Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) #57919488 válasza batai15 (#6600) üzenetére


#57919488
törölt tag

Necro kell neked. A Minion-ok bedaralnak mindent (habar meg nem azon a szinten) :DDD

(#6602) Chabe89 válasza batai15 (#6590) üzenetére


Chabe89
addikt

"Pl ha van egy twilight akkor nem is ér semmivel se többet?"

Azért ez nem teljesen igaz. nem sok a különbség, de van. Az infusion slotról nem is beszélve. Ascended és Legendary között már tényleg csak a harcon kívüli statcsere ami ér valamit (már aki szokta használni.)

[ Szerkesztve ]

(#6603) FehérHolló válasza fuwiradis (#6597) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én pvp-ben bőven elvagyok az elementalisttal.
Csak 15 vagy 20 van a tűzön. Főleg earth és condi, d+d. Víz nélkül.

Skynet is real. It's called Google.

(#6604) Louro válasza #57919488 (#6601) üzenetére


Louro
őstag

Nekem most lett 80-as a nekróm. Bár többször mentem tömegbe és daráltam a well-ekkel, de szerintem többet játszottam úgy, hogy flesh golem, shadowfiend és a pókszerű izé volt előhívva. Lehet lassabb így a gyilok, de legalább nem én vagyok a fő célpont. Ahogy meglettem 80, vettem is gyorsan rare cuccokat (Knight), de nem tudom hova tovább. Well-ek, speed signet és plague. ÍGy már nem marad hely minion-oknak.

Indítottam egy asura warrit, de hamar furcsa volt a törpe, így lett egy norn warri. Karakteresebb. CSináltam egy humán nőcit is (mesmer). Valahogy a warri elsőre ütősebb. Most 2h kalapácsom van és fura, de jó, hogy egyszerre több mobot is tudok ütni, ha jól terelem össze őket.

Lvl80-on nekróval mit kellene csinálni a felfedezésen kívül, hogy élvezhető maradjon? WvW-n még mindig fekszek, ha bukik a zerg. Pedig úgy megyek, hogy well-eket ledobom (2 darab). Váltok plague-ra és tolom a kettest. Ezután, ha még élek, warhorn 5-öse (Locust) és gyorsan halálköpeny és tolom a 4-5 kombót :) Csak sajnos hamar bedarálnak, pedig 21k hp van és 2200-2300 armor. Lootig el sem jutok, hacsak túl nem élem. Dungeon-okkal meg az a baj, hogy azonnal kivágják az embert, ha nem ismeri a helyet.

Mess with the best / Die like the rest

(#6605) ProEvoFan válasza #57919488 (#6601) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dungeonban utálják a minionos nekrokat. Fejlődéshez biztos optimális, de csapatban dungiban, fraktálban nem jó.

(#6606) batai15


batai15
félisten

Nézegetek youtube vidiket, warrior greatsword, a 2-es skillel , végén még felugrik és le csap is a földre. Azt hogy csinálják?

(#6607) batai15 válasza batai15 (#6606) üzenetére


batai15
félisten

[link]
ez melyik skill? nem látom hogy nyomkodja a gombokat..

[ Szerkesztve ]

(#6608) aizen92 válasza batai15 (#6607) üzenetére


aizen92
addikt

hagyd végig menni a skillt teljesen. ne nyomj mást. ez a befejező mozdulat.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6609) dilipok válasza batai15 (#6607) üzenetére


dilipok
veterán

az nem skill, hanem az execute

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#6610) batai15 válasza dilipok (#6609) üzenetére


batai15
félisten

ja kivégzés? értem.

