Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#46094) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Na volt egy kis időm újra pásztáztam a kis Dell 7559est. 3 éves,de még a gyári paszta volt rajta (tudom,tudom,de lusta szar vagyok na :D ). Nem kicsit izgultam ,notebookot még sosem szereltem,és azért szépen atomjaira kellett bontani.Annak ellenére hogy hetene/havonta kifújtam levegővel a bordákat, iszonyat mennyiségű por volt benne(hát ugye panel lakás...) A gyári gitt annyira megkötött már hogy nem volt elég törölni,konkrétan kaparni kellett. Mx4 paszta után ez eddigi maxon járt venti mellett is 90fokos cpu/gpu lement 75/65-re,és viszonylag csendes a gép. Ami fura volt,hogy sosem volt bontva a gép,leejtve pláne nem,mégis a bal zsanér 2 perselye ki volt törve , csak a venti csavarja tartja. A jobb tökéletes,így gondolom ez gyárilag ilyen lehetett. Kapott egy kis ragasztót,és majd jobban vigyázok a kinyitásnál. (Addig tervezem használni amíg működik, és mivel vigyázok rá remélem minimum még 2 évet bír) Elégedett vagyok magammal,(mi az hogy, macgyver hozzám képest kispista :DDD ) jöhet a körte/dréher kombó,még Warzone míg asszony haza nem ér :)) és a képek:


Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.