Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) ProEvoFan válasza Louro (#6350) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyébként minden kasztnak megvan a maga hasznos kis helye, kivéve a Ranger...Ranger talán, mondom talán pvp-ben jó lehet, de egyéb területen nem sok haszna van.
Többen említették szerintük melyik a legnehezebb kaszt.Szerintem az Assassin, azzal mindennél jobban meg kell tanulni játszani, különben igazi földharcos lesz belőle:)

[ Szerkesztve ]

(#6352) duvi válasza Louro (#6350) üzenetére


duvi
nagyúr

"Fura lesz a wowos fantasy, mesés kinézet után egy picit realisztikusabb játék"
Nem érdemes összehasonlítani a WoW-al :N Mindkettő jó játék, de alapjaiban különböznek. Mondom ezt úgy, hogy a béta óta játszottam a WoW-al és kb. fél éve függesztettem fel az előfizumat. (talán majd a Warlords of Draenor-ral visszanézek) A lényeg, hogy teljesen más a játékmenet és játékstílus.
A GW2 látványvilága gyönyörű (csak legyen elég erős vasad alá ;) ), a zenék annyira jól sikerültek, hogy én játékon kívül is szoktam hallgatni. Egyszóval minden adott egy hangulatos világhoz/játékhoz. Amennyiben érdekel a lore is, akkor elolvashatod a két magyarul is megjelent könyvet:
Guild Wars: Ascalon kísértetei
Guild Wars: A végzet pereme
Jó játékot kívánok! :)

(#6353) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#6351) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Assassin nálam = Thief
Mielőtt megkapnám a magamét:)

(#6354) FehérHolló válasza ProEvoFan (#6351) üzenetére


FehérHolló
veterán

nem tudom, hogy miért mondod ezt, háromgombos kaszt. :D
na jó, legyen 4

(van 80-as thief-em)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6355) Louro válasza duvi (#6352) üzenetére


Louro
őstag

Tudom, hogy összehasonlítani nem szabad, meg butaság.

WoW mellett mindig azzal érveltem, hogy tényleg meseszerű az egész képi világa és a karakterek is elég "torzak" ahhoz, hogy ne legyenek mind humanoidok. A szinek is elég pasztellek ahhoz, hogy úgy érezzem magam, mintha egy rajzfilm szereplője lennék. Ilyenek írtam, amikor nézelődtem az Aion területén is. Dícsérték, de nálam ott elvérzett, hogy túl valóságos. Nekem fontos, hogy más világba tudja képzelni magam.

A vasam: Lenovo G580 laptop. Intel B970 és NVidia GT630M. Mellette 8GB ram. Semmi sincs húzva és nem is lesz. Árnyékok nekem nem fontosak és ha lehet, az AA is ki lesz kapcsolva. Fontosabb a gördülékeny futás.

Mess with the best / Die like the rest

(#6356) duvi válasza Louro (#6355) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek közül melyik procival van szerelve a tied?

Harmadik generációs Intel® Core™ i7-3520M
Harmadik generációs Intel® Core™ i5-3210M
Harmadik generációs Intel® Core™ i3-3110M
Intel® Celeron® B830 (1,80 GHz, 2 MB gyorsítótár)

A 8GB RAM rendben van. A GT630M egy erősebb procival kb. közepes graf beállításokra lesz elég. Nagyobb eventeknél, WvW-nél (world pvp) viszont sanszos a low graf beállítás. Sajna erősebb vas kell a GW2-nek mint a WoW-nak. Amennyiben megtetszik a játék és hosszútávon tervezel vele, akkor érdemes beruházni egy SSD-re. (Én lecseréltem a laptopban a vinyót, egy 256-os Samu SSD-re, ami érezhető javulást hozott.)
Asztali gépen nem is fogsz játszani? Legalább egyszer nézd meg full grafikán 22-24+ monitoron a játékot! Utána úgyis elkezdesz gyűjteni egy új gépre ;)

(#6357) Louro válasza duvi (#6356) üzenetére


Louro
őstag

Processzor típus:
Intel® Pentium Dual Core
Számozás:
B970

Forrás és ahol vettem régen: [link]

A merevlemez: Samsung SSD 128GB.

