Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) FehérHolló válasza batai15 (#7348) üzenetére


FehérHolló
veterán

borotválod a melled?

Skynet is real. It's called Google.

(#7352) batai15 válasza FehérHolló (#7351) üzenetére


batai15
félisten

nem is volt rajta bunda!

(#7353) .OM. válasza batai15 (#7348) üzenetére


.OM.
aktív tag

szakállas pasi női ruhában.. köszi láttunk már ilyet... ;]

ex .Oldman.

(#7354) Archanon válasza .OM. (#7353) üzenetére


Archanon
őstag

Madness... :DDD

Volt szerencsém megölni (vagy legalábbis segédkezni benne) valami bosst world eventen, 2-t is. LA-tól délre eső területen, egyszer egy szigeten, valami főkalózt, egyszer meg egy óriási kukacot. Viszont le kellett vennem a grafikát MINIMUMRA, mert egyszerűen meghalt a gépem, egyszerre szerintem 80 embertől, és még így is szanaszét akadozott. Mégis mi a titok, mit javítsak a gépen, hogy ez ne forduljon elő? :( Vagy nincs rá gyógyír? Behalok, hogy a nagy és izgalmas eseményeket kvázi el kell kerülnöm, ha valóban izgalomra vágyok..?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7355) DeltaPower válasza Archanon (#7354) üzenetére


DeltaPower
őstag

Teq-n nem voltál még ezek szerint, ott 150+ ember se ritka, a wvw zerg vs zerg csatákról nem is beszélve :D
Ha gyenge a géped és nagy eventre lehet számítani, akkor a grafikát át kell rakni "Best Performance" módba, legalábbis nekem ez vált be mikor még gyengébb volt a vas.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7356) Ellia válasza Archanon (#7354) üzenetére


Ellia
addikt

A kalóz "hölgy" valószínűleg a Hydra Queen volt - Taidha Covington. A kukac vagy szintén az azonos térképen lévő Three Head Worm aminek 3 feje van és csak jó szervezéssel, kommunikációval lehet lecsapni vagy a Caledon Forest-ben lévő Great Jungle Wurm volt. Itt tudod megnézni mikor indulnak a world boss pre eventek és hol: World Boss Timer

Szerintem nincs olyan gép ami tükör simán futtatja a játékot nagy tömegben, de egy erős processzorral tudsz javítani az élményen. Sajnos a játék rettentő processzor igényes.

(#7357) Archanon válasza Ellia (#7356) üzenetére


Archanon
őstag

"Dell UltraSharp U2312HM monitor; GIGABYTE GZ-X3 Ház; Gigabyte Superb 460W tápegység; AsRock Z75-Pro3 alaplap; INTEL Core i5-2500; Corsair 1x4GB DDR3 RAM (1333MHz); Zotac GTX 460 768mb"

Annyira ez azért nem rossz, normál esetben 40-60 fps között fut a játék maximum beállítások mellett. De ahogy jön a tömeg.... vége.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7358) Ellia válasza Archanon (#7357) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem ez bőven jó alá, a szaggatással meg együtt kell élni sajnos :( (és már így is sokat javult a kezdetek óta).

(#7359) FehérHolló válasza Archanon (#7357) üzenetére


FehérHolló
veterán

Processzor épp, hogy elég egy közepes wvw tömeghez, kb 40 fő.
Videókártya 1360x768-ban birkózik meg közepes beállítások mellett az effekttengerrel.

Hasonló vasam van alatta, tapasztalatból mondom.
Amikor nem történik semmi, akkor nálam is hasít full hd-n, maxhoz közeli beálításokkal 50-60 FPS körül. De ezt a játékot általában nem egyedül játssza az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7360) Archanon válasza FehérHolló (#7359) üzenetére


Archanon
őstag

Én általában eddig egyedül játszottam. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7361) FehérHolló válasza Archanon (#7360) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mintha épp abban kérted volna a segítségünk, hogy mit csinálj, hogy ne akadjon nagy tömegben.
De nyugodtan játssz tovább egyedül, nekem édes mindegy.

Skynet is real. It's called Google.

(#7362) Archanon válasza FehérHolló (#7361) üzenetére


Archanon
őstag

Nagy bossoknak nyilván nem egyedül mentem neki, de az esetek többségében így kalandoztam a világban. A PH-s guildben vagyok a kezdetek óta, ami nem valami élettel teli, csapattársakra ritkán bukkanok a világban, ha épp azonos szívecskét csinálunk, vagy eventet. Amúgy forever alone. De nem is kerestem eddig a tömeget, és mindig meg is úsztam, nemrég viszont szembesülnöm kellett vele. Borzalom.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7363) batai15 válasza .OM. (#7353) üzenetére


batai15
félisten

sokat nézed az euro víziót!

