Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) fecke78


fecke78
senior tag

Megérkezett :C

(#6652) Május válasza fecke78 (#6651) üzenetére


Május
tag

Wow nice.
Használd egészséggel :-)

(#6653) djnice válasza fecke78 (#6651) üzenetére


djnice
veterán

Mért nem a Dune HD Pro Vision 4K Solo-t vetted ([link])? Az tudja a Dolby Vision-t is.

(#6654) kokokka válasza djnice (#6653) üzenetére


kokokka
őstag

Valóban tudja is? Licencel?

[ Szerkesztve ]

(#6655) djnice válasza kokokka (#6654) üzenetére


djnice
veterán

Ha az alap Realtek SDK-t fogják használni, akkor úgy fog működni mint a Zidoo-nál, de azt olvastam, hogy DV ISO lejátszást is ígérnek menüvel, tehát minden elképzelhető, bár nehezen hihető :)

[ Szerkesztve ]

(#6656) kokokka válasza djnice (#6655) üzenetére


kokokka
őstag

Hát ez az :)

(#6657) fecke78 válasza djnice (#6653) üzenetére


fecke78
senior tag

Magyarorszàgon nem is kapható ha jól làtom.
Régi d1-én meg megy tarcsiba ,gyerekszobàba ...

[ Szerkesztve ]

(#6658) djnice válasza fecke78 (#6657) üzenetére


djnice
veterán

Te tudod, hamarosan lesz itt is.

(#6659) fecke78


fecke78
senior tag

akkor ha lesz akkor eladom ezt , és veszek egy solot :P

(#6660) csizo


csizo
tag

https://www.dune-hd.com/collections/frontpage/products/dune-hd-max-vision-4k

(#6661) fecke78 válasza djnice (#6658) üzenetére


fecke78
senior tag

Köszönettel tartozom neked :R
Elállási joggal visszaküldőm a 4k Plus II-t
És bevállalom innen a 4k solot
Áfa + vám , majd meglátjuk mennyibe áll meg .
De nem volt hülyeség amit írtál , köszönöm

(#6662) Csabi1984 válasza fecke78 (#6661) üzenetére


Csabi1984
addikt

Mi volt a bajod a 4K plus Ii-vel?

(#6663) djnice válasza fecke78 (#6661) üzenetére


djnice
veterán

Ennek örülök, legalább leteszteli valaki innen első kézből :)
Mindenképp írd majd le a tapasztalataidat.

(#6664) djpundro


djpundro
aktív tag

Helo Dune sok

Nagyon kezd megtetszeni ez Dune .PLane a legujabb a [link] dune-hd-pro-vision-4k-solo .
Nemet forumon mar 2 en megrendeltek .De mivel nem olcso mulatsag ,
szeretnelek benneteket elöször megkerdezni ,ha valaki kitudna közületek probalni a Dune lejatszojaval (gondolom az összes egyforma Szofton fut ) hogy amikor a HOME BUTTON gombot a tavon megnyomja atkapcsol e a TV a Dune bemenetjere ?

Mivel nalam az Oled 754 vagy 10 Masodpercig is eltart mire a HDMI bemenetet atkapcsolja ,a Fire Stick nel es az Nvidianal nagyon jol müködik ,ha HOME gombra nyomok ,rögtön atkapcsolja a tevemet a Dune bemenetere .(CEC Funkcio belegyen kapcsolva )

Alitolag a TOP MENÜ a Dune taviranyitojan a HOME .

Ja igen ,Torrent van mindegyiken ugye ? Transmision nal lehet halozatrol kezelni?

Köszi elöre is nektek .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6665) djpundro válasza fecke78 (#6661) üzenetére


djpundro
aktív tag

a 4k solot a futeko rol kell megrendelni ,mert nincsen vam es afa nelkül küldi . [link]
Itt irja a közös eu angol vammentesseget . [link]
A nemet forumon mondtak par het mulva lesz nemet piacon is elado .De azt kikell varni .
Lehet 30€ ert express postat fizetni es akkor par nap alatt megjön .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6666) djnice válasza djpundro (#6665) üzenetére


djnice
veterán

Vám nincs, de ÁFA lesz. Így 569$ lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#6667) djpundro válasza djnice (#6666) üzenetére


djpundro
aktív tag

€369 + 20% afa Ausztriaba az = €442

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6668) fecke78 válasza djpundro (#6665) üzenetére


fecke78
senior tag

Köszönöm
megrendeltem , én is ugy olvasom ,hogy vámmentes , +áfa
134,794 HUF eddig

[ Szerkesztve ]

(#6669) djpundro válasza fecke78 (#6668) üzenetére


djpundro
aktív tag

Hu de irigyellek :)

En meg megvarom hogy a nemet megkapja es majd itt beszamol ,2 is megrendelte ,az egyik expressel ,tehat a jövö heten megkapja .Engem meg erdekel hogy a Dolby Visiont mennyire kezeli .

Egy kerdes ,te a 4k Plus II on hasznaltal torrentet ? Mert alitolag gyarilag van rajta mar .
Mert most nekem van Sinology Ds118 server es azon megy ,de ha a Dune ba wincsit teszek ,akkor alandoan atkell a filmeket rakni ?!

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6670) fecke78 válasza djpundro (#6669) üzenetére


fecke78
senior tag

Plus II- t be se üzemeltem most probálom visszaküldeni , de a kereskedő nem akarja visszavenni a 14 napos elàllàsi jogom ellenére . Nagyon nem hiányzik egy polgári per , de én nem hagyom magam..

(#6671) kokokka válasza fecke78 (#6670) üzenetére


kokokka
őstag

Honnan vetted?

(#6672) fecke78


fecke78
senior tag

Kecskeméti hifi bolt audio...a

(#6673) fecke78


fecke78
senior tag

+ 1 marantz erösitő 609 ezerről van szó

(#6674) djpundro válasza fecke78 (#6670) üzenetére


djpundro
aktív tag

Hat neked van jogod visszaadni ,szerintem hivjad kemenyen irjal nekik is es nem fogja merni megcsinalni .
A masikat is mar megrendelted ?
A nemet forumon a te lejatszodat eladta a srac fel nap alatt ,persze sokat buknal.

Mar csak kivancsisagbol besem üzemelted ?
Bar nalam lett volna .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6675) djpundro válasza fecke78 (#6673) üzenetére


djpundro
aktív tag

609 ezer .Szeretem az ijen dolgokat ,mennyire jo a dobozbol kicsomagolni es csak a szagat tudom egy darabig elvezni.Jo erzes .

En Ausztriaban meg 10€ ert is kiverem a dilit .Dj nice ismer mar engem .En küldöm vissza ,nem erdekel semmi.

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6676) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
Új vagyok a Dune felhasználók táborában, előtte egy egy Nexbox lejátszóm volt, amire viszontagságos úton végül működött a kodi és filmeket is talált.
Van-e itt lehetőség szintén filmek, sorozatok elérésére online?
Akár kodn vagy más úton?
Eléggé laikus vagyok ezen a téren
Dune smart 4k playerem van.
Köszönöm

(#6677) kokokka válasza fecke78 (#6672) üzenetére


kokokka
őstag

Akkor csak keményen, be lehet őket sz@ratni hidd el! Nem tud kibújni alóla, akárhogy is igyekszik.

(#6678) fecke78 válasza kokokka (#6677) üzenetére


fecke78
senior tag

A dunet azt telefonon rendeltem meg a marantz erősitő után . Most a erősitőt szervizbe akarja küldeni , a dunet meg le akarja tagadni . Dehát rajta van a számlán ! Senki ne