Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) CactuS válasza FehérHolló (#7400) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Újabb open-world boss, lagfest és olyan mechanizmusok, amit 1-2 szerver tud csak leverni (pug)? Nem, nem elég.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7402) Ellia válasza CactuS (#7401) üzenetére


Ellia
addikt

Ha ennyire húzod a szádat a játékra miért játszol vele?
Amúgy meg legtöbb boss-t könnyen le lehet csapni csak a játékosok nagy része nem érti meg az alapvető dolgokat vagy csak szimplán még ts-re se hajlandó feljönni...

(#7403) CactuS válasza Ellia (#7402) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem játszom vele, S1 végén abbahagytam (talán 16k achi körül, ha nem többel) mert nem jött érdemleges tartalom a megjelenés óta. Amit ígértek, a megjelenés előtt annak csak a töredéke teljesült, ezért kérdeztem, hogy mi várható S2re, de a két csodás válaszból ítélve gyakorlatilag ugyanaz, azaz 0 valódi tartalom.

Amúgy meg pont az a baj az open-world bossokkal, hogy a pug nem arról híres, hogy tud összehangoltan játszani. Az meg annyira nem pálya, hogy boss előtt 2 órával guesteljek egy szerverre, mert ott elég erős a community, hogy tudjon összehangoltan játszani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7404) sultansmith


sultansmith
senior tag

Amúgy láttátok hogy az új X-men filmben van egy mesmer? :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#7405) Ellia válasza CactuS (#7403) üzenetére


Ellia
addikt

Hát majd meglátjuk mi lesz pontosan benne, az tuti, hogy Brisban felé fogunk elmozdulni, talán nyitnak új térképet is. Talán. Személy szerint remélem az[állom nélküli sylvari] fonalát vesszük föl és jutunk el a sárkányhoz/másik pale tree-hez. PS-ik közül szerintem ez volt a legérdekesebb.

Zerg festet Én se szeretnék, új mechanikák pedzegetését már láthattunk (marrionet, utolsó scarletes ls pl.), továbbá remélem lesz sok "szövegelés" is... Az achik meg achik, gyűlik az magától :)

Amúgy amit a legjobban szeretnék az egy dungeon revamp - hard mode-al és normális rewardal (pl. lehetne pár gem mondjuk 5 de akkor nehéz is legyen) meg a berserker meta megszüntetését...

Remélhetőleg, ha végre lecseng a kínai nyitás utána itt is végre beindulnak a dolgok. Ténylegesen túl nagy szünetet hagytak.

Csak kérdés szintjén: WvW-én kis csapatban próbáltál már roamingolni?

Ja végére: már nem kell guestelni van megaszerver, most már taxizunk :D

[ Szerkesztve ]

(#7406) FehérHolló válasza CactuS (#7401) üzenetére


FehérHolló
veterán

jó érzéked van a szarkazmus felismerésére.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7407) CactuS válasza FehérHolló (#7406) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ugye? :DDD (Bocs, hogy benéztem, elég fos hetem volt, kb már zombi vagyok mire a gép elé esek este)

Amúgy tényleg sajnálom a GW2őt. Annyira reménykedtem benne, hogy a GW1 vonalát viszik tovább, de szinte az összes jót, ami a GW1et azzá tette ami kihagyták.

Ellia: Az elején sokat toltuk kis csapatban, aztán volt néhány hónap zerges megmozdulás, aztán az is abbamaradt. Az Edge of the Myst már kimaradt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7408) FehérHolló válasza Ellia (#7405) üzenetére


FehérHolló
veterán

A sok-sok elcseszett kínai aranyárus tahóval csinálhatnának valamit, user neveket jegyeznek, és periodikusan küldik a fost, nem látom tőle a dungeon közben a társak üzenetét, mert plütty-plütty-plütty-plütty-plütty-plütty-plütty-plütty-plütty-plütty-plütty privátok.
Tiltom őket, de újratermelődnek.

u.i.: account ban nem segít, mert lopott mind, nem az eredeti gazdájuk tehet róla.

u.i.2.: IP ban Kínában nem segít, mert egyetlen egy (!!!) proxy vezet Kínán kívülre. Mindenkinek ugyanaz az IP-je kívülről nézve. (igen, a proxy nem proxy, hanem gateway, de most nem ez a lényeg.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7409) Ellia válasza CactuS (#7407) üzenetére


Ellia
addikt

Edge az egyik legjobban kivitelezett térkép ami csak farmolni jó meg karit szintezni, de csak akkor, ha zöld vagy. Sokról nem maradtál le.