(#7364) batai15 válasza FehérHolló (#7359) üzenetére


batai15
félisten

És mit érdemes butítani ? nekem a6200 proci van(6x3,7 aszem) 8gb ram, meg hd 7770 oc. Nagy tömegbe szaggat rendesen, mit ne mondjak. 1600felbontásba tolom, egyedül az emberek meg jelenítése van levéve aszem.
De mondjuk azt meg nem akarom hogy mindenkinek egyforma karakter modellje legyen.

(#7365) Ellia válasza batai15 (#7364) üzenetére


Ellia
addikt

Én pl. ezekkel a beállításokkal szoktam wvw-ézni/world eventezni. Azt vettem észre, hogy hiába állítom máshova gyorsabb már nem lesz tőle. Az alacsonyabb fps-t ~15-20 körül meg már megszoktam.

A karakteremet csak azért hagytam benne, h lássátok nincs szakálla :D:D

[ Szerkesztve ]

(#7366) batai15


batai15
félisten

ez a wvw nagyon begyere! 250 dragon ore 2-3 nap alatt ,karma is jön! és ahci pont is.D

(#7367) fuwiradis válasza Archanon (#7362) üzenetére


fuwiradis
tag

szerintem a világot felfedezgetni nem is lehet máshogy, csak egyedül. legalábbis engem zavarna, ha nem az lenne, hogy gondolok egyet és csak úgy felmászok valami sziklára csak azért, hogy a tetejéről nézhessek körül.

(#7368) FehérHolló válasza Ellia (#7365) üzenetére


FehérHolló
veterán

hát bezzeg ennél nem látszik, hogy szőrös-e a melle.

Skynet is real. It's called Google.

(#7369) fuwiradis válasza FehérHolló (#7368) üzenetére


fuwiradis
tag

bizony, rossz választás ez chestpiece-re... :(
;]

(#7370) Ellia válasza fuwiradis (#7369) üzenetére


Ellia
addikt

Majd szólok az order of whisper light armor varrodának, hogy jobban vágják ki :D

(#7371) batai15


batai15
félisten

[link]
Mit szóltok ehez a pvp buildhez?
nagyon begyere a vidi alapján, én is valami ilyet kerestem eddig.
hamarosan elkezdek pvpzni is és szerintem ezt fogom használni akkor.
Ahogy látom berserker stance alatt nem hatnak a condik? :O

[ Szerkesztve ]

(#7372) Ellia válasza batai15 (#7371) üzenetére


Ellia
addikt

Jó a srác nagyon, látszik, hogy nem most kezdte és ismeri is a warriort. Nem rossz így elsőre, lehet kipróbálom majd Én s. Amúgy is a warrior mocskosul OP. :D

Mondjuk a shield bloodlustos sigilje helyet én mást tennék be, meg tudom magamról pl., hogy nekem nem éri meg stackos sigileket használni pvp-ben mert azért annyira jó nem vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7373) batai15 válasza Ellia (#7372) üzenetére


batai15
félisten

persze majd kialakul nálam is. mondjuk én nem mondanám opnak a warriort.
Pl én necroval még semmit se tudok kezdeni.

(#7374) Archanon


Archanon
őstag

PvE-re mesmer buildet tudnátok ajánlani?

Egész eddig wand+sword, ill. staff kombóval nyomultam, signetekkel, klónokkal. Váltottam a kardot pisztolyra, és azt vettem észre, hogy a Phantasmal duelist egész szépen aprít. Wandot kardra cseréltem, nos, ez egy kicsit bátrabb megoldás, de a kettő együtt nagyon szép sebzést visz be az ellennek, gyorsabban halnak, mint eddig. A másik viszont óvatosabb megoldásnak tűnt, ritkán haltam. Gondolom érdemes lenne lecserélnem a staffot mondjuk gs-re, azzal nagyobb sebzést biztosítva, de mi a megoldás, hogy túl is éljem a közelharcot? Elég sok közelharcos mesmert látok, legalábbis többet, mint távolságit.

Illetve sword+pistol, vagy sword+sword? A pisztolyos verzióban a Magic Bullet szerintem nem sokat ér..

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7375) FehérHolló válasza Archanon (#7374) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]

A build lényege rész 80 szint alatt is működik.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7376) Archanon válasza FehérHolló (#7375) üzenetére


Archanon
őstag

"Közben a wand 3 jó közlekedésre, amikor nem vagy csatában." - Ezt nem kifejezetten értem. :F Amúgy köszi!