(#6611) aizen92


aizen92
addikt

Végre 80 a kicsi ele :C

amúgy máig nem tudom eldönteni scepter-dagger kombó a brutálisabb vagy a staff .... :F
ki mire esküszik?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6612) #57919488 válasza ProEvoFan (#6605) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ahhoz nem ertek de fejlodesre jo es PvP-ben meg genyó :DDD

(#6613) DeltaPower válasza aizen92 (#6611) üzenetére


DeltaPower
őstag

Jól ki van gírelve ahhoz képest hogy most lett 80-as :)

Én staffról váltottam s/d-re, a fire fieldjét jobbnak éreztem fejlődéshez és durvább a burstje is, a fire alap attackja viszont elég béna. Staff groupban jobb lehet mert marha sok a fieldje.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6614) aizen92 válasza DeltaPower (#6613) üzenetére


aizen92
addikt

pact fegyo és Trading post exotic armor szal semmi xtra :) a szárny meg régóta megvan. tulajdonképpen ahhoz öltöztem.
mik a traitjeid ha szabad kérdezni? mert lehet én is váltok. bár group eventre szigorúan staff. nekem is ez a bajom, hogy a scepter első skill hót béna

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6615) DeltaPower válasza aizen92 (#6614) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link] ilyesmi (fejből raktam össze).

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6616) aizen92 válasza DeltaPower (#6615) üzenetére


aizen92
addikt

szuper! köszönöm!!! :R :R :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6617) fuwiradis válasza FehérHolló (#6603) üzenetére


fuwiradis
tag

én is elgondolkodtam most azon, hogy talán meg kéne próbálni belepakolni valamennyit earthbe. jelenleg 30/0/0/10/30 mellett a 10 pont waterben nem érzem, hogy olyan sokat segítene, ezt pl. simán bele lehetne tenni earthbe, talán jobb is lenne az a 100 toughness amit így kapok. az a baj, hogy az arcana-ból sajnálok elvenni, de fire-ből is. utóbbiból azért, mert csak jól jön az az extra power.

(#6618) aizen92 válasza fuwiradis (#6617) üzenetére


aizen92
addikt

enyém ilyen. nekem bevált eddig. ruins of orr-on nem nagyon sikerült még kidöglenem

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6619) fuwiradis válasza aizen92 (#6618) üzenetére


fuwiradis
tag

és staffal mindig 600-as range-n belül maradsz? máskülönben nem sok értelmét látom a stone 6-os traitnek. ha meg ilyen közel maradsz, akkor nincs kihasználva a staff 1200-as range. én d/d-hez választanám :)

(#6620) aizen92 válasza fuwiradis (#6619) üzenetére


aizen92
addikt

EUhhh bocs az alatta lévőt akartam bejelelölni a recharge signetet, köszi hogy észrevetted, csak alt+tabbal váltottam a játék között, hogy gyorsba lemásoljam és nem ellenőriztem vissza.Mybad. :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6621) FehérHolló válasza fuwiradis (#6619) üzenetére


FehérHolló
veterán

Dungeon-ökben úgyis falhoz van húzva az összes véglény. 100-as alatti range-ben harcolunk az esetek döntő többségében.
Csapatban szerintem a staff verhetetlen. Earth-Fire nagyon oda tud ütni. Közben pedig van egészséges számban support skill is. Pár defenzív képesség a választható slotokba, és kész.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6622) DeltaPower válasza fuwiradis (#6617) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az a 10 pont waterben fejlődni és farmolni elég jó pedig, a dragon's tooth amúgy is szép nagyot csap, hát még ezzel a +10%-kal.

aizen92: ez ilyen condition build lenne? Poweres vagy conditionos felszerelést használsz?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6623) aizen92 válasza DeltaPower (#6622) üzenetére


aizen92
addikt

power és condition, az ékszer meg thoughnes, cond dmg, PvE.ben nagyon dara és ritkán halok.
de dungeonra valami mást kell kitalálnom mert szerintem oda 100% hogy nem lesz jó.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6624) Louro válasza Louro (#6604) üzenetére


Louro
őstag

Erre ötlet, javaslat?

