Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) DeltaPower válasza batai15 (#7050) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7052) Louro válasza batai15 (#7050) üzenetére


Louro
őstag

Hát staffal max, akkor, ha tömeg van. Különben scepter vagy axe a main hand-be. Warhorn meg focus, bár inkább warhorn, mert az 5. skill sebességet ad.
Axe nagyon darálós, de közel kell menni, míg a scepter távolról is csapkodhat.

Minion-ok közül fejlődésre én a shadowfiend-et és az elite miniont használtam. AZok nem mentek össze-vissza. Well-ek nagyon jók. Ami szinte alap lehet: Epidemic és blood is power. Power signet és a speed signet is kell.

Támadásra: told el a blood is power-t. Pár csapás. 2-3 condi lesz az ellenfélen, ekkor scepter 3. skillje. (Annál erősebbet üt, minél több condi van az ellenfélen.) Majd epidemic és ha még él, akkor death shroud és ott az 1. skillt spammeld.

Ha tömeg, akkor blood is power. Staffal rakd le, amit tudsz, kivéve az 5. skillt (az fearel) és a well-eket, majd death shroud és 4. és 5. skill. Elég masszív aoe.

Ha van bőven skillpont, akkor spectral walk kell. Az is jó közlekedéshez. Condira meg ne gyúrj fejlődésre, mert hamar fekszik mindenki. Elitnek meg a minion legyen először. A Lich form jó, de fejlődésre a másik hasznosabb

Lehet nem a legjobb leírás, de alapnak jó lehet.

Mess with the best / Die like the rest

(#7053) batai15 válasza Louro (#7052) üzenetére


batai15
félisten

Köszi! Daggerről mi a vélemény? Vagy az inkább pvp?

(#7054) Louro válasza batai15 (#7053) üzenetére


Louro
őstag

DAgger-t több helyen offhand-be javasolták. Nem is emlékszek, hogy main hand-be tettem volna. Dagger autoattack-ja nem ad semmit, csak life force-t. Axe vulnerable-t, míg scepter asszem bleeding-et tesz fel.

Dagger off handbe pedig rendelkezik aoe-vel. Kis bogarak lengenek körül, amik vakítják az ellenfelet és az 5. skill pedig weaknesst és bleeding-et tesz fel több ellenfélre.

Én a scepter+warhorn párost szerettem. Messziről jó a scepter. Minion had fogja az ütéseket. Warhorn pedig sebességben jó. Ha van spectral walk-od és warhorn, akkor már egész jó sebességre tehetsz szert. Axe-ot pedig akkor toltam, ha kellett life force. Hamar maxra lehetett vele gyúrni. Azután death shroud és 1 ellenfél esetén a 1. skill nagyon ütős, tömegben meg 4-5. skillek.

WvW-re inkább staffot vittem eddig. Sok területi miatt. Well-ek meg a boonszedés miatt kellenek. WvW-n eddig úgy láttam, hogy vagy staffal le az összes aoe és elite skill: plague és spammelni a 2. skillt. Ha nem staff, akkor offhand-be vagy focus (boonszedés miatt) vagy warhorn (a sebesség miatt). Well-ek mellett olyat is tanácsoltak, hogy blood is power->epidemic->well-ek le a földre->plaque form. Ha lejárt a plaque, akkor menekülőre kell fogni. Közben death shroud, hogy még az utolsó lépésekben pár aoe-t eltoljunk.

(Nem vagyok veterán....inkább csak kezdeti tapasztalatok. Na meg a sok fórumolvasgatás.)

Necro hátránya, hogy nem viszik szinte sehová. Vagy champion farm vagy WvW :(

Mess with the best / Die like the rest

(#7055) batai15


batai15
félisten

Ruha és fegyver milyen statos legyen?

(#7056) FehérHolló válasza batai15 (#7055) üzenetére


FehérHolló
veterán

a baltához a power+precision illik, a scepter+dagger pároshoz a condition damage, a staffhoz meg édes mindegy.
warhorn szerintem nem illik a scepter mellé ha minion-öket is tervezel, mert soha nem jön a közeledbe az ellen.

Vitality-t nagyon nem érdemes, mert a necronak van a játékban a legtöbb élete alapban.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7057) Louro


Louro
őstag

Hát én csak power-prec-crit dmg hármasra mentem. Sose tartott sokáig a csata. Veteran-ok hamar megvoltak.

Mess with the best / Die like the rest

(#7058) batai15


batai15
félisten

Amugy buildeket magyarul nem lehet megtalálni?

(#7059) Kasya


Kasya
nagyúr

Csak nekem nem hajlando beloggolni a kliens? :s
Ugy latom, a szerver online...

