Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) KisTücsök válasza kirjak (#6050) üzenetére


KisTücsök
addikt

Haha. :D

Azért ez egy év alatt nem sok. Legalábbis ha belegondolok, hogy anno WoW-ba raktam ennyit két hónap alatt. Ezzel meg volt, hogy 3-4 hónapig nem is játszottam.

(#6052) Cathfaern válasza duvi (#6048) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak annyit tennék hozzá, hogy van több ismerősöm, akik WoW-ba kizárólag raidek miatt járnak. Questelni / fejlődni nem szeretnek. Szóval nekik a PvE = Raid. Ilyen szemmel nézve a GW2 tényleg gyengébb, mint a WoW. De más ismerősömet meg a raidek hagynak teljesen hidegen, nyilván nekik a GW2 akár még jobb PvE élményt is nyújt, mint a WoW.

(#6053) kirjak válasza KisTücsök (#6051) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor napi 1.42 órával beéred átlagosan.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6054) KisTücsök válasza kirjak (#6053) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez hogy jött ki?

(#6055) kirjak válasza KisTücsök (#6054) üzenetére


kirjak
aktív tag

Azt írtad 350 óra 1 év alatt 4 hónap kihagyással. Nem volt túl nehéz :)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6056) KisTücsök válasza kirjak (#6055) üzenetére


KisTücsök
addikt

Február-május között nem nagyon játszottam. De ugyan így ősszel sem sokat. Igazából az első egy hónap rakott rá, akkor tényleg sokat toltam. Azóta meg inkább csak akkor, amikor valamilyen különleges esemény volt (így például pár napig Halloweenkor, pár napig karácsonykor, stb.). Meg most kb hét hete napi 1-2 órát.

(#6057) kirjak válasza KisTücsök (#6056) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nekem mindegy mennyit játszol csak hülyültem. Amúgy 350 óra az napi 10 órás játékkal is több mint egy hónap folyamatos game.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#6058) KisTücsök válasza kirjak (#6057) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, persze, vágom.

Amúgy előzőleg elírtam, nem hét hete, hanem két hete.

Hát igen, ha belegondolok, hogy ezt az időt mi mindennel lehetett volna eltölteni... Sportolás, tanulás, etc...

[ Szerkesztve ]

(#6059) #57919488 válasza KisTücsök (#6058) üzenetére


#57919488
törölt tag

Lehet massal is eltolteni az idot csak az szorakozas legyen az ember szamara. Ha valakinek jatek kell hat akkor ennyi. Miert? Mert a kikapcsolodasra szukseg van :))

[ Szerkesztve ]

(#6060) fish36


fish36
csendes tag

Szerintetek mi lesz az új tartalom az első kiegben?
Új kasztok / fajok / kontinensek?

Nekem eléggé hiányzik a régi Dervish és Paragon karakterem, valamint az Afrikai hangulatú mapok is.

(#6061) FehérHolló válasza fish36 (#6060) üzenetére


FehérHolló
veterán

Új kasztok teljesen biztos, hogy nem lesznek.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6062) #57919488 válasza FehérHolló (#6061) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ne is legyenek, inkabb foglalkozzanak csak a jelenlegiekkel. Annak nincs ertelme mint a legtobb jatekban, hogy lenne meg mit javitani de inkabb egy uj bevezetesen gondolkodnak.
Egy Warlock elferne meg a Necro melle de inkabb ne, barmennyire is jo lenne :D

(#6063) 0Li válasza Cathfaern (#6052) üzenetére


0Li
aktív tag

Én is csak raidelni logolok be wowba. Raid nélkül 5 perc után elkap az undor annyira kiégetett már az a játék.

(#6064) Faith


Faith
aktív tag

Hm látom én is jókor ruháztam be a játékra. :D Remélem ott nagyobb élet van mint itt a fórumon a játék topicjában csak mert az utolsó oldal kb. egy hónap hozzászólásait foglalja magába.

(#6065) Sousuke90 válasza Faith (#6064) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Vedd figyelembe, hogy nyár van és ilyenkor azért minden játékban csökken az aktív létszám.
Amúgy ahogy hallom Wolfyéknál is megy az élet Deso-n, nálunk is GH-n, de gondolom a többi szerón sem haltak ki teljesen a guildek a nyár miatt.

Szóval nem kell aggódnod, hogy rosszkor vetted volna meg a játékot.

(#6066) Faith válasza Sousuke90 (#6065) üzenetére


Faith
aktív tag

Hát most is csak azért vettem meg mert akciósan jutottam hozzá, amúgy annyira nem vonzott soha csak gondoltam akkor már kipróbálom, és akkor láttam, hogy kissé kihalt a topic és kicsit megijedtem, hogy a játék is hasonló szinten mozog majd.

