Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Looserke válasza DeltaPower (#7200) üzenetére


Looserke
őstag

De megszívtuk ám...

A lv54-es guardianommal csak pislogtam, hogy van összesen 5 pontom, és egy master traitet se rakhatok ki lv60ig...

(#7202) Senais


Senais
aktív tag

Ugye karakterkezdésnél be lehetett állítani, hogy milyen színű legyen nagyjából a karakter öltözéke, de valamiért a vállast elfelejtettem vagy nem is tudom már miért, de nem állítottam be (most mindenem vörös, a vállas meg szürke...). Tehát olyat lehet csinálni, hogy most átállítom, hogy vörös legyen az is?

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7203) Ellia válasza Senais (#7202) üzenetére


Ellia
addikt

A kezdőfestékek mindenkinek egyformán elérhetők, bármikor színezhetsz velük.

(#7204) Senais válasza Ellia (#7203) üzenetére


Senais
aktív tag

Úgy volt ahogy mondtad, kicsit kutakodtam, és meg is találtam :)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7205) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sziasztok!

Ugye van trial a játékhoz? Úgy rémlik, hogy meghivásos alapon működik, de ha tévedek javitsatok ki!
Ha meghivásos alapon akkor tud nekem küldeni valaki? Kérem privátban jelezzen. Köszi.

(#7206) FehérHolló válasza BoneDragon (#7205) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vannak trial időszakok, a legutóbbi már jelentkezéses alapon ment, nem meghívásos.

Szerény véleményem szerint hamarosan ismét lesz, de most még nincs.

Skynet is real. It's called Google.

(#7207) BoneDragon válasza FehérHolló (#7206) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ah, köszönöm.

(#7208) Senais


Senais
aktív tag

lehet hogy buta kérdés, de mi az a condition damage pontosan?:(
olyan mint a taunt?

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7209) FehérHolló válasza Senais (#7208) üzenetére


FehérHolló
veterán

damage over time

Skynet is real. It's called Google.

(#7210) Ellia válasza Senais (#7208) üzenetére


Ellia
addikt

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Condition_Damage

(#7211) Senais válasza FehérHolló (#7209) üzenetére


Senais
aktív tag

Köszönöm :)

#Ellia:
igen elolvastam ezt is, és ott olvastam, hogy malice, amit eddig más játékokban tauntként ismertem meg, de ott volt a dmg jelző is és kicsit összezavarodtam :F

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7212) fuwiradis


fuwiradis
tag

na, tetszik ez a skin vault ott az account bankban. tetszik, hogy egyetlen kattintással felpróbálható minden, ott egy jobb katt -> preview elég kellemetlen lenne.

viszont: azt igazán megcsinálhatták volna, hogy preview-ban is lehessen színezni a cuccokat. most mindig bevágja valamilyen színnel, aztán másra nem lehet változtatni (ez persze eddig is így volt, de ha már bevezették ezt a wardrobe-ot, meg mindent a skinekkel kapcsolatban, akkor ezt is igazán lehetett volna).

(#7213) DeltaPower válasza fuwiradis (#7212) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én fegyver skineknél hiányoltam a stowed/wielded választót. Lehet hogy benne van, de még nem találtam meg :)

A szívek új reward jelzése viszont határozottan tetszik, jobb mint mikor postán jött.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7214) Ellia válasza DeltaPower (#7213) üzenetére


Ellia
addikt

Azért nem találod mert nincs :D Anet \o/ gondolom nem nagy munka, hogy a későbbiekben egy ninja patch formájában betegyék.

(#7215) fuwiradis válasza DeltaPower (#7213) üzenetére


fuwiradis
tag

akkor én haluzok, hogy tegnap még volt ilyen választó? :D

(#7216) nesh_019


nesh_019
senior tag

[GW2 Stream HUN | Legendary Alone // Life on Piken Square]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#7217) Ellia válasza fuwiradis (#7215) üzenetére


Ellia
addikt

Amire Delta gondolt szerintem a wardrobe-on belüli. A sima previewesbe ott van.

