Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Ellia válasza DeltaPower (#7600) üzenetére


Ellia
addikt

Valahogy így. Amit írtam arra érvényes, ha be se tudsz logolni az adott idő alatt.

(#7602) fuwiradis válasza DeltaPower (#7600) üzenetére


fuwiradis
tag

Igen, és észre is fogod venni, ha jóváíródik az accodon az adott epizód. Innentől az már örökre megmarad és akárhányszor ismételhető. Azonban az LS epizódon kívül esetleg megjelenő open world dolgok, valószínűleg már nem ilyenek. Ezek lehet, hogy nem két hét után tűnnek el, de előbb-utóbb szerintem mindenképpen (ilyen pl. a dry top-hoz kapcsolódó eventek, achievementek, hiszen egy részük a lezuhant Zephyrite-okhoz kapcsolódik).

(#7603) Ellia válasza Egonyolc (#7589) üzenetére


Ellia
addikt

Azért én a wvw-el nem értek egyet, Én azt vallom, hogy nem mindegy oda a felszerelés még zergben se. Úgy gondolom, hogy a magas thougness oda nem árt, a berserkerek meg maradjanak pve-re. A zerg szempontjából se rossz, ha magas a védelmed ergo később halsz, a sebzés meg nem 1, nem 5, hanem n+1 játékos fogja adni +ugye a might...stb. Ha még nem próbáltad akkor érdemes kipróbálni(sőt nagyon ajánlom TS-el mindennel) egy szervezet zerget, nem csak az eb-én futkorászást. Írom úgy, hogy kis csapatba sokat roamingolok, meg, ha úgy van random zergben futkorászok :) Jó móka, és volt olyan kedves egy BB játékos, hogy dobott egy precorsort is :P

A többivel viszont egyet értek.

Amúgy van olyan mmo amiben nincsen grind?

[ Szerkesztve ]

(#7604) Döglött Róka válasza Ellia (#7603) üzenetére


Döglött Róka
veterán

GW1, mivel 20 a lvl cap, elég hamar eléred.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7605) Ellia válasza Döglött Róka (#7604) üzenetére


Ellia
addikt

Az, hogy hamar elérted a max szintet nem azt jelenti, hogy nem volt grind, FOW-ban UW-ban mit csináltál? Egy obsidian armorért azért elég sokat kellett gürizni...

(#7606) Döglött Róka válasza Ellia (#7605) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Semmi értelme nem volt azoknak, mivel nem adtak pluszt a pvp-hez.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7607) Döglött Róka válasza Ellia (#7605) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nameg tudtommal azt farm-olasnak hivjak, nem grind-nak. De ilyen aprosagokon nem veszunk ossze.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7608) Ellia válasza Döglött Róka (#7606) üzenetére


Ellia
addikt

Te most tulajdonképpen mit keresel a gw-ben? PVP-ét? Mert szerintem a második résszel rosszul jársz. Amúgy nem mindenki volt az első részben pvp-és, volt egy nagyon korrekt pve rész is. Meg amúgy is milyen előnyöket akarsz mikor a mistben mindenki megkap mindent, nincs senki hátrányban a másikkal szemben?

Grindet/farmot általában egy kaptafa alá veszem de ezen tényleg nem veszünk össze.

[ Szerkesztve ]

(#7609) Döglött Róka válasza Ellia (#7608) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Elso reszben top40-ig elvittuk a Pets Cannot Heal You guild-et. PvP manapsag mar csak solo-ban erdekel.

Mellesleg a PvE tenyleg korrekt volt, mert megkovetelte a gondolkodast es nem a felszerelesen mult a siker, mint a tobbi mmo-ban.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7610) Ellia válasza Döglött Róka (#7609) üzenetére


Ellia
addikt

Ez tök jó. De véleményem szerint pont a játék leggyengébb része a pvp :/ Sajnos nincs már GvG, nincsenek hozzá GH-ák se, sőt játékmódból is csak egy van. Az első joggal volt e-sport, de ez messze van tőle. Azért remélem Neked tetszeni fog.