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7377) aizen92 válasza Archanon (#7376) üzenetére


aizen92
addikt

a 4. slotos skillt lerakod és átfutsz rajta, akkor kapsz swiftnesst, mivel a mesmernek semmi passive, active skillje nincs speedboostra.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7378) Archanon válasza aizen92 (#7377) üzenetére


Archanon
őstag

Így már okés. Köszi! :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7379) FehérHolló válasza aizen92 (#7377) üzenetére


FehérHolló
veterán

aznemaz harmadik, nem negyedik? :U

Skynet is real. It's called Google.

(#7380) -kdM-


-kdM-
senior tag

mármint 4-es focus skill
vagy nem erről van szó?

(#7381) batai15


batai15
félisten

Lenne aszem 4 darab kérdésem .
1: pvp-ben akkor jól tudom nincsen a ruhának statja? mert akarok egy 3. settet is amit wvw roamingban használnék, és pvpben is kinézetnek.
2: wvw: mennyire jó oda az exotic fegyver?
mert nézegettem buildet, és amit sigilt most használok gs-be és axe-ban
[link]
itt másokat használ a srác.
gondolom nem lenne költség hatékony mindíg venni ujra a sigileket.
3 : sigilek, a srácnak is a vidibe a gs-be
superior sigil of battle van[link]
amíg nekem a pve ascended fegyverbe meg a +5% force, az axe-mba superior sigil of energy[link]
van, míg a mace be van nekem a superior sigil of battle.
nem lenne érdemesebb a gs-be bele rakni nekem is a battle sigilt ?
mert mint mondtam a mace be van nem? nem lenne nagyobb dps ha váltásnál a gs-be van?
4: az axe-mba ami sigil van jó wvw-re vagy pedig más?
mace-be milyen sigilt akkor ha gs-be jobb battle sigil?

(#7382) FehérHolló válasza batai15 (#7381) üzenetére


FehérHolló
veterán

Structured pvp-ben nem számít a stat. Se a fegyónak, se a ruhának. Az amulettel, vagy mivel állítod az összeset egyszerre.
WvW-ben minden stat ugyanaz, mint ami a ruhán és a fegyón van.

Warriról gőzöm nincs.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7383) Ellia válasza batai15 (#7381) üzenetére


Ellia
addikt

Én azt mondom, hogy találd ki a saját buildedet és kezd armoros karakterrel (legyen toughness-ed). Amíg megtanulod használni normálisan a warriort, addig elég badge összegyűlik egy 2. armor/fegyver setre és lehet gyakorolni. Ha helyből neki ugrasz egy berserker karinak véleményem szerint ne számíts túl sok sikerélményre, pillanatok alatt szét fognak kapni thougness hiányában, hiába van magas sebzésed.

Emberünk a videóban tippre jócskán 300-as rank fölött rohangászik, szóval egy időt már eltöltött a wvw-ben. Látványos amit csinál, de ez is csak egy vágott videó... Biztos, hogy kell fekszik kell fekszik sokat. Meg döntsd el, hogy mit akarsz: egyedül esetleg kis csapatban roamingol-ni vagy zergelni. Ha zergelsz oda nem árt az armor, mert ha elesel Te leszel az első akin az ellenfél rallyz-ni fog. Szóval mielőtt fölöslegesen elköltesz egy jó adag pénzt armor-ra gondold át.

+1 Én az arany középutat javaslom: knight armor + trooper/dolyak rúnával és berserker ékszerek/fegyverek. Ez kb egyensúlyban van az armor/dmg vonalon.

[ Szerkesztve ]

(#7384) Archanon


Archanon
őstag

Na, most már kezd elegem lenni. Tegnap ismét jelentkezett a hangeltűnés, de most sokkal rosszabb formában. Hiába van default-on minden, nem jönnek elő a hangok, csúsznak, magyarán laggol a hang, és borzasztó idegesítő. Valamint a térképváltás is iszonyat lassan történik, legalább 3 percet kell várnom, mire betölt a karakterem, akkor is fél percig láthatatlanként vagy be vagyok ragadva egy helyre, jobb esetben bolyonghatok, hangmentesen, akár egyedül vagyok a környéken, akár nem. Naaagyon néha helyrejön, kis időre.

Na ez mi? Kipróbáltam alacsony grafikán is, hátha az én gépemmel van gond, de nem. :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7385) aizen92 válasza Archanon (#7384) üzenetére


aizen92
addikt

Játék teljes újratelepítés már megvolt?
+esetleg a hangkártya driver újratelepítés/frissítés.
Hangbeállításokba nem nyúltál bele játékon belül? minden középértéken van?

