Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#46551) @tco@


@tco@
aktív tag

Sziasztok! Egy 2 éves, full újszerű Acer Aspire notebook (1050 TI) egyik ventije idle-ban (nem tudom melyik, de gyanítom a GPU) olyan mintha csapágyas lenne, de nagyon halk, közelről hallani. Magas fordulaton játék alatt semmi, csak a normál süvítés. Azt olvastam alacsony fordulaton ez normális, valami újfajta lapát okozza, többféle gaming szériás Acer notiban is. Gondolom így jön ki a légáram, de nincs viszonyítási alapom. Találkozott valaki ilyennel? Amúgy minden hőfok teljesen rendben van magas terhelés alatt is.

(#46552) KISDUCK válasza @tco@ (#46551) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát nekem az előző gépemben a gyári venti csapágyas lett, de ha a tied is az akkor azt észre fogod venni, terhelés alatt olyan mint egy helikopter.

(#46553) Pocok256


Pocok256
veterán

Kicsit lemaradtam mostanság... láttam egy csomó bemutatót az új AMD procival szerelt laptopokról aztán kb így abbamaradt sehol nem látok tényleges tesztet vagy azt, hogy megvehetném és végre kidobhatnám a kukába a mostani inteles lyukas fosputtony gépem.

Valakinek info az amd -s notikról ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#46554) Raymond válasza Pocok256 (#46553) üzenetére


Raymond
félisten

Nem kapni semmit igazabol, csak az Asus van olyan helyzetben hogy lassan lesz is raktaron.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#46555) motifator válasza Pocok256 (#46553) üzenetére


motifator
senior tag

Szerintem ne dobd még ki az inteles laposod, őszintén szólva én még eddig egy olyan új gen. AMD cpu-s laptopot sem láttam a jelenlegi kínálatban, amire azt mondanám, hogy na, ez igen.

Funky + Jazz

(#46556) Pocok256 válasza Raymond (#46554) üzenetére


Pocok256
veterán

Szomorúan olvasom ezt :'(

(#46555) motifator
Security issuek miatt nagyon cserélnem kéne... egy időzített bombát használok :(

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#46557) KillHates válasza Pocok256 (#46553) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én azt bátorkodom javasolni, hogy nézd meg desktop relevanciában a teljesítményét az AMD-nek; tehát valami azonos osztályú desktop Ryzen-t ahol összehasonlítanak ugyanolyan desktop i7-el vagy i9-el. Nagyon beharangozták, hogy majd porba alázza a nagy Threadripper majd a szerver piacon az Intel Xeonokat, aztán valahogy mégis azok fogynak, pedig drágábbak, meg mindenféle backdoor-os hulladék a mikrokódjuk is. Mert azért csodák nincsenek: tehát tök jól ráver a Cinebench-ben a bionic A13 is az kis Intel i5-re az OSX alatt, aztán mégis más tesztekben meg bőven alulmarad.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46558) MR007RM


MR007RM
addikt

Egy programozó megtudná nekem mondani ez pontosan mit jelent, és van-e rá valami megoldás? :R (mint a rák szaporodik hiába törlöm)

"[ *** Error Stack Dump END *** ]
---------------------------------------
"C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv_svc.exe" "--START" "--depend_on_key" "SYSTEM\CurrentControlSet\Services\ESRV_QUEENCREEK" "--address" "127.0.0.1" "--port" "49350" "--time_in_ms" "--pause" "5000" "--watchdog" "5" "--watchdog_cpu_usage_limit" "50" "--end_on_error" "--priority_boost" "--kernel_priority_boost" "--shutdown_priority_boost" "--report_errors_inline" "--library" "C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_modeler.dll" "--no_pl" "--device_options" " time=no generate_key_file=no performance=no in_cycle_performance=no output_format=sur output=w output_folder='C:\ProgramData\Intel\SUR\QUEENCREEK\IntelData' upload_folder='C:\ProgramData\Intel\SUR\QUEENCREEK\IntelData\UpldReports' limit_output_by=time output_limit=3600000 output_buffer=1024 output_cache=4096 lock_xls=yes os='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\os_counters.txt' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\acpi_battery_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\wifi_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\devices_use_input.dll','service=yes' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_system_power_state_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_process_input.dll','C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\process_input_options.txt' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_winstat_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_acdc_setting_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\sema_thermal_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_quality_and_reliability_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_sampler_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_stress_odometer_input.dll' il='C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\intel_turbo_input.dll' " :R :R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#46559) PR0JECTNR56 válasza Pocok256 (#46556) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Desktop CPU-s (3600/3700X környéke ahol érdemes beszállni) gépekből már a Clevo-k megérkeztek: [link]