(#7611) Döglött Róka válasza Ellia (#7610) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Engem nem zavar, a GvG egy olyan korszak volt amit orommel idezek fel, foleg amikor egy 70 perces meccsen vertunk rank 2 koreaiakat, egy kondi-spike builddel (ha egy meccsen nem nyomtam el 500 taintedet a nekroval akkor egyet se, nem volt konnyu fenntartani:) ).
Vagy az is vicces volt amikor flagrunner haverom szivatta a tobbi flagrunnert azzal hogy letette elottuk a sajat zaszlojat. Ahhoz hogy a masik felvegye ugye rakattint, csak akkor dobja a sajatja automatikusan es csak masodik kattra vette fel. Rengeteg morale boostot koszonhettunk ennek a trukknek.
HoH is jo volt, csak az agyatlan volt kicsit, csak rank 7-ig vittem el.

Ma mar nem csinalnek ilyet, 30 evesen mar nincs kedvem 5 orat gornyedni orditva a gep elott:D Mar csak casual szinten erdekel a multi, es ahogy elnezem erre a GW2 jo lesz.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7612) Ellia válasza Döglött Róka (#7611) üzenetére


Ellia
addikt

Arra tökéletes, azért itt is lehet kellemetlen dolgokat csinálni a másiknak :)

(#7613) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Keresek "komolyabb" pve magyar guildet ami nem gyűjtő klán.
Olyan érdekelne, ami aktív.Mindegy melyik szerveren van...

Elsőre ezt találtam: Born in Fire (Piken szerveren). Ismeri őket valaki?

[ Szerkesztve ]

(#7614) Ellia válasza ProEvoFan (#7613) üzenetére


Ellia
addikt

Léteznek még? Én nagyon rég nem láttam BiF guild-es játékosokat. Hasonlóan a MoD-hoz.

(#7615) Egonyolc válasza ProEvoFan (#7613) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Szia,
tudom ajánlani a Resonance-t Desolationon.

http://resonance-guild.eu/page.php?4

igen tudom, bonyolult a jelentkezés meg szabályok vannak. Jujujujuj

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7616) Chabe89 válasza ProEvoFan (#7613) üzenetére


Chabe89
addikt

Persze, hogy létezünk. :) Bár megmondom őszintén, hogy nyáron nem vagyunk annyira aktívak (különböző okok miatt.) Ha érdekel bárkit is nyugodtan keressen ingame, nem szeretnék itt toborozni. :)

Ellia: Ezt részben köszönhetjük a csodálatos megaszerver rendszernek is. :)

(#7617) Ellia válasza Chabe89 (#7616) üzenetére


Ellia
addikt

Jó tudni! :) Megaszerver előnyei és jelen esetben hátrányai...

(#7618) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Van olyan oldal ahol vannak népszerű buildek ?
Amit eddig találtam ott a legnépszerűbbet is vagy 10 ember értékelte.

(#7619) batai15 válasza JackFeryll (#7618) üzenetére


batai15
félisten

Into the mist pl.

(#7620) Chabe89 válasza JackFeryll (#7618) üzenetére


Chabe89
addikt

[link]

Lehet, hogy vannak frissebbek is.

Vagy:
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7621) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Jelentem, megvettem (talaltam 8k-ert letoltokodot).

Tenyleg lazan jatszhato egyedul, nagyon tetszenek az eventek es a random verbuvalt partik.
Nameg a zene, sok track visszakoszon az elso reszbol, nosztalgiahangulat megvan.
Kezdtem egy rangerrel probakepp, eleinte aggasztott hogy nem olyan porgos, de 8. szint kornyeketol mar osszeraktam egy condi-build-et es ott mar azer porogni kell hogy fenntartsa az ember a sebzest.
Nem lassu a fejlodes, porog a jatek rendesen.

Egy baj van csak, fel kettokor fekudtem le aludni:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7622) DeltaPower válasza Döglött Róka (#7621) üzenetére


DeltaPower
őstag

8. szinten buildet? :U 30-tól lehet egyáltalán traitet osztani, nem? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7623) Döglött Róka válasza DeltaPower (#7622) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Attol meg a skillek ott vannak, veteran GW-skent nekem mar az is eleg. :) Nyilvan a traitek majd dobnak ezen, de ott meg nem tartok. Ja es rohadtul tetszik hogy mar lehet mozogni skillhasznalat kozben.
Nameg hogy megmaradt egy csomo skill, es effektrol felismermer a regi jatekbol. Bar a szamukat egyelore keveslem.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7624) -kdM- válasza Döglött Róka (#7623) üzenetére