Mess with the best / Die like the rest

(#6625) fuwiradis válasza DeltaPower (#6622) üzenetére


fuwiradis
tag

most így hirtelen nem tudom mi köze a 10 pont waternek az egyik fire spellhez :D egyszer majd ha kicsit elborultabb kedvemben leszek, kipróbálok egy 30/30/0/0/10 -es kiosztást is, ez se egy agyonhasznált trait build :D de ez már tuti olyan, hogy mindent one hit-tel kell lecsapni, mert elég törékeny.

egyébként én részemről pve-ben már nem igazán gondolkodok buildek tekintetében... persze maxolgatom a világot, de nem fogok még 100 órákat pve-s builddel eltölteni, hogy aztán annyi idő után meg rettenetesen szokatlan legyen a pvp-s build. :)

(#6626) DeltaPower válasza fuwiradis (#6625) üzenetére


DeltaPower
őstag

10 pontos water trait, hogy a 90% feletti hp-jú ellenfelekbe 10%-kal nagyobbat sebzel, a dragon's tooth pedig nálam az első spell a rotában :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6627) fuwiradis válasza DeltaPower (#6626) üzenetére


fuwiradis
tag

a saját hp-d kell 90% felett legyen. ez a trait éppen emiatt, pontosan addig aktív, míg az ellenfél morcosan rám nem néz, mert abban a pillanatban 90% alá kerülök. :D csak akkor van hatása ha neked sikerül az első sebzést bevinned. éppen ezért én nem tartom különösebben hasznosnak, akkor persze jól jöhet ha az ember one shot buildet akar csinálni. :) bár akkor én már (d/d miatt, ez nálad s/d révén meg pont teljesen hasztalan :DDD ) inkább earth 6-osra tennék.

egyébként szerintem a többi water adept trait sem egy nagy durranás, egyedül a cantrip-ok újratöltését csökkentő trait tűnik még értelmesebbnek, feltéve hogy az ember azokra hangsúlyosan támaszkodik.

(#6628) DeltaPower válasza fuwiradis (#6627) üzenetére


DeltaPower
őstag

Na ennek utána kell néznem, én eddig úgy tudtam, hogy a célpont hp számít :) GW2 wikin szerepel a trait leírásában a "your", a gw2skills.net-en viszont nem. Majd megnézem játékban. Ettől független én is általában max hpn vagyok mikor ellövöm a dragon's tooth-t, ha pedig lightning hammerrel farmolok, akkor el se találnak :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6629) donki válasza Louro (#6604) üzenetére


donki
aktív tag

Megpróbálok segíteni.
Wellomancer build Ezt olvasd el kezdésnek.
Amit én használok, az ennek egy módosított változata:
0
VI,VII
0,
V,VIII
II,III,XI

A különbség az, hogy így van 3 másodperc stability death shroud aktiváláskor, ami nem sok, de életet menthet.
Kaja, felszerelés kb ugyanaz.
Fontos látni, hogy ezzel a build-del semmi védelmed nincs a kondíciók ellen, ezért mind a -40 condi duration kaja (nem olcsó), mind a -condi duraition sigil-ek fontosak.
Plague form használata: előbb a warhorn 5-öt kell aktiválni, és közben a plague form-ot, ezáltal folyamatosan töltődik a hp-d, kicsit tovább bírod. Tapadj a commanderedre, és a plague form-ban 2-est spammelve vakítsd a tank train-t.
Amúgy mindig tapadj a commanderedre, több esélyed van túlélni.
A lootolást a config-ban be lehet állítani úgy, hogy ne egy batyut szedj fel, hanem az egész területet lootolja. Ez megoldja a problémádat.
Ami az életbenmaradásodat illeti, a zerg-gel élsz, és a zerg-gel halsz. A necro-nak egyáltalán nincs esélye elmenekülni, mert bárki utoléri, és ezzel a build-del 1v1-ben nem vagy erős.
!!!FONTOS!!!
Ne próbálj hős lenni!
Ha a well-eket ledobtad, és plague form hamarosan végetér, azonnal kezd meg a visszavonulást biztonságos területre, a death shroud skilleket nem kell mindenáron ellőni, csak ha biztonságos. A staff-fal fedezed a visszavonulást. Ha te meghalsz, az ellenfél 80%-a MIATTAD rallyzik, és a zerged kipusztul.