Konkrét tapasztalatokra velük kapcsolatban keress rá és ha nincs abszolút tiszta kép szerintem várj is még egy kicsit, mert elég friss gépek, az AMD kapcsán meg a driver/firmware minősége szokott rendszerint a gyenge pont lenni.

Kompaktabb gépek kapcsán pedig az ASUS ROG G14 kapott jelentősebb visszhangott a 4900H CPU-val a fedélzeten, ami szerintem egy első látásra jó konstrukció (de azért nem kell tőle összeélvezni magunkat, mint ahogyan sok review-ban tették), elfogadható kompromisszumokkal, de csakúgy mint a Clevo esetében - itt is várnék a tapasztalatokra.

[ Szerkesztve ]

(#46560) KillHates válasza MR007RM (#46558) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hálózati kapcsolatot nem tudja felépíteni a program.
Azaz vagy net kell a futásához valami regisztrációval
Vagy rossz a törés hozzá... :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46561) MR007RM válasza KillHates (#46560) üzenetére


MR007RM
addikt

:R
Köszi, akkor majd ezen agyalok.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#46562) MR007RM válasza KillHates (#46560) üzenetére


MR007RM
addikt

Hirtelen eszembe jutott, ez már volt nálam régen. Szerzek új Win kulcsot és feljebb frissítek, hátha megoldódik. :R

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#46563) Pocok256


Pocok256
veterán

Köszi srácok akkor egyelőre még semmi használható újdonság nincs. :(

(#46559) PR0JECTNR56
Ezek a clevok meg most nagyon undorítóak sajnos :'(

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#46564) echterion válasza Pocok256 (#46563) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezek mivel undorítóbbak, mint a korábbiak? Ugyanolyan egyszerű, semmitmondó design, semmi extra nincs bennük, leszámítva az AMD procit.

**********

(#46565) matyee válasza echterion (#46564) üzenetére


matyee
őstag

Ez teljesen szubjektív, nekem ugyanez az ellenérzésem van az asus, acer, alienware és társairól.

(#46566) echterion válasza matyee (#46565) üzenetére


echterion
nagyúr

Jah, csak úgy volt kivehető a fogalmazásából, hogy eddig nem volt vele baja, hanem "most nagyon undorítóak sajnos". Amúgy én azért nem veszek Clevo-t, mert szeretem az AW csicsáját. :))

**********

(#46567) PR0JECTNR56 válasza Pocok256 (#46563) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A DTR Clevo-k olyanok mint egy öreg műhely kalapács. Nulla esztétikum, maximum praktikum.

Szóval tökéletesen értem mire gondolsz (meg ami azt illeti az anyaghasználatban is volna hova előre lépniük), ezért is írtam az ASUS ROG G14-et, ami egy színvonalasabb megjelenésű/kompaktabb jelenség, főleg a sötétebb árnyalat, minősített hitványkodásra alkalmas fedlap ledsor nélküli kivitelében, viszont rengeteg praktikus tulajdonságot nélkülöz ennek megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#46568) KillHates válasza Pocok256 (#46563) üzenetére


KillHates
nagyúr

Meg BGA-s CLEVO-t eleve nem egy életbiztosítás venni... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46569) matyee válasza echterion (#46566) üzenetére


matyee
őstag

Én meg arra gondoltam, hogy egy szakmai topicban a teljesítmény, melegedés, sebességről érdemes beszélni, nem arról melyik szép. Ez relatíve objektív

(#46570) motifator


motifator
senior tag

Kapott a kis 960 EVO egy cooling csomagot, izgultam, hogy el fog-e férni, de mintha oda találták volna ki. Most pedig legalább 30%-os teljesítmény növekedést várok a géptől :D

Funky + Jazz

(#46571) Pocok256 válasza echterion (#46564) üzenetére


Pocok256
veterán

Azért vannak szép clevok is ez kifejezetten rusnya komolyan :D
Például ez már egész szépnek tekinthető.