[ Szerkesztve ]

(#7218) Ellia


Ellia
addikt

(#7219) fuwiradis válasza Ellia (#7218) üzenetére


fuwiradis
tag

ez a boss timer érdekes lehet, eléggé megkavarták. most én orr templomokhoz akarnék majd lemenni karma vendorhoz, de nem tudom, mikor melyik szerveren van nyitva, az odavezető eventet meg szívesebben átugranám. erről nincs valami oldal?

(#7220) Ellia válasza fuwiradis (#7219) üzenetére


Ellia
addikt

Passz, de az eventek (mármint a boss) már minden szerveren egy időben történnek. Most elég gyakran nyitva lesz mert sok trait templom teljesítéshez kötött. Így az event után 20-25 perccel érdemes ránézni a templomokra.

[ Szerkesztve ]

(#7221) -kdM-


-kdM-
senior tag

Úgy vettem észre ez még mindig működik.

szerk: Ezt pedig tegnap rakták ki facebookra, a megaserver még nem aktív minden mapon
"Greetings!
We want to give you an update on our rollout of the megaserver technology. It is progressing nicely, and we have turned it on on the following maps:
• The Grove
• Heart of the Mist
• Black Citadel
• Timberline Falls
• Southsun Cove
• Rata Sum
• Straits of Devastation
• Fields of Ruin
• Brisban Wildlands
• Hoelbrak
• Iron Marches
• Blazeridge Steppes
• Dredgehaunt Cliffs
As a reminder – once we turn megaserver on for a specific map, you will not be automatically placed in the new map. You have to leave the map and enter it again. You will also not be able to join your friends until they do the same.
We are continuously monitoring the process and will continue rolling the tech out to more maps based on that. Have fun playing!"

[ Szerkesztve ]

(#7222) maszekember


maszekember
aktív tag

Üdv Urak!

Lenne egy klán itt a topikon belül,akikhez beszállhatnék a GW 2-ben? Egyedül játszottam eddig,de így egyáltalán nem élvezetes,unalmas hentelés,az első részt is barátokkal pörgettem ki (aztán a dungik,titlezések stb.) . Van TS-em,headsetem,nem trollkodok,egy normális csapatot keresek,akikkel játszhatok.

:R

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#7223) Ellia válasza maszekember (#7222) üzenetére


Ellia
addikt

Neked is azt tudom mondani, hogy itt nézelődj a klános topicokban http://gw2hunforum.solitus.hu/forum/, van jó pár gyűjtő guild minden jó és rossz tulajdonságukkal és számos kisebb. Nézelődj kedvedre.

(#7224) Chabe89 válasza Ellia (#7223) üzenetére


Chabe89
addikt

Gyűjtő guildnek én nem látom értelmét főleg annak nem aki eddig egyedül játszott. Bár ez csak az én véleményem. :)

Am itt is lehet nézelődni.

Most nézem te is azt linkelted sry :B

[ Szerkesztve ]

(#7225) Ellia válasza Chabe89 (#7224) üzenetére


Ellia
addikt

Azért is írtam, hogy minden előnyével és hátrányával :)

(#7226) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Másodjára nem jár 10 laurel az áprilisi monthly-ért, csak láda.

Skynet is real. It's called Google.

(#7227) Ellia válasza FehérHolló (#7226) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem alapjáraton nem "duplázta"...

(#7228) Senais


Senais
aktív tag

csatlakoztam egy klánhoz, nagyon segítőkészek voltak :)
és felvilágosítottak a TP előnyeiről! kezdtem azt hinni, hogy nincsenek jól kinéző gear-ek ebben a játékban, aztán sikerült beszereznem egy lvl25-ös zöld set-et, hát valami istenien jól néz ki :D

ui.: remélem nem gond a sok kép :)

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#7229) FehérHolló válasza Ellia (#7227) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem nem volt meg a négy az update előtt.

