Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) DeltaPower válasza Louro (#6899) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem is pont ez a bajom a hammerrel, full berserkerben 3 vita+toughness ékszerrel is túlságosan puha vagyok, belepusztulok az első komolyabb aoe-be. Most készülök még venni 3 knight armort (wvw miatt amúgy is akartam), ha úgy se bírom hammerrel, akkor átalakítom a traitet full rangedre.
Eddig úgy tapasztaltam, hogy ami 1 perc alatt (esetleg még némi kite-olás) nem fekszik le, azt egyedül hiába próbálom megölni. Kivétel a döglassú ellenfelek, a napokban valami ogre championt 5 percig daráltam, de a közelembe se tudott érni.

FehérHolló: Shatterer? Ezt leszólózni? :Y Mi Lyssát majdnem megcsaptuk 4-en, de azért Shatterert szólózni...

szerk: aszittemmá :)

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6902) Narakh


Narakh
senior tag

Üdv!

Most kezdek csak bele a játékba. Melyik szerverre érdemes költözni?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#6903) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szeretném sok PHs játékostársamat friend listában látni:)
Aki úgy gondolja, nyugodtan felvehet barátnak.Hátha összetudunk jönni néha egy-két dungeonra.
Fő kari nevem: Fiona Tait

(#6904) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Meg szeretném változtatni a regisztrált e-mail címemet. Erre van lehetőség?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#6905) Louro válasza bajtokarpi (#6904) üzenetére


Louro
őstag

Tudtommal nincs. Különben nagyon menne az adok-kapok. Acc eladás.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#6906) Louro válasza Narakh (#6902) üzenetére


Louro
őstag

Desolation és a Piken állítólag a legmagyarabb. Én Pikenen vagyok és elég sok magyar látok szaladgálni (névből következtetve.

Guild meg, ha nagyon-nagyon fontos. Állítólag 2 guildhez is lehet tartozni. Nincs egy kimondottan magyar guild tudtommal. Bár a Warhorn-ban a chat-en magyarul tolják. De inkább TS pártiak.

Mess with the best / Die like the rest

(#6907) Narakh válasza Louro (#6906) üzenetére


Narakh
senior tag

Whiteside Ridge-ről mik a vélemények? Guildex szerint ott a legtöbb magyar klán.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#6908) -kdM- válasza Narakh (#6907) üzenetére


-kdM-
senior tag

Szerintem a guest és LFG (cross-server) rendszerek miatt mindegy melyik szerverre mész. Amit esetleg érdemes figyelembe venni az a WvW, ha részt veszel benne, ha nem, a bónuszokat megkapod. Emiatt a Pikennel vagy Desoval jobban járnál, kisebb vagy nagyobb magyar guildet pedig mind a kettőn találsz.

Személyesen csak a Desolation-ről tudok nyilatkozni, állítólag sokan járnak ide guestelni (nem tudom más sűrűbben lakott szerverekkel mi a helyzet) a champion farmok és world boss-okért. Utóbbi miatt művészet bejutni main szerverre, de ha összejön akkor garantált a siker.

(#6909) Narakh válasza -kdM- (#6908) üzenetére


Narakh
senior tag

Végül a Pikent választottam. :)

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#6910) Chabe89 válasza Louro (#6906) üzenetére


Chabe89
addikt

4-5 guildben lehetsz egyszerre. GM szempontjából ez még jó is mert a kisebb guildek közt lehet akár alliance-t is építeni, hogy meglegyen az ember. Van kimondottan magyar guild pikenen nem is egy, de most nem fogom magunkat reklámozni. :) A guildek nagyrésze elvárja a ts használatát kivéve a gyűjtőguildek talán, de az olyan is véleményem szerint. Sok ember sajnos nem érti meg, hogy ott könnyebben be tud illeszkedni a társaságba jobban megismeri az embereket és könnyebben kap segítséget is.

(#6911) batai15


batai15
félisten

Most jelenleg vna egy kb 80% ban berzi warrim.
De menni akarok wvw-re is majd vele, ilyenkor mi a szokás? mindíg újra traitelni,vagy a geart kell cserélgetni?

