Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-11 23:11:21

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) dh66e válasza BBéci (#5997) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Egyértelműen hibázhattak és valaki észrevette a boltnál vagy valaki telefonált hogy ez most valós e nem tudjuk,de lényegtelen is.Esetleg olvassák a topikot. :DDD
Minden szabályosnak tűnt ott volt a valós ár plusz ott volt a BF ár keretes kiemelésben hogy majd nov 22.-től él az akció.....rendelni viszont nem lehetett még ezért sejtettem hogy elcseszték a dolgot.
Engedjük el srácok.Köszönöm![/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#6002) nfsu17 válasza dh66e (#6001) üzenetére

nfsu17
(veterán)

legegyszerűbb lenne akkor összes hsz-t törölni, ami a nap elejétől ezt a témát feszegeti, az első hsz-odba meg tedd be akkor ezt, hátha ezt már nem vonják vissza
https://octogonaudio.hu/termekek/dune-hd-solo-4k-medialejatszo

Mi 9T, MIUI 10

(#6003) dh66e válasza nfsu17 (#6002) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Erre már nagyobb esélyt látok. :D

(#6004) kokokka válasza nfsu17 (#6000) üzenetére

kokokka
(senior tag)

Nem lesz annyiért. Nem hogy BF-kor, de soha! Ez nem az a kategória, ahol ennyit engednének! Én nem ismerem a céget, de nem kell egyből pálcát törni senki felett. Miért ne lehetett volna elírás? Valaki ne figyelt oda, és tévedett. Veletek nem történt még ilyen?

(#6005) nfsu17 válasza kokokka (#6004) üzenetére

nfsu17
(veterán)

Mindenki elírhat mindent. Az árukeresős kommenteket nem én írom. Ott találni sokkal jobb értékeléssel is boltokat. Innen indult az egész. Lehet más nem olvas ÁK-s kommenteket, de én meg nem tudok felmenni pestre minden boltba személyesen körbenézni. Ez szimplán olyan, mint ha aliról rendelnél, ott sem a 3.5 értékelésű boltokat nézed, hanem skippeled is tovább.

Mi 9T, MIUI 10

(#6006) nTom

nTom
(aktív tag)

sziasztok
SACD isokat kezeli valamelyik dune?

(#6007) yu77v9

yu77v9
(újonc)

Sziasztok,

Kinéztem egy régebbi Dune BD Prime 3.0-t; lényegében csak LAN-on NAS-ról való film nézésre használnám fullHD-ban (1080p), illetve ezen tartalmak rendszerezésére, valamint esetleg Netflixet néznék rajta keresztül - bár ahogy olvasom, ez nem olyan egyszerű.
(Az optikai rész igazából fölösleges).

Elegendő ez a régebbi modell ehhez szerintetek?

Köszi!
G

(#6008) dh66e válasza yu77v9 (#6007) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Netflixet csak a droidos modelleken fogsz nézni,de azzal is küzd a dune ahogy olvasom.

(#6009) yu77v9

yu77v9
(újonc)

Sziasztok
Szerintetek melyik modell lenne jobb?Olvasgattam pár dolgot róluk, de nincs tapasztalatom.
Dune HD Smart box 4K (új)
Dune solo 4K (2018as)
A 4kt és a BDt nem használom; főleg LAN NAS és média collection, amire kellene.
Ramban a smartbox 8gb, a solo csak 4, de a prociban nem tudom a különbséget.

Smartbox Amlogic S905X/L
Solo Sigma SMP8758
Köszi!

(#6010) dh66e

dh66e
(Topikgazda)

BF a dune.com-on.

(#6011) Zsolti45

Zsolti45
(kezdő)

Sziasztok!Szeretném megkérdezni hogy Pro 4k-t használok lehet-e olyan lehetőseéget választani hogy a feliratokat ne csak Opensubtitles-en keresse?

(#6012) BBéci válasza Zsolti45 (#6011) üzenetére

BBéci
(félisten)

Keresd meg PC-vel és tedd a film mellé. 10 éve úgy oldom meg és semmi bajom vele.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre?

(#6013) Zsolti45

Zsolti45
(kezdő)

Szia!Köszönöm sokszor Én is úgy csinálom átnevezve ...csak gondoltam megkérdezem

(#6014) kokokka válasza Zsolti45 (#6011) üzenetére

kokokka
(senior tag)

Miért kérdezed? Csak mert nekem még olyan nem volt, hogy a Dune ne talált volna feliratot. Nem mintha túl sokhoz kellett volna keresnem, de akkor mindig talált. Amúgy meg amit Béci is ír :)

(#6015) huberpe

huberpe
(aktív tag)

sziasztok!

van nálam egy dune hd solo lite pár napja, nagyon meggyőző kis készülék, viszont van pár apróság amiben a segítségeteket kérném.
1. van arra megoldás, hogy valami progress bar szerűségen lássam, hogy holt tart az aktuális film? vagy csak az i gomb? :)
2. rá lehet kényszeríteni, hogy egyből a forced feliratot töltse be internal feliratok esetén?
3. pár napos ittléte alatt már háromszor előfordult, hogy bekapcsolás után (software standby) fekete képernyő fogadott. csak a hosszú kikapcs segített. ez normális? (legfrisebb, nem béta firmware van fent rajta)

