Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Louro


Louro
őstag

Sziasztok

Dual axe vagy a GS jobb fejlődésre? Esetleg később dungeonba?

Mess with the best / Die like the rest

(#6952) aizen92 válasza Louro (#6951) üzenetére


aizen92
addikt

Én a greatswordre esküszöm, de láttam már olyan buildet is, ami a kettőt vegyíti és egyszerre használja őket.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6953) batai15 válasza Louro (#6951) üzenetére


batai15
félisten

ÉN most gs és axe & mace kombót használom, elég jó szerintem.
Viszont sokan a gs és rifle kombóra esküsznek

(#6954) aizen92 válasza batai15 (#6953) üzenetére


aizen92
addikt

Igen. Valami long range fegyó azért jól jön ha nem bírsz pl. egy veteránnal. Nálam longbow van bent. Szeretem a területijét és a burninget.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6955) batai15 válasza aizen92 (#6954) üzenetére


batai15
félisten

ÉN bowwal kezdtem utána rifle. majd axe most.
A longbowot nagyon szerettem, de ráuntam :D
az axe is elég jó amugy.

[ Szerkesztve ]

(#6956) fuwiradis


fuwiradis
tag

Hát, GW2-re se sok időm volt manapság (meg semmire), szóval mi újság az új frissítésben, living storyban? Pl. meddig lesz elérhető?

(#6958) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#6947) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem akartam egyből pl Mighty infusiont ajánlani neki, hiszen az kb 45-50 gold per darab.

(#6949) -kdM-
Itt egy táblázat mekkora agony res kell a magas frakihoz.

(#6959) batai15 válasza ProEvoFan (#6957) üzenetére


batai15
félisten

mi hogy?
Infuseddé hogy lehet tenni az ékszereimet?
Ha jol értem az a 75 fraki tokenbe kerülő agonyit pakolhatom nyugodtan belefele Minden ascended ékszerembe igaz? a komolyabbb agonyit meg infused utána pakolgathatom belefele?
Mennyi lehet a max agonyi?

(#6960) DeltaPower válasza batai15 (#6959) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mennyi lehet a max agonyi?
A kérdés inkább az, hogy mennyi pénzed van rá? :D [link]
Amit ProEvoFan linkelt, az alapján látszik hogy 70 fölé nem érdemes vinni.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6961) batai15 válasza DeltaPower (#6960) üzenetére


batai15
félisten

láttam a 13 agony tpn 400g kb...

(#6962) FehérHolló válasza fuwiradis (#6956) üzenetére


FehérHolló
veterán

Holnaptól van új living world tartalom.
Az utolsó szerintem egész jó volt.

Skynet is real. It's called Google.

(#6963) batai15 válasza FehérHolló (#6962) üzenetére


batai15
félisten

most a marionett nem living event?

(#6964) FehérHolló válasza batai15 (#6963) üzenetére


FehérHolló
veterán

hát de, de holnapig tart.
utána: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#6965) Chabe89 válasza FehérHolló (#6964) üzenetére


Chabe89
addikt

Marionett bent marad még 2 hétig.

(#6966) fuwiradis válasza FehérHolló (#6962) üzenetére


fuwiradis
tag

Pff, ez komoly? :((( Az end of the nightmares (vagy már nem tudom mi volt az event neve, amikor a torony magját kellett antitoxinnal beoltani) ott volt több mint egy hónapig, már boldog boldogtalan unta, a mostani meg csak két hétig? Meg decemberben is volt egy tornyos utóevent, az is egész decemberben elérhető volt egészen január első hetéig...

Ilyen biznisz ez a vizsgaidőszak...

Az utolsó event alatt a most befejeződőt érted, hogy jó volt?