FehérHolló: Jogos, tiltom Én is őket ahogy tudom de amikor ugyanaz az üzenettel jön 5 percen belül az 5. embertől... Mondjuk még mindig jobb a helyzet mint az ESO-ban, itt legalább a bottrain-eket már kiirtották.

[ Szerkesztve ]

(#7410) Chabe89 válasza FehérHolló (#7408) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát nem tudom én beáldoztam inkább a wispert. Átraktam külön ablakba mainből meg kivettem, oda meg azt pittyeg amit akar. Guildből úgyis megtalálnak tsen a többi meg nem érdekel mit piccsog. Bár már map chaten is egyre többet látok sajnos.

(#7411) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Nem rég csatalkoztam a GoW2 világába, tetszik. Elementalistal vagyok, (sorcibuzivagyok) Az lenne a kérdésem, hogy bővebben, hol tudom erősebbé tenni illetve mit kellene választani, hogy jobb legyen hol tudok erre irányuló oldalt? +Vitalty, illetve +Powerrekkel lehet gondolom.
Még egy kérdés a ruházat, ezeket csak Elit bossok adják, mert ami a kereskedőnél van az egy kalap sz...
13 szintű vagyok még nem nagy. Eddig Queenstalbe megcsináltam az összes szívet, megtaláltam az összes Vistast, illetve néha becsatlakozok egy dinamikus eventbe. Illetve a fő sztorit (ami a zöldet jelöli) is csinálom. Jó úton haladok?

Maradok Tisztelettel:
István

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#7412) Ellia válasza Damage401 (#7411) üzenetére


Ellia
addikt

Ha tudsz angolul akkor olvasd el a gw2wiki ide vágó: basic/gameplay/economy részét. Ha valami nem tiszta utána akkor kérdezz nyugodtan. Am cucc eshet minden mob-ból, vehetsz karmából a szívek teljesítése után vagy csinálhatod is magad. Legkiegyensúlyozottabb fejlődés meg a térképek felfedezése, történet csinálása, kraftolással lehet elérni. Am 80-as szintig szinte mindegy milyen ruhában vagy.

[ Szerkesztve ]

(#7413) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Egy fegyvernek a skinjét átlehet rakni egy másikra? Hogy a tulajdonságok megmaradjanak, csak máshogy nézzen ki. Ha igen, hogy?

(#7414) KisTücsök válasza KisTücsök (#7413) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oké. Rájöttem. :D

(#7415) FehérHolló válasza Damage401 (#7411) üzenetére


FehérHolló
veterán

használd a trading postot a felszerelés beszerzéséhez. :)
Bal felső ikonsorban is megtalálod, de van hotkey-je. Sajnos a default hotkey-re nem emlékszem.

Skynet is real. It's called Google.

(#7416) Archanon


Archanon
őstag

Utolsó (?) personal story küldetést (Victory or Death) meg lehet valahogy egyedül csinálni? Az ajánlott létszám 5 fő, viszont partyt egyáltalán nem találok, arra meg nincs időm, hogy órákig csak álljak, és várjak, hátha két-három ember megtalál. Próbáltam egyedül, de egyszerűen az első elite egységeknél rendre elhullok.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7417) Ellia válasza Archanon (#7416) üzenetére


Ellia
addikt

Nem, utolsó küldetés maga a dungeon story-ja, egyedül nem lehet már a bent lévő mechanikák miatt sem. Kell az 5 fő. Próbálkozz hétvégén, kb 3 hete toltam le, 5 perc alatt volt pug-om.

(#7418) Archanon válasza Ellia (#7417) üzenetére


Archanon
őstag

Időközben találtam egy csapatot, akikkel laza ~másfél-két óra alatt végigmentünk a missionön... Húúú.. gyerekek, ez óriási nagy csalódás. :( Semmi kivívás, csak booorzasztóan hosszú, indokolatlanul. :F Ráadásul wtf.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7419) ProEvoFan válasza Archanon (#7418) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az hát, unalmas, nemhiába van meg csak 1 karakteremnek...