[ Szerkesztve ]

(#6016) dh66e válasza huberpe (#6015) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Az nem normális ha fekete képernyő fogad. :N

(#6017) huberpe válasza dh66e (#6016) üzenetére

huberpe
(aktív tag)

sejtettem. :) eddig úgy indult, hogy egyből bejelentkezett egy kedvenc könyvtárba. most azt kivettem és egyből a főképernyőre érkezik. még teszt alatt.
többire esetleg ötleted? :)

(#6018) dh66e válasza huberpe (#6017) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

A régi sigma dune-ökön válaszható volt hogy milyen képernyő fogadjon.Nézd meg a beállításokban.
Az infó gombos megoldással nem tudom mi a gond vagy csak nem értem mit is szeretnél. :F
Feliratnak is kéne működnie ha beállítottad itt ugye fontos hogy a dune lássa is.

(#6019) huberpe válasza dh66e (#6018) üzenetére

huberpe
(aktív tag)

igen azt beállítottam, hogy ne black screen legyen (nem is az az alapértelmezett).

már megszoktam a régi wdtv lejátszómon, hogy egy gombnyomásra, jól látható, nagy betűkkel kirakott a kép aljára egy sávot, amin egyből látszott hol tartok és hogy mennyi van hátra. tudom, az i gomb is hasonló és akkor ezek szerint itt ezt kell szeretni. :)

a feliratnál a wd tudott olyat, hogy ha egy filmbe bele volt ágyazva két magyar felirat (forced és teljes) akkor a forced-et jelenítette meg alapból. itt nem találok ilyen beállítást.

ezek mind apróságok, csak kíváncsi voltam lehet e kezdeni valamit velük. :)

[ Szerkesztve ]

(#6020) gyeniko válasza huberpe (#6019) üzenetére

gyeniko
(őstag)

Szerintem, ha a kurzor nyilak bármelyikét egyszer megnyomod, előjön a kis sáv a képernyő alján.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#6021) huberpe válasza gyeniko (#6020) üzenetére

huberpe
(aktív tag)

igen, így van, csak sajnos az idő nem látszik a sávon.

(#6022) dh66e válasza huberpe (#6019) üzenetére

dh66e
(Topikgazda)

Jó kis wdtv valahol még megvan a szekrény mélyén. :K

Valahol a beállítások menüben a feliratnál kell legyen lehetőségnek lenni,bár nekem révebbi dune-öm van. :F

(#6023) Viszlát

Viszlát
(addikt)

Szépjónapot!

Az Ultra 4K-val kapcsolatban próbálom kideríteni, hogy mely HDR szabványokat képes kezelni, ebben kérnék egy kis segítséget, merthogy mind a gyártó honlapján, mind az általam eddig végignézett specifikációs oldalakon, nagyvonalúan csak annyit írnak, hogy támogatja a HDR-t, de nincs további infó.

Köszönöm előre is ha valaki tud biztosat mondani. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6024) djnice válasza Viszlát (#6023) üzenetére

djnice
(addikt)

Csak a HDR10-et támogatja, de azt is hibás metaadatokkal.

(#6025) Viszlát válasza djnice (#6024) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Ez nem túl jó hír, de még rosszabb lenne ha megvásárlás után derült volna ki. Köszi az infót. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6026) kokokka válasza Viszlát (#6025) üzenetére

kokokka
(senior tag)

Nem tudom milyen rendszeren használnád, de hidd el, minden száraz és mért technikai adat vagy hiba ellenére nagyon szép a képe. A HDR meg kimondottan jól mutat rajta hibás meta adat ide vagy oda. Ráadásul (bár valóban nem kapkodnak vele) csak javítják majd ezt IS! Mert persze (mégha engem nem is érintenek) vannak egyéb problémái is a gépnek.

(#6027) Viszlát válasza kokokka (#6026) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Elhiszem neked, de nem csak a hibás kezelés a problémám, alapvetően olyan média lejátszót keresek, ami támogatja mind a két fő HDR szabványt (Dolby Vision és HDR10). Egy hozzáértő barátom ajánlotta az Ultra 4K-t, szuperlatívuszokban beszél róla ő is, én viszont szeretnék olyan eszközt ami minden igényemet kielégíti.

(#6028) kokokka válasza Viszlát (#6027) üzenetére

kokokka
(senior tag)

Akkor ez semmiképp sem a Te lejátszód. Nem tudom van e olyan player ami tudja a DV-t. Sosem néztem utána, mert nem érdekelt.

(#6029) Viszlát válasza kokokka (#6028) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Manapság már alapvető lenne és az olcsóbb kategóriában jópár van amelyik tudja, kicsit érthetetlen is számomra, hogy egy félmilliós masinánál tényleg ezen spórolnak (license díjas a DV)? No mindegy, köszi neked is a segítséget.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.