(#6630) Louro válasza donki (#6629) üzenetére


Louro
őstag

Wow, köszi. (Mindjárt belépek. Hátha van valami születésnapi ajándékuk számomra :))

Hát boon-okban nagyon szegény vagyok. Champion run-okon tapasztalom, hogy kb mindenki gyorsabb nálam, de ahogy látom mindenki van cirka 20 boon, míg rajta max kaja és a saját signet. A saját sebességem meg +25% a signet-ből és warhorn 5-ös 33%-os bónusza, ami ideiglenes. Vízben meg mire leérek a champion-höz, addigra le is verik.
DPS-elni egy ellenfél esetén kb. scepter 1-es -> blood is power -> scepter 3-as -> váltok DS-re és ott az 1-est tolom, mert nagyok a kritjei. Ha lejár a DS, akkor kezdem elölről.
Ha aoe, akkor eddig azt csináltam, hogy well-eket megpróbálom minél bentebb letenni. Warhorn 5-ös (a +sebesség miatt) és plaque és 2-es spam-elése.

Az utóbbi időben több signet-et használok, mert az Epidemic is inkább WvW-n van kint.

Tegnap beszélgettem guildtársakkal és több helyen is olvastam, na meg tapasztalom is , hogy a nekró közutálatnak örvend, mert nem bír elég sebzést kitolni. Ezért próbálnék jobb lenni, hogy hasznom legyen. Gondolkodok egy ele-n és ha jobban tetszik, azt main-nek megtenni, de nem hinném, hogy a nekrót temetni kellene.

Mess with the best / Die like the rest

(#6631) donki válasza Louro (#6630) üzenetére


donki
aktív tag

Először is tisztázni kell, hogy most WvW-ről beszélünk, vagy PvE-ről. PvP, illetve a WvW-n a roaming elsősorban a condition build-del megy, és a necro nagyon erős. Ha ráraksz az ellenfélre minden condition-t, akkor azt nem köszöni meg. A WvW nagyobb ütközetekben a well-es build a nyerő.
PvE-ről meg fogalmam sincs, mert olyat nem csinálok. Ebben a játékban az a rész amúgy is elég kidolgozatlan.
Ami a boon-okat illeti, vannak class-ok, amik ezt fel tudják x emberre rakni. Gondolom a saját group előnyt élvez, ezért érdemes csapatba belépni. A +25% sebesség teljesen felesleges, így is úgy is lemaradsz, ha nincs rajtad +33% boon.

(#6632) FehérHolló válasza donki (#6631) üzenetére


FehérHolló
veterán

Boonok többségének hatása nemrég le lett korlátozva 5 emberre.

25% signet nem árt akkor, ha épp nincs csapat a közelben. Egy örökkévalóság nélküle eljutni akárhová. (Spectral walk viszont gyorsabbá tesz, 33% elég hosszan. Én azt ajánlanám a signet helyett.)

Conditionben az a ciki, hogy ha telítődik, akkor mindig a legnagyobb DPS-ű érvényesül. Ez azt jelenti, hogy ha két necro van a csapatban, akkor a méregre és a vérzésre más nem nagyon kell más/több. A WvW-ben viszont nem tudod szabályozni, hogy a környéken hány ember legyen condi dmg builddel, így sok kárba vész.
Condition duration nem számít a felülíródásnál.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6633) Louro válasza donki (#6631) üzenetére


Louro
őstag

Cél: PvE. De mivel dungeon-ba nem nagyon jutok le, így próbálok champion run-okra menni, ha meg megunom, mert már a 10-15. kört tesszük, akkor elnézek WvW-re, hogy ne csak kalandozás legyen.

Azért van dungeon, amit fel lehet fedezni, csak csapat és idő kell hozzá. Szerintem azokkal is el lehet szórakozni pár hónapig.
Tudom, hogy inkább WvW specifikus a játék, de bőven van mit csinálni azon kívül a játékban.

Mess with the best / Die like the rest

(#6634) Louro válasza FehérHolló (#6632) üzenetére


Louro
őstag

Akkor, ha jól értem WvW-n és sárkányöléskor, ahol nagy a tömeg, ott a condi build nem nyerő, mert ha van másik, jobb nekró, akkor kb. semmit se csinálok. Condi csak dungeon-be lehet hasznos.