Pont az asztalit tettem hordozhatóvá. Nem szeretem a kötöttségeket. :) De vna egy 19" monitorom, ami IPS paneles, szóval a jobb fajta.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#6358) duvi válasza Louro (#6357) üzenetére


duvi
nagyúr

Az SSD az jó hír. A proci sajna nem túl izmos a GW2-nek. Ha egyedül mászkálsz, akkor talán elmegy közepes beállítással. Mozgalmasabb helyeken, nagyobb létszámnál már tuti low fog kelleni :(

Az jó ha van egy 19-es monitorod, de jelen esetben inkább ne erőltesd. A nagyobb natív felbontással csak kínoznád a laptopot. (VGA, CPU, hűtés)

[ Szerkesztve ]

(#6359) Louro válasza duvi (#6358) üzenetére


Louro
őstag

Nem vagyok egy pixelhajcsár. Az a Diablo-s korszakomban volt :) Ha egy picit elmosódottabbak az élek se baj, ha az élmény kárpótol.

Mess with the best / Die like the rest

(#6360) duvi válasza Louro (#6359) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor jó. Nem akartam elvenni a kedved a játéktól, csak a várható hardver követelményekre akartalak felkészíteni. :)

(#6361) Louro válasza duvi (#6360) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm a törődést :) A wow-ot se maxon futtattam, amikor nagyon erős vasam volt.

Most azt nézegetem, hogy érdemes e fajokon lovagolni, de mindenhol írják, hogy mindegy - wowban is ezt hangoztatták, de egyes kasztoknál jól jöttek a racial-ok. Itt is úgy érzem, hogy a kinézetre fogok menni. Ezek a trait-ek meg mindenféle "talentek" úgy érzem játék közbne fognak kijönni.

Mess with the best / Die like the rest

(#6362) Louro


Louro
őstag

Valahol le vannak írva, hogy a sok infó micsoda? Itt arra gondolok, hogy a Damage - Condition Damage mi a különbség. Vitality, Health és a Toughness.

Onnan jött, hogy ezt elemzem - nem nevetni - és hát a trait az mély, sötét kút. Az majd ingame kijön. De a 3. pont...úgy érzem ott a léneyg :) http://intothemists.com/guides/1073-minion_master_build

Mess with the best / Die like the rest

(#6363) duvi válasza Louro (#6362) üzenetére


duvi
nagyúr

Kezdésnek olvasd el a Variance oldalán a Kasztok összefoglalót, valamint a Legelső teendők leírást.

[ Szerkesztve ]

(#6364) Louro válasza duvi (#6363) üzenetére


Louro
őstag

Mindkettő megvolt. Pont azt az oldalt olvasgatom.

Most itt vagyok: http://gw2.variance.hu/2010/09/06/a-guild-wars-2-kezelofeluleterol-reszletesen/

Mess with the best / Die like the rest

(#6365) FehérHolló válasza Louro (#6362) üzenetére


FehérHolló
veterán

damage a direkt sebzés, condition damage a damage-over-time sebzése
vitality és a szint adja a health-et
thoughness és szint az armort

traiteket úgyis csak fokozatosan tudod majd fejlesztegetni 20 szintenként, mindig lesz idő elolvasni a pár újdonságot :-)

mellesleg a linkelt buildet felejtsd el szerintem, nem nagy durranás :)
magadtól sokkal jobbat össze tudsz majd hozni

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6366) Louro válasza FehérHolló (#6365) üzenetére


Louro
őstag

AZ első pár karakter úgyis próbálkozás lesz. Remélem van itt is retrait (wow->retalent) lehetőség :)

Megvettem a játékot. Már csak a cd kulcsot várom. Délután letöltöm és megyek a Pikenre.ú

Szerk.: Hupsz, rendelés után 5 perccel meg is érkezett a kulcs. A fenébe, hogy dolgozni kell menni :DDD

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#6367) hajsza válasza Louro (#6366) üzenetére


hajsza
aktív tag

Van retrait és elég olcsó is. Ha jól emlékszem, akkor maximális szinten is csak 4 ezüst.

