Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59751) AGE-T válasza Dzsuri89 (#59749) üzenetére


AGE-T
senior tag

RHA M750i, T20i ezek elég jók iphoneal. Ha nem kell a távkapcs, akkor már jóval nagyobb palettából lehet válogatni. Összefoglalóban érdemes körülnézni.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59752) DemonDani


DemonDani
addikt

Annak, aki ES18-at keres. Furcsa, hogy mindenki írta, hogy csak egy helyen van, szerencsére nem így van, mert van még egy elvileg, és ott olcsóbb, 4300. Nem tudom, hogy szabad-e kiírnia a dolgot, de ha szabad lenne, akkor egy M-betűvel kezdődő bolt nevét írnám le, aminek a másik vége uzix.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#59753) vicze válasza DemonDani (#59752) üzenetére


vicze
félisten

Persze hogy lehet, amíg nem saját cég. :P
Mondjuk kemény 2hete forgalmazzák, nem vagyunk elég aktuálisak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59754) DemonDani válasza vicze (#59753) üzenetére


DemonDani
addikt

Mondtam h nem saját? ;]

Viccet félretéve így korrektebb valamelyest, postával együtt is alig több mint 5k

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#59755) Norbancs válasza #16820480 (#59748) üzenetére


Norbancs
tag

Igyekszem vigyázni a fülhallgatóimra, mielőtt zsebre vágom laza hurkokban feltekerem. Igazából még sosem próbálkoztam ilyen fülre akasztóssal, talán ki kellene próbálnom egy-két ilyet valahol mert nem tudom, hogy kényelmes lenne-e hosszú távon számomra.

[ Szerkesztve ]

(#59756) #16820480 válasza Norbancs (#59755) üzenetére


#16820480
törölt tag

December 29, fülhallgatós találkozó :K Vagy addig valamilyen boltban, embernél, ahol van kipróbálható.

(#59757) AGE-T


AGE-T
senior tag

KZ ED9 ennyi pénzért nagyon jó vétel, megkockáztatom hogy jelenleg nincs jobb 10USD környékén. Nagyon jók ezek a filterek. Egyáltalán nem érzem, hogy ez egy ennyire olcsó füles. Egyedüli hátránya, hogy kicsit hosszú, így picit kilóg a fülből.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59758) vicze válasza AGE-T (#59757) üzenetére


vicze
félisten

Támogatom, ár minőségben nagyon jó. :)
Ez azért nem minden KZ-re igaz, de az ED9-et eltalálták.

(#59759) BigBlackDog válasza vicze (#59758) üzenetére


BigBlackDog
veterán

+1 az ED9-re, valóban jó füles abban az ársávban.

(#59760) f4lcon


f4lcon
őstag

várjatok, amíg nem hallottátok az HDS1-et :DDD

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59761) AGE-T válasza f4lcon (#59760) üzenetére


AGE-T
senior tag

Egyenlőre kiéltem az ez irányú kíváncsiságomat. Most nagyvadra vadászok :D

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59762) kemcso válasza AGE-T (#59761) üzenetére


kemcso
Ármester

Karácsonyi ajándéknak egy Roxanne? :DDD Vagy egy KM16 esetleg? A szállítóval biztos meg lehet beszélni ;]

(#59763) AGE-T


AGE-T
senior tag

UE 18 PRO

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59764) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Sziasztok, elromlott a kedvenc fülhallgatóm, megtört a kábel a jack csatlakozó fölött, nem tudtok Miskolcon egy szervizt vagy valami hasonlót ahol meg tudnák csinálni?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#59765) assemble válasza assemble (#58914) üzenetére


assemble
addikt

AN16 gariztatas fejlemenyek:
ma jott meg a cseredarab, kb 2,5 het volt az egesz gariztatas folyamat. A lendmeurears ugyintezese 5 csillagos volt :) Lenyegeben azt mondtak h kuldjem el a legolcsobb postaval nekik Szingapurba (~400 forintbol megvolt), fotozzam le a szamlat, es ok vallaljak a felelosseget, ha nem erne oda a csomag, es amint ez megvolt, azonnal kuldtek a cseredarabot, nem kellett megvarni amig odaer. A cseredarab meg amugy ranezesre egy teljesen uj darabnak tunik.
Az mp4nation-nel is anno teljesen korrekt tapasztalataim voltak, de ilyen szinte korrektseget tenyleg nem neztem ki egy ilyen kis boltbol.
Szoval le a kalappal. :C

(#59766) kemcso válasza assemble (#59765) üzenetére


kemcso
Ármester

Az a "kisbolt" a Vsonic-é :) Dicséretes mindenképp.

