Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Sousuke90 válasza FehérHolló (#6850) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Örülök, hogy így általánosítasz, de ha megnézed, sehol nem mondtam azt, hogy a valódi sebzése módosulna annyival. Még ki is emeltem, hogy a condik sebzése nem feltétlen nő attól, hogy a c.dmg-e több lesz.
A trait/rúna/stb azért nem került be a számításaimba, mert nem ezekről volt szó.
Én nem arról beszéltem, hogy full exoticban és fulla scendedben mekkora a sebzés különbsége. A táblázatban pusztán azt ecsetelgettem, hogy a stat különbség mekkora, mert ebből indult ki az egész.

De örülök, hogy a) ilyen figyelmesen elolvastad a hozzászólásokat, b) megértetted, ami benne van. /sarcasm

(#6852) FehérHolló válasza Sousuke90 (#6851) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én nem arról beszéltem, hogy full exoticban és fulla scendedben mekkora a sebzés különbsége.

Tényleg? Mielőtt ezt leírtad, legalább visszaolvastad a saját hozzászólásaid? :D
(Például pont azért hoztam fel példának a condition damage-t, mert arról volt legtöbbször szó.)

Én meg mintha általánosságban válaszoltam volna, nem a #6847-re. (Persze technikailag a #6849-re ment, amit egyébként nem is te írtál.)

Mindez nem változtat azon a tényen, hogy két oldalon keresztül rossz érvek mentén vitatkoztatok.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6853) Sousuke90 válasza FehérHolló (#6852) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Azt azért tisztázzuk, hogy a c.dmg (a stat) és a conditionök dmg-e nem ugyanaz. Én az egyikről beszéltem főleg, kiemelve, hogy a másik nem egyenesen arányos vele, te meg a másikról, ennyi.

(#6854) FehérHolló válasza Sousuke90 (#6853) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igen, pont ezt próbálom meg elmesélni, hogy totál fölösleges volt pusztán a statokról vitatkozni, amikor az alapkérdés az volt, hogy mennyivel lesz erősebb a játékos ascendedben... ([link] - utolsó bekezdés, innét indult)
Örülök, hogy végre eljutott az info.

Más: Várom már a mai update-et. A spekulánsokon hatalmasat lehetett kaszálni a múlt héten. Érdekel, hogy jogosan őrültek-e meg az emberek például az ezüstért. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6855) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

80 kb/sec jessssssssss :W

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6856) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

note
hááát ez nem lett nagy szám...
egyedül P/P/HP lehet érdekes (support guardian)

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6857) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Megszeretném vásárolni a GW1-et kiegészítőstül. Kérdezném azokat, akik játszottak vele, hogy a Gw2 után érdemes beruházni rá?

Egonyolc: ez egy vicc, nem tudom, hogy Anet-nél mit csinálnak. Nem lesz ez így jó.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#6858) DeltaPower válasza Egonyolc (#6856) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem látom a noteben a Jormag event javítást, remélem azért megcsinálták...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6859) FehérHolló válasza bajtokarpi (#6857) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem nem érdemes megvenni a GW1-et.
A communityben már mindenki csak arra hajt, hogy összehozzon X mennyiségű HoM rewardot, azt kész. PvP halott, PvE nagy része (UW-t és FoW-ot) kivéve halott. Utóbbi kettőhöz pedig 100+ óra játékidő kell, hogy összeszedj egy normális cuccot és a skilleket, hogy egyáltalán belevághass.

Skynet is real. It's called Google.

(#6860) bajtokarpi válasza FehérHolló (#6859) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm a segítségedet!

battletag: bossi#2666

(#6861) Chabe89 válasza Egonyolc (#6856) üzenetére


Chabe89
addikt

Ezt most így patch notes alapján sikerült eldöntened vagy ki is próbáltad? :)

(#6862) FehérHolló válasza Chabe89 (#6861) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egyetlen pozitívumot látok, gyorsan összejön a monthly champ, akinek még nem lenne meg.
Egyébként kiábrándító, egyik beígért újítást sem rakták bele.