(#6368) duvi válasza Louro (#6366) üzenetére


duvi
nagyúr

Van "retrait" lehetőség is. Ettől függetlenül bizonyos szintek elérésekor, a trainerednél úgy is meg kell venned a következő trait szinted könyvét, amivel kilockolod a magasabb trait kategóriádat. Három trait szint van: Adept (lvl 11-től), Master (lvl 40-től), Grandmaster (lvl 60-tól). Az Adept könyv ára 10silver, a Master könyv ára 1gold, a Grandmaster könyv ára 2gold. Amikor megveszel egy trait könyvet és aktiválod, akkor az eddigi traitjeid nullázódnak és ilyenkor az elejéről újraoszthatod a régebbi traiteket is. Ez azért fontos lehetőség, mert főleg kezdő játékosként, pénzszűkében leszel egy darabig. Ebben a játékban akár 1gold értéke is sokkkkal nagyobb, mint a WoW agyoninflálódott pénzvilágában! A lényeg, hogy nem kell állandóan pénzt kiadni a trait cserékért. Az említett szinteknél (40-60) úgy is újraoszthatod a traiteket. (Ha valamit rosszul írtam le, akkor kérem az öreg motorosak, hogy javítsanak ki!)

(#6369) Louro


Louro
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. Erősen gondolkodtam napközben azon, hogy a délutáni edzést kihagyjam, de akkor tipikus gamer kinézetem lenne újra...szóval 7-tól download, regisztráció és éjjel nyomulás. Holnap kicsit agymosott leszek munkaidőben :D

Mess with the best / Die like the rest

(#6370) Sousuke90 válasza duvi (#6368) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Még egy kis kiegészítés, ha már úgyis a pénzspórolásról van szó kezdőknek:
a trait könyveket, érdemesebb a Trading Poston (AH) venni, mert 20-30%-ot is könnyen lehet rajtuk spórolni (természetesen csak buy offerrel olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

(#6371) hajsza válasza Sousuke90 (#6370) üzenetére


hajsza
aktív tag

Ezt jó tudni, kösz a tippet. Vajon ki árusít ilyesmit? Aki véletlenül duplán kattintott és megpróbál megszabadulni a felesleges példánytól?

(#6372) donki válasza Louro (#6361) üzenetére


donki
aktív tag

A racialok általában kevéssé számítanak, mert az is a többi skill elől foglalja a helyet, és általában gyengébbek mint a class skillek.
Azonban a necromancer esetében talán érdemes lehet a norn fajt megfontolni, azt is megmondom, hogy miért.
A necro alap esetben soha, senki elől nem tud elmenekülni, és utolérni sem képes másokat, mert az összes közül a leglassabb class. A norn racial lehetőséget biztosít egy rövid rejtőzködésre, amivel megnövelheted valamicskével a menekülés esélyét.

(#6373) Louro válasza donki (#6372) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm!

Nem áll szándékomban végigrohanni a játékon és instant maxos lenni. A fun legyen meg. WoW-ban is nagyon sokat tököltem a quest-ekkel, ahol élvezetes volt. WoW-ban a warlock szintén lassú, de baromira élveztem a dotolást és a rohangálást, miközben lassan elhullottak a követők :)

Mess with the best / Die like the rest

(#6374) Louro


Louro
őstag

Na ticket lett a regisztrációból :( EGy korábbi trial alatt regisztráltam az emailcímemmel. És mivel azt a jelszót és azt a serialt nem tudom, így jelszóemlékeztető is bukta.

Remélem hamar reagálnak a ticketre.

Mess with the best / Die like the rest

(#6375) sz.mich


sz.mich
tag

Fú gyerekek, ma is sikerült magam felhúznom ezen a Tower of Nightmaren... már ott voltam szinte a ládánál, amikor az ajtóban leszedtek. Persze senki sem nézett vissza, hogy mi van, az összes berohant én meg tíz perc után visszatettem magam a teleporthoz, ami azért nagy méreg, mert megint végigkaszálhattam volna magam az egész pályán, ráadásul, ha olyan agyatlanokkal hoz össze a sors, akik egyszer csak szétszélednek, akkor ismét bukó van. Van olyan, hogy nagy, hosszú folyamban mindenki csak fut, gondolom azért, hogy mihamarabb farmolják a ládát, de ha valaki elesik, azt meg sem próbálják felszedni, mert a sok nyolcvanas dög között esélytelen bárkit is megmenteni. Bosszantó dolog ez... pedig tegnap, az indulásnál szépen kialakult egy nagyobb group, és abban segédkeztem, de ma már alig van ilyen, senki sem tudja merre kell menni, pedig ott a térkép, ha van négy elágazó, akkor is öt felé mennek. Hhhh... Na, majd holnap azért megint nekileselkedem.