(#7420) Archanon válasza ProEvoFan (#7419) üzenetére


Archanon
őstag

Így mégis mi inspiráljon, hogy legyen több karakterem is? :DDD (Van még egy 18-as warri..)

Mi van még hátra a játékból? Ennyiben azért csak nem merült ki a game.. vagy mégis? Gondolom van pvp, oké, de ezen kívül..

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7421) KisTücsök válasza Archanon (#7420) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, a PvE-n kívűl van még PvP. Mi kéne még? :D

Nem tudja valaki, kiegészítő mikor jön?

(#7422) Ellia válasza KisTücsök (#7421) üzenetére


Ellia
addikt

Kiegészítő? Itt minden tekintetben innovatív LS van! Nem kell kiegészítő.

Amúgy tudtommal azt nyilatkozták, hogy nem lesznek a szokásos értelemben vett kiegészítők. Pedig jó lenne...

(#7423) DeltaPower válasza Ellia (#7422) üzenetére


DeltaPower
őstag

Max olyan szempontból lenne jó, hogy új faj/prof/szakma jöhetne vele, bár azt gondolom a living storyval is be tudják hozni ha nagyon akarják.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7424) KisTücsök válasza Ellia (#7422) üzenetére


KisTücsök
addikt

Tényleg, el is felejtettem. Igazad van.

Akkor úgy kérdezem, nagyobb volumenű frissítés. Új terület, dungeon, stb.

[ Szerkesztve ]

(#7425) Archanon válasza KisTücsök (#7424) üzenetére


Archanon
őstag

Új terület bőven kellene a játékba, lenne is hol, telis-tele van kiaknázatlan régiókkal. Magooma, Far Shiverpeaks, Charr homelands, Crystal Desert, Ring of Fire....

Tekintve, hogy van még pár sárkány, szinte kötelezően be kell hozniuk új, és nagy területeket, csak nyilván hosszútávra terveznek, és lassan adagolják... A living story pont megfelelő erre, csak az a gond, hogy ezekről le lehet maradni... :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7426) CactuS válasza Archanon (#7425) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ott vannak a JPk, a HC insták, achik, a kiszedhető itemek, a legendary-k. GW1 is a skinekről szólt, csak kicsit másképp. Pár hozzászólással ezelőtt már "beszélgettünk" erről, de nagy kiegészítő méretű update-et szerintem nem kell várni a játéktól - meg úgy néz ki 5 fősnél nagyobb contentet sem. (Sajnos, mert így most én is csak Diablo 3-at tolom, mert nincs más MMO jelenleg ami tetszene)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7427) FehérHolló válasza Archanon (#7425) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tényleg, a GW1 EotN végén felébredő sárkány hova tűnt?
Miután kipurcant a fődestro.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7428) DeltaPower válasza FehérHolló (#7427) üzenetére


DeltaPower
őstag

Elvileg az összes sárkány felébredt, de maguk a nagy sárkányok nem jönnek elő, csak a championjaik. Teq, Shatterer, Claw ugye ölhető, Destroyer még gw1-ben megpurcant. A vízi sárkány champját még nem láttuk, a jungle pedig nemrég ébredt, szerintem hamarosan hallunk róla.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7429) Ellia válasza FehérHolló (#7427) üzenetére


Ellia
addikt

Ha emlékeim nem csalnak akkor a törpék miatta váltak kővé, hogy a mélybe tartsák bebörtönözve.

Am lenne potenciál a területekben, személy szerint az egyik kedvencem a Crystal Desert volt, de szívesen megnézném a föld alatti volt asura világot is, amit a gw1-ben lerohantak a destroyerek. De hát majd...

Szerintem most fogunk kapni új területet, felébredt Mordremoth, és nincs Magunában még lvl 80-as terület se... Plusz lehetne itt egy érdekes story, mert pl nem láttunk risen sylvarit (vagy csak a sárkányhoz tartozó minionokat) se még és úgy nézz ki több pale tree is lehet. Ki tudja milyen közük lehet a dzsungel sárkányhoz... Na ez már csak ötletelés, de remélem Scarlet csak kellő alap volt egy sokkal nagyobb egésznek.

