Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) JackFeryll válasza Ellia (#7800) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez tényleg jól néz ki. Nekem úgyis full screen windowed módban fut, mert így át tudok kattintani a másik monitorra úgy, hogy nem teszi le a tálcára a játékot.

(#7802) batai15


batai15
félisten


Elkészült a kard. + a karim fullra újra dolgoztam szerintem jó darabig ez lesz a végleges kinézete.

(#7803) JackFeryll válasza batai15 (#7802) üzenetére


JackFeryll
őstag

Fúj, human warrior :DDD
Én is gondolkozom ezen a kardon, de két dolog nem tetszik: 1. elég durva a textúrája, nem valami részletes 2. azt hiszik FGS van nálam.
Egyébként grat, használd egészséggel :)

(#7804) batai15 válasza JackFeryll (#7803) üzenetére


batai15
félisten

Mi bajod a human warival? :DD
Igaz norn jobban tetszett volna már mint a cultural armorja meg ahogy a gs-t tartja, de így már tetszik a karim.

[ Szerkesztve ]

(#7805) DeltaPower


DeltaPower
őstag

[link]
the Siege Disabler is thrown like a grenade. Upon landing, it discharges and temporarily disables all enemy siege weapons within a radius of 450 for 45 seconds. Disabled weapons can’t be used for the duration of the effect, and any players currently manning siege weapons will be forced off them.
Ezt nagyon kíváncsi leszek, hogy tudják majd balanszolni.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7806) JackFeryll válasza DeltaPower (#7805) üzenetére


JackFeryll
őstag

EMP :)

(#7807) ProEvoFan válasza batai15 (#7802) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Grat, nem rossz ;)

(#7808) Ellia


Ellia
addikt

Szeptemberben új WvW season indul, de a mostani csak 4 hetes, intenzívebb lesz.

(#7809) ProEvoFan válasza Ellia (#7808) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem tetszik.Heti acsi lebontás jó ötlet.Bár aki pont nem ér rá, annak nem lesz meg a meta acsi, hiszen 4 héten keresztül minden héten teljesíteni kell a heti acsikat.

(#7810) batai15 válasza ProEvoFan (#7807) üzenetére


batai15
félisten

Köszi.

(#7811) Ellia válasza ProEvoFan (#7809) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem is meg nem is :D Túl sok dolgom lesz szeptember/októberben, na de csak lesz mindenre időm :D

(#7812) Ellia


Ellia
addikt

A mesmerek (kondisok) jól járnak. Az Elementalist-ok már nem annyira.

Ele/mesmer változások.

[ Szerkesztve ]

(#7813) ProEvoFan válasza Ellia (#7812) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az fgs nerf teljesen rendben van.Én örülök neki.Nagyon BrutálMegaOP volt a cucc...az Ele így is jó lesz, megmarad a might stack + az fgs de főleg az ice bow még nagyon is használható lesz.

(#7814) Ellia


Ellia
addikt

Itt egy érdekes kép. Jobban ki van dolgozva "felfedezetlenül" mint jelenleg a játékban, illetve elég sok utalás volt már az LS-ben is, hogy erre tovább. Woden Potato twitteről van a kép. Nem kell 100%-nak venni.

(#7815) Ellia válasza Ellia (#7814) üzenetére


Ellia
addikt

Felültem Potato barátunk hype vonatára :D Azért mond pár érdekes dolgot a videójába, főleg a térképeknél... dupla annyi szív, több wp... kicsit olyan mintha már kész lettek volna a térképek (vagy félig, de ki lettek vágva). Ami még érdekes volt az Divinity kikötője :)

Videó.

[ Szerkesztve ]

(#7816) aizen92


aizen92
addikt

de rühellem a krait területeket....................................................................... akkora a fejem, hogy csak na....
Nem elég, hogy nem lehet tőlük mozdulni, még immobilize, poison, bleeding és high dps. Egyéb? Ja és ranged.....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7817) Döglött Róka válasza aizen92 (#7816) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ismeros:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7818) Ellia


Ellia
addikt

Jön a profession alapú loot, Én valahogy nem tudok ennek örülni.

Mai adag.

[ Szerkesztve ]

(#7819) fuwiradis


fuwiradis
tag

Most nézegetem, a születésnap tényleg csak annyiból áll, hogy store leárazások vannak? :D

(#7820) Ellia válasza fuwiradis (#7819) üzenetére


Ellia
addikt

Majd holnap kiderül, hivatalosan 28.-án jelent meg a játék.

(#7821) fuwiradis válasza Ellia (#7820) üzenetére


fuwiradis
tag

Az rendben van, de akkor már célszerű lett volna ezt az akciót is akkor indítani, de persze mit bánom én.

(#7822) Ellia válasza fuwiradis (#7821) üzenetére


Ellia
addikt

Én mér nem várok sokat, ez a feature patch se egy csoda eddig... De ne legyen igazam.