(#6967) aizen92 válasza fuwiradis (#6966) üzenetére


aizen92
addikt

+1. én is lemaradtam szinte az összes contentről vizsgaidőszak miatt. majd máskor :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6968) FehérHolló válasza Chabe89 (#6965) üzenetére


FehérHolló
veterán

Meglátjuk holnap.
Volt már olyan, hogy living world változás nélkül raktak be aránylag sok újítást, tehát lehet, hogy neked van igazad. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6969) aizen92 válasza fuwiradis (#6966) üzenetére


aizen92
addikt

mondjuk örüljünk hogy így elkényeztetnek minket folyamatosan free contenttel. :) nem sok játékról mondható el ez szerintem :) inkább szünet nélkül jöjjön a plusz tartalom minthogy semmi sem jön :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6970) #57919488 válasza aizen92 (#6969) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az nem gond ha valamiert kell fizetni amiben van tartalom csak az amikor kell fizetni de semmi tartalom nincs. Nem egy MMO-nal lathattuk mar a dolgot :(((
Itt pl. jon mindig tartalom csak szamomra erdektelen mivel alig foglalkoznak az sPvP-vel :(

(#6972) batai15


batai15
félisten

Hát én ujj instáknak örülnék páncéloknak meg skinneknek.

(#6973) fuwiradis válasza aizen92 (#6969) üzenetére


fuwiradis
tag

Oké-oké, nekem csak a következő a bajom. Alapvetően két dolgot szeretek a GW2-ben: ugyan eddig csak pve amit játszottam, de kedvelem. Tetszik a környezet, a világ valójában, számomra kellően hangulatos az egész. Kalandjátékként játszom az egészet, kíváncsi vagyok rá mi van a következő hegy mögött, járok fel-alá a világban, ilyesmi. Mindezt anélkül, hogy valami extra célom lenne.

A második, amit szeretek: az óriási content mellett nincs havidíj. Ez nekem nagyon kényelmes, mert sosincs az az érzés, hogy ekkor és ekkor játszani kéne, mert akkor minek fizettem érte. Viszont a living story-nak azért csak van némi (több-kevesebb, fontosabb vagy kevésbé fontos köze) a világ formálásához, szóval tartalmaz némi sztorit. A probléma itt az, hogy ez viszont időlimites, tehát ugyan nem kell fizetnem érte, de ha szeretném megnézni (jutubot most hagyjuk ki a dologból), akkor csak kényszerítve vagyok, hogy ekkor és ekkor menjek fel, ha látni akarom, mert egyszerűen elmúlik. És ez az, ami (ahogy fentebb is említettem) nem mindig jön össze. Persze nem is kell összejönnie, pénzt nem veszítek, de csak érdekelne a living story és utólag kissé sajnálja az ember, hogy nem tudta megnézni, kipróbálni.

De lehet csak én érzem így, aztán többnyire nem zavar ez sokakat, ha már úgyis ingyenes a cucc.

(#6974) aizen92 válasza fuwiradis (#6973) üzenetére


aizen92
addikt

az utolsó részével teljes mértékben egyetértek.
nekem is ez az egyetlen problémám ( én is csak PvE-s vagyok ), hogy vannak időszakok amikor kb 2-2 hónapot nem tudok játszani, és úgy érzem lemaradtam mindenről. annyira nem para, csak jó lenne nekem is átélni ezeket :U

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6975) FehérHolló válasza fuwiradis (#6973) üzenetére


FehérHolló
veterán

A living story lore-ja általában három összetett mondatban leírható, így nem veszítesz semmit a történet szempontjából, ha csak utólag olvasod el gw2w-n. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6976) fuwiradis válasza FehérHolló (#6975) üzenetére


fuwiradis
tag

Naa, ne legyél ilyen. :P

Oké, ha gonoszkodni akarunk, akkor azt mondjuk, hogy néhány tőmondatban (vagy harmadannyi összetett mondatban) összefoglalható mindegyik sztorija. De szerintem az egész körítés is hozzátartozik ahhoz a sztorihoz: Tower of Nightmares sem volt egy hard-scifi-t komplexitás szempontjából megszégyenítő dolog, de maga a körítés, a torony, az egész átformált Kessex Hills, azokkal az elképesztő baljós árnyalatba hajló színekkel szuper volt. Szerintem remek hangulata volt, néhol egy hangyányit misztikus is, ahogy az ember meglátja, aztán csak elgondolkodik, hogy mi a frász ez a torony, mi a cél vele? Főleg, amikor két héten át be sem lehetett menni. :)

Ezt azért nem fogja így semmilyen wikipedia összefoglaló visszaadni vagy egyéb összefoglaló sem.