(#7060) Louro válasza batai15 (#7058) üzenetére


Louro
őstag

Build nem fontos, amúgy az intothemist.com-on sok van. Én valami ilyesmit hoznék össze az elejére. Power ágon a 2. trait változhat, ha staffal vagy axe-szal mész.

Fejlődésre power-t maxold ki. Azután a prec ágat.

Kaysa: Nálam minden ok. (Piken) Már jó sok bag-et szereztem a lion arch-i csatákban. Bár, hogy mire váltom be, amit be lehet, nem tudom. A back tetszetős,de vannak nyersanyagok is....Nem szeretném feleslegesen elverni a nyersanyagom :)

Mess with the best / Die like the rest

(#7061) batai15 válasza Louro (#7060) üzenetére


batai15
félisten

Igazából csak a taktikára lennék kiváncsi, annyira nem perfekt az angolom , mikor a buildeknél a tippeket öteleteket írja.

(#7062) Louro válasza batai15 (#7061) üzenetére


Louro
őstag

Necro erősen függ a utility-ktől. Jobban, mint a warrior.

Ha axe-szal nyomod, akkor blood is power, well-eket tedd le, üsd axe-szal és ha nagyon fogy az életed, epidemic. Ha hosszú a harc, akkor death shroud (F1) és nyomd az 1. skillt.

Területi esetén ha spórolsz a pénzzel és nem veszel staffot, akkor blood is power, well-ek, F1->4-5. skill. Ha van staff, akkor blood is power után staff markokat tedd le, majd wellek (azután az egyik skill újra lerakható) és mehet az F1.

Ez eléggé lebutított verzió,de kb. alapnak tekinthető. Minion-okat meg próbálgasd. Shadowfiend nekem sokat tankolt, míg az elit meg nem lett.

Mess with the best / Die like the rest

(#7063) batai15 válasza Louro (#7062) üzenetére


batai15
félisten

Huha kb semmit se értek xD

(#7064) Louro válasza batai15 (#7063) üzenetére


Louro
őstag

Kezd el és menni fog ;) Warriorhoz képest lassabb lesz, de szerintem van benne potenciál.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#7065) fuwiradis


fuwiradis
tag

hány guildnak lehet az ember legfeljebb a tagja? most benne vagyok egy magyarban, de gondolkodom hogy jó lehetne egy TS-es angol guild-ot találni, aztán talán az angol kommunikációs-készségemnek is jót tenne. Van erről tapasztalatotok, nem teljesen hülyeség ez? Persze értelmes emberek is kelleneének ehhez a TS-en, ami meg eléggé lutri.

Valamint: azt olvastam most hogy a found heriloom az permanent content marad, és így a potiont össze lehet akármikor szedni. Igaz ez?

(#7066) FehérHolló válasza fuwiradis (#7065) üzenetére


FehérHolló
veterán

5 a max.

Skynet is real. It's called Google.

(#7067) batai15


batai15
félisten

Weaponsmithing-ot
450ig milyen exotic cuccok craftolásával huzzam fel?
437 már, maradék 13-at kellene. De a karka shelles cuccot nem akarom. Nincs valami lista vagy valami ahol meg lehetnézni hogy a craftolható exo cuccokat miből lehet össze rakni?

(#7068) Louro válasza batai15 (#7067) üzenetére


Louro
őstag

kdm-nek volt egy nagyon jó ajánlata, ami figyeli a TP áringadozását. Itt írt róla.

A link külön neked ;) [link]

Mess with the best / Die like the rest

(#7069) batai15


batai15
félisten

ÉS tényleg :D

(#7070) batai15


batai15
félisten

Klánba mondták hogy 450 után tényleg nem ér semmit az ascended material refine?
Azzal nem megy a szakma?

(#7071) DeltaPower válasza batai15 (#7070) üzenetére


DeltaPower
őstag

Dehogynem, alapból 450-től tudod gyártani.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7072) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem panaszkodásképp, de másnak is rendkívül lagos volt ma a játék és szakadozott?

A kérdés arra irányul igazából, hogy a szolgáltatóm tehet-e róla, vagy a játékszerver.

Skynet is real. It's called Google.

(#7073) batai15 válasza FehérHolló (#7072) üzenetére


batai15
félisten

nekem 2 napja csinálja. Mintha magas lenne a ping.

(#7074) Louro válasza FehérHolló (#7072) üzenetére


Louro
őstag

Én mivel Gendarran (remélem jól írtam) területen vagyok, hogy Lion Arch-ban minél többször mehessek, így a nagy tömeggel együtt jár a lag. (Ha olyan területen mozogsz/tál, ami Lion's Arch mellett van, akkor lehet ott is sok volt a várakozó.