-kdM-
senior tag

5-10-20. szinten lesz hozzáférhető a 3 utility skill + 30. szinten az elit, ezek is adnak azért mozgásteret

(#7625) Ellia válasza Döglött Róka (#7623) üzenetére


Ellia
addikt

Na ja felismerhetőek a skillek :D

Tegnap küldtem el egy srácot melegebb éghajlatra dredge fractál végén mikor elkezdi lekötözni a bosst guardian scepter 3-as skillel menet közben (azt ott a boss mechanikából adódóan nem szabad) erre mondja TS-en, hogy nem csinálta, na ja én meg most jöttem le a falvédőről, elég régóta játszok guardianal, hogy felismerjem a skilleket :D

Am lehet "kevés" skill van de ezek nagy százaléka használható is, azért gw1-ben számos volt amit nem használt az ember. Ha pörgőséget akarsz rangerrel akkor ajánlom a sword+horn/dagger kombót :) Jó játékot, hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#7626) Döglött Róka válasza Ellia (#7625) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Most talaltam, xbox controller config, teljesen jo a button map. Leginkabb a Dragon's Dogma-ra hajaz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7627) Ellia válasza Döglött Róka (#7626) üzenetére


Ellia
addikt

Érdekes, bár tőlem messze áll a konzolos irányítási forma egy MMO-ban :)

(#7628) Döglött Róka válasza Ellia (#7627) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem meg nehez visszaszoknom a bill-eger kombora:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7629) Ellia válasza Döglött Róka (#7628) üzenetére


Ellia
addikt

Ha használod is akkor arra figyelj, hogy ne számítson 3rdParty programnak, bár fogalmam sincs, hol kell konfigurálni hozzá. 3rd-party

(#7630) #57919488 válasza Döglött Róka (#7621) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha porgos kell akkor probald ki a karaktereket a PvP teruleten lvl1-tol full Gear-ben a proba babukon. Lehet valtogatni egybol a Build variaciokat is. Nem kell igy max szintre felhuzni minden Class-t, hogy kideruljon melyik az amelyik bejon neked :D

(#7631) Döglött Róka válasza #57919488 (#7630) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szoval igy oldottak meg a pvp karaktereket?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7632) #57919488 válasza Döglött Róka (#7631) üzenetére


#57919488
törölt tag

Reszben.
A masik PvP-vel kapcsolatos dolog a WvWvW.

(#7633) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Lenne negany kerdesem kezdokent:
Low level teruletek kimaxolasa jobb vagy a szintnek megfelelo? Jobb a drop az azonos szintu teruleten?

A node-ok (erclelohelyek) kimerulnek ha masik jatekos kitermeli? Ha igen mennyi idonkent spawnolnak ?
Orbbol goldra erdemes konvertalni vagy olyan keveset hoz hogy a dumgeonokbol tobb jon be naponta mint nehany ezer forintbol? Ugy lattam ha third partytol vasarolsz goldot azert bannolnak eleg rendesen.
A majdnem legjobb ruhakat mennyi ido megszerezni ? (skinek miatt)
Champ trainekrol honban lehet ertesulni es honnan tudom hova kell portolni, melyik a kovetkezo boss?
Van olyan gem store-os targy amit megeri megvenni ? (esetleg banyasz eszkozok?)
WWW milyen szinttol jatszhato rendesen ?
Mennyire eri meg 100%-ig kimaxolni a palyat ?
Exp boostereket mikor hasznaljatok?
Cookingot erdemes felhuzni? (viszonylag olcso)

(#7634) Döglött Róka válasza JackFeryll (#7633) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem azt irta a gep hogy magasabb level jobb drop. Igy altalaban 3 szinttel magasabb teruletekre megyek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7635) DeltaPower válasza JackFeryll (#7633) üzenetére


