúgy lezajlanak a living world eventek. Ráadásul overflow-k között lehet a party rendszerrel is mászkálni, tehát játszhatsz a barátaiddal/guildtársakkal szerverterheltségtől kvázi függetlenül. Nem értem a problémád.

Skynet is real. It's called Google.

(#6141) #57919488 válasza ígyvanferi (#6139) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tehat alap esetben a tobbi MMO-ban ha sokan vannak az altalad is valasztott szerveren akkor van egy sor neha amit ki kell varni.
GW2-ben ha sokan vannak az adott szerveren akkor attol meg tudnak jatszani a jatekosok es nem kell sorba allniuk csak eppen egy masik saláta gyujtobe helyezik ideiglenesen el oket.
De az is lehet nem egy dologrol beszulunk am :D

(#6142) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Akkor csak az overflow jelentését nem sikerült helyesen értelmeznem. Így már oké a dolog.

(#6143) ProEvoFan válasza ígyvanferi (#6127) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hazabeszélek. Mi most költöztünk át a Gunnars Holdra. Erre szavazott a guild.
Tipp. 3 nap alatt nem fogsz sokat fejlődni.Ha megveszed a játékot és letörölöd a kiskaridat, utána ingyen választhatsz szervert.

(#6144) killer095 válasza ldave (#6132) üzenetére


killer095
őstag

Ugyan ez a problémám ... beregeltem letöltötttem de nem kért semmiféle kódot semmi hanem ha belépek kiirja ezt-.-
Mit csináljak help!

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#6145) ldave válasza killer095 (#6144) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, nekem még most se megy, így részegen, buliból hazaérve se :)

A Slime draws near! Command?

(#6146) degu válasza FehérHolló (#6120) üzenetére


degu
senior tag

Bizony!
Mire letöltöttem - lejárt a triál-ideje!
/Hát ezen se sokan spóroltak... :W Csak az bosszant,hogy nem tudtam kipróbálni... :O /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6147) TBT válasza degu (#6146) üzenetére


TBT
addikt

Lejárt?

Engem még az előbb is felengedett lépni, pedig én is Trial-os vagyok.
Baromira tetszik a játék, csak kicsit nehéz és sajna kevés emberke van alacsony szinten.
És az a kevés is gondolom Trial játékos, akiknek java része hamarosan "megszűnik".

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6148) Kreash válasza TBT (#6147) üzenetére


Kreash
aktív tag

Nem lehet, hogy rossz szerverre mentél fel?
Ahol én vagyok mindig vannak, kivéve a kora délelőtti órákban. Kezdőn is sokan vannak mindig, nem csak kis karakterek, hiszen a nagyokat is leszintezi a környék szintjére, eventeken ritka mikor nem téved oda 3-4 ember.
Desolation szerveren vagyok amúgy.

(#6149) TBT válasza Kreash (#6148) üzenetére


TBT
addikt

Underworld szerver. De délelőtt itt is pangás volt. Délutánra/estére megérkezett a jónép is! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6150) TBT


TBT
addikt

Érdemes a Piken Square szerveren játszani?
Valaki ezt ajánlotta, mert szerinte itt egész jó Klánok vannak (magyarok is).

Illetve egy másik kérdésem a topik lakóihoz: Melyik szerveren játszotok (illetve melyiket ajánljátok)?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.