Amúgy haver javaslatára elkezdtem szétszerelni mindazt a cuccot a tatyómban, ami szétszedhető, így pedig szerencse esszenciához jutok - most már több eséllyel vannak holmik a leölt ellenfeleknél, de még kisebb pénzmag is ütheti a markom, ami azért nem jön rosszul, főleg most, a ToN eventnél, ahol azért sűrűn kell pajzsot javíttatni, olyan átlag másfél, két ezüst áron. Nem tudom, hogy ez a szétszerelem dolog egy sajátos "specializációja" a norn warriornak, vagy ez más perknél is így működik? Esetleg tudtok még valamit, hogy ezzel a faék egyszerű perkkel mit lehet még kezdeni? :R

Csak kp., az ár fix.

(#6376) FehérHolló válasza sz.mich (#6375) üzenetére


FehérHolló
veterán

valószínűleg nem a ládáig jutottál volna. 3+1 "szint" van, az utolsó olyan, hogy a guildos csapattal (csak lvl80) majdnem vért hugyoztunk, mire eljutottunk a "fő" ládáig.

A golemek-kel el lehet utazni a következő szintekig, ha már egyszer eljutottál odáig, nem kell mindig a zerget követni.

Skynet is real. It's called Google.

(#6377) CactuS válasza donki (#6372) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:DDD Ez remélem, hogy vicc volt. A Signet of the Locust, Quickening Thirst, Speed of Shadows.

Egy mesmer kevésbé mobilisabb (és akkor finoman fogalmaztam), még a focus swiftness buff után is. A fél karját odaadnám a mesmeremnek, ha lenne passiv 25% speed buffja....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6378) Louro


Louro
őstag

Na hamar kaptam is segítséget. Gyorsabbak, mint egyes multik helpdeskje :)
Hát elég combos volt a kliens, mire lejött. Hajnali 1-re fejezte be, úgy emlékszek. Végül elkezdtem egy Xebata nevű Charr Necromancer-t, mert szeressük a cicákat.

Grafikával nincs baj....bár semmit se állítottam.
Elég gyorsan betölt minden. Eddig csak a kezdő helyen volt egy event. Azt letoltam, aztán át is dobott egy másik helyre. Na ott már győzött a fáradtság. Kár, hogy a kliens nem szedhető le acc nélkül. (De ez már mellékes.)
Ami picit fura...a harcrendszer. Valaminél Damage (2x), akkor miért nem az értéket szorozzák kettővel. Akkor sok piros pajzs, gondolom a dotok.

Mess with the best / Die like the rest

(#6379) Sousuke90 válasza Louro (#6378) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

A "Damage (2x)" amit említettél az adott skill teljes sebzését mutatja, a zárójeles szám pedig, hogy hány támadást takar az adott skill.

(#6380) Louro válasza Sousuke90 (#6379) üzenetére


Louro
őstag

Majd keresek valami dummy-t és megnézem, hogy melyik mit is csinál pontosabb, mert így kb nyomok mindent cd-re. (Agyatlan hozzáállás :( )

Mess with the best / Die like the rest

(#6381) donki válasza CactuS (#6377) üzenetére


donki
aktív tag

Na igen. Sugnet of the Locust, Quickening Thirst, Speed of Shadows együtt 75% speed buff.
Bár én úgy tudom, hogy ez nem így működik, hanem az egyenként 25% együtt is 25% marad, ami viszont annyit tesz, hogy a permanent swiftness buffnál rosszabb, mert az 33%-kal növeli a sebességet.
Mesmer-rel a perma swiftness elérhető , de megfelelő rúnákra is szükség van a páncélba. Megfelelő rúnákkal gondolom a necromancer-rel is elérhető a permanent swiftness, de a mesmer ezen felül hozzáfér a blink + phase retreat skillekhez, amik tovább gyorsítanak a sebességen, így a mesmer gyorsabb mint a necro. Ha pedig a menekülési esélyt nézzük, akkor a stealth-ek ezt tovább növelik.
Szóval amit írtam az nem volt vicc, de az azért tény, hogy sajnos a mesmer a második leglassabb class.