(#59767) vicze válasza kemcso (#59766) üzenetére


vicze
félisten

Mert ők nagyok? :P

(#59768) kemcso válasza vicze (#59767) üzenetére


kemcso
Ármester

Viszonylagos ugyebár, egy sima webshophoz képest asszem, egy Westone-hoz meg persze nem :P

(#59769) Csabi0415


Csabi0415
csendes tag

Sziasztok, karácsonyra meg szeretném lepni magam egy fülhallgatóval. Az ájánlott füleseket végignéztem és ami megtetszett az a xiaomi piston 2, a 3 és a 3youth. A 3 között mennyi a hangzásbeli különbség és a kényelem? A piston 2-es külseje jön be leginkább, de félek, hogy kiesős.
És ami még érdekelne, hogy hol lehet venni tutibiztosan eredeti terméket?

(#59770) ChrisDzsi95 válasza Csabi0415 (#59769) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Innen, és most nagyon jó ára van :K

(#59771) Danny365 válasza ChrisDzsi95 (#59770) üzenetére


Danny365
őstag

Volt ennek valaha nem "nagyon jó ára"? Nekem kicsit fura, hogy bármikor ránézek, mindig akciós egy csomó helyen. Teljes áron egészen biztosan soha nem láttam még. De végülis jó trükk.

(#59772) ChrisDzsi95 válasza Danny365 (#59771) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Szerintem ilyen olcsó még nem volt, én 4900-ért vettem.

(#59773) f4lcon


f4lcon
őstag

mióta kinn van a Hybrid, azóta lentebb ment a P3 ára.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59774) vicze válasza ChrisDzsi95 (#59772) üzenetére


vicze
félisten

Készletsöprés van, ennyi. Egyrészt nem annyira kedvelt mint a P3 másrészt majd felmegy ha már ritkább lesz.
13$ a legolcsóbb ár amit huzamosabb ideig láttam korábban is, ez valós akció, de fél éve is lehetett ennyiért venni. De annyit hozzátennék, hogy 15$ teljesen normális hisz annyi a normális ára, ami 15$ felett van az NEM akció! A random generált áthúzott értékeknek nem kell bedőlni.
Pont ahogy jelenleg a Hybrid esetében, 17$ felett szerintem ha nem sürgős nem érdemes megvenni, mert lesz még 15 is bőven.

[ Szerkesztve ]

(#59775) Tulku


Tulku
veterán

CIEM illeszték kiegészítések...

A korábban említett kiegészítéseim eredményeképp a hang minden eddig hallott illeszték fölé helyezi erősen.
Minden közelebb van, életszerűbb, érezhetőbb, valóságosabb....közelebb vagyok a zenéhez.
Basszus energia megkétszereződik, de nem igazán az a veszélyes brummogós, hanem az ami eddig igazán hiányzott minden fülesemből; orgona akkor és ott morajlik amikor kell, zongora alső regisztereinél vagy bőgő aljánál érzem azt a mélységet megszólalni amire eddig csak vágytam.

Kényelem (kemcsonak...):
Érdekes módon egy hét alatt olyannyira alkalmazkodott a fülem hozzá, hogy észre sem veszem, nem érzem hogy valami van a fülemben, a füles súlyát végképp nem (hiszem sokkal jobban tartja az egészet a fülemben).
A cégnél 7000-ből meg van cakkpakk az ügy, én elmagyarázom hogy lehet bármilyen vetőcsőre ráilleszteni...és ezzel hosszú időre megoldható az illeszték kérdés....

(#59776) kemcso válasza Tulku (#59775) üzenetére


kemcso
Ármester

Egy baj van ezzel a CIEM-esítéssel: nem tudom kipróbálni, hogy jó lesz-e :DDD Viszont köszi az infót, észben tartom.

(#59777) #16820480 válasza kemcso (#59776) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk 7 ezerért nem olyan elékpesztően drága, hogy ne lehetne adni neki egy esélyt.

(#59778) kemcso válasza #16820480 (#59777) üzenetére


kemcso
Ármester

Persze, de ha egy 5-10e füles árához nézzük akkor már az :)

(#59779) Tulku válasza kemcso (#59778) üzenetére


Tulku
veterán

Egy topikgazdának minimum 50-100 ezres nagyságrendű fülessel kell(ene) rendelkeznie...folyamatosan...ezt meg is írom a forradalmi bizottságnak a központba :D

(#59780) kemcso válasza Tulku (#59779) üzenetére


kemcso
Ármester

Miért is? :) Így pártatlan tudok maradni :DD

(#59781) BigBlackDog válasza Tulku (#59779) üzenetére


BigBlackDog
veterán

...minimum 50-100 ezres nagyságrendű fülessel kell(ene)...