DeltaPower
őstag

Szerintem jobb kimaxolni olyan területet, ami épp a szintednek megfelel, 100%-ra kimaxolásnál ad 2 rare/exotic itemet és aszem 40 craft anyagot a szintednek megfelelően.
Node-k mindenkinek külön számítanak, nem lehet kibányászni másik player elől. Pár óránként respawnolnak, kivéve az orichalcum és az ancient wood, azok naponta.
Frostgorge train le van írva itt [link], de általában linkelni szokták a waypointot ahol a következő van.
Gem store cuccok vagy kényelmi extrák vagy skinek, ha akarsz rá költeni megveszed, de azok nélkül se vagy hátrányban.
WvW akár 1-es szinttől is játszható, de a többiek nem biztos hogy örülni fognak neked, ha 1-es cuccokban mászkálsz a csapatban.
Exp boostert akkor éri meg használni, ha kint vagy terepen/dungeonban és sokat ölsz. Personal storyhoz, world bosshoz ami nem idéz, felderítéshez, jumping puzzlehez értelemszerűen fölösleges.
Cooking ahogy érzed, én a 4. karakteremnek vettem fel, több értelmét láttam olyan szakmáknak amikkel felszerelést gyártok magamra.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7636) Ellia válasza JackFeryll (#7633) üzenetére


Ellia
addikt

Na akkor sorjában:
- A dropod mindig a szintedtől fog függeni. Ha 80-as vagy és visszamész teszem azt Queensdale-be akkor is ~80 körüli itemek-et fogsz kani. Területek kimaxolásáért általában 2 db item, pénz és nyersanyag jár - értelem szerűen magasabb szintű térképért nagasabb jutalom (pl.: 70-80-as térképekért már exoticot ad) +az apróságok néha pl bl kulcs. Illetve így lehet transmutation charge-ot szerezni ami a skinek felrakásához elengedhetetlen.
- Nyersanyag lelőhelyek mindenkinek egyénileg vannak, nem tudja előled ellopni senki.
- Milyen orb-ból? Gem-re gondolsz? Ne vegyél goldot gold sellerektól mert bannolhatnak érte. Ha kapsz ilyen whispert akkor jobb klikk-report-selling gold, aztán blockold őket.
- Ez teljesen attól függ, hogy mennyit játszol. Egy exo set-et elég hamar össze lehet szedni.
- Általában egy commander (kék lefelé fordított háromszög szerű jel) viszi a zerget hozzá/írják map chaten. Hála égnek már nem igazán vannak ilyenek.
- Szerintem nincs. Potom pénzért veszel csákányt, baltát, sarlót, nem nagy dolog cserélni, ha elfogy. Én egy dolgot vettem meg és használom folyamatosan az ez.
- WvW lvl 2-től játszható, felszintez, elég rendesen felnyomja a statjaid. De, ha rendesen akarod tolni oda már elengedhetetlen lesz egy normális páncél magas touhgness értékkel különben Te leszel az első akin fel rally-ik az ellenfél.
- Ha legendaryt akarsz akkor mindenképpen mert ahhoz szükséges item-et ad. Amúgy szerintem legalább egyszer igen, ha valami kimagasodó a játékban az maga a világ, a sok eldugott apró részlet.
- Nekem a boosterek csak állnak egy halomban, nem használom őket. De értelemszerűen érdemes eleinte elhasználni. A crafting talán a leghasznosabb szerintem.
- Szerintem mindenképpen, 400-as szintig 8 szintet lehet fejlődni csak craftingal.

[ Szerkesztve ]

(#7637) sejt válasza JackFeryll (#7633) üzenetére


sejt
tag

Udvi. (Bocs az ekezet hiany miatt.)

Ha tevedek javitsatok ki. Valamikor a teruleteket csak 80as szinten maxoltuk, mert a szintednem megfelelo ajandekot kaptal.
Nem merulnek ki, mas nem tud kibanyaszni eloled semmit, csak te sajat magad elol. A visszatoltodesuk valtozo, de tudomasom szerint max 24 ora.
A skineket attol fugg mire gondolsz, 2 perc es tobb honap kozot van.
Goldos kerdest nem ertem, ha mas tudja majd megvalaszolja.
Champ trainek csak osszeverodnek. De gondolatsz erre is vagy google boss timer kulcsszo kell. Ott megvan minden.
Nincs es mindet erdemes megvenni. A banyasz eszkozok ami talan erdemes de kb. 100 gold darabja, tehat osszal szorozzal, hogy erdemes-e.
A wvw 1es szintol is jatszhato, de 31 alatt nem nagyon erdemes, de igazan 80as szint exotic felszereles es normalis trait. Attol fugg mit akarsz csinalni. Low kari hamar hal es lootos zsaknak hasznaljak, vagy rally bootnak. De ha ti vagytok tobban es megy a train akkor nagyon jol lehet fejlodni. De ehhez oldalakat lehetne irni.
Teljesen megeri a szintednem megfelelo ajandekokert es elengedhetetlen, ha legendary fegyvert akarsz egyszer. Kiveve ha megveszed.
Exp bosster tudomasom szerint kill utan adja a novelest, tehat akkor ha rovid ido alatt sokat olsz.
Az osszes szakmat erdemes felhuzni. A cookingot is, ha sokat kaszalsz azzal is lehet sokat keresni. De ha ascended cuccot szeretnel es nem bizol a szerencseben, hogy ki lootolod a champikbol, vagy wvw a playerokbol, akkor fel kell huznod a megfelelo szakmakat 500ig.