(#6382) and1ao válasza donki (#6381) üzenetére


and1ao
őstag

Nekem sose volt bajom mesmerrel hogyan meneküljek még fejlődés közben sem, nem kell ahhoz feltétlen folyamat swiftness.

Guild Wars2!

(#6383) Egonyolc válasza and1ao (#6382) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Szerintem a perma swiftness nem a harchoz kell, hanem, hogy a leveling kicsit élvezhetőbb legyen.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#6384) and1ao válasza Egonyolc (#6383) üzenetére


and1ao
őstag

Tudsz annyit tenni magadra ami bőven élvezhető teszi signetből, staffből, focus, egyébként is a boon miatt staffal, volt számomra legjobb fejlődni, nukeba mondjuk lófing meg condition build kell mellé.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6385) Louro


Louro
őstag

Na tegnap a munka rákényszerített, hogy pihenjek a gép előtt....eléggé leszívta az energiám.

Eredménye: lvl5. Bár furcsa, mert az 1-2 szinttel erősebbek is mennek. Kicsit lassúcska a nekró, de olvastam, hogy a 2. leglassabb kaszt. Tettem pontot a Signet of Loctust-ra. (Remélem jól írtam.) Hát a skillekre megpróbálok odafigyelni, emrt ahogy látom van bőven, de mindent nem tudok "aktiválni".

Mess with the best / Die like the rest

(#6386) donki válasza Egonyolc (#6383) üzenetére


donki
aktív tag

A swiftness nem fejti ki a hatását csatában, viszont a csatatérre oda kell érni valahogy...
Nagy csapatban kapod a buffokat, de mi van, ha meghalsz és vissza kell futni? Vagy már egy méterekre vagy a várúrtól, amikor elfoglalják a várat. De jól jött volna az a kis speed buff, pont kaptál volna xp-t.

De az igazi sebesség nem a speed buff-ból jön, hanem a rohamozás, teleport típusú képességekből, ami egyes classoknak számolatlanul van short cooldown-nal, más classnak meg vagy kevés, vagy semmi.

Mindenesetre ha nem a sebesség, hanem csak a menekülés számít, akkor a rejtőzés is hatásos, abból pedig a mesmernek több is van.

(#6387) #57919488


#57919488
törölt tag

Dec. 10-tol kivegzik a Necro-ot. Csodalatos, nem picit nyulnak bele hanem hentes modjara allitgatnak a dolgokon :W :(((

[ Szerkesztve ]

(#6388) Louro válasza #57919488 (#6387) üzenetére


Louro
őstag

Hát én még csak sodródok az árral. Ha megtetszik annyira, mint a WoW-os lock, akkor a nem tetszőről kapják a leveleket majd tőlem az Arena-sok :)

Mess with the best / Die like the rest

(#6389) #57919488 válasza Louro (#6388) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hat ahhoz leginkabb a Rift-es Warlock/Necro lenne az amire azt mondanam, hogy ikrek :DDD
Az itteni Necro elegge mas felepitesu. Nagy kedvenc volt de most lesz egy kis szunet ...

(#6390) FehérHolló válasza #57919488 (#6387) üzenetére


FehérHolló
veterán

öö, mi is a baj ezekkel a módosításokkal?

Skynet is real. It's called Google.

(#6391) #57919488 válasza FehérHolló (#6390) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az, hogy nerf es nem buff :DDD

(#6392) CactuS válasza #57919488 (#6387) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Balance, nem kivégzés, ugyanúgy, ahogy végre kezdenek valamit a perma stealthes thiefekkel. (Bár emiatt szerintem még több sírás lesz a fórumokon, hogy ezzel hazavágják az ilyen stílusban játszókat...)