Skynet is real. It's called Google.

(#6863) CactuS válasza FehérHolló (#6862) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Engem az borít ki, hogy már el se lehet kezdeni a living worldot, mert 2 óránként spawnol az event. Ez már a Karka eventnél sem jött be, ha meg overflowra került, akkor cumi. Jó lenne, ha lezárnák végre ezt a baromkodást az "állandóan változó világ" szöveggel együtt és tennének bele állandó tartalmakat. 1 év alatt 2 ilyen került be:

- 1 új ág 1 instába
- 1 átdolgozott open world boss, amit a legtöbb szerver képtelen megölni, mert nem képes a pug összehangolódni.

Ezt a living worldöt még lezárom, ha nem kapok előbb idegbajt, aztán megyek STOzni, meg úgyis jön lassan a D3 kieg...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6864) FehérHolló válasza CactuS (#6863) üzenetére


FehérHolló
veterán

A fractal update is egész jó volt. Ascended craftnak is örülök.

Ez a 2 óra valóban vicc.
Tegnap azért kaptam majdnem idegbajt, mert végre kicsináltuk mind az 5 control panelt overflow-n, 10 másodperccel a számláló vége előtt. Erre kiírta azonnal, hogy event failed... wtfh?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6865) DeltaPower válasza FehérHolló (#6864) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ezt én se egészen értettem, control panelek kampec, event failed, aztán az összes event résztvevő holtan kikerült world-re.

Jormagot viszont végre javították.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6866) Gerdor


Gerdor
csendes tag

Nekem bejön az új living. Nem egyszerű, de arra kényszeríti a szervert, hogy összefogjon. :K Ajánlom mindenkinek, hogy keresse meg a saját szerverének közös ts-ét, és csatlakozzon. Sokkal könnyebb. Én deson vagyok, és tegnap egész éjjel próbáltuk lenyomni mindkét bosst. Minden alkalommal egyre közelebb a célhoz. Azt még nem néztem meg, hogy mitől halhatatok meg, de biztos van rá magyarázat. Event guideot még meg sem néztem, csak csináltam, amit mondtak. :U Mintha a wurm-ot sikerült is volna egyszer, de azon épp nem voltam ott. A két óra spawn idő igaz, de mivel két új boss van, és egyik páros órákban, a másik páratlanban jelenik meg, így óránként mehetsz rájuk. A szervezési időt beleszámítva nincs is annyi üres járat, mint teq-nél.

[ Szerkesztve ]

(#6867) FehérHolló


FehérHolló
veterán

cof p1 acolyte nerf? :DDD
miért volt ilyesmire szükség?

Az XP bar viszont még mindig bugos. Maxot mutat az összes lvl80-as karakteremnél. (De közben lehet XP-t szerezni.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6868) Gerdor válasza FehérHolló (#6864) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Most olvastam, hogy a marionett bugos volt, és elvileg javították.

[ Szerkesztve ]

(#6869) CactuS válasza Gerdor (#6866) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre mondják azt, hogy "lol". Ha Deso a homeworld-öd, úgy könnyű így látni a dolgokat.

Gondolom az nincs meg, hogy fél Európa Desolationre jár/t már Tequatl-et is ölni, mert ott tudnak egyedül normálisan leszervezni egy eventet...

Fehérholló: Igen, a fractal akkor kimaradt. Az akkor már 3. (A craftot azért nem venném ide, mert tervezték, csak az elején elcsúsztak vele és azért nem tették be az ascended itemeket, amit szintén utólag magyaráztak, mert akkora felháborodás volt miatta a GW1 után)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6870) batai15


batai15
félisten

Hogy szokott ez menni? wvvwre külön geart szoktak használni?

(#6871) FehérHolló válasza batai15 (#6870) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én aztán nem. :)

Ha nagyon gazdag vagy és van elég slotod, akkor persze nyugodtan.