(#6067) nosferatue válasza Faith (#6066) üzenetére


nosferatue
tag

A játék egyáltalán nem halt ki. Desolation szerveren mindig van élet, a kezdő területeken is. Jelen fórum aktivitásából nem szűrnék le messzemenő következtetést az aktív játékoslétszámról. Ha gondolod nézz át variance blogra, ott 24/7-ben megy a Gw2 földbedöngölése és a sírás (persze most csak a kommentekre gondolok).

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6068) ProEvoFan válasza Faith (#6064) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A játék fontos eleme h klánban legyél.Na pont ezért nincs itt nagy élet, hiszen klánon belül TSen mindent megdumálhatnak az emberek.

Kihalt a játék?Dehogy is, sokan játszanak vele. Nyilván a nyár miatt kicsit kevesebben. WHn is van élet.

[ Szerkesztve ]

(#6069) #57919488 válasza 0Li (#6063) üzenetére


#57919488
törölt tag

A WorldPvP es a BG-k jok, a tobbi soha nem is erdekelt :DDD

(#6064) Faith:
Diablo 3 topic is csak azert porgott ennyire mert egy chat funkcio nem lett normalisan megcsinalva a jatekban. Ott beszelik ki az emberek a jatekot ahol a legjobban ki lehet, GW2-ben jatekon belul is megoldhato :))

(#6070) CactuS válasza #57919488 (#6069) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

D3 topikban igazából egymás csesztetése megy 24/7. 100 kommentből kb 5 ami építő jellegű...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6071) -kdM-


-kdM-
senior tag

sziasztok!
megvettem ma a játékot és keresnék magamnak egy aktívabb guildet, tudtok valamit ajánlani?
az egyik trial hétvégén csináltam egy karaktert és most a blacktide-on vagyok, de ha jól tudom van egy ingyenes transzfer

(#6072) Sousuke90 válasza -kdM- (#6071) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Csak akkor ingyenes a transzfer, ha nincs karaktered. Blacktide amúgy a lengyelek szervere lett, úgyhogy ha belefér a karaktertörlés, akkor a költözést javasolnám.
Amúgy a guest rendszer miatt csak WvW szempontjából számít, hogy melyik szerveren vagy.

Ha kisebb guildet akarsz, akkor akár magunkat is tudom ajánlani, mi GH-n vagyunk, most 10-15 aktív fővel. De nálunk is aktívan mennek a dungeon/fractal/missionök/pvp. Ha érdekel, ingame whispelj Meriamne.8714-re.
Ha meg nagyobbat keresel, akkor ott van Deson a WAR, amibe már pár guild beolvadt.
Vagy valaki majd javasol egyet Pikenen/WSR-en.
De ha aktívan WvW-zni akarsz magyarok között akkor hallás alapján mindenképp a WAR-t javasolnám.

[ Szerkesztve ]

(#6073) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Mi a hiba a képen? (Skyhammer)

Annyira jó, hogy amit kiadnak azt rendesen tesztelik és nem ragad be sehova a karakter egy meccs idejere...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6074) Faith


Faith
aktív tag

Remek. Végre tudtam volna egész délelőtt játszani erre pont karbantartás van, aminek mire vége mehetek dolgozni. :D

(#6075) #57919488


#57919488
törölt tag

Meg lehet valahol nezni a jatekban eltoltott idot? :)

(#6076) #51736960


#51736960
törölt tag

srácok, a hotbar-on levő ikonokat hogyan lehet mozgatni?
bocsi a láma kérdésért de nem jövök rá :)

(#6077) BlackTreff válasza #57919488 (#6075) üzenetére


BlackTreff
tag

Chat-be beírod, hogy /age :)

[ Szerkesztve ]

(#6078) Lmh válasza #51736960 (#6076) üzenetére


Lmh
őstag

sehogy :)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6079) #51736960 válasza Lmh (#6078) üzenetére


#51736960
törölt tag

kár :(

(#6080) AlyArkhon válasza Sousuke90 (#6072) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Üdv !
Gondoltam belépek és gamelgatok ujra gw2-vel. Vannak nálatok a guildben kissebb karik is ? Lehet átmennék arra a szeróra ahol ti vagytok és társulnék hozzátok ha lehetséges. Sokat Everquest 2 őztem meg wowoztam Aionoztam szóval nem ismeretlen a dolog csak GW2 őt abbahagytam amikor elindult mert egy két emberrel kevesen voltunk .. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#6081) ProEvoFan válasza AlyArkhon (#6080) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Úgy tudom nincs PH klán, több szerveren játszik a PHs brigád.
Whiteside Ridge-re ne menjél, onnan most mi is menekülünk, ugyan is a szerverről elment több nagy guild, mert kaki volt a WvW.
Elvileg mi is a héten költözünk.