Már csak olyan apróságokat kéne megoldani, mint, hogy a Ranger petje tudjon ütni mozgó célpontot, ne kezdjen el "reszelni" a target körül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6393) FehérHolló válasza CactuS (#6392) üzenetére


FehérHolló
veterán

hasznájá' pókot, az köp. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#6394) fuwiradis


fuwiradis
tag

hogy áll most az aktuális content? azt olvastam, hogy addig lesz elérhető, amíg le nem csapják végleg a játékosok, de nem tudom, hogy haladnak vele. esetleg valami becslést tudnátok mondani, hogy szerintetek meddig lehet még kb. elérhető? nem tudom mikor fogok ráérni nekiülni az elkövetkező pár napban.

az előző, tower of nightmares achievementek teljesíthetőek még? megcsináltam több, mint a felét, de még nem volt időm befejezni azóta, amióta meg kijött az új rész be sem léptem. lehet már lehúzták ezt a vécén?

egyébként ez a tower of nightmares + nightmares within baromi jók. ToN nagyon tetszett (ezért is akarnám még megcsinálni az achievementjeit, ha lehet). baromi hangulatos, olyan színekkel hogy csak néztem, milyen királyul néz ki az egész. igazán kellemesen darkos volt, szeressem az ilyet. :K

biztos a nightmares within is van ilyen király, csak tudnám meddig elérhető. igazán kipakolhatnának egyébként valami számlálót a living world contentekhez, hogy meddig érhetők el.

más: szerintem továbbra is az egyik legjobb vétel ez a játék annak, akinek bejön az ilyesfajta világ. :) szeretnék majd 100% world completiont, az még baromis sokáig fog tartani. de csak mászkálni kalandozgatni, felfedezni is fantasztikus ebben a világban. legszívesebben azt csinálom, hogy bejárok mindent keresztül-kasul. :D remélem sokáig megy majd még, bár gyakran olvasni olyat, hogy haldoklik, az "igazi" tartalmi frissítések hiánya miatt. nem tudom, ez a mostani szerintem nagyon jó, és a halloween-i is poén volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#6395) CactuS válasza FehérHolló (#6393) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt is össze lehet zavarni PvPben, ha ügyesen "reszel" az ellenfél. Mondjuk engem jelenleg a f*sz jobbik felére tett a rendszer, lévén a ranger csak hobbi karakter, de az egyik legjobb cimborám - akinek az a mainje - naponta szentségel miatta.

fuwiradis: Szép is, jó is a living world, de engem még mindig inkább idegesít. Mondjuk ez a nightmare-es könnyű volt, nem kellett napokig farmolni. Inkább lennének fix contentek (hol is a beígért Fractal map?) és javítanák a játék eleje óta bent lévő bugokat (pl a combatban ragadást). Ettől függetlenül még mindig a legjobb MMORPG a piacon jelenleg - bár a WildStar érkezésével ez talán változni fog, leszámítva a grafikát, mert az ritka randa -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6396) #57919488 válasza CactuS (#6395) üzenetére


#57919488
törölt tag

A WildStar erdekes lesz de a fizetesi rendszere annal inkabb problemas. TESO meg inkabb problemas mivel ott meg lehetoseg sincs kitermelni a havidijat.

[ Szerkesztve ]

(#6397) CactuS válasza #57919488 (#6396) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez? Hasonlóan működik az Eveben is, ott sincs ezzel gond.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6398) Louro


Louro
őstag

Sziasztok

Még csak 14 vagyok és most lootoltam egy Shiverstone-t, aminek a sebzése és a statjai elég nagyok. Ráadásul nekróval nem is használható :S Lehet félreteszem altnak :) Nem tudom van e itt olyan, mint a wowhead, de lenne haszna :D

Mess with the best / Die like the rest

(#6399) and1ao válasza Louro (#6398) üzenetére


and1ao
őstag

Minden itt van ami kell.

Guild Wars2!

(#6400) FehérHolló válasza Louro (#6398) üzenetére


FehérHolló
veterán

Add el a TP-n.
A karakter felhúzásához viszonylag sok pénz kell majd, amit kezdőként nem annyira egyszerű összekalapálni. Példának okáért összesen 3 aranyba kerülnek a traites könyvek, amit 40-60 szinten érdemes azonnal beszerezni. :)
Majd később úgy is be tudsz vásárolni az altodnak fegyvert, ruhát, akármit, ha kell.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.