(#7823) batai15


batai15
félisten

Valaki fordítaná? Mármint a lootos cuccot.

(#7824) DeltaPower válasza batai15 (#7823) üzenetére


DeltaPower
őstag

Szakma loot

Végül, mivel úgy gondoljuk, hogy különösen az új játékosoknak a jó jutalmak olyan dolgokat jelentenek, amik segítségével játszhatnak (és nem olyan dolgokat, amik esetleg értékesek lehetnek TP-n), megcsináltuk hogy nagyobb valószínűséggel találj olyan dolgokat, amiket használni is tudsz. Továbbra is lehetséges, hogy egy warrior egy eladni való új staffot kapjon, vagy egy mesmer egy ritka rifle-t találjon, de ez kicsit kevésbé lesz gyakori mint korábban.
Azt szerettük volna, ha egy fejlődő játékos olyan dolgokat talál, amiket azonnali és hasznos fejlesztésnek érez, vagy rávezeti őket hogy kipróbáljanak egy új fegyvert amivel a skilljüket növelhetik, és ehhez megfelelőnek tűnik ez a megoldás.

Ezek a változtatások egyformán segítik az új játékosokat és a veteránokat is hogy jobban élvezzék a fejlődés folyamatát a GW2-ben.

Összefoglalva: nem kizárólag az aktuális karakterre való lootot fogsz találni, de a prof-idegen cuccok aránya csökken. Ismét a fejlődést tápolják csak tudnám minek... endgame fejlesztésnek jobban örülnék.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7825) Döglött Róka válasza DeltaPower (#7824) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat szerintem tetulassu a fejlodes, szal nem art.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7826) batai15 válasza DeltaPower (#7824) üzenetére


batai15
félisten

Köszi! Hátha jobb lesz mert a lootom nagyrésze hasztalan.

(#7827) JackFeryll válasza Döglött Róka (#7825) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez most komoly, vagy irónia ? :D Remélem az utóbbi.

(#7828) Ellia válasza batai15 (#7826) üzenetére


Ellia
addikt

Darálni lefelé, meg mehet a klotyóba :D Másra a 99% tényleg nem jó.

(#7829) aizen92 válasza Döglött Róka (#7825) üzenetére


aizen92
addikt

Ugyanazzal a játékkal játszunk? :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7830) JackFeryll válasza Ellia (#7828) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nekem még egyszer sem esett ascended chest, de mondjuk nem lenne rossz, ha egy warriornak például nem Apothecary statos cucc esne.

Amúgy nektek mi a tapasztalat a salvage-el ? Ha időt akarok spórolni akkor darálok, de egyébként pénzben a kiesett nyersanyagok + a glob of ectoplasm kevesebbet ér mintha eladogatnám őket.
Ha van időm a 2-3+ ezüstös zöldeket eladom TP-n, a rare pedig 1-10 bronzzal alávágva a legolcsóbb eladónak megy TP-re. Nem számolgattam nagyon, de úgy tűnik jelentősen több pénz jön így. (inkább az utóbbiból mint a zöldekből)

(#7831) DeltaPower válasza Döglött Róka (#7825) üzenetére


DeltaPower
őstag

Szerintem csak az első karakternél, de annál is pikkpakk 80-on vagy, ha belejössz a játékba, és esetleg még utánanézel 1-2 buildnek is. Főleg ha szólóban jó profot választasz első karakternek (nem elét mint én :D ).

A loot-témához: eddig is bedaráltunk kb minden dropot, mert nagyon kevés volt az esélye hogy jobb mint amit viselünk. Ha másért nem, azért is mert kellett a luck vagy az ecto.

JackFeryll: na igen, ez a másik probléma. Lehet hogy felvehető cucc esik, de valszeg akkor is olyan statokkal ami véletlen se alkalmas a buildhez. Én ezért vagyok inkább craft párti és minden bedarálok nyersanyagnak :)

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7832) Döglött Róka válasza aizen92 (#7829) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igen, de ez az egyeni velemenyem. Nem vagyok egy MMO parti ember, csak a GW1 amit huzamosabb ideig toltam, es az jobban porgott. Szerintem az MMO-k rakfeneje a havidijbol fakado lassu fejlodes, nyilvan a GW2 gyorsabb mint az atlag, de sokkal lassabb a fejlodes benne, mint egy single player RPG-ben, vagy az elso epizodban. Igaz ez a resz jobban hajaz a klasszikus MMO-kra.