Senais: Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7230) Egonyolc válasza Senais (#7228) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Azért van egy két csecse.

Az új rendszerrel, meg elég egyszerű váltogatni.

Bár a nagy részüket dungeon-ből lehet kivenni, azaz minimum 30-as szinte, de sok helyen, ha nem 80-as vagy elhajtanak...

Érdemes megnézni a TP-t van előnézet, egy kék cuccot pár ezüstért ki lehet venni.

szek,: és a festékek

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7231) ProEvoFan válasza Egonyolc (#7230) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

LFGn már csak szinte a Warrior, Guardian és az Ele a menő...a többi kaszttal nagy az esély, hogy szó szerint kib@sznak a partiból.
Ez a nagy patch nagyon casual szintre süllyesztette a játékot. :O Értem én hogy kell a mégtöbb játékos, aki a gemstoreban vásárol valós pénzért gemet, de ezt valahogy másképpen is megoldhatták volna, mert ez a casual színt már-már el van túlozva.
Továbbra is szeretem a játékot, de...na mindegy.

(#7232) -kdM- válasza ProEvoFan (#7231) üzenetére


-kdM-
senior tag

A minimum "5314341 AP"-ről és hasonló elvárásokról nem is beszélve...meg csak a full berserker a jó, mert azzal 3 perccel gyorsabb a dungeon. :)

(#7233) FehérHolló válasza -kdM- (#7232) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát azért lehet benne valami ráció.
Tegnap 3 necro, 1 thief és 1 ele összeállításban toltuk végig HotW p1-et. Az életben nem szenvedtem ennyit a trollal. Mindenesetre nem volt sokkal hosszabb a szokásosnál, de gördülékenynek sem nevezném.

Skynet is real. It's called Google.

(#7234) -kdM- válasza FehérHolló (#7233) üzenetére


-kdM-
senior tag

Szerintem, ha már valaki nagyon elitista csapatot szeretne verbuválni akkor több értelme lenne egy "Dungeon Master" elvárásnak, onnantól pedig feltételezhető, hogy mindenki tudja a dolgát és egy sima masterwork cuccban is le tudják darálni.

[ Szerkesztve ]

(#7235) Ellia válasza ProEvoFan (#7231) üzenetére


Ellia
addikt

Én viszont szeretem a vegyes partikat, főleg amikor nincs azonos kaszt. Általában, ha nyitok és inkább Én nyitok dungeont és bent hirdetek akkor beleírom, hogy "lvl 80 all welcome", alacsony szintűekkel mondjuk én se szeretek menni. De mennyi is kihúzni egy karit 80-ra? Kezdőknek kb. 60 óra normális tempóval (azoknak aki benéznek mindenhova meg felfedeznek). Annyi idő alatt nagyjából meg is tanulja a kasztja alapjait. Nagyjából.

-kdM-: a berserker metát utálom, nem is játszok azt, egyedül a ranger-em berserker/rampager keverék a többi inkább knightos. Dungeonben nem szoktam reklámozni, de nem is szokták észrevenni mert haladunk rendesen.

(#7236) fuwiradis válasza Ellia (#7235) üzenetére


fuwiradis
tag

Én is minde nnyitásomat úgy kezdem, hogy akárki jöhet, még lvl 80-at sem szoktam kikötni, bár az talán tényleg praktikus. Másrészt többnyire csak olyanok jönnek. Az ap-s megkötéseket sem kedvelem, elmagyarázzuk az illetőnek mi a helyzet, aki még nem csinálta aztán annyi.