(#7430) FehérHolló válasza Ellia (#7429) üzenetére


FehérHolló
veterán

volt egy megadestroyer, akit a törpék visszatartottak
a megadestroyer halála pedig felébresztett egy sárkányt

lvl 80-as terület csak shiverpeaksben és orr-ban van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7431) Ellia válasza FehérHolló (#7430) üzenetére


Ellia
addikt

Igen igazad van, közbe megnéztem youtube-on a végét (és picit elfogott a nosztalgia is...).

De pl. nem is emlékeztem arra, hogy már ott volt utalás a sylvarik-ra o.O

[ Szerkesztve ]

(#7432) -kdM-


-kdM-
senior tag

WoodenPotatoes csatornáján van egy egész érdekes spekuláció a sylvarik eredetéről. Szerinte a Pale Tree(k) Mordremoth championjai. Ezért nem lehetettek sylvari risenek, mert már eleve sárkány minionok. Az a Pale Tree meg amit ismerünk Ronan és Ventari hatására lett mentes a sárkány befolyásától.

(#7433) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a ruháról a dryt ellehet-e távolítani, mivel megakarom nézni, hogy a fejlesztők hogyan is képzelték el a ruhaszín kombinációt. Mert az elején megadtam neki egy sablont és most azzal kell végig tolnom? Mert változtatni már tudtam benne. De úgy mint a többi RPGbe hogy szép ruhák lehet benne látni

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#7434) FehérHolló válasza Damage401 (#7433) üzenetére


FehérHolló
veterán

hero panel - bal legfelső pötty - dyes

Azt hiszem vissza lehet állítani defaultra (ami baromi ronda), de hogy átszinezni ott lehet, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7435) Damage401 válasza FehérHolló (#7434) üzenetére


Damage401
senior tag

Rendben köszönöm. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#7436) Archanon válasza FehérHolló (#7427) üzenetére


Archanon
őstag

A Great destroyer halálakor csak megmozdult, de nem ébredt fel, csak valami 60 évvel később. Elméletileg ő Tyria föld alatti járataiban "bujkál". Ébren van, de ha jól emlékszem, valakik, vagy valami visszatartja, és közben gyűjti seregeit. A neve Primordus, a GW1EotN-ban ugye ő látható az ending videoban.

Továbbá láthattunk még két sárkányt GW1-ben, Jormag-ot, a jégsárkányt, illetve Kalktorrik-ot (ő az, aki végigsöpört Ascalonon a Crystal Desert-ig, ahol megölte Glint-et - egykori championját - , és ott állomásozik jelenleg). A többiek meg...

Itt van még Zhaitan, akinek a sorsa nekem nem teljesen nyilvánvaló a personal story végén. Valamint egy ismeretlen, mélytengeri sárkány, akinek szerintem köze lehet Kuunavang-hoz - bár ő emberbarát, lehet őt is fölszabadították, mint Glint-et a kígyók (Forgottens). Aztán most felébredt egy számomra teljesen új, HATODIK sárkány a living story szerint. Mordremoth. Akiről fogalmam sincs kicsoda, mert teljesen kimaradt nekem az egész Scarlet-es lore. :F De elvileg ő általa ébredt fel, hogy hol, lövésem sincs.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7437) Ellia válasza Archanon (#7436) üzenetére


Ellia
addikt

Mordremoth van Maguna-ban valahol, ő a "dzsungel" sárkány. A Deep sea dragont meg általában "Bubbles"-nek szoktuk hívni, rendes nevét nem tudjuk, de ez terjedt el.

(#7438) FehérHolló válasza Ellia (#7437) üzenetére


FehérHolló
veterán

én mindegyiket csak simán sárkánynak hívom, jó?

Skynet is real. It's called Google.

(#7439) Ellia válasza FehérHolló (#7438) üzenetére


Ellia
addikt

kérlek.

(#7440) Archanon válasza Ellia (#7437) üzenetére


Archanon
őstag

Concept artok alapján én is erre saccoltam... Jelenleg a living world storyt bújom, videókat keresek az eseményekről, sorban... Kezd összeállni a kép, és baromira tetszik. A vic az, hogy ez a storyline jobban tetszik a Zhaitan-os, Trahearne-es valaminél. Sokkal komplexebb, nagyobb a háttérsztori, drámaibb.