(#46569) matyee
gaming notis topikba ami RGB csicsáról szól mostanság igenis fontos, hogy néz ki a gép. Kinek mi jön be. Egyszerűen hiába jó hardveresen ha nem tetszik külsőre nem veszem meg. SADPEPE. Ez is egy teljesen valide szempont.

(#46568) KillHates
Akkor turkálok tovább az ebayen hátha találok aw13r3 deszkát :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#46572) matyee válasza Pocok256 (#46571) üzenetére


matyee
őstag

Ezt hivjak szubjektiv szempontnak. Es ugye az izles nem vita targya. Tovabbra is azt gondolom h szakmai topicban nem ez az elsodleges. Ugyanigy visszafele, hanyok az rgb csicsatol, legyen az aw vagy asus, ettol meg muszakilag lehet vmi jo.

Lehet h a gaming laptop a csicsarol szol, lehet pont ezert kellene a gyartoknak a belbeccsel tobbet foglalkozni h ne ilyen szarkupacokat aruljanak.

[ Szerkesztve ]

(#46573) KillHates válasza Pocok256 (#46571) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Akkor turkálok tovább az ebayen hátha találok aw13r3 deszkát "

Hát... Jó turkálást :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46574) Pocok256 válasza matyee (#46572) üzenetére


Pocok256
veterán

Tökéletesen igazad van :R

Akkor átfogalmazom a fenti állítást. Ezek a clevok nekem most nagyon rusnyák :) (remélem így már jó :) ) Nem kell vele fogalalkozni, de mivel nekem válaszoltak, hogy van ez meg ez a gép nyilván azért mert venni akartam ezért én is válaszoltam, hogy kösz de ezek a clevok ha esetleg még jók is lennének most elég rusnyára sikerültek az én ízlésemnek :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#46575) KillHates válasza matyee (#46572) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért a qrva Dell elég jól eltaláta most az Alienware-ek dezájnját. :K Visszafogott, de mégis egyedivé lehet tenni ezzel a gépet. Mondjuk a világítós touchpad tényleg egy kicsit túlzás! inkább a vBIOS EC vezérlésre feküdtek volna rá :O

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46576) Pocok256 válasza KillHates (#46573) üzenetére


Pocok256
veterán

Most találtam pollandoknál 3 hó garit adnak rá i7 es cpu és 1060 as vga és csak 130k zsozsetta ! Annyiért már eléggé megéri.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#46577) matyee válasza KillHates (#46575) üzenetére


matyee
őstag

Pontosan. Egy millios gep, vilagit minden, meg a user seggeben is rgb ledet varazsolt. Remek. Vannak benne egy fis bios, egy fos ec, ramot nem tudja normalisam kezelni... jobb lett volna forditva... de hat ha a led csik kell akkor az kell. :O

(#46578) KillHates válasza Pocok256 (#46576) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az valóban megéri.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46579) Mikulásbá válasza matyee (#46577) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért tegyük hozzá,ezek mind kikapcsolhatók-én legalább is amikkel találkoztam ilyen csilli gépekkel,mindnél ki lehetett.Én is utálom,az az első,hogy kikapcsolok minden csicsát.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#46580) MR007RM


MR007RM
addikt

Nosztalgiáztam és teszteltem, aztán mi a mária lehet már megint. :D
Beállítom...fefagy....beállítom....lefagy...(akkor sem engedek, add meg magad az akaratomnak :D )...hát mintha a CPU nem bírná, nem engedi azt amit eddig mindig bírt, vagyis a Core Voltage Offset -0,120V -t alapjáraton semmit nem csinálok újraindul..... -0,100 az még jónak látszik és épp fasza még 4.GHz mellett trotty nélkül megvan a 57W max fogyasztás amíg akarom. Na de akkor elkönyvelhetem hogy gyengült a procim ereje, mint a forint mostanság? Megöregedett, elhasználódott ? Nem bír úgy futni mint eddig. Vagy csak Win g.ci ez is?

