Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) obraim válasza bimbilla09 (#5000) üzenetére


obraim
csendes tag

3GB-os GTX580an on hibátlanul megy a gém az biztos.. :D :C

(#5002) Lmh válasza obraim (#5001) üzenetére


Lmh
őstag

:O :W

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5003) Jander válasza bimbilla09 (#5000) üzenetére


Jander
senior tag

Kb. hasonló upgrade-et láttam én is (8800-ról 4890-re) és hát igen... a játszhatatlanból a viszonylag kellemessé javult. PvE-t bárhol, bármit. Fővárosokat még elviseli és a WvW-t lehet elfelejteni :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5004) bimbilla09 válasza Jander (#5003) üzenetére


bimbilla09
tag

pvp-t nem tervezem mívelni. pve menjen rendesen. akkor minden oke lesz.

(#5005) Jander válasza bimbilla09 (#5004) üzenetére


Jander
senior tag

Abba hiba nem lesz, természetesen kompromisszumokkal, de nagyon kellemes 30 feletti FPS érhető el külső területeken, még szép grafika mellett.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5006) Lmh válasza bimbilla09 (#5004) üzenetére


Lmh
őstag

Bimbi, most fogod eloszor valojaban meglatni a jatekot ;-)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5007) bimbilla09 válasza Lmh (#5006) üzenetére


bimbilla09
tag

igen es legalabb annyira izgulok mint az erettsegi elott :DDD

(#5008) Viper26


Viper26
nagyúr

Tervezem a játék beszerzését, próbáltam már MMO-kat (EVE online, SWTOR, LOTRO).
Ahogy látom a GW2 meglehetősen egyedi, sikerült úgy összerakni, hogy ne legyen unalmas, és minden együtt van benne a tartalmas játékhoz.
Melyik szerverre lenne érdemes majd menni?
Az sem hátrány, hogy nincs havidíj, így akkor foglalkozik vele az ember, mikor épp ideje van. :))

Jelenleg hol lehet a legolcsóbban hozzájutni?

Pixel 7 | FR955

(#5009) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, most megint elővettem a játékot, mert anno mikor kijött nem jutott rá időm. Csak annyi kérdésem lenne, hogy guardian ruhán melyik stat fontos? Nem találtam leírást neten ami ennyire belemenne. Kétkezes karddal nyomulok és mace + shield párossal, de ha lenne valakinek ideje és elég segítőkész leírhatná az összes fegyvert vagy buildet benne. Elég lenne egy link is.
A másik kérdés: le lehet a mostani trait pontokat nullázni valahogy hogy újra el lehessen osztani ha valamit rossz helyre raktam?

A játék az nem játék!

(#5010) nosferatue válasza Viper26 (#5008) üzenetére


nosferatue
tag

Jelenleg "A legtöbb magyar a Piken Square-n és a Whiteside Ridge szervereken vannak, de Desolation szerveren is szignifikáns számban fordulnak elő.".
Gw2 kulcsot elvileg helyben a Ph! aprón is találsz olcsón, illetve sokan a greenmangaming.com oldalát is ajánlották a fórumozók közül.

(#5009) Lézerparaszt

A trait pontokat a városokban/nagyvárosokban tudod lenullázni egy kisebb összeg fejében. Ha adott térképet megnyitod és látsz egy kis könyv ikont, az a trainert jelöli, akinél újra el tudod osztani a pontjaidat. Arra a kérdésre, hogy melyik stat fontos jómagam azt válaszolnám, hogy a játékstílusodtól függ. Guardianom nincs, ugyanakkor eddigi tapasztalataim szerint igen jó túlélők, tehát a thoughnessre mindenképpen érdemes gyúrni. Általában pajzs/egykezes kombinációkban szoktam velük találkozni dungeon runok során.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5011) FehérHolló válasza Viper26 (#5008) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vigyázz az EU régiózárral.

Ha magyarokat keresel, akkor Piken Square és Desolation, ha életet, akkor bármelyik high populációjú.

Skynet is real. It's called Google.

(#5012) Lézerparaszt válasza nosferatue (#5010) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Egyelőre a fejlődés a lényeg, így kétkezes karddal szoktam menni, a nehezebb szörnyeknél pedig mace + shield. Nézegettem sok leírást hogy milyen buildek vannak de egyiknél sem írta hogy milyen stat kell neki. Lehet hogy ez egy alap dolog a régi GW fanoknak de nekem mint kezdőnek nem egyértelmű :s

A játék az nem játék!

(#5013) Viper26 válasza nosferatue (#5010) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ahogy látom itt járok a legjobban, de azért köszönöm. :R

Pixel 7 | FR955

(#5014) Egonyolc válasza Lézerparaszt (#5009) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

ha tudol angolul akkor nézd át ezt, vagy ha probálgatni akarsz, akkor ezt nagyságrendileg be tudod lőne, hogy melyik stat milyen irányban visz el.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5015) Viper26


Viper26
nagyúr

Dobozos kódját is megeszi az oldal regisztráció után, és letölti a játékot?Azért kérdezem mert nincs optika a gépben. :F

Pixel 7 | FR955

(#5016) FehérHolló válasza Viper26 (#5015) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem igen.