A sylvari-s teória valóban érdekes. Ezen már én is gondolkodtam korábban...
A personal story-ból is kiderül, hogy több pale tree létezik, vagy legalábbis feltételezik a sztori szerint. Ez lehetséges is, hiszen anno Ronan egy magot ültetett el... gondolom nem csak egy volt, lehetett abból még több is. Hogy valóban a dzsungel sárkány, Mordremoth féle csatlósok-e a sylvarik, vagy azok lennének, ha nem tört volna meg az átok, passz. Talán ez megmagyarázná a Nightmare court létezését, no meg a többi pale tree valószínűleg nem emberalakú lényeket teremt. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7441) DeltaPower válasza FehérHolló (#7438) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nevezzük nevén a dolgokat, jó? :)

Jormag - "jeges"
Primordus - "tüzes", "piros"
Kralkatorik - "lila", "kő", "szikla", "kristály"
Zhaitan - "csonti", "zombi"
Sea Dragon - "vízi", "kék"
Mordremoth - "fa", "dzsungel", "zöld"

Oké? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7442) Ellia válasza Archanon (#7440) üzenetére


Ellia
addikt

Sok minden van amit még el lehetne mesélni, pl.: Palawa Joko történetét is, bár ehhez kéne Elona...

És akkor még ott van Cantha is ugye.

(#7443) Archanon válasza Ellia (#7442) üzenetére


Archanon
őstag

Először a sárkányok ügye oldódjon meg, egy "egyszerű" kis ámokfutó története, mint Palawa Joko-é messze eltörpül emellett. :P Cantha-ban szintén elborult uralkodó volt egykoron, zsarnoki hatalommal bár, de egyesítette a népet. Kérdés, hogy azóta mi történt ott, híreket ugyanis Zhaitan ébredése óta senki nem hallott.

Van itt potenciál, de remélem nem 10 év kell hozzá, hogy kiderüljön mindez. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7444) Archanon


Archanon
őstag

Tequatl legyőzhető? Vagyunk 200-an, és egyszerűen képtelenek vagyunk levinni 5%-ot az életéből. Negyedjére futok neki, de valamiért végig ilyen szervezetlen bandával hoz össze a sors. :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7445) KisTücsök válasza Archanon (#7444) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nehezítettek a sárkányokon?

Amikor utoljára toltam ezt a részét a játéknak, abszolút semmi nehézség nem volt bennük.

(#7446) Archanon válasza KisTücsök (#7445) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem csak gyökerek a játékosok...hatalmas káosz, és rendezetlenség uralkodik mindig, ahelyett, hogy szépen szerveződnénk, több csapatra oszlanánk, védenénk a hylek bigyókat, a maradék meg a sárkányt ölné. Neeem, mindenki megy a sárkány lába elé, összevissza futkározva, a turreteknél senki, risen invázió... áá. Borzalom.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7447) Chabe89 válasza Archanon (#7446) üzenetére


Chabe89
addikt

A megaszerver csodái :)

(#7448) Ellia válasza Archanon (#7444) üzenetére


Ellia
addikt

Simán legyőzhető, de itt a berserkerek semmit se érnek csak halnak, nem lehet critelni teq-ra. 1 de jobb, ha két dps csapat van, guardianok wall of reflectionje elég hasznos, hasonlóan a mesmer feedback skillje a "karmokra".
Akkor van igazán gond, ha a turreteknél nagyon sok ember van (pl. afk majmok) mert akkor iszonyat felskálázódik. Az ágyú védése szerintem nem jelenthet gondot. Lényegében nem nehéz.

Am számos guild/guild szövetség van amik ezekre a bossokra szerveződnek érdemes megkeresni egyet és csatlakozni.

+ A TS nem hátrány. Sőt.

(#7449) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ezek a Vabbisok mifélék? Nem alszanak éjjel? Vagy szerveződött egy kis csapat, amelyik éjszaka befoglal mindent?

Konkrétan minden az övék WvW-ben, minden.
________

Kipróbáltam ezt az új wvw térképet. Karakter húzásra meg edge of honor farmolásra jó, de másra nem igen.

(#7450) Gerdor válasza Archanon (#7444) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Na habozz, lépj be a TXS guildbe. Redditen kell jelentkezni. Folyamatosan ölik az összes nehéz bosst (TEQ, 3fejű wurm, Pavilon gold szintű farmolás). Ez az egyetlen biztos, de tényleg biztos lehetőség.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.