Az NV panelt sem lehet ám akárhogyan bejelölni, mert akkor irgum-burgum fityisz.
Komolyan mintha most vettem volna gépem, mindig van valami új. :U

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#46581) Balázzs válasza MR007RM (#46580) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nem volt BIOS update-ed?

(#46582) MR007RM válasza Balázzs (#46581) üzenetére


MR007RM
addikt

Nem. (2015.04.17.) :) Mondjuk lassan kezdek annak is örülni ha rendesen megy a gép, mint most, csak meglepett mennyit tököltem vele az elmúlt pár napban és csak annyi hogy picivel lejjebb UV-zok.
Azért gondoltam a Windows frissítésekre, mert az abban rejlő változásokba nem tudunk beleszólni, és nem hiszem hogy a tartalom mindig tele van jóindulattal. :)

(talán lehet a cpu energiabeállítás a felelős? Most nem jár mindig csúcson alapjáratban, megnézem)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#46583) motifator


motifator
senior tag

Egy újabb pirítós. Nagyon hiper szuper 2080 Max-Q friss, ropogós csúcs unlock mobil I9 processzorral egy kecses vázban? Van értelme? CPU-nak semmiképp. Csak a szokásos, throttling ezerrrel és mi a csuda? Nincs undervolt. Jarrod bácsi azt mondja, az előző XTU-ban még benne volt, de nem ott rejtőzik a hiba. Az unlock CPU-nál sincs már UV. Így meg kapálózik szerencsétlen a hűtésért.
MSI GS66

Funky + Jazz

(#46584) hszilard666 válasza motifator (#46583) üzenetére


hszilard666
veterán

Azért nem csúnya a konfig! :B Kikapcsolja a user a turbót, és lehet nyerni pár fokot, viszont a játék teljesítmény alig ha csökken.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#46585) motifator válasza hszilard666 (#46584) üzenetére


motifator
senior tag

A hardver nagyon ütős, csak egy kicsit nagyobb, szellősebb váz és egy kicsit komolyabb hűtés és máris komolyabbat teljesítene és jobban érezné magát.

Funky + Jazz

(#46586) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok! Asszony Hp x360-asában teljesen halott az akksi. Már tölteni se töltött,speedshopból rendeltem után gyártott akksi,amit egyáltalán nem érzékelt a gép,de látszott is a csatlakozó végén hogy 2 erecske lötyög... Ment vissza,helyette majd valamikor jövő héten kapok másikat(és ha már így belelendültem újra pásztáztam a "kis vöröst "). Összeraktam akksi nélkül, akart volna filmezni,nem szólt a hang. Kiderült,hogy faszán sikerült legyaluljam az audio kábel végét.

Ha az nem volt rádugva volt hang. Sikerült kicsit visszaegyengetni, így működik,de nem tudom mennyire tartós, lévén ha megjön az akksi megint szét kell kapjam a gépet. A kérdés,hogy ezt a kábelt lehet-e javítani ,vagy egyszerűbb ezt az audio részt úgy ahogy van cserélni? (Mondjuk hogy honnan rendelek ilyet itthonról azt nem tudom)

Mivel filmezős gép a low budget lenne a cél....

(#46587) KillHates válasza Medocsabi (#46586) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fogj egy jó éles ollót és vágj le a végéből annyit amennyi ahhoz kell, hogy még ne legyen visszapöndörödés rajta.

Amikor összerakod akkor a bajonettaljzaton látszik, hogy milyen mélyen vanak az érintkezők. Próbáld úgy belőni, hogy pont ott legyenek majd az csíkocskák, aztán utána csukd csak rá! Egy darab celluxszal lehet fikszálni.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46588) echterion válasza motifator (#46583) üzenetére


echterion
nagyúr

Kicsit jobbnak tűnt a G14 valóban. De azt vegyük figyelembe, hogy nem tudjuk, púpos-e a proci vagy sem, illetve stock paszta van a gépen, ezt lecserélve még meg lehetne úszni a trottyot éppen.
Amúgy van benne UV lehetőség, csak alapból le van tiltva.

