Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) K1LLMy53Lf válasza z123456789 (#59050) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

neten meglett 1perc alatt szerencsére:B [link]
illetve találtam egy másik, hasonló, érdekeset is: [link]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59052) f4lcon válasza vicze (#59046) üzenetére


f4lcon
őstag

ez egy Piston 3 Youth meg egy Brief/Express Edition (azaz P1)?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59053) vicze válasza f4lcon (#59052) üzenetére


vicze
félisten

Hogy mi a neve az egy jó kérdés, de a P2 műanyag változata, mivel van lyuk a hátulján. Borzalmas. :DDD
Még 6$-t se érte meg.

(#59054) z123456789 válasza K1LLMy53Lf (#59051) üzenetére


z123456789
addikt

Ah! Jó hogy lehet kapni. :DDD A másik az még annyira nem elérhető, de ha ilyen ára van, akkor nem is érdekel. :D
Köszi azért. :)

(#59055) vicze válasza vicze (#59053) üzenetére


vicze
félisten

Az viszont tök vicces, hogy a P2 műanyagon nem igazán hallani hogy V-s, a Dazzle meg teljesen jó élvezhető V-s. :) Lehet azért találom jónak mert egész jó fun hangzása van, ami a pontatlanságot és a mosottságot kicsit elfedi.

(#59056) fucsaj


fucsaj
csendes tag

Na felhívtam az RHA magyar forgalmazóját, és nagyon készségesen rögtön behívtak, hogy nyugodtan kipróbálhatom az üzletben az MA750i-t. Mingyárt loseless-el is ki lehetett próbálni, be volt minden üzemelve a helyszínen.
Laikus vélemény következik:
Azt kell hogy mondjam, hogy tényleg nagyon szépen szól. mivel eddig csak E30-asom volt, ahhoz tudom hasonlítani. A mélyek ugyanúgy jelen vannak, talán picit kevesebb hangsúllyal.. A dance stílusokban ugyanolyan erősen érzem, mint az E30-al, a rap-ben tlaán picit gyengébben.
A lényeg viszont, amiért írok: mondták a boltban, hogy sokan viszik be a valamilyen apple boltban vásárolt fülesüket garancia miatt, és mivel nem itt vették, ezért sokszor nem tudják érvényesíteni a garanciát. Úgyhogy azt javaslom mindenkinek aki ilyet szeretne, inkább ott vegye a fáy u 20. ban. Nagyon segítőkészek, és ki is lehet próbálni (mingyárt a többi modellt is, ha már ottvan az ember) :)

(#59057) Tulku válasza fucsaj (#59056) üzenetére


Tulku
veterán

mindjárt..

(#59058) AGE-T válasza Tulku (#59057) üzenetére


AGE-T
senior tag

Inkább a k3003-as beszámolót! :P :D

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#59059) Gabaj79


Gabaj79
újonc

Sziasztok!

Dap lejátszóhoz szeretnék egy fülhallgatót. Pár tippet szívesen vennék a vásárláshoz. Metál és klasszikus zenéhez leginkább, max. 20 ezer forintért. Az összefoglalót elolvastam. :)

[ Szerkesztve ]

(#59060) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

Xiaomi Piston 3 és Hybrid között van jelentős hangzásbeli különbség?

Gearbest oldalról ha rendelném akkor nagy valószínűséggel eredeti darabot kapnék?
Banggood-on is néztem, de ott jóval hosszabb a posta átfutási ideje.

Olvastam itt korábban, hogy a Piston 2-nek mélyebb kicsit a hangzása, viszont ezeken a honlapokon nem találtam olyat, hol érdemes venni?

(#59061) f4lcon válasza Anubris (#59060) üzenetére


f4lcon
őstag

szerintem itthon még senki nem hallott Hybrid Xiaomi-t, tekintve, hogy november 13-án (múlt pénteken) lehetett először rendelni raktárról, előtte csak előrendelést vettek fel mindenhol.

azon pár külföldi pár vélemény alapján, ami elérhető a P2-öz jobban hasonlít a hangja, azaz inkább V vagy U (azaz mély és magas kiemelt) hangzás, nem olyan kiegyenlítettebb-féle, mint a P3

szerintem többen amúgy már rendeltek innen a fórumról is, szóval 1-2 héten belül lesz pontosabb válasz a kérdésedre.

mind gearbest, mind banggod, mind ibuygou eredetit árul.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59062) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