Persze, tudom, hogy sokan nem kedvelték ezt az event sorozatot, ők biztosan nem is értenek velem egyet. :)

(#6977) fuwiradis


fuwiradis
tag

egyébként arra még senki nem gondolt, hogy lehetne néha egy kis ph-s közös játékot csinálni? :)

(#6978) #57919488 válasza fuwiradis (#6977) üzenetére


#57919488
törölt tag

De, kb. par ezer hsz-el ezelott :DDD

(#6979) ProEvoFan válasza fuwiradis (#6977) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nemrég, pont ezért, hozzászólásban kiírtam a fő kari nevemet.Azóta PHról egy ember vett fől barátnak...
Bátran vegyetek fel friend listába: Fiona Tait

(#6980) Louro válasza ProEvoFan (#6979) üzenetére


Louro
őstag

Hát ha nem ciki, hogy nincs nagy tapasztalatom még a nekró terén? Bár a warrior ezerszer erősebbnek tűnik fejlődés során, mint a nekró. Lehet endgame már érezhetően vissza lesz véve a sebzéséből, mert nekróznék, de ha ennyire harmatgyenge....

Az arenanet-es nevem: Xaba
Játékban pedig Xebata (80-as nekró exoticban már) és Pék (41-es warrior).

Szerver: Piken

Mess with the best / Die like the rest

(#6981) bajtokarpi válasza Louro (#6980) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Felvennélek friend listàba, ha nem gàz. Nekem is van egy 43-as warrim, fejlődhetnénk együtt, úgy csak könnyebb. ProEvoFan téged is felvennélek. Azt tudnotok kell, hogy hobbi jàtékos vagyok, ha így is megfelel, akkor okés.
Köszi

battletag: bossi#2666

(#6982) Louro válasza bajtokarpi (#6981) üzenetére


Louro
őstag

Részemről ok. Próbálok kockulni, de én is random tudok belépni. Amióta megvan a nekró, azóta a Lauren-eket is elkezdtem gyűjteni, mert állítólag nagyon értékes "fizetőeszközök". A monthly-hoz a skill-t a legkönnyebben champion farmokon tudom összeszedni.

Mess with the best / Die like the rest

(#6983) -kdM-


-kdM-
senior tag

(#6979) ProEvoFan, (#6980) Louro felvettelek titeket. Itt lesz az én nevem is: Eidolsa
Elég széles tartományban vannak karaktereim szóval bármiben benne vagyok.

(#6984) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Rendben.Mindenkit felveszek.Ha van kedvetek dungeonhoz csak nyugodtan szóljatok.

(#6985) batai15


batai15
félisten

Egy ascended fegyver kb mennyi goldba jönne ki?
És még valami: Human wari férfi karimnak akarnék valami nagyon minimál armort felsőtestére(vállas, vért, kesztyűk) amivel csaknem félpucér lehetne vagy valami fáslizásra hasonlítana.Előre is köszi!

(#6986) DeltaPower válasza batai15 (#6985) üzenetére


DeltaPower
őstag

Csak az anyag van vagy 75-100g, és még ami egyszeri költségként rámegy a szakma felhúzására, mert a kész cucc accbound lesz.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6987) batai15 válasza DeltaPower (#6986) üzenetére


batai15
félisten

Aha, akkor jol gondoltam.Azért az annyira nem is olyan sok a legendaryhoz képest..

(#6988) Narakh


Narakh
senior tag

Ha valaki, aki viszonylag ért az engineerhez (és nem sajnálja az idejét), rám írna, azért roppant hálás volnék. Pár napja kezdtem a játékot, és jól jönne a tanács. :)

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#6989) qad


qad
senior tag

Help...kipurcant a játék indításkor. Megpróbálta magát frissíteni, persze hogy nem sikerült neki és kényszerítve sem bírtam bezárni az ablakot. 4x-5x próbáltam indítani és mérgemben letöröltem. Belogoltam az accomra és elindítottam a játék letöltését. Gyönyörűen elindult de 100-200 mb után megállt ugyanúgy. Vinyót ellenőriztem, más játék elindul ugyanarról a vinyóról.