Án ekkora gépekbe nem erőltetnék ilyen kazánokat, nem tudom, ki ennek a célközönsége, de nagyon maximum egy i7 (de inkább i5) és 2070maxq vga az, ami el tudok bennük képzelni élhető hang és hőfokok mellett.

[ Szerkesztve ]

**********

(#46589) motifator válasza echterion (#46588) üzenetére


motifator
senior tag

Méregetéshez büszkén lehet reklámozni, hogy milyen hardver van a gépben. Szomorú, hogy a usernek azon kell agyalnia, hogy most púpos-e a cpu, vagy nem. Veszek egy új autót gyárilag döglött termosztáttal...

Funky + Jazz

(#46590) echterion válasza motifator (#46589) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, de mondjuk veszel egy BMW 1.6 turbós gépcsodát, aztán várod, mikor ugrik meg a vezérlés. Mert megugrik azoknál a motoroknál. Mindig. Szériahiba és ezt rakták bele egy csomó kocsiba, pl. a korábbi 508-asokba is....fogyasztói társadalom.

**********

(#46591) KillHates válasza motifator (#46589) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez szinte mindenre igaz amit most gyártanak. Legyen szó egy prémium Apple termékről vagy akár egy bányadömperről. Ha valaminek 34 pucuka a kapacítása akkor simán ráírják, hogy akár 35 pucukás teljesítménnyel. Aztán persze a júzer kinyomja a hardver szemét és csodálkozik ha közben ledobja a láncot.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46592) KillHates válasza echterion (#46590) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most minden autó ami kapható 3 litert fogyaszt és 200 lóerős. Csak persze kb. 20 másodpercig tud 200 lóerős lenni és a szakadékban hátszéllel fogyaszt 3 litert. 😂🤣

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46593) Gergello


Gergello
addikt

Olyantól kérdezném, akkor használt már ilyet.
4K UHD kijelzőt ha csak FHD felbontásban használok, akkor torzul a kép valahogy ? (Mint amikor a FHD kijelzőt kisebb felbontásban használom ? )

(#46594) echterion válasza Gergello (#46593) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem torzul, volt amit én is fhd-ban nyomtam rajta. Egész számra jön ki a pixelszám hányadosa, így nincs torzulás.

**********

(#46595) Pistivi válasza Gergello (#46593) üzenetére


Pistivi
tag

Játékok alatt nem feltűnő, de én úgy látom a Windows asztal , meg maga az egész Windows valahogy nekem nem olyan szép.

(#46596) matyee válasza Gergello (#46593) üzenetére


matyee
őstag

Én is kipróbáltam, és meglepően jó a 4k képe FHD-ban.

(#46597) ONEFREE válasza KillHates (#46591) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Hatalmas!

:DDD :DDD :DDD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#46598) Gergello válasza Pistivi (#46595) üzenetére


Gergello
addikt

Ajjaj, pedig pont ott kellene szépnek lennie. :U
Ráadásul van egy (számlázó) program, ami a Windows-os felnagyítást nem kezeli jól.

Köszönöm a válaszokat.
Kipróbálni sajnos nincs mód, mert netről rendelném.

(#46599) MR007RM válasza KillHates (#46591) üzenetére


MR007RM
addikt

Én próbálom, de most nem tud megdögleni.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#46600) Medocsabi válasza KillHates (#46587) üzenetére


Medocsabi
addikt

:R
Elkezdtem nézegetni 12" notebookot, mert asszony HP-ja már nem mai darab. Létezik, hogy nincs ilyen méretben hasonló hajtogatós konstrukció, ami kapható színesben? Ami van, az 14" vagy afölött, és horribilis áron. Ezt a HP 11 x360-at 3 éve vettem 80.000 ft-ért, akkor ebben az ársávban és méretben volt asus,acer, meg hp, is. Gondoltam ha hasonló áron találok kicsit fejlettebb specifikációval(neki egy ulv i3 bőven elég, filmet néz, meg alap netezés), kap egyet szülinapjára. De még csak használtan sem találok, csak régi lattitude-öket, de ezekből sincs semmilyen szín- opció (hiába győzködöm,hogy ezüstben/feketében 3x erősebbet kapni ilyen áron nem érdekli na :DDD ) . Eltűnt ez a méret a piacról?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.