Mess with the best / Die like the rest

(#6635) batai15


batai15
félisten

Mi ez a well ,condi build stb?ujj vagyok,nen értem. Ahogy hogyan kell a warimat is buildelni

(#6636) Louro válasza batai15 (#6635) üzenetére


Louro
őstag

Szia, én kértem segítséget a nekrómantához (necromancer).

Warrinál úgy látom, hogy kb. mindig greatsword legyen a kezdben és ahogy tudod "vedd meg" a signet skilleket és csak azok legyenek az életerő bubi melletti helyeken. Warri elég easy mode-nak mondják sok helyen.

Condi: ez itt a damage over time. Vagyis felteszel az ellenfélre condition-t és az folyamatosan sebzi.
Boon: magadra vagy a társaidra teszel olyan dolgot, ami folyamatosan segíti. (Növeli az erejét, gyógyítja,...)

[link]

Mess with the best / Die like the rest

(#6637) Louro


Louro
őstag

Nem lebeszélni akarok a nekróról mindenkit, de indítottam egy elét és a nekró elég fun a minion-ok és a DS miatt (, mintha lenne egy második esély :)), de az ele, staff-fal nagyon tudja osztani az észt. Szintén bírja a 2-3 szinttel nagyobb ellenfeleket is és a tömeget is. Annyiban másabb, hogy többet futkosni, mert még nincs "tankom". Így kite-olgatok egyelőre. A nekró itt is úgy látom, hogy a sok pici szurkálódásra van készítve, de nincs kihasználva. Itt javíthatna az Anet.

Mess with the best / Die like the rest

(#6638) #57919488 válasza Louro (#6637) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Necro-nal a legnagyobb gond, hogy idegesitoek a pet-ek. Sokszor lattam mar Necro-kat azert szenvedni mert a pet-ek nem reagaltak arra, hogy harcban van a karakter.
Engineer jo meg szvsz ha az Ele bejott :P

(#6639) FehérHolló válasza #57919488 (#6638) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én fatalistát játszom az ele-vel. Az engi utána valóban nagyon bejött nekem is. Berohanok a tömegbe, ledobok pár bombát, dodge-nál is bombát csinál, és mindenki meghal!!! IGEN!!!!

Skynet is real. It's called Google.

(#6640) Louro válasza #57919488 (#6638) üzenetére


Louro
őstag

Nekem a petekkel nem volt sose gondom. Ha támadtam, akkor azok rárontottak a célra és kész. Bár csak fejlődés közben próbáltam ki. WvW-n sose mentem pettel. A peteket különben szeretem, mert megvan a feelingje, hogy van elől, aki bosszantja a célt én meg hátulról csipkelődök.

Elég sok engivel találkoztam nekró és ele fejlődése közben is. Ami furcsán tűnik, hogy leteszi a kis tornyait, darál és a torony ott marad. Kempelni jó lehet, de folyton letenni és otthagyni? Lehet a greenpeace aktivista szól belőlem, de sajnálnám a ráköltött anyagokat :DDD
Ele-vel attól félek, hogy vagy egy fegyverrel tolom végig, de jó leszek vagy itt is minddel küzdök, de akkor sokáig tart mire mindnél kigyúrom az összes skilljét.

Mess with the best / Die like the rest

(#6641) Louro válasza FehérHolló (#6639) üzenetére


Louro
őstag

Az elején engi és nekró között vacilláltam, de a nekrónál maradtam. Aztán láttam, hogy warr, guard és ele a keresett dungeon-ba, így maradt az egyetlen ranged. De most elhúzzátok a mézes madzagot.

Eddig van egy 80-as nekróm. 6-os warrior-om. 14-es ele-m és egy 2-es mesmer-em. LEhet az 5. egy engi lesz.