(#6912) FehérHolló válasza batai15 (#6911) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát menj már be, azt próbáld ki. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#6913) batai15


batai15
félisten

Értem. És dyből mi ami nagyon fekete? mert azt mondják a mindnight ice és az abyss , de preview nézetbe az előbbi kékes a másik meg nem igazán fekete. (arah armorra kelllesz)

(#6914) #57919488 válasza batai15 (#6913) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem szoktam foglalkozni a PH rangokkal de multkor meg csak mintha ostag lettel volna. Melyik topic gyartottad tele ez ido alatt? :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#6915) DeltaPower válasza batai15 (#6913) üzenetére


DeltaPower
őstag

Armortól is függ, hogy néz ki rajta. Elvileg ezek a legsötétebb árnyalatok: [link] + még a Black.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6916) batai15 válasza #57919488 (#6914) üzenetére


batai15
félisten

Az őstag se most volt ! ;] ;]
Hmm az utóbbi pár hónapban eléggé aktív voltam. Mostanság kevésbé.

(#6917) ProEvoFan válasza batai15 (#6913) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jelenleg ennél feketébb nincs. 40 gold az ára. [link] Tudom, mert ezt a festéket használom.

[ Szerkesztve ]

(#6918) batai15 válasza ProEvoFan (#6917) üzenetére


batai15
félisten

Okés, csak preview nézetbe nem túl fekete... Sajna kellesz gyűjteni goldot, rendesen. Mondom veszek dolyak signetet a naciba, mint kiderült hogy 6 darab kell ha minden statot akarok...
Na már most 5x 6 nem kis lóvé.. + abyss mostani tervek. Utána meg ascended gs.

(#6919) DeltaPower válasza batai15 (#6918) üzenetére


DeltaPower
őstag

Azurite Orb nem jobb/olcsóbb esetleg?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6920) batai15 válasza DeltaPower (#6919) üzenetére


batai15
félisten

Mit? :DDD :DDD

(#6921) DeltaPower válasza batai15 (#6920) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6922) batai15 válasza DeltaPower (#6919) üzenetére


batai15
félisten

ja most azt mondod hogy ez jo armorba,
? Vagy most nem értem. Naponta tanulok ujj dolgokat, kicsit sok egyszerre

(#6923) DeltaPower válasza batai15 (#6922) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ja, nekem ilyenek vannak power-prec-critesből pakolva, olcsóbbak mint a rúnák.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6924) ProEvoFan válasza batai15 (#6922) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Olcsó, berserek-nek való.Ruby Orb.

(#6925) FehérHolló válasza ProEvoFan (#6924) üzenetére


FehérHolló
veterán

de akkor már exquisite ruby jewel, hogy a macska rúgja meg!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6926) DeltaPower válasza FehérHolló (#6925) üzenetére


DeltaPower
őstag

ruby orb most 14 silver, exquisite jewel 67s
super rune of fire 20s, hoelbrak 40s, strength 1g78s, scholar 2g97s

csóróság van na :DDD

szerk: ti is észrevettétek, hogy így vizsgaidőszak vége felé mintha növekedne az aktív létszám? :)

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6927) ProEvoFan válasza FehérHolló (#6925) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az nem megy bele armorba, csak ékszerbe.Armorba az orbok mennek:)

(#6928) FehérHolló válasza ProEvoFan (#6927) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát ebben igazad van, de minek raknál orbot armorba.. Annál még a random statos rúnák is jobban megérik.
De ha orbra sincs pénz, akkor minek fekete festék és ascended GS? Utóbbi például 4 nagyságrenddel drágább, mint 6 darab rúna/orb/jewel.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6929) batai15 válasza ProEvoFan (#6924) üzenetére


batai15
félisten

de én nem full berzerkert akarok

(#6930) ProEvoFan válasza FehérHolló (#6928) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"de minek raknál orbot armorba.. Annál még a random statos rúnák is jobban megérik."
6db Ruby Orb armorban összesen ad: 120 power, 12% ritical damage, 84 precision.
Minden benne van, ami kell a berserker warriornak.
Mutass nekem egy olyan runa szettet, ami ennyi mindent ad mindössze 60 ezüstért/szett. ;) :U

Az hogy mire van ill nincs pénze, arról egy szót sem szóltam.Ajánlottam neki egy hasznos és igen olcsó megoldást az armor runák helyett.