No Fear Encore fülesről milyen vélemények lehetnek?
[link]

cuccot is innen akarok rendelni.. és azért kérdezem, hogy nem-e ismeri valaki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59063) tomp


tomp
félisten

1napja van meg a Sony EX650. Ez idő alatt kb 12órát ment.
Nagyon minőségi a hangja. Ha kell erőteljes szép mély, ha kell erőteljes tiszta magas. Ha kell a 2 jól megvan egymás mellett. Egyik sem nyomja el a másikat. Sőt még a közép is szerephez jut. Szép tere van. Van olyan zeném ahol a 650-nél fedeztem fel, hogy megszólal a cintányér is. E10-en nem hallottam.
Érthető módon csak flac esetében érzi jól magát. AAC és MP3 esetében halkabb lesz a füles és a dinamika sem olyan.
Driver Flex nincs. :C

(#59064) Nigér válasza Tulku (#59057) üzenetére


Nigér
őstag

K3003 benyomások...? ;)

(#59065) funkmester


funkmester
aktív tag

helotok, nalunk Sony MDR-EX750NAY fules 180 euro, most latok egy internetuzletet ahol 50 euroert aruljak.mennyire lehet komolyan venni ilyet?

(#59066) funkmester


funkmester
aktív tag

elolvastam kommenteket az uzlettel kapcsolatban es sokan irjak h hamis arakat szabnak....

(#59067) f4lcon válasza BUZZLGHTYR (#59062) üzenetére


f4lcon
őstag

gyanúsan Awei-nek tűnik...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59068) hobbyone válasza vicze (#59039) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Ma jött meg, kb. 1 órát hallgattam folyamatosan Sony MH1 fülgumival.. Ez alatt a hangzás a kezdeti jó, de unalmastól eljutott egy már valamennyire izgalmas, érdekes szintre. Most kicsit olyan, mint amikor nem rakod be rendesen a fülbe a fülest, vagy a szükségesnél kisebb gumit használsz. Ilyenkor általában nincs mély, de ennél van. Tehát van benne mély is, magas meg közép is.

Ami furcsa, az a dinamikus füleseknél szokatlanul hosszú és egyébként vastag vetőcső. Azzal is lehet variálni, hogy mennyire tolod fel az illesztéket. Driver flex nincs. Csak 2 méretű átlagos gumi volt a dobozban, ezeket kötelező lecserélni.

Tapasztaltam egy minőségi hibát is: a vetőcső végén lévő filter az egyik oldalon nem teljesen fedett valami fekete anyaggal. Ez okozhat a 2 oldal között hangzásbeli eltérést is. Én csak akkor éreztem enyhe különbséget, amikor nem toltam fel végig a gumit a vetőcsőre, lehet attól volt.

+1kép

[ Szerkesztve ]

(#59069) vicze válasza hobbyone (#59068) üzenetére


vicze
félisten

Köszi. :)
Furcsa így az illeszték dolog, meg olyan furcsán is néz ki rajta. Mondjuk szerintem nem nagy a vetőcső max. hosszú. A EPH-100 után nincs olyan, hogy nagy. ;]

(#59070) vicze válasza f4lcon (#59067) üzenetére


vicze
félisten

Mert az. :) Nagyon sok helyen láttam már átcímkézve, a korábban linkeltem egy angol márkát ott is van.

(#59071) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a MOL-nál most kapható Sony fülest érdemes megvenni?
Vagy egy Xiaomi Piston jobban megéri?
Köszönöm.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59072) BigBlackDog válasza air (#59071) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Milyen Sony füles lenne az? Ha jól látom akkor EX15 a típusa. Néhány vélemény van csak róla a topikban, ahogy látom, nem igazán pozitív tartalmúak. Ha a Piston alatt a 3-at érted, akkor igen, szerintem jobban megéri mindenképpen. De ez még csak egy vélemény. :)

(#59073) vicze válasza air (#59071) üzenetére


vicze
félisten

(#59074) air válasza vicze (#59073) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.
Van valami jobb ajánlat 3 ezerig?
Nem vagyok audiofil, és csak keveset használom, azt sem zenére, hanem filmre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59075) Anubris válasza f4lcon (#59061) üzenetére


Anubris
őstag

Köszi, akkor inkább a Hybridet próbálom ki elsőnek.

Amúgy ez a nagy akciózás, hogy mindhárom oldalon kb 20-25 dollárt kérnek érte, a rendes árhoz képest valami speciális eset, vagy ezeken az oldalakon mindig ilyesmi árakon kelnek el ezek a fülesek?
Mert lehet akkor veszek egy Piston 3-at is, ha csak most ilyen olcsó.