Ha már szóbajött a gear, jelenleg én is (majdnem) full berserkert használok, de ha lesz időm szerintem összekukázok egy pvt, meg néhány transmutation charge-ot, aztán jó lesz.

traitre meg mehet akkor 6/0/6/0/2

(#7228) Senais: kattintgasd végig a wardrobe részt a bankodban, kizárt hogy ne találj valamit, amiért nekiállhatsz gyűjtögetni :D

[ Szerkesztve ]

(#7237) maszekember válasza Chabe89 (#7224) üzenetére


maszekember
aktív tag

Eddig csapatban játszottam,pont ez a probléma :D GW 2-ben még csk level 20 vagyok,de a GW 1-es karim Protector az összes kiegészítőben és a Prop-ban,fekete elite ruha,zodiac longbow (ranger) stb. Tehát nem annyira egy gyűjtő klánt keresek,ami tele hozzá-nem-értőkkel,hanem egy családias kisebb társaságot :R

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#7238) -kdM- válasza maszekember (#7237) üzenetére


-kdM-
senior tag

Gyűjtő klánokban is megvan keménymag.

(#7239) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Nézegettem az új Grandmaster traiteket, és ez eléggé felcsigázott, a Thiefnél: Invigorating_Precision

Próbálta valaki? menyire op?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#7240) nesh_019


nesh_019
senior tag

Ha magyar vagy és szereted a WvW,PVP és persze a PVE-t akkor nálunk a helyed! A Successors of Dionysus [SoD] guild tagfelvételt hirdet a akik leginkább WvW-zni kívánó magyarok számára. Csak annyit kell tenned hogy regisztrálsz az oldalunkon és kitöltöd a jelentkezési kérdőívet. A vezetőség elbírálja a kérelmet és ingame felkeresünk válaszunkkal!
Jelenlegi tagszám: 70 | TeamSpeak van!

[http://sodguild.hu/]
[stream]

Néhány szó rólunk
-----------------------

Successors of Dionysus kizárólag magyar játékosokból álló céh, és egyenlőre csak a Guild Wars 2 világában tevékenykedik.
Többnyire délután és este vagyunk aktívak nagyobb létszámban, de elszórva egész nap vannak fent játékosok, tehát minden
időben tudsz valakivel játszani. A célunk egy ütőképes magyar WvW guild létrehozása, és egy aktív társaság kialakítása minden
időszakban. Persze a PvE is megjelenik a guildbe, így éppen amit te kedvelsz, azt meg fogod nálunk találni.

A klán jelenleg felvesz új tagokat! Mint minden guild, mi is egy sokszínű játékos bázist szeretnénk létrehozni. Továbbá, minden játékost
üdvözlünk a guildbe akik megfelelnek az elvárásoknak. Nem számít, ha most kezdted, vagy már béta óta játszol, a helyedet meg fogod
a guildben találni.

A Successors of Dionysus vezetősége már sok éve ismerik egymást, más játékokból más guildekből illetve a valódi életben is. Minden esetben segítjük
a tagokat és hogy a tagok is együttműködjenek egymással, hogy egy egységes szervezet legyen.

Successors of Dionysus egy szorosan összetartó közösség. A tagok nézeteit és vélemenyüket mindig tiszteletben tartjuk, és arra törekszünk, hogy
egységesen mindenkinek megfeleljenek a döntések. Mindenek előtt azt akarjuk, hogy a tagok sikeresek legyenek, bármerre is járnak a Guild Wars 2
világában. A fő cél a játék élmény, és az hogy szórakoztató legyen és mindannyian élvezzük.

A guild különböző rangokkal értékeli az eseményeken való részvételt és az aktivitást. Mindenkinek megvan a maga szerepe a sikeres közösségben, és ha
nem lennének, ez nem sikerülne. Továbbá, ne féljünk a vezetőséggel beszélni, ha valamilyen gondunk illetve valakivel problémánk van. Nagy részben
logikus megoldást találunk ki ami mind két félnek megfelelő.Ha egy ideig szünetet tartasz a játékban, csak írj nekünk és találkozunk amikor visszatérsz.