[ Szerkesztve ]

(#6931) batai15 válasza ProEvoFan (#6930) üzenetére


batai15
félisten

Amugy meg a ha ugyan azokat a runákat veszek azok statjai összeadódnak? (persze ugyanazokat mások armor darabban értem , pl ugyan az a kesztyűbe és a naciba

(#6932) -kdM- válasza batai15 (#6931) üzenetére


-kdM-
senior tag

A rúnák összeadódnak (már ha mindenben ugyan az van). Úgy tudom most a Berserker armorba a Rune of the Scholar nagy divat, aminek olyan 3.5 arany darabja. Ezért kapsz:
- 165 power
- 8% crit dmg
- 10% dmg (90% hp fölött)

Ezzzel szemben amit (#6930) ProEvoFan írt, Ruby Orb 10 ezüst darabja. A már említett bónuszokkal. Ha nagyon tele vagy pénzzel is megéri végig gondolni, hogy megéri-e a rúna.

[ Szerkesztve ]

(#6933) FehérHolló válasza -kdM- (#6932) üzenetére


FehérHolló
veterán

Rune of the eagle szerény véleményem szerint jobb egy zerknek. Ráadásul olcsóbb is.
90% HP fölötti sebzésnövelés nem sokat ér.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6934) DeltaPower válasza -kdM- (#6932) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én tegnap azon haltam le, hogy egy sima exotic berserker's amulet 7,5 gold, egy statban megegyező ruby pendant pedig 100 felett. Aztán megnéztem miből készül a pendant :) A vicc, hogy a crafted exotic amulet csak 4-4,5g, olcsóbb mint a dropos, pedig ebben már van egy nem is rossz upgrade is.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6935) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Március elején jön a patch, amiben újragondolnak pár rúnát és elvileg nerfelik a critic dmg-t.
Szvsz, addig gondoljátok meg milyen drága rúnát vesztek.

(#6936) Louro válasza ProEvoFan (#6935) üzenetére


Louro
őstag

Hát én egy kis extra condi-nak örülnék. A necrot nem érzem elég erősnek.

Meg annyira butaság, hogy csak a legerősebb condi marad fent. Bár nem vagyok elég tapasztalt, hogy lássam értelmét, de ha 3 nekró és 2 warrior lenne egy csapatban, akkor az kb. 3 fős csapat lenne. Necro ugyebár a condigurunak lett kreálva. De szép is lenne, ha 5 necro lemenne dungeon-ba és mindenki dotja sebezne. Szanaszét lehetne dotolni a környezetet :)

Mess with the best / Die like the rest

(#6937) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Mostanában ha játszom a GW2-vel, azt veszem észre, hogy elkezd a karakterem mondhatni cselekvésképtelenné válni. Bővebben: dinamikus eventben harcolok a csapattal, majd egyszer csak azt veszem észre, hogy ha például benyomom bármelyik gombot elkezd a szokásosan pislákolni az ikonja, de nem hajlandó azt megcsinálni. Vagy például ha lenyomom a V gombot(Dodge) akkor bár elugrik, de az energiasávban nem csökken le az energia. Gondoltam, hogy megszakadt a net, de nem, mert a többieket látom javában csatázni, chatelnek, a szörnyek életereje folyamatosan csökken, a szörnyek és játékosok folyamatos mozgásban vannak(jobbra-balra (tehát nem előre a szokásos lagg esetében)).
Tűzfal problémára gyanakodtam, eddig ESET Smart Seucity 7 volt, váltottam avast! Free AntiVirus-ra de úgy is ez a probléma adódik. Korábban ilyen gond nem volt, szolgáltatóváltás nem volt régóta, más játékokban ez nem fordul elő. Háttérben nem fut semmilyen netet lassító program, legalábbis nem mutassa semmi, hogy használná a netet. Szerintetek mi okozhatja ezt az érdekes problémát? :F

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6938) #57919488 válasza ViharVadász (#6937) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hibas Patch. Nalam is elofordult mar. Majd javitjak ha tomegesen letezik a dolog.