(#6990) qad


qad
senior tag

Nagy nyögvenyelősen sikerült újratelepítenem, az volt a trükkje hogy nem szabad semmit elindítani vagy magát a gw2 letöltőjét tálcára sem szabad letenni mert abbahagyja a letöltést nemes egyszerűséggel. Úgyhogy nem nyúltam a géphez és letöltötte a rákja....xD.

(#6991) batai15


batai15
félisten

2 Kérdésem lenne. Warinak, dupla kard vagy , kard pajzs kombó miért nem jó?
Illetve axe and shield estén a shild berzerker statos legyen, vagy soldier( vita tough etc) ?

(#6992) Chabe89 válasza batai15 (#6991) üzenetére


Chabe89
addikt

Dual swordot inkább a condi warik használnak az meg inkább pvpbe jó.

(#6993) batai15


batai15
félisten

WvW -re jó tanács? (gs ,axe + shield warinak)
Illetve nem fér a fejembe hogy nézem a vidiket és annyira gyorsan váltogatja a srác a gearjét... azt hogy?

(#6994) fuwiradis


fuwiradis
tag

úgy néz ki a jövő héten még elérhetőek lesznek az origins of madness achievementjei. viszont a sztorival kapcsolatos cuccok (pl. párbeszédek, meg azok az instance-ok, amiket mindig csillaggal szokott jelölni és a sztorihoz kapcsolódnak) sajnos már nem.

youtube-on próbálnám keresgélni, de eléggé össze-vissza vannak, egyáltalán nem olyan folytonos az egész, mint amilyet akkor kap az ember, amikor először végignyomja.

(#6995) Louro válasza batai15 (#6993) üzenetére


Louro
őstag

Hát én fejlődni axe+axe és gs párossal tolom és kb. én is forgatom, amint tudom a fegyvertáram.

Elnyomom, amivel kapok migth-ot és fury-t. Majd GS 2. skillje. Váltok és Axe 2. skillje és 4-es és ha még él, akkor 5-ös. Ha ezután is, akkor kezdem elölről, mert visszatudok már váltani GS-re. Szerintem célszerű felváltva használni a fegyvereket, mert mindegyiknek megvan a maga erőssége. Necro vs Warrior-t néztem egyszer youtube-on és ott pl. 2h kalapáccsal szinte stunlock volt.

Mess with the best / Die like the rest

(#6996) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok,
Olyan kérdésem lenne, hogy még régebben (nyáron) regisztráltam GW2-re free hétvégére. Sikerült létrehozni a felhasználót stb. Viszont a napokban gondolkoztam, hogy megveszem de, nem azt adhattam jelszónak, amire emlékszem, mert nem lépbe, és amikor emlékeztetőt szeretnék kérni akkor, kéri a játék seria számát. Ilyenkor mit lehet csinálni? Mert nem szeretnék másik felhasználót új mail címre létrehozni. Előre is köszönöm a segítséget!

// -

(#6997) -kdM- válasza #hpq (#6996) üzenetére


-kdM-
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy az ingyenes hétvégére is kapsz egy kulcsot, szerintem azt kéne előkerítened, ha még meg van az email. Vagy ha nem megy, akkor support.

(#6998) DeltaPower válasza #hpq (#6996) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ilyen gondom nekem is volt... ingyenes hétvégékre regeltem egy accot, aztán mikor megvettem a játékot, egyszerűen nem bírtam rávenni, hogy ahhoz az acchoz elfogadja a serialt. Végül regeltem egy újat, másik email címmel, azzal simán elfogadta a kódot és még a GW1-es accomat is össze tudtam vonni vele.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6999) batai15


batai15
félisten

tudnátok egy ascended gs craft utmutatót linkelni ami leirja miből mennyi?

(#7000) ProEvoFan válasza batai15 (#6999) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

fegyver
armor

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.