Ui.: utalok androidos kutyurol irni.

Tisztelettel: Morc

Guild Wars 2 Desolation

(#7638) sejt válasza JackFeryll (#7633) üzenetére


sejt
tag

[link] boss timer

Guild Wars 2 Desolation

(#7639) fuwiradis


fuwiradis
tag

ezt a geode-t mire érdemes elverni? Most a receptek vásárolgatása számomra nem igazán nyerő, mert ha valami, akkor a craftolás nem a szívem csücske, azért meg nem veszek receptet, hogy majd egyszer még az is lehet, hogy jó lesz, ha már felhúztam valamit a kellő szintre.

szóval marad a kulcs vétele a ládákhoz, meg még a master's salvage kit (ez utóbbi így kb. fele a szokásos árnak). A ládából eddig jött zöld meg kék, jobbat dobhat?

(#7640) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Tudnátok ajánlani necronak egy jó buildet ? Gondolom a condi a divat manapság. Én ezt néztem.

(#7641) FehérHolló válasza JackFeryll (#7640) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mindig is condi volt a divat a zerk+well+balta mellett. :)

A linkelt buildben a staff szerintem semmit nem ér, de egy próbát megérhet részedről, hogy érezd. Továbbá nem ártana berakni a spectral walk-ot a sebességnövelés érdekében. Blood és death helyett én többet tennék a spite-ra.
De azt hiszem, ezt már legalább kétszer kifejtettem itt a topicban, azóta a necro és a játék mechanikája pedig nagyon keveset változott.

(Necronak van a játékban a legtöbb alap élete, felesleges vitality-re és healing powerre gyúrni, ha nem team buildben gondolkodsz.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7642) Chabe89


Chabe89
addikt

Lehet, hogy lesz állandó trial acc?

[link]

Trial Accounts

109792_0057 The coins do not fit in your wallet.
109792_0060 Trial Account rank too low
109792_0063 Trial Account not allowed in team
109792_0068 continue to earn glory.
109792_0070 This will minimize Guild Wars 2 and load our billing website in your web browser. (Note: After you have completed the purchase online, you will need to log out and log back in again for your account upgrade to be completed.)
109792_0129 get a total of four free character slots and the ability to purchase more.
109792_0307 Go to buy.guildwars2.com to give them the gift of Guild Wars 2 now!
109792_0312 acquire gems and use them in both the Gem Store and Currency Exchange.
109792_0314 Click the "Upgrade" button on your screen or visit buy.guildwars2.com to upgrade now!
109792_0324 This user has a trial account and cannot earn influence or be granted guild privileges.
109792_0325 earn influence and guild privileges.
109792_0330 You have reached the trial limit, but you can do much more by upgrading to a full account. Click the "Upgrade" button on your screen to upgrade now!
109792_0332 send items and gold through the mail to anyone.
109792_0333 speak in map chat.
109792_0334 earn more achievement point rewards.
109792_0335 access Team Arenas.
109792_0444 continue to earn gold.
109792_0446 continue to earn karma.
109792_0554 gain access to the experience you are earning now. You have reached the trial limit of level 15. We will continue tracking the experience you earn up to level 19, and you will receive it upon upgrading to a full account.
109792_0555 sell items on the Trading Post.
109792_0557 Upgrade to a full account to %str1%
109792_0558 speak to players whom you are not friends with.
109792_0561 play all of World vs. World. Trial accounts may participate in World vs. World but cannot enter the Eternal Battlegrounds or Borderlands maps.
109792_0562 Upgrade Now!
109792_0563 Not Now!
109792_0565 to send messages to players that are not your friends.
109792_0566 We're sorry! Account Upgrade is currently undergoing maintenance. Please try again later.