Térképváltás lassú, az meg a HDD miatt lehet. más játéknál előfordulnak ilyen gondok?

elsőre ennyi.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7386) Archanon válasza aizen92 (#7385) üzenetére


Archanon
őstag

Még nem telepítettem újra semmit, csak úgy nem mehetett tönkre. Eddig jó volt. :F HDD-vel sem volt gond... Audió beállítások default értéken vannak, a driver van átállítva az enyémre (de az alapértelmezetten sem jobb). Nem játszom más játékkal.

Nem tudom mitől függ, de most pl. egész jó, ha néha késik is a hang, az max. 1 milisec.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7387) batai15


batai15
félisten

A rampager stat, és a knight kinek jó?necro, a knight meg warriror roaming?

(#7388) FehérHolló válasza batai15 (#7387) üzenetére


FehérHolló
veterán

rampager's az jó bármelyik olyan buildhez, ami:
- conditiont csinál criticalnál
- van condition stackelő skillje, de nem csak azokat használja
- nem akar túl sokáig élni (sebzés > túlélés)
például: bleedelős necro, néhány mesmer meta

knight's minden olyan alacsony thoughness-ű (nem heavy armoros) classnak jó, aki:
- condition on crit
- élni is akar, és van sok alap HP-ja (tehát _nem_ az ele)
- főként pvp szerintem

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7389) Archanon


Archanon
őstag

Valaki írta, hogy a betöltő képernyők lassúsága a winchesterem miatt lehet. Én ezt azzal cáfolnám meg, hogy a winyóm ugyanolyan, mint eddig. Egykoron 4-5 mp volt a maptraveling, most percekig tölt 1. :F

Winyó mégis miben szólhat ebbe bele?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7390) DeltaPower válasza Archanon (#7389) üzenetére


DeltaPower
őstag

Töredezettség esetleg?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7391) Ellia válasza Archanon (#7389) üzenetére


Ellia
addikt

Passzolom, sok mindentől lehet, szervertől a vinyódtól, proci... (nekem kb konstans a játék megvétele óra a betöltés sebessége fél - egy perc kb.).

Ha érdekel a pontos betöltési sebesség akkor jobb klikk a parancsikonra, tulajdonságok majd a cél mezőbe ez legyen hozzábiggyesztve az .exe után:

Gw2.exe" -mapLoadInfo

Így a bal alsó sarokba minden töltésnél kiírja az éppen aktuális betöltöttségi százalékot és az eltelt időt.

[ Szerkesztve ]

(#7392) batai15


batai15
félisten

srácok az autenthicator miért nem megy?
qr beolvas stb kiírja a gw2 .com hogy kész. De a játék mért nem kéri logoláskor a random kódot?

(#7393) ViharVadász válasza batai15 (#7392) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha már arról a géprol játszottál korábban, akkor ott nem fogja kérni a kódot. Ha a GW2 oldalán a profilodnál kiveszed a biztonságos kapcsolatok közül az IP-det, akkor fogja kérni a kódot.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7394) batai15 válasza ViharVadász (#7393) üzenetére


batai15
félisten

Értem, köszi!

(#7395) ViharVadász válasza batai15 (#7394) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én is épp ezen gondolkodtam egyébként pár napja, akkor láttam egy angol fórumon, ahol ezt írták, kipróbáltam és tényleg amiatt volt mert már biztonságos kapcsolatba volt a gépem a játékkal. Örülök, hogy segíthettem.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7396) fuwiradis


fuwiradis
tag

azért kicsit sajnálom ezt az update-t is. ugyan egyszer már volt tartalmat hoztak most vissza, de számomra anno teljesen kimaradt, mivel csak később ismerkedtem meg a gw-vel.

a jövő héten leginkább azon gondolkodhatok csak, lesz-e időm egyáltalán aludni valamikor, nem hogy összeszedjek pár dolgot az aktuális update-ből.

(#7397) Ellia válasza fuwiradis (#7396) üzenetére


Ellia
addikt

Még egy hónapig bent marad a four wind, szóval van rá időd :)

(#7398) Ellia


Ellia
addikt

Season 2

Egy hónap és indul a Season 2. A képből meg az eddigi infokból ítélve megyünk Brisban felé :)

[ Szerkesztve ]

(#7399) CactuS válasza Ellia (#7398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha megint csak annyiból fog állni, hogy 2-4 hetente jön új item a gemshopba, pár ideiglenesen kiszedhető runa meg reci, meg egy rakat semmit nem érő achi, akkor szerintem kihagyom.

Jó lenne, ha végre betennének egy Urgoz's Warren féle instát meg valami perma-tartalmat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7400) FehérHolló válasza CactuS (#7399) üzenetére


FehérHolló
veterán

jön egy új sárkány, nem elég?

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.