Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12031) fsb1000 válasza Lauda (#12026) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem értem....

Nektek sosem volt törött játékotok vagy más szoftveretek?
Az OP rendszer is legális az otthoni gépen, meg a Office is? nem a céges másolata?
Fotosopról és más drágább progikról már ne is beszéljünk.

OK, legyen mind legális... de filmet se töltötök le sose, csak kölcsönzitek vagy megveszítek DVD-n?
Az összes MP3-asodért is fizettél? És ugye nem minimálbéres vagy top managerként, hanem adózól rendesen. (nem számlázol túl, és nem fogadsz be kamu számlát)

OK... fogadjuk el, hogy a PH!-n nem lehet ilyesmiről beszélni, de csak akkor küldjük el egymást a búsba, ha mindig tiszták voltunk, vagyunk és leszünk is.

Én is úgy gondolom, hogy jobb mindent legalizálni, sőt a játékok megvásárlásával úgy érzem támogatom a fejlesztőket, sőt szelektálok is közöttük.
De némi megértéssel fordulok azok felé, akik diákként nem tudnak 10K-t a GTA4-re szánni. A szülőktől meg ilyesmit nem kérhetnek.

Laudának, meg nekem (meg jópár PH-snak) TOP vasunk van.
Nem tétel mellete egy XP vagy GTA4 megvásárlása, de még emkéxem, hogy 20éve mikor az első mekdonácba elvittem a barátnőmet, akkor meg kellett gondolni, hogy mit veszek.
Akkoriban egy percig sem gondolkodtam, hogy egy játékot lehetne legálisan is használni.

10 évvel késöbb persze minden Sid Májer játékot megvettem pakkban, mert hálás voltam a sok játékidő miatt és gondoltam azzal a pár forinttal is előrébb lesz ha újjakat tervez.
Bill gétznek már nem annyira voltam hálás....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.