Fajból a sylvari olyan kis nyurga, humán olyan esetlen. Kettő kiesett. Asura tetszik, de eddig nem tudtam mihez kapcsolni. Engi jó lesz, úgy érzem. :)

Mess with the best / Die like the rest

(#6642) FehérHolló válasza Louro (#6640) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ele-vel attól félek, hogy vagy egy fegyverrel tolom végig, de jó leszek vagy itt is minddel küzdök, de akkor sokáig tart mire mindnél kigyúrom az összes skilljét.

:F
Ha a fegyver skillekre gondolsz, azok elég gyorsan megvannak. Ha ennyire nyűg, akkor például lvl20-nál már 1 killért megkapod a következő képességet. (Szerintem már 10-es szintnél is így van, de ott még nem próbáltam.)

Ha tank kell, akkor az elit elemental idézést javaslom earth attune-nal. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6643) Louro válasza FehérHolló (#6642) üzenetére


Louro
őstag

Még messze, hogy legyen egy 60+os elementálom. Addig van mit tanulni. Nekróval kapcsolatban is írtam korábban, hogy az is furcsa volt, hogy a 30. szintnél már kb. megvoltak azok a skillek, amikkel végigmentem. Nem volt meg az a feeling, hogy még egy szint és lesz egy sokkal jobb varázslatom. Az elején jó, mert pörögnek az újabbnál újabb skillek, de elég hamar "kifárad" a játék. Bár az egyre keményebb ellenfelek hozzák a kihívásokat.

Hát nem cél ele-vel tankolni, csak fejlődéskor biztos segít egy fal, ami felfogja az elején az ütéseket.

Mess with the best / Die like the rest

(#6644) ProEvoFan válasza FehérHolló (#6639) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Warrior, speciális helyzetben, speed run közben minden buff jókor van fent, greatsword kettes skill vége 45000 dmg.... omg! Persze ez nem állandóan fix sebzés, de ennyi a haver zerg warrior rekordja.

(#6645) Louro válasza ProEvoFan (#6644) üzenetére


Louro
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy nekróval a legfullosabb gear-ben és jewel-ekkel se tudna többet 15-20k-nál :(

Bár csak full exotic vagyok és carrion gear-ben, de rare beserker is megvan és ott is a talán az eddigi legnagyobb 2500 volt. (DS 1. skillel)

Mess with the best / Die like the rest

(#6646) FehérHolló válasza Louro (#6645) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem egy zerk necro baltával tud többet is dps-ben, amikor már maxra stackelted vele a vulnerability-t. (maxon most 12-14 pontot értek.)

Az a 45k azért becsapós, mert egy több másodperces forgás eredménye, ami alatt nem tud semmi mást csinálni a warri.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6647) CactuS válasza ProEvoFan (#6644) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van annál több is: 89k és 310k. :) Kis túlzással. Azt is figyelembe kell venni, hogy az ilyen warriorok hullanak, mint a legyek még pve-ben is, ha nem tudnak dodge-olni, illetve, hogy a 100b sebzése nem 1 ütésből jön, hanem egy channeling spell. Necroval összehasonlítani felesleges, az a class eleve a condition-buildekre termett. A warrior pl soha nem fog úgy healelni, mint egy guardian.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6648) ProEvoFan válasza FehérHolló (#6646) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Speedrunba nem is kell mást csinálnia.Összeszedjük a mobokat és DIE!!!
3 warrior+ mesmer+ guardian felállásban olvadnak a mobok.Van olyan champion ami 7-9 sec alatt meghal!

(#6649) Louro válasza ProEvoFan (#6648) üzenetére


Louro
őstag

Ha nem a leggyorsabb hent a cél, akkor csak a tárgyak miatt mentek és rohantok végig? Nem tudom mióta játszotok, de úgy látom, hogy bőven van itt tartalom. Na meg az 5 karakter, 5 különböző játékstílust igényelhet...Ha nem napi szinten 5-8 órát játszok, akkor bőven kitarthat évekig :)

Mess with the best / Die like the rest

(#6650) ProEvoFan válasza Louro (#6649) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

10000000x voltunk már lent.Csak a napi arany, token, ládák és a dungiban lévő championok gyors megölése a cél.
Minek tartson ez 20-25 percig, ha megoldjuk zerg partyval 10 perc alatt is:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.