Skynet is real. It's called Google.

(#5017) CactuS válasza Viper26 (#5015) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, hiszem az accountot ugyanúgy kell regisztrálni online, függetlenül, hogy digitális vagy dobozos a kiadás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5018) Lmh válasza Viper26 (#5013) üzenetére


Lmh
őstag

Milyen jó kis részletes játékleírás.... :C

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5019) bimbilla09


bimbilla09
tag

hetfon jon meg az uj vidikari. varoooos :DDD

(#5020) Lmh válasza bimbilla09 (#5019) üzenetére


Lmh
őstag

Procid milyen zörög odabenn a viskóban?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5021) bimbilla09 válasza Lmh (#5020) üzenetére


bimbilla09
tag

2magos 2,20ghz 4200+ amd. kicsit gyenge de remenykedem az fps novekedesben.

(#5022) blackydan válasza bimbilla09 (#5021) üzenetére


blackydan
senior tag

Ez picit a min. alatt van, de talán a városokon és bossos eventeken kívül nem lesz vele baj.

(#5023) kovsol válasza bimbilla09 (#5021) üzenetére


kovsol
titán

Érdemes lenne húzni rajta kicsit. Szerintem minden Mhz számítani fog ennél a procinál. WvW -re meg inkább be se menj vele :B

May the Force be with you!

(#5024) bimbilla09 válasza kovsol (#5023) üzenetére


bimbilla09
tag

wvw-t el is felejtettem
mar. majd konzultalok cimboraval, hogy kicsit cibalja meg a procit

[ Szerkesztve ]

(#5025) HS 2142 válasza kovsol (#5023) üzenetére


HS 2142
őstag

Pedig iszonyat mókás tud lenni néha, amikor mész előre, a semmiből előtűnik 1-2 ellenfél. Lépsz kettőt és hirtelen azon kapod magad, hogy két tucat piros karakter gyűrűjében állsz és morcosan néznek rád. Egy /dance beírására még éppen hogy marad időd, mielőtt kegyetlenül bedarálnak. :DDD Mindenesetre azt ígérték valamit kezdenek a problémával, bár ennek "hála" jelenleg nem akad semmit WvW-n.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5026) Jander


Jander
senior tag

Épp az előbb volt egy hotfix (?), kicsit megijedtem Fractals kellős közepén ért a felirat... de 3 órát kaptunk. Mit sikerült belerakni ebbe a 8 file update-be?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5027) CactuS válasza Jander (#5026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak egy apróság, meg 2 bugfix, hogy az érintettek ne tudjanak trollkodni:

Update - 10 January 2013

Fixed a bug when previewing racial armors from other races.
Fixed a bug that allowed players to acquire multiple pets summoned by the Ogre Pet Whistle.
Fixed a bug that allowed tonics to be used repeatedly in quick succession.

Itt egyébként mindig megtalálod a legújabb listát.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5028) szilassim


szilassim
csendes tag

gw2.variance.hu itt minden le van írva magyarul és még egy játékbeli klán weboldala is egyben(a legnagyobb magyar guild)

fila

(#5029) szilassim


szilassim
csendes tag

bocs a már megadott link miatt

nem tudja valaki melyik most pontosan a "magyar" szerver?
mert több guild is váltott szervert és szeretném tudni hogy hol kéne játszanom hogy magyarokkal találkozhassak.
eredetileg a whiteside ridge volt de valamiért ott egyre kevesebb a honfitárs játékos.

fila

(#5030) obraim


obraim
csendes tag

Black lion key-t, hogyan tudm elhasználni? Mit nyithatok vele?

(#5031) Cathfaern válasza szilassim (#5029) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(#5032) FehérHolló válasza obraim (#5030) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha van black lion chest és key is az inventory-ban, akkor duplaklikk a ládára és kinyílik. Ládát a játékpénzes trading postban is tudsz szerezni, kulcsot csak gem-ért. Természetesen mindkettő ritka dropként és néhány főtörténetszál teljesítéséért is jár.

Skynet is real. It's called Google.

(#5033) CactuS válasza szilassim (#5029) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Whiteside Ridge, Piken Square és Desolation.

obraim: Black Lion chestet lehet vele kinyitni. Az esik mobokból, map completeből stb.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5034) hajsza válasza obraim (#5030) üzenetére


hajsza
aktív tag

Pontosítanám FehérHolló válaszát. Ha van az inventorydban kinyitatlan láda és kulcs is, akkor a kulcsra kétszer kattintva megjelenik egy új tétel az inventoryban, ami egy kinyitható láda. Erre duplán kattintva a tartalma kerül át a tárgylistádba, a kinyitott láda meg természetesen eltűnik. Ezért érdemes 4-5 üres helyet hagyni a tárgylistádban mielőtt elkezded a folyamatot.