(#6082) AlyArkhon válasza ProEvoFan (#6081) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Én most a Gunnar's Hold ra mentem át. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#6083) ProEvoFan válasza AlyArkhon (#6082) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi is a Gunnar's Holdra költöztünk:)

(#6084) AlyArkhon válasza ProEvoFan (#6083) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Adsz itt vagy privatban egy nevet és kódot ? Felvennélek friendsbe :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#6085) Helmoras


Helmoras
őstag

Ingyenes most a transfer? vagy gembe kerül már?

(#6086) Lmh válasza Helmoras (#6085) üzenetére


Lmh
őstag

Gembe.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6087) Helmoras válasza Lmh (#6086) üzenetére


Helmoras
őstag

Ó bakker, na mind1 feltelepitem a gamet kedvet kaptam játszani, megsasolom hányszáz goldba kerül költözni :D

(#6088) CactuS válasza Helmoras (#6087) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A legutolsó patch óta - gondolom az insta 1-3Gs rendszer miatt - ~ 24 Gem/G árfolyamon elég drága lesz.

Én még előtte bevásároltam egy ~2500 Gemet, hátha kell címszóval. (Mondjuk a starthoz képest, amikor 350 felett volt a G/G árfolyam :B...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6089) Helmoras válasza CactuS (#6088) üzenetére


Helmoras
őstag

Mind1 annyira nem fontos nekem szervert váltani közben már rájöttem... eljátszogatok én a Desolation-on...de kössz az infot. ahogy neztem 45 goldért kapok kb 1000 gemet, dehát az elég gyér arány :D

[ Szerkesztve ]

(#6090) #57919488 válasza Helmoras (#6089) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mi a gond a Deso-val? :))

(#6091) Helmoras válasza #57919488 (#6090) üzenetére


Helmoras
őstag

Nekem aztán semmi csak követem a divatot, ha szerverváltás a menő akkor nekem is váltanom kell :D

(#6092) #57919488 válasza Helmoras (#6091) üzenetére


#57919488
törölt tag

Oke, akkor mar megyek en is :DDD

(#6093) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Összekötöttem a GW1 accountomat a GW2vel.
Ennek ellenére GW2ben nem írták jóvá a GW1 Hall of Monuments eredményeimet.
Nem tudjátok hogy mit kellene még csinálnom?GW1ben kellene beszélni egy npc-vel? :F

(#6094) -kdM-


-kdM-
senior tag

Nekem se ment döccenő mentesen. Úgy vettem észre volt egy kis késés a összekötés és az eredmények megjelenése között. És még akkor se kaptam Hall of Monuments Portal Stone-t (Lions Archban kellett kunyerálni egy karma árustól). A fiókod alatt az "Upgrade or Link Accounts" menüben azt írja sikeres volt?

[ Szerkesztve ]

(#6095) ProEvoFan válasza -kdM- (#6094) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mikor összekötöttem, akkor egyből kilép és újra be kell jelentkeznem a GW2 honlapra.Mikor visszaléptem, egyből a jelszóváltoztatás oldalra dob be.
Tegnap délután kötöttem össze.Azóta semmi.

(#6096) CactuS
Megtörtént.De semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6096) CactuS válasza ProEvoFan (#6095) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól emlékszem, akkor régebben azt írták, hogy összekötés után be kell loggolni GW1be is (a játékba) és utána GW2be.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6097) FehérHolló válasza ProEvoFan (#6095) üzenetére


FehérHolló
veterán

Várj pár napot.
Ha 1 hétig semmi, akkor írj ticketet.

Skynet is real. It's called Google.

(#6098) ProEvoFan válasza -kdM- (#6094) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az "Upgrade or Link Accounts" részhez ugye a GW1 accot+jelszót kellett beírni? :B

(#6099) -kdM- válasza ProEvoFan (#6098) üzenetére


-kdM-
senior tag

Igen. Én utána egyébként úgy tudtam ellenőrizni, hogy sikeres volt-e hogy, más volt a felhasználónév jelszó párosom a guild wars 1-hez. Megpróbáltam belépni a régi adatokkal, amivel nem ment, mivel lecserélte a guild wars 2-höz tartozó felhasználónévre és jelszóra. (Itt már megnyugodtam, hogy csak történt valami, még ha játékon belül nem is volt tapasztalható a dolog)

(#6100) ProEvoFan válasza -kdM- (#6099) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tehát akkor az összekapcsolás után te a GW2 adatokkal léptél be a GW1be is.
Hmmm...akkor nekem nem is kapcsolta össze, mert a GW1be a régi adatokkal tudok csak belépni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.