Képzeljétek, UW sikeresen végigcsinálta a Mariska eventet. Majdnem a kukacokat is. Meg vagyok lepve.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6872) batai15


batai15
félisten

Na akkor az elképzelésem: nem full 100% berzim lesz, hanem 80% vagy 70 és kicsit oughness meg hp.
Full arah armort akarok 1-2 hp armort itemet és így menni wvw-re szerintem

(#6873) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok!
Régóta szemezek a játékkal,de most jött el a pillanat,hogy kész lennék megvásárolni. Az lenne a kérdésem,hogy megéri e megvásárolni ezt a játékot? Újítják e,van e értelme most elkezdeni?
Köszi :)

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#6874) batai15 válasza Kozs (#6873) üzenetére


batai15
félisten

igen igen és határozottan igen.

(#6875) Kozs válasza batai15 (#6874) üzenetére


Kozs
tag

Bíztam benne,hogy ezt a választ fogom kapni:) Köszönöm még 1x :R

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#6876) ProEvoFan válasza Kozs (#6873) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megfelelő géppel gyönyörű, tartalmas (PvE, PvP, WvW), nincs havi díj. Viszont a teljes játékélményhez kell egy jó klán.

(#6877) Kozs válasza ProEvoFan (#6876) üzenetére


Kozs
tag

Nem vagyok újonc az mmorpg-k világába,6 évig wowoztam,1 évig star warsoztam szóval a klános dologgal tisztában vagyok,mindenhová kell,meg szvsz csak megfelelő társaságban élvezhetőek az ilyen jellegű játékok. Köszönöm az infot

Core i5 3210m,6G Ram,Ati HD7670m(2gb)-en elfutna szépen?

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#6878) aizen92 válasza Kozs (#6877) üzenetére


aizen92
addikt

Minimum HIGH beállításokon stabil 60 fps ezzel a konfiggal. ( gondolom laptop )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6879) Kozs válasza aizen92 (#6878) üzenetére


Kozs
tag

Igen noti,sajnos keveset vagyok otthon így az asztali eladásra kényszerült. Köszönöm a segítséget

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#6880) batai15


batai15
félisten

klánomban 1-2 emberrel az arah miatt össze vesztem. mind1 nem is ez a lényeg, de pug-gal le is mentem. sok volt hogy 5g/end boss 1% hp.
És néztem 1-2 vidit is hogy SOLOZZÁK ezeket. Kérdésem lenne hogy hogy lehetséges solozni?

(#6881) FehérHolló válasza batai15 (#6880) üzenetére


FehérHolló
veterán

3g-ért megtanítanak, ha thief/ele/necro vagy. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#6882) batai15 válasza FehérHolló (#6881) üzenetére


batai15
félisten

haha warrior vagyok! :D

(#6883) FehérHolló válasza batai15 (#6882) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor felejtsd el. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6884) batai15 válasza FehérHolló (#6883) üzenetére


batai15
félisten

mert? [link]
itt a bizonyíték hogy wariwal is solozni lehet.

(#6885) FehérHolló válasza batai15 (#6884) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igen, csak azóta két új boss-t raktak be P2-re. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6886) #57919488 válasza batai15 (#6884) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ikonokra clickelgetes nalam a skill hianya, plane ha nem is egy nehez class-rol van szo :P

(#6887) batai15


batai15
félisten

jade sword
ezt a kardot meg lehet még valahogy szerezni?

(#6888) ProEvoFan válasza #57919488 (#6886) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az lehet, de PvEben nagyon hasznos karakter.Speed runba minimum 2 warrior alap.

(#6889) DeltaPower válasza batai15 (#6887) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha jól értelmezem a wikit, akkor már nem lehet szerezni olyan tokent, amiért ezeket a skineket adják. Kár, mert marha jól néznek ki.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6891) batai15 válasza DeltaPower (#6889) üzenetére


batai15
félisten

Ja ettől féltem..
Kellene egy olyan gs ami nem szokványos kard forma, nem is szaladgálnak sűrven vele és lehetőleg effektes..
De nem igazán találtam fogamra valót sajna.