(#59076) vicze válasza Anubris (#59075) üzenetére


vicze
félisten

"Akció" :DDD Az eredeti ár 16$.
Láttam már 300$ is áthúzva 98%-os akcióban, sőt +%-os "akciót" is, kínaiak... :P

(#59077) tboj


tboj
tag

Sziasztok!

Egy elég "láma" kérdéssel fordulnék hozzátok. :DDD
Megjött végre banggood-ról a Piston 3. Ez az első IEM fülesem, most akarom kipróbálni, de nem igazán akar megmaradni a fülemben. Szerintem kisebb illesztéket kellene rátennem, de nem tudom, hogyan lehet ezeket cserélgetni. Csak simán le kell húzni erőből? Próbálgattam, de nem mertem túl erősen, mert féltem, hogy eltépem. :)

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#59078) bucsher válasza tboj (#59077) üzenetére


bucsher
őstag

Igen, húzd csak le. Esetleg közben csavard kicsit, hogy engedjen a tapadás.

In the pipe - five by five!

(#59079) tboj válasza bucsher (#59078) üzenetére


tboj
tag

Sikerült, köszi! A legkisebbet tettem rá, és még így is ki akart jönni, pedig teljesen benyomtam, amíg a füles külső része el nem érte a fülem tövét. Aztán rájöttem, hogy ha nem engedem el egyből, hanem benyomva tartom egy 10 másodpercig, akkor már bennmarad. Mozgás közben sem esik ki. (Ezt csak azért írtam le, mert a múltkor panaszkodott itt valaki, hogy nem akar neki bennmaradni. Hátha ez a benyomva tartás megoldaná neki is.)

Még csak néhány számot hallgattam vele, de tyű, az biztos, hogy jobban szól, mint az eddigi párszázas gagyi füleseim. El vagyok ájulva, pedig nem vagyok egy nagyon vájtfülű... :C

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#59080) szentkuti11 válasza tboj (#59079) üzenetére


szentkuti11
addikt

Minden lejtőzés így kezdődik. ;]

(#59081) BUZZLGHTYR válasza f4lcon (#59067) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

és az pontosabban mit takar, semmirevaló? :DDD

(#59082) #16820480 válasza tboj (#59079) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt egyébként honnan tudod, hogy nem vagy vájtfülű, ha eddig csak szart hallgattál?

(#59083) tboj válasza #16820480 (#59082) üzenetére


tboj
tag

Ez mondjuk jogos. :DDD Rosszul használtam a kifejezést. Úgy értettem, hogy az eddigiekkel is megvoltam, és sosem volt hiányérzetem.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#59084) bigwolf277


bigwolf277
csendes tag

Sziasztok. Olyan kérésem lenne hozzátok hogy max 30k-ért milyen fülest ajánlotok most egy monster NCredible NErgy-t használok. Tudom nem a legjobb választás volt de ez van, azért már 3 éve nyúzom 😃.
A válaszokat előre is köszönöm
Üdv. bigwolf

(#59085) kemcso válasza bigwolf277 (#59084) üzenetére


kemcso
Ármester

Összefoglalóban egy szimpatikus sem volt?

(#59086) Tulku


Tulku
veterán

AKG K3003

Külső:
Felépítése egyszerű, tömör fém füles, 3 szűrővel (én a referenciát használtam, szerintem mindenki) és sok szilikon illesztékkel. Rögtön becuppan a fülbe, bár nekem kissé hiányzik egy hosszabb vetőcső, mert a vezeték már nagyon szorongatta a fülem alját...de ez az én egyéni testalkati problémám, másnak lehet fel sem tűnik. Vezetéke vmi szövettel burkolt (gondolom kábelzaj ellen) és hajlékony, könnyen illeszkedik mindenhová, és nagyon kicsire összetekerhető. Jack egyenes, rendkívül kicsi, de elég minőségi darabnak néz ki. Összességében látszik hogy nem egynyári fülest tervezett az AKG.