...minimum 50-100 ezres nagyságrendű fülesekkel kell(ene)...
Csak, hogy pártatlan tudjon maradni. :DDD

(#59782) #16820480 válasza BigBlackDog (#59781) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezt úgyérted, hogy 50-100 darab fülessel? :D

Amúgy kemcso, szégyelld is magad, egy UU2-vel akarsz itt topikgazda lenni? :P Csak mondd ki a varázsszót, és viszek KM16-ot Karácsonyra. :K

(#59783) Tulku válasza #16820480 (#59782) üzenetére


Tulku
veterán

Így van...ha már én megőrülök egy szirénért...vegyen ő is.... :)

(#59784) kemcso válasza Tulku (#59783) üzenetére


kemcso
Ármester

Dehogy veszek, nem ment el az eszem, mint egyeseknek én értelmes dolgokra is tudom a pénzt költeni :P

(#59785) hentes555 válasza f4lcon (#59760) üzenetére


hentes555
senior tag

Na, rendeltem is egyet, meghallgatjuk :D

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#59786) DemonDani


DemonDani
addikt

A Piston 3 egyébként egyértelműen jobb, mint mondjuk egy KZ, ami hasonló karakterű?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#59787) vicze válasza DemonDani (#59786) üzenetére


vicze
félisten

:N Nem egyértelmű az biztos, de nagyon nem mindegy, hogy melyik KZ, mert nagyok a difik minőségben.
Tali után valószínű lesz KZ is ami ajánlottba kerül. Piston előnye, hogy lehet itthon is kapni főleg ezért ajánlott, az más kérdés, hogy szerintem nagyon nem éri meg azért az árét már.
KZ-t nehézkesebb beszerezni, nem olyan elterjedt.

[ Szerkesztve ]

(#59788) f4lcon


f4lcon
őstag

pont ugyanolyan KZ-t még nem találtam, mint a P3 de összesen csak 4-em van... (HDS1, ATE, ED10, ED SE)
legjobban az EDSE közelít hozzá, de abban picit több a mély
az ATE sokkal sötétebb hangzású, még akkor is, ha amúgy kiegyenlített annyira, mint a P3

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59789) K1LLMy53Lf válasza f4lcon (#59788) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nekem olyat találj, ami a VSD3S-nek felel meg:B (vagy legalább nagyon hasonló hozzá:)) )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59790) bucsher válasza kemcso (#59780) üzenetére


bucsher
őstag

Az is üdvözítendő, viszont neked példát is kéne mutatnod vállalkozó szellemből is! (ld. eszetlen költekezés ;])
u.i. Azért megnézném azokat az értelmes dolgokat, amire a pénzed költöd ;) ;]

In the pipe - five by five!

(#59791) assemble válasza K1LLMy53Lf (#59789) üzenetére


assemble
addikt

Uj VSD3S? :)

(#59792) BigBlackDog válasza assemble (#59791) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Vagy VSD7 esetleg? ;]

(#59793) K1LLMy53Lf válasza assemble (#59791) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem bízom meg a vsonic-ban minőség szempontjából:B
Ugyanakkor semmi sem garantálja, hogy az újnak ugyanolyan lesz a hangképe, mint az "eredeti" VSD3S-nek :)
de egyébként mi (lesz) ennek a neve? VSD3S 2? :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59794) kemcso válasza bucsher (#59790) üzenetére


kemcso
Ármester

Ó minden fülhallgatóm az utóbbi időben csupa vállalkozószellemből született :DDD Nagyon offok azok az értelmes dolgok itt :P

(#59795) Flipike


Flipike
újonc

Segítséget szeretnék kérni.
Karácsonyra szeretnék a fiamnak fülhallgatót venni, Ő inkább számítógépes játékokhoz használja.
Nem nagyon értek hozzá, de valami jót szeretnék venni kb. 20 ezer ft körüli áron.

(#59796) kemcso válasza Flipike (#59795) üzenetére


kemcso
Ármester

Fül vagy fejhallgatót? Jobb felső sarokban a kép

(#59797) Flipike válasza kemcso (#59796) üzenetére


Flipike
újonc

Aha, köszi, akkor látom ez sem mindegy.
De valószínű az akkor fejhallgató amit én keresek.

(#59798) kemcso válasza Flipike (#59797) üzenetére


kemcso
Ármester

Nagyon nem :)
Ha fejhallgatót, akkor itt kérdezz [link] Az összefoglalóhoz fognak irányítani, hogy azt olvasd el előtte ;)

(#59799) Flipike válasza kemcso (#59798) üzenetére


Flipike
újonc

Köszönöm, megyek és kérdezek a másikon. :)

(#59800) assemble válasza K1LLMy53Lf (#59793) üzenetére


assemble
addikt

Azert ennek a jack-je strapabbnak nez ki, ami az egyik fo hibaja volt az eredetinek.
A nevet nemtom, "NEW VSD3S"-kent hivatkoznak ra a fb oldalon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.