(#6892) FehérHolló válasza batai15 (#6891) üzenetére


FehérHolló
veterán

A Dragon Bash egy olyan event szerény véleményem szerint, mint a Wintersday. Évente ismétlődik. De majd meglátjuk.

Skynet is real. It's called Google.

(#6893) batai15 válasza FehérHolló (#6892) üzenetére


batai15
félisten

mind1 tp-n volt skin , megvettem ^^

(#6894) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Necro után elkezdtem húzni egy ele-t és egy warriort. Necro-t sajnos PUG-ban nem látják szívesen. Pedig majdnem glass cannon vagyok, mert ogren set-ben tolom axe-szal. Blood is Power, epidemic és well of suffering/power signet van. Nem egy berántós fajta.
Ele-ben tetszik a scepter és a dagger is. Fura, mert az earth attu-t semmire se használom. Fire, light és water, ha gyógyítani kell. Sajna az elementálok nem élnek sokáig, de tudok játszani legalább azzal, hogy elite-ben is elementál így, ha egyik lejárt és cd-n van, akkor a másik még idézhető. De így is tömegben megcsíphetnek.

Warrior-ral eddig GS-sel mentem és tetszik, hogy 4-6 szintkülönbség se kottyan meg nagyon. Darál mint a hentes. De már 24-es szinten nagyon kezdem unni a 2-es nyomogatását. (Persze ésszel vannak használva a többi skillek is. Íjjal húzok, hogy addig is fogyjon az élete, míg hozzám ér.) Signet-ek vannak csak. Néha power banner. Mi az, ami még életképes fegyver lehet a fejlődéshez?

Jah és warrior rohadt gyoooors. Bár még csak 3 kasztot próbáltam, de GS-sel az 5-ös skill meg 3-as skill cd-re nyomkodással olyan tempót lehet diktálni :O

Köszi

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#6895) ProEvoFan válasza Louro (#6894) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, a Warrior nagyon OP lett. A 10%os berserker nerfelést sem fogja egetverően megérezni. Kb a 30k sebzésből marad neki 27k, na bummm...

(#6896) DeltaPower válasza Louro (#6894) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ele-vel én csak az elite elementalt használom. Ha szólózni kell valami keményebbet, akkor earth elementalt idézek, ha group fight van, akkor fire-t, wvw zergben watert ha kell a healje. A kis elementál szerintem túl gyenge, helyette inkább valami sebző spellt (főleg területit) vagy signetet szoktam használni.
Earth attu elég jól használható scepter+daggerrel, először mindent elnyomsz fireből és lightningból, beváltasz earthre, 4-3-(arcane shield)-5, vissza fire és mehet elölről.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6897) Louro válasza DeltaPower (#6896) üzenetére


Louro
őstag

Az a baj, hogy van, amikor tovább tart egy harc, mint egy perc és elhullik magától az elementál. Akkor usgyi van.

Mess with the best / Die like the rest

(#6898) FehérHolló válasza Louro (#6897) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én Shatterert is leszólózom vele!!!

Ha van tank a környéken, akkor a fiery GS hasznosabb tud lenni, mint az elemental. PvP-ben pedig a forgószél jön jól. Egész hasznos elitjei vannak.

Skynet is real. It's called Google.

(#6899) Louro válasza FehérHolló (#6898) üzenetére


Louro
őstag

Hát megvan a lightining hammer, mert több helyen írták, hogy LH ele nagyon erős. Megtanultam, lett egy kalapácsom. Buktam a fegyverskilleket. Lettek helyette újabbak, de a low thougness miatt parás közelmennem. Szóval nem nagyon használom. Gondolom a fiery GS is ilyen, csak ott kardot kapok.

Shatterer nem tudom ki, de egy perc alatt, ha lemegy, akkor szeretni fogom.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#6900) FehérHolló válasza Louro (#6899) üzenetére


FehérHolló
veterán

Fiery GS nem közelharci fegyver. :)
Vagyis meteor - ugra - bugra - meteor.

Shatterer: [link].
Már csak azért sem lehet solozni, mert mindig van ott legalább 20 ember. ;)

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.