Nagyon gyúrok a jó kis hátasra. Bár, ha jól láttam a fulloshoz 500as szakma kell, de ha már az utolsó előtti állapot is megvan, biztos nem rossz :) Tempered Spinal Blades asszem a neve. Meg a többi "valutából" nem nagyon néztem mit vehetek, ami hosszú távon megérné, de egyelőre gyűjtögetek.

Mess with the best / Die like the rest

(#7075) Gerdor válasza fuwiradis (#7065) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Abszolút megéri, főleg wvw-nél , vagy tequatl, wurm ölésnél hasznos belépni angol nyelvű guildbe. Itt egyszerre akár több százan is vagyunk, és sokkal koordináltabb a játék. (ezáltal sikeresebb is:))

(#7076) Gerdor válasza FehérHolló (#7072) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Többeket kivágott tegnap wvw is. Engem is, pedig nem szokott problémám lenni.

(#7077) Sqveeze


Sqveeze
tag

Gondoltam csinálok egy új YT Csatornát, tesztnek csináltam egy ilyen videót, aki gondolja nézze meg, meg kérek véleményt is. Már dolgozom egy sokkal jobb videón is, ez csak ilyen teszt jellegű volt.

http://www.youtube.com/watch?v=mA5Z1D9Jy2s

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#7078) Louro válasza Sqveeze (#7077) üzenetére


Louro
őstag

+1 felíratkozó. És még annyi, hogy a sebzéseket figyelve a mesmer se annyira nagyokat ütő. Nekró is kb. ekörül van. 2k/támadás. A mesmer annyian dícsérik, hogy gondoltam elkezdem, de aztán feladtam, mert van egy nekróm, warriorm és folyamatban az ele, mert a warrior elég egy síkú :( Tömegben nem találom a helyem vele. Nekró tetszene a darkos hangulat miatt, meg caster. Utóbbi miatt indítottam ele-t, hogy hátha lejutok a dungeon-okba vele. Eddig egyben voltam csak....bár nem is vagyok egy hű de aktív tagja a guildnek.

@All: A Lion's Arch-os kütyüket mire érdemes beváltani? [link]

Mess with the best / Die like the rest

(#7079) Sqveeze válasza Louro (#7078) üzenetére


Sqveeze
tag

Köszi, egyébként igen is nagyokat tud ütni, a 2-3K az autóattack max range-ről.Viszont a Phantasmok azok tudnak nagyot ütni a Greatsword Phantasm van hogy átszalad az ellenen és belevisz ilyen 7K-t is. Attól függ, hogy találja el. Viszont amit Focus-al raksz le phantasmot az még durvább, mert ha van trait arra, hogy a phantasmnak fury-ja legyen és bleedet is okozzon akkor 3 olyan phantasm felpörög ilyen 10K-kat + 2,5K Bleed / Tick. Mialatt még te is ütheted közben.

Szerk: A Heirloomot Selfless Potionre. A másikat nem is tudom mi a neve így hirtelen azt pedig Obby Shard vagy Szintet adó könyvre.

[ Szerkesztve ]

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#7080) -kdM- válasza Sqveeze (#7079) üzenetére


-kdM-
senior tag

Heirloommal kapcsolatban, nekem kicsit sok 10g azért, hogy legyen egy glóriám vagy szarvam. Szóval én inkább ezt javasolnám.

(#7081) DeltaPower válasza -kdM- (#7080) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én még az 5 goldot is sokallom a tuning crystal station receptért, bár annak talán több értelme mint a glóriának :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7082) fuwiradis válasza -kdM- (#7080) üzenetére


fuwiradis
tag

hát nem tudom. ahogy észrevettem eddig, elég jelentős mértékben azért a külsőségekről is szól a gw, én a magam részéről pont az ilyenekre nem sajnálom. de persze egyéni preferenciák.

a halo-t összeszedtem, nem lenne rossz, de azt rendesen elszúrták vele, hogy mindig a környezet színét veszi fel, gyakorlatilag áttetsző az egész. Így pl. havas területeken gyakorlatilag nem is látszik. A szarvakkal nem tudom hogy van, de ott meg az néz ki hülyén hogy lebegnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#7083) Louro válasza Sqveeze (#7079) üzenetére


Louro
őstag

Na pont emiatt érzem, hogy a nekró nem túl erős. 2-3k krittel elég soványnak érezhető. Hiába a sok condi, a sok pici szúrkálás, de azalatt engem is beérhetnek és akkor lehet imádkozni.

Mess with the best / Die like the rest

(#7084) Louro válasza -kdM- (#7080) üzenetére


Louro
őstag

Hát egyelőre a dekorációra (glória, szarv) még nem gyúrok. Egy ütős karaktert szeretnék. Ha úgy érzem már hasznos tagja lehet egy 5 fős csapatnak, akkor jöhetnek az egyebek.