(#6939) ViharVadász válasza #57919488 (#6938) üzenetére


ViharVadász
őstag

Rendben köszi, akkor egy kicsit szüneteltetem a játékot, mert ez eléggé bosszantó:D :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6940) aizen92 válasza ViharVadász (#6939) üzenetére


aizen92
addikt

azért szerintem írhatsz a fejlesztőknek. egy bugreportot megér. hátha tudnak valami megoldást.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6941) #57919488 válasza aizen92 (#6940) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azert sokat nem kell varni mert a Necro minion bug-ot meg majdnem 1 ev utan sem tudjak kijavitani...

(#6942) aizen92 válasza #57919488 (#6941) üzenetére


aizen92
addikt

értem. de azért a bugreportot küldje csak be, hogy észrevegyék :)
bár igazad lesz és tuti ez is bemegy a süllyesztőbe.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6943) #57919488 válasza aizen92 (#6942) üzenetére


#57919488
törölt tag

Annyi bug volt napkozben, hogy inkabb pihentetem kicsit a jatekot. Belefaradtam mar ebbe. Ugyis jon most majd par masik game ami elveszi az idot. GW2 kiegig meg itt aztan semmi lenyeges nem fog valtozni :(

[ Szerkesztve ]

(#6944) CactuS válasza ViharVadász (#6937) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha az utolsó living wold eventnél akadnak be a skilljeid, akkor annyi a megoldás, hogy állj bele egy AoE damage-be és megjavul a skillbar. Nem hibás patchnek hívnám, egyszerűen nagy a tömeg és néha megakad a szerver.

Amúgy állítólag pont most lesz változás, lévén véget ért a Living world S1, és ahogy a fórumokat néztem elég sokan nem szerették, így kérdéses, hogy ilyen formában lesz-e folytatása.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6945) ViharVadász válasza CactuS (#6944) üzenetére


ViharVadász
őstag

Most, hogy mondod, tényleg csak a Living World-nél volt ez a hiba, mert pl tegnap voltam The Shatterer bossnál is, ott semmi gond nem volt, vagy még egy Personal Story-nál se. Akkor ezt fogom csinálni amit mondtál, köszönöm! :R
aizen92: Neked is köszönöm a választ, remélhetőleg az a hiba, amit CactuS mondott. :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6946) batai15


batai15
félisten

Valaki eltudná könnyen maragyarázni ezt a fraktal agony resist növelést? klánomba magyarázgatták,de hirtelen ennyi minden rám zúdult a sok infó hogy kb semmit nem értettem meg.

(#6947) ProEvoFan válasza batai15 (#6946) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD
Ascended ékszerbe (2db ring, hátas) tudsz belerakni Versatile Simple Infusion-t, amit fractalban kapott Fractal Relic-ért tudsz venni Fractal kezdő helyszínen.Ez ékszerenként ad 5 reset.
Ezeket az ékszereket tudod Infused-é tenni, akkor lesz még egy plusz hely, ahova egy másik fajta, úgymond Agony Infusion-t lehet belerakni, ami adhat +2 ill akár +30 reset is.ITT egy táblázat róla, mennyit kell összegyúrni a kívánt mennyiségért.Az Agony Infusion fractal pálya utáni jutalom.
A maradék ékszerekbe a sima Versatile Simple Infusion tehető.(+5)
Ascebded armorokba is rakhatsz agony reset, abba a Versatile Simple Infusion megy bele (+5)

GW2 Ascended gear and infusion recipes.Itt leírja hogyan kell infusolni az ékszereket.

(#6948) FehérHolló válasza ProEvoFan (#6947) üzenetére


FehérHolló
veterán

Izé, a versatile az mindenbe belemegy, de ezen felül a defenzív és az offenzív is a megfelelő slotba. :)

Kérdés: Az épp laurenért laurelért megvásárolt ascended amulettbe ha infusiont pakolsz, az utána cserélhető másikra? Gyűrűnél tudom, hogy igen, de az amulettnél mintha lenne valami különbség.

Skynet is real. It's called Google.

(#6949) -kdM- válasza ProEvoFan (#6947) üzenetére


-kdM-
senior tag

Exotic armorral és pár ascended ékszerrel meddig lehet bemenni a fractalokba?

(#6950) FehérHolló válasza -kdM- (#6949) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ascended armoros korszak előtt is voltak, akik 40+ szinteken játszottak.

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.