Egy szo mint szaz, engem zavar, hogy pl a nekroval 70 ora alatt ertem el a 70-et kenyelmes tempoban, csak mapokat kimaxolva. Valoszinu a korombol fakado idohiany tehet errol, ha 20 eves lennek, nem zavarna ennyire, mert nem nagyon lenne mas dolgom:)

DeltaPower: ez a masodik karakterem, a rangert otthagytam, mert gyengenek talaltam, a nekro sokkal erosebbnek tunik. Majd ha kijon a frissites ujra eloszedem, mert PvP arenaban jo volt.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7833) Ellia válasza JackFeryll (#7830) üzenetére


Ellia
addikt

A drop a statokat nem fogja befolyásolni csak azt, hogy milyen típusú fegyverből eshet több. Az engi kimondottan ráb*szik szerintem a shield/pistol/rifle hármasával, hiába nem tudja használni a többit.

Salvage: Én zöld és az alatt ezt használom., szerintem nem éri meg eladni TP-én ezeket, meg kell az alapanyag az ascended crafthoz...

Rare tárgyakat mystic salvage kit-el darálom, ha értéke a mindig aktuális ecto értéke alatt van, fölötte eladom. Szerintem többet hozott a konyhára már mintha csak az összeset eladnám.

Exotic meg attól függ. Itt már nézem, hogy milyen a skin, milyen runa/sigil van benne és az alapján döntök. Dara szigorúan csak BL kit-el.

Amúgy ne dobáljátok ki a sigileket/runákat se akármennyit érnek, érdemes gyűjtöget rare-t meg az exot belőle, majd lehúzni a klotyón, néha dzsinn barátunk elég értékeseket köp vissza.

[ Szerkesztve ]

(#7834) Döglött Róka válasza Ellia (#7833) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha nem AH-n adjatok el ezeket, akkor hol?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7835) Ellia válasza Döglött Róka (#7834) üzenetére


Ellia
addikt

Szétszedem alapanyagnak amit lehet. Vagy pontosan mire gondolsz?

(#7836) DeltaPower válasza Döglött Róka (#7832) üzenetére


DeltaPower
őstag

Érdekes amit írsz, nekem pont a ranger volt a legkönnyebb eddig. Kb bármit megöltem a saját szintemen 2 tank pettel, vagy ha mégse, akkor el tudtam menekülni halál nélkül. Első champion szóló 10-es szint környékén megvolt, az ele mainemmel talán 60 körül szólóztam először champot. Ezek után viszont feltétlen kell csinálnom egy nekrót is :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7837) Döglött Róka válasza DeltaPower (#7836) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem az volt a bajom, hogy nem el tul barmit. Hanem hogy lassan olt:) Egy aoe nekro jobban daral, igaz cserebe joval tobbet kell mozogni:)

Amugy arra gondoltam, hogy ectot meg ilyeneket hol ad el az ember jo penzert, mert BL nagyon keveset ad erte, es gondolom nem ketfilleres alapanyag az elso reszbol kiindulva.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7838) Ellia válasza Döglött Róka (#7837) üzenetére


Ellia
addikt

Próbáld ki a power rangert, ez minden csak nem gyenge, a patch után meg még jobb lesz, talán én is visszatérek a rangeremhez :D

Az ecto régóta 38-40 silver között van, de ezt itt is megnézheted: Spidy, itt teljesen más az értéke mint az első részben, meg amúgy is sokkal többet kell belőle használni.

[ Szerkesztve ]

(#7839) DeltaPower válasza Ellia (#7838) üzenetére


DeltaPower
őstag

Tudnám minek teszi fel a sword/horn-t offba mikor egyszer se használja...

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7840) LordMarcus13


LordMarcus13
csendes tag

Üdv elég régen játszottam már ,arra gondoltam újra elkezdem azóta mennyire terebélyesedett ki az end game? körülbelül 1 éve voltam fenn.

(#7841) Döglött Róka válasza Ellia (#7838) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nincs ez valahol leirva? A video guide-okat nem tudom vegignezni es az egesz leirhato egy oldalon...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7842) Ellia válasza Döglött Róka (#7841) üzenetére


Ellia
addikt

Power Ranger Bár ez pvp build, de hasonlóra épít a pve is.

Ez meg egy másik.

[ Szerkesztve ]

(#7843) fuwiradis válasza Ellia (#7842) üzenetére


fuwiradis
tag

(#7844) Ellia válasza fuwiradis (#7843) üzenetére


Ellia
addikt

(#7845) aizen92 válasza Ellia (#7844) üzenetére


aizen92
addikt

Neeeeeeeeeeee :DDD Ez ütött most.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7846) batai15 válasza Ellia (#7844) üzenetére


batai15
félisten

Kemény :D multkor láttam dragon ball verziót is.

(#7847) DeltaPower válasza batai15 (#7846) üzenetére


DeltaPower
őstag

Azt feltétlen linkeld be ide ha véletlen megtalálod :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7848) batai15 válasza DeltaPower (#7847) üzenetére


batai15
félisten

(#7849) DeltaPower válasza batai15 (#7848) üzenetére


DeltaPower
őstag

Kösz :R

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7850) batai15 válasza DeltaPower (#7849) üzenetére


batai15
félisten

Piccolo ,goten meg tien nincs rajta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.