(#7643) fuwiradis


fuwiradis
tag

Kíváncsi vagyok meddig tartják a színvonalat. Arra nem számítottam, hogy ekkora méretben bővül Dry Top, ez kb. szerintem már a végleges mérete lehet. És baromi jól néz ki.

Az új region achievementek viszont röhejesek.

(#7644) Ellia válasza fuwiradis (#7643) üzenetére


Ellia
addikt

Ha minden igaz akkor kb a fele eddig: térkép.

Illetve még egy térkép. Vannak ügyes emebrek akik be tudnak esni a térkép alá :)

Chabe89: épp ideje lenne szerintem, azért remélem, hogy a chat-et/whispert csuklóból tiltják majd.

JackFeryll: arra figyeljél, hogy ez kb 1 éves build, azóta sok víz lefolyt a Dunán...

[ Szerkesztve ]

(#7645) fuwiradis válasza Ellia (#7644) üzenetére


fuwiradis
tag

Mondjuk azon a képen még nincs feltüntetve a mai update-ben betett új terület, de ha tényleg a sárga keret lesz a teljes Dry Top, akkor a mai területtel együtt tényleg kb. a fele van még csak meg. Bakker, nincs nekem ennyi időm... :DDD

Amiért piros pont Anet-nek: visszahozták a vendorokat, hogy el lehessen költeni a ticket-eket a Festival of the four wind LS-ből. Tök jó, pont elfelejtettem beváltani :D

(#7646) JackFeryll válasza Ellia (#7644) üzenetére


JackFeryll
őstag

Tudom, de sajnos esélytelen találni bármit is. 10 értékeléses buildek vannak. Ilyen kevés játékos van, vagy senkit nem érdekel ezeknek a megosztása ?

(#7647) duvi válasza JackFeryll (#7646) üzenetére


duvi
nagyúr

Casualként azt mondanám, hogy itt nincsenek olyan kiugró buildek mint pl. a WoW-ban. Kezdőként érdemes kitapasztalni mindent és a neked tetsző összeállítással játszani. Ha szintezés közben kipróbálsz mindent, akkor már könnyebben tudsz PVE és PVP buildeket csinálni magadnak. DE ez egy casual véleménye, aki nagyon ráérősen játszik ;)

(#7648) Egonyolc válasza duvi (#7647) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ha nem 21+ (11+) fractalba akarsz menni, vagy 5 perces COF runokat, akkor azt használd ami neked a legszimpatikusabb, a legjobban "adja".

A wikin olvasd végig a traiteket, a skilleket.

Csinálj egy próba karaktert, és dobáld a pontokat (mondjuk az új rendszerben ezt játékon belül is meg lehet), váltogasd a páncélt fegyvert, nézd, hogy változik sebzés, páncél, életerő (persze nem lesz egyből mindenből exotic, meg asscanded de látod melyiktől merre mozog).

Ha találsz valami összeállítást ahol jól halnak a mobok, és egy két veteránt is simán le tudsz verni, akkor próbálgasd, vegyél öt pontot innen tedd át egy másik traitre, probálj ki egy másik off-handet, más utilitykkel.
A lényeg szvsz, hogy jól érezd magad.

Ha dungiba mész, akkor az megint másik kérdés, ha találsz egy jó guildet, nem fognak kiutálni a kicsit alacsonyabb dps miatt, sőt valószínűleg tanácsokat is adnak a buildel kapcsoltban. LFG-n meg kerülni kell a full zerker, warrior only 8k+ achi teameket.
Ide még annyit, hogy mielőtt lemész egy új helyre érdemes legalább egy két videót végignézni a hogy az adot helyen mit kell csinálni, elolvasni a wikit róla. Érdemes saját groupot csinálni lfg-ben és beírni, hogy first run, akkor nem lesz később any félreértés.

WvW, eleinte inkább legyen magasabb a toughness, meg a vitality, mint hogy a félpáyáról futkoss vissza a zerg után. De ez nem az én asztalom...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7649) duvi válasza Egonyolc (#7648) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt biztos nekem szántad :) ? Vagy JackFeryll kollégának?

(#7650) Döglött Róka válasza Egonyolc (#7648) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kicsit odivatu vagyok, zerg azt jelenti hogy rengeteg ember egyutt rohan mint a starcraftban a zergek?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.