Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6042) Viszlát válasza gyeniko (#6041) üzenetére


Viszlát
addikt

Nappali / TV fronton abszolút megoldott a helyzet, de tervezési fázisban van az új dedikált moziszobám. Szeretnék (szerettem volna) a büdzsém lehetőségeihez mérten egy kompromisszumoktól mentes összeállítást, minden téren. A többi komponens mindegyike megfelel ennek az igénynek (Klipsch RP hangrendszer, Anthem receiver, Sony vagy Optoma lézeres projektor, Stewart vászon, Seatcraft székek), a forrással vagyok gondban egyedül, merthogy én mindössze 10-15%-ban fordulok az általad másik megoldásként hivatkozott tartalomfogyasztásra, túlnyomórészt legális vonalon mozgok. Mivel nem vagyok szakértője a témának, segítséget kértem valakitől aki az, aki felvilágosított, hogy az – egyébként minden formátumokat illető igényemet teljesítő – Apple TV 4K kép és hang terén is ha nem is gyatra, de kifogásolható minőség. Ő ajánlotta a Dune készülékét egyébként, úgyhogy jó katona módjára nekiálltam feltérképezni a helyzetet, így jutottam ide és a többit már olvastad. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.