WvW Részleg
-----------------------

Successors of Dionysus WvW orientált magyar guild. Kizárólag csak magyar játékosokkal szeretnénk együtt raidelni. Viszont nem vetjük meg
a nemzetközi guildekkel való szövetséget (lásd EXE) sem. Folyamatos WvW aktívitás, ez heti négy official raidet jelent, amik változóan hosszúak (3-4 óra)
Ezen kívül tartunk unofficial raideket is, ahol te is kipróbálhatod magadat mint raid vezető és te viheted a mi kis csapatunkat. És ezt is próbáljuk kicsit
erőltetni, hogy jobban egymáshoz szokjunk, és mindenki jobban tudja a saját feladatát, másrészt a kommunikáció a tagokkal is jobban fejlődik.

PvE Részleg
-----------------------

Mint szinte minden guild (persze vannak kívételek), mi is el szoktunk menni Dungeons/Fractal-ba illetve World Bossok-ra is akár, vagy a Living Story-t közösen csinálni.
Van néhány olyan tagunk akik csak a PvE-t szeretik a játékból, illetve technikai okok miatt csak ezt tudják csinálni úgyhogy, ha te csak ezt szeretnéd
akkor megtalálod a helyedet nálunk. Minden héten Szombaton illetve Vasárnap Guild Missionokat csinálunk, ha az egyikről lemaradsz, akkor a következő alkalommal tudod
pótólni.

PvP
-----------------------

Tournament PvP-ket közösen szoktunk játszani változó időpontokban, illetve saját Custom Arena-val rendelkezünk, ahol dueleket, és különböző gyakorlásokat tartunk.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#7241) FehérHolló válasza nesh_019 (#7240) üzenetére


FehérHolló
veterán

úgyis meghalunk.

Skynet is real. It's called Google.

(#7242) nesh_019


nesh_019
senior tag

?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#7243) hajsza válasza nesh_019 (#7240) üzenetére


hajsza
aktív tag

Különös, hogy bár a WvW-re koncentráltok mégsincs sehol megemlítve, hogy melyik szerveren vagytok. Vagy mégis meg van valahol említve csak nem vettem észre?

(#7244) DeltaPower válasza hajsza (#7243) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ezt én is hiányoltam a bemutatkozásból.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7245) Ellia


Ellia
addikt

Piken-en vannak.

(#7246) nesh_019


nesh_019
senior tag

Bocsánat, Piken Square.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#7247) hajsza válasza nesh_019 (#7246) üzenetére


hajsza
aktív tag

Köszi a választ. Javaslom, hogy a weboldalatokra is vezessétek fel ezt az információt, elvégre nem csak a PH-ról lehetnek jelentkezők. Pl. lehetne erre módosítani (az "egyenlőré"-t is kijavítottam benne :) ):

A Successors of Dionysus a Piken Square-en található, kizárólag magyar játékosokból álló céh, mely egyelőre csak a Guild Wars 2 világában tevékenykedik.

(#7248) fuwiradis


fuwiradis
tag

ha már így a guildekről van szó, lassan lehet nekem is kell keresnem egy újat, mert a végén kirúgnak, most hogy nem csak tapasztalják, de számszerűsíteni is tudják az új patch óta, hogy annyira ritka vagyok, mint a fehér holló :D

(#7249) batai15


batai15
félisten

sziasztok ,warriror wvw zerg(dragon ore farm miatt) szeretnék valamit buildet.
a mobok miatt gs-t használok + warhorn és sword.
kérdésem lenne hogy ruhák milyen statosak legyenekek? azt mondták a pve cuccom jó ide, meg a zerker build is. mivel ugyis csak rohanok sokat.
gs-be +5% power sigil van , warhornba és swordba mit tegyek? vagy szerintetek milyen buildel menjek? sajna nem mindegy ahogy mondják a roam, a zerk , többi mód.
De most zerg kellene a dragon ore miatt. meg karma , be akarok spájzolni belőle hogy ascended cuccoknál ne legyen ez gond. :R

(#7250) aizen92


aizen92
addikt

Nagyon rég GW2-ztem, de jó látni , hogy a nem tudom hányadik patch, megoldotta azt a vizuális bugot, a small interface-nél nem lehetett látni pls tradingpostnál a betűket. :) a többi újítás is tetszik amúgy :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.