A nyitott ládák stackelhetők, tehát ha több zárt ládát nyitsz ki, akkor a nyitott példányok egy helyre kerülnek, a nyitott ládák tartalma úgyszintén (persze csak az azonos tárgyak, pl. két XP booster)

(#5035) obraim válasza hajsza (#5034) üzenetére


obraim
csendes tag

de honnan szerzek ládát azt leszámítva hogyveszek.

illetve mire jó a miniature rytlock? mert megidézem ott van és nem csinál semmi..

(#5036) HS 2142 válasza obraim (#5035) üzenetére


HS 2142
őstag

"Státuszszimbólum." A hagyományos minipeteket (54) összegyűjtve pedig achievementet és titlet lehet kapni.

A ládára meg írták, hogy ellenfél dobhatja. Kulcs is eshet, de kb ritkábban mint az exotic cuccok.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5037) obraim válasza HS 2142 (#5036) üzenetére


obraim
csendes tag

aham tehát magyarul meg*****om hogy van ilyenem.mert semmire nem jó. :D

(#5038) FehérHolló válasza hajsza (#5034) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igen, bocs. A kulcsra kell klikk, nem a ládára a nyitáshoz.

Skynet is real. It's called Google.

(#5039) blackydan válasza CactuS (#5033) üzenetére


blackydan
senior tag

Hát igen WR szerón lehet, hogy sok a magyar ugyanakkor kb alig lehet eventezni a pályákon... már ha egyáltalán találkozol magasabb szintű helyeken játékossal. Jómagam is azért váltottam 3 hónapja Deso szerverre mert alig tudtam valamit csinálni. Itt viszont teli vannak a zónák, direkt csoportok vannak akik karmáznak végig a pályákon, csak elég kevés a magyar. Mondjuk engem nem zavar mivel angol céhben vagyok, de érdemes lenne ide jönni még ha kisebb magyar klánok is vannak mint a megszokottak.

szerk:hopsz ez szilassim-nak ment volna :B

[ Szerkesztve ]

(#5040) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megvan..semmi :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5041) Jander válasza CactuS (#5027) üzenetére


Jander
senior tag

Köszi a választ, de főleg a linket :) elraktároztam.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5042) L_ajos


L_ajos
őstag

Mesmer profit keresek a "hülye" kérdéseimmel. Aki "ért" a kaszthoz és van kedve dumálni az pls vegyen fel ingame: Foxxika.3851

Sajna még értelmes ( nem gyüjtő ), baráti "guildet" - de inkább társaságot még nem találtam akik eléggé aktívok is, igy nehezebb "tapasztalatot" szerezni hallottak alapján :)

Angollal nincs bajom, de inkább honfitársaim 5letei érdekelnének :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5043) #57919488


#57919488
törölt tag

Ez az új Patch több hibát hozott mint javítást :(((

(#5044) Chabe89 válasza #57919488 (#5043) üzenetére


Chabe89
addikt

Milyen meglepő. Ez a trendi manapság. :)

(#5045) CactuS válasza L_ajos (#5042) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is mesmerrel tolom, de én inkább csak pár linket adnék, ahonnan lehet okosodni:

Osicat Shatter guide: [link]
Lazy Kai's guide: [link]
Fay's mantra guide: [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5046) L_ajos válasza CactuS (#5045) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszi! Igen hasznos olvasmányok :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5048) CactuS válasza L_ajos (#5046) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Használd egészséggel. Én magam az Osicat féle buildet használom. Persze én már öregebb vagyok, nincs olyan polip technikám és villám reflexem, mint a fiataloknak, de azért elég sok embert haza tudok vágni WvWn. :D

"Healer" buildhez a matrás guide tökéletes (a hsz.-ekben van pár változata a buildnek, ahol nem a 3x kisütés van kirakva, én inkább arra szavaznék, ha a heal a cél).

Conditionös mesmer nem igazán létezik, illetve közel nem olyan hatékony, mint egy Necro.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5049) kirjak


kirjak
aktív tag

De nagy a csend.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5050) CactuS válasza kirjak (#5049) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig vannak történések, dögivel! Ez alapján nagyon sok új dolog fog bekerülni a játékba. Ebből számomra a legizgalmasabb a WvWre bevezetni kívánt - Daocból RealmRank-ként ismerős - ranglétra. Killek után kapott pontokból skillek vehetőek. Ez nagyon nagyon hiányzott a játékból és azt hiszem, ha ezt bevezetik, akkor a még nem játszó maradék Daocos tábor is át fog pártolni a GW2be.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.