Hang:
Nehéz helyzetben vagyok...egyrészt megszoktam egy hangzást, nehéz ettől elszakadni, másrészt elég szűk az a mezsgye ahol jól érzem magam hangzásilag. Le kel szögeznem hogy a K3003 életem 2.-3. legjobb fülese, nem említhető egy lapon kommersz (na jó Kemcso kedvéért: minden félét gyártó) termékekkel, ezt az első pillanatban halljuk, igazán minőségi hangot hallunk.
Hangképe nekem magasba húz...de másképp mint egyszerű esetekben. Ugyanis a felső regiszterek (magasak és a közepek felső hányada) példás, rettentő precízen, részletesen jelennek meg. A mély energiái nekem rendben vannak, de itt a részletekről írnék pár sort. Úgy vettem észre, hogy a dinamikus membrán a mélyeket egyként kezeli, egységesen jönnek "hátulról"...tkp. mint egy aláfestés...ezt rendre meg is szokjuk, nehéz átszokni egy más térképzésre (és persze fordítva is igaz) amit az armatúrás fülesek csinálnak...itt ugyanis onnan érkezik a mély ahonnan kiadja a térben a hangszer...ez a w60-nál nagyon egyértelműen hallatszik, ezért összességében lehet hiányérzetünk...ez magyarázza hogy már a második fórumtárs jegyzi meg; kevés mélyet hall a w60-tól (míg Sheratan sokallta kissé)...én ezt azzal magyarázom, hogy a bőgő mélye a bőgőből jön, a dobé pedig a dobból...így elég rövid lefutású, de precíz, jó terű hangkép keletkezik, ami egyes dinamikushoz szokott füleknek kevés.
Eme kitérő azért kellett hogy megvilágítsam, miért éreztem úgy hogy a mély szekció és a többi elkülönül a k3003-ban, számomra kissé a térképzet rovására...emiatt nagyzenekarnál kisebb-keskenyebb-alacsonyabb teret hallok.
Kis zenekarnál, elektronikuson ez nem ennyire erősen érvényesül, illetve gyanítom megszoktam - és megszerettem - a w60 terét, hangszereit, megszólalását. Ezt alátámasztja, hogy a tulajdonos amikor Grapellit hallgata w60-nal negatív élményként számolt be a hegedű "dobozosságáról"...én ezt akként értelmezem, hogy minden hangszernek jól elkülönülő teste van...és igen nagy...talán ez a legfőbb különbség.

Most értem meg a Kemcso által gyakran emlegetett "a több jobb armatúrásnál" elvet...ahogy egyre több armatúra van, egyre jobb az elkülönülés, térérzet.

Egy nagyon jó, sokak számára etalon hangzású fülest ismertem meg, a tulajt agitáltam az évé végi füles bulira, aki úgy néz ki hajlandó engedni csábításomnak, ezzel két legyet üt a topik közönsége, ugyanis lehetőség lesz egy AK240 meghallgatására is azoknak akik eddig nem tapasztalták a hangját.

[ Szerkesztve ]

(#59087) kemcso válasza Tulku (#59086) üzenetére


kemcso
Ármester

Köszi a beszámolót :R
A W60 jobb neked, ez kiderült a leírásból. A másik két Westone W30/W40 -hoz képest hova tennéd?

(#59088) K1LLMy53Lf válasza bigwolf277 (#59084) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hát... ha olyan "jó" ár/érték aránya van annak is, mint a monster insperation iem-nek, akkor bármelyik, az összefoglalóban található köröket ver rá... sőt... még akár egy p3 dazzle is (igen, a 2k-s fülesek is) :DDD

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59089) f4lcon válasza BUZZLGHTYR (#59081) üzenetére


f4lcon
őstag

hát azt, hogy harmad áron is meg lehet venni kínából ;)
és azért ebben a kategóriában viszonylag kevés a csoda, még a nagyszámú próbálkozó ellenére is.
(pedig a nagy számok törvénye alapján a sok sz.r között lennie kellene gyémántnak is)
ha el tudsz költeni 3,5-4 ezret, akkor inkább keress valamit, amire többek is azt mondják, hogy jó.
most ilyen a Xiaomi Piston 3 (ha nagyon lelkesedsz a mély hangokért, akkor a Rock Zircon) például.
remek, az árát meghazudtoló anyaghasználat és kidolgozás, sok extra, headsetként is használható mindkettő...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59090) f4lcon válasza bigwolf277 (#59084) üzenetére


f4lcon
őstag

mit hallgatsz, mivel/miről hallgatod?

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#59091) Tulku válasza kemcso (#59087) üzenetére


Tulku
veterán

W40-től jobb-rosszabb....

Jobb a részletekben (ha valaki ezt szereti akkor ebben nem lehet megverni, még a vc1000-en is túltesz)
Rosszabb (nekem) térben, hangszertestben...

magasait úgy kell elképzelni, hogy leesik az állad tőle, annyira részletes, de nem éles, visító, hanem minden részletet sziklaszilárdan megjelenít....kicsit más hangkép mint a w40...úgy gondolom az emberek 80%-a a k3003-ra szavazna...(ha túllépek önmagamon ami rendszerint nehéz...)