Én is a crate-re gyúrok, de elég nehezen jött össze a jelenlegi 50 heirloom is. A sima bag az bőven van, abból meg shard. Shardom kb. 700, belonging pedig majdnem 1000 van a táskámban.

Mess with the best / Die like the rest

(#7085) batai15


batai15
félisten

A dulfy .net másnak is rosszalkodik pár napja? eltűnt a weapon galery , nem tudjátok hova lett?

(#7086) Ellia válasza batai15 (#7085) üzenetére


Ellia
addikt

Tökéletesen megy nálam a dulfy, próbáld meg másik böngészővel hátha.

(#7087) batai15


batai15
félisten

A magic findel mi a helyzet? van aki azt mondja hogy nem jó ha minnél több, szerintetek?

(#7088) FehérHolló válasza batai15 (#7087) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én azt is hallottam már, hogy nem a méret a lényeg, azt mégis örültek neki, hogy nagy nem kicsi.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7089) Louro


Louro
őstag

Sziasztok

Van 1000+ belonging-om. Mire érdemes beváltani? Gondolom a spinal blade-es recept az egyik, de a többi? Obsidian shard vagy tome of knowledge? (A 46-ös ele-mmel megyek általában Lions Arch-ba, szóval rajta tudna dobni pár könyvecske.)

Mess with the best / Die like the rest

(#7090) ProEvoFan válasza Louro (#7089) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én szintezésre használtam el.

(#7091) Ellia válasza batai15 (#7087) üzenetére


Ellia
addikt

Az mf olyan mint az rng vagy jól jön minden vagy nem. Példával élve: tegnap este futottunk egy cof p1/p2, coe p1, Twillight up/atherpath(achiért meg kinyitottam azt az 5 speckókulcsos ládát a szutyok lootért), hotw p1/p2, ac p1/p3-at és elég sok rare meg néhány exo esett. Rajtam volt a szülinapi bonus meg az alap acc-os mf-em, ez így kb 240% volt.

Máskor hasonló run-okon csak az acc mf-em van és a loot valami elképesztő kaki.

Szóval van értelme a mf-nek de attól függetlenül a rendszer rng így tök lutri a végeredmény.

(a mf. csak a mobokra hat, ládákra, champion zacsikra...stb nem)

(#7092) Ellia válasza Louro (#7089) üzenetére


Ellia
addikt

Obsidian shardot Balthazar templomban Straits-en belül karmáért tudsz majd venni. Ezek a belogingok szintezni jók kb. csak :)

(#7093) FehérHolló válasza Ellia (#7091) üzenetére


FehérHolló
veterán

A ládákból eső cuccokat nem befolyásolja a MF.

Skynet is real. It's called Google.

(#7094) batai15


batai15
félisten

Ha minden jol megy nincs olyan messze az ascended gs.
Milyen sigilt érdemes tenni bele? wvwre és pve kellesz majd .jelenleg+ 5% damage van a kardomba.
Vagy a ha többi ugyan olyan sigilt teszek a egyverekbe azoknak a hatása össze adódik?
(nem jut eszembe de van olyan sigilt ami mightot stackel fegyver váltásnál )

(#7095) Ellia válasza batai15 (#7094) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem ez függjön attól, hogy milyen stílusban játszol (PVT gearben rohangálsz vagy berserker vagy valami más). Amit írtál a sigil of force eléggé univerzális, bárhova jó lehet. Két egyforma sigil meg nem fog összeadódni. Ha leírod, hogy milyen irányba vitted el a karidat lehet egyszerűbb lesz kitalálni/segíteni :)

(#7096) batai15


batai15
félisten

Ascended hátasból goldba kifejezeve melyik jönne ki olcsóbban?
[link]
[link]
? az első az infused vagy nem?
Hozzá teszem a fraktálos skin nem érdekel, mert egyből lecserélem majd egy catcher skinre.

[ Szerkesztve ]

(#7097) DeltaPower válasza batai15 (#7096) üzenetére


DeltaPower
őstag

Most ez a legolcsóbb szerintem [link]. Amiket linkeltél egyik se infused.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7098) ProEvoFan válasza batai15 (#7096) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fraktál hátas a legolcsóbb, az amelyik nem világít.

(#7099) batai15


batai15
félisten

[link]
Hát többre számítottam..:(

(#7100) Louro válasza DeltaPower (#7097) üzenetére


Louro
őstag

Ezt viszonylag most könnyű összefarmolni is Lion's ARch-ban. Már 2000+ shardom van. Talán 2-3 spinal blade hátas is kijöhet belőle később.

Mess with the best / Die like the rest

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.