Én úgy jellemezném mintha vc1000-hez hozzányomnál hátulról egy jó dinamikus alapot ami a mélyeken segít...de itt nem megy annyira le az armatúra...vc-nél kénytelen minden feladatot ellátni...tehát pl annál így nagyságrendekkel jobb...persze az ára ezt mutatja...
Véleményem szerint az AKG egy sokkal részletesebb hangot akart kihozni, mint amit dinamikussal megtehet, ezért választott hibridet...részletességben verhetetlen...

Azért a mundér becsületére legyen mondva (nem én lennék... :) ) hogy a w60 részletei mások...ott az elkülönülésben van a kutya elásva, teljesen másképp értelmezi a teret....bár lehet hogy zagyvaságnak tűnik, nehéz ezt leírni...de hátha átmegy...

Ha találkozóra sikerül elcsalnom Struccot, gyanítom más vélemények is lesznek...különbözőek vagyunk na...

(#59092) BUZZLGHTYR válasza f4lcon (#59089) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

köszi, így már minden világos.. :D egyébként hangos/basszusos füles kéne, mit tudnál ajánlani?
maximum 10k +1-2k nem vág földhöz, és magyar webről szeretném rendelni, ha ez lehetséges.
gondolom a mobiltól is függ, mivel ahhoz kell (z1), havernak g2-je van, olyan brutálisan jól szólnak vele a fülesek.. de teló cserét nem szeretnék, az sokba lenne :DDD

(#59093) K1LLMy53Lf válasza BUZZLGHTYR (#59092) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

elméletileg basshead kategóriában 10k-ért: SM E10:R (most ráadásul akciós)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59094) orbano


orbano
félisten

szerintetek kb mennyi idő kell a piston 3-nak, hogy úgy szóljon, ahogyan kitalálták? remélem 8-10 óra még kevés, és finomodik a középtartománya :) amúgy nem rossz cucc ez, ennyi pénzért nagyon is kellemes...

A vér nem válik VAZZE!™

(#59095) K1LLMy53Lf válasza orbano (#59094) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hát az enyém anno kapott egy 35-40óra masszív burn-in-t, de még utána is változott a hangja elég rendesen sok-sok zenehallgatás mellett... 100+ így hasra :B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#59096) Tulku válasza K1LLMy53Lf (#59095) üzenetére


Tulku
veterán

Azt írják 2/3 rész füles burn-out 1/3 rész agy burn-out...

Hozzászokás...nagyon sokat számít....

Írta egyszer valaki egy hangfal kapcsán, hogy fél éve járatta, már majdnem elkezdte árulni, mikor egyszer bekattant neki vmi a hangjában...ott és akkor szerelmes lett a megszólalásba és ennyi...nekünk is kell idő, bár több kell a fülesnek...

(#59097) orbano válasza Tulku (#59096) üzenetére


orbano
félisten

egy igazán jó hangszórónál ez pontosan 3 másodperc alatt zajlik le... :U (legalábbis nálam)

A vér nem válik VAZZE!™

(#59098) Tulku válasza orbano (#59097) üzenetére


Tulku
veterán

De hidd el ott is vannak nüanszok...legfeljebb a hangkép összességében annyira közel áll hozzád, hogy a második 1/3 kevésbé pregnáns...

(#59099) bigwolf277 válasza f4lcon (#59090) üzenetére


bigwolf277
csendes tag

Zene téren minden evő vagyok de a legtöbször elektronikus zenét. Csak telefonról halgatok zenét

(#59100) K1LLMy53Lf válasza Tulku (#59096) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

persze, agyban is át kell állni, de nekem anno ez P3ál megvolt, mint legelső, normálisabb fülesem. már az első percben imádtam a hangját, baromi kényelmes stb. Amit meg kellett "tanulnom", hogy másképp hallgassam a zenét, több odafigyeléssel stb és így nézve az agyam is hosszabb ideig "idomult", fedeztem fel újabb részleteket. De a hangzás sok-sok óra hallgatás során is érezhetően folyamatosan alakult (persze közben volt forrásváltás is, teló->X2) :B Ezért írtam, hogy tényleg 100+óra kell, mire a "végleges" hangot hallod. (aztán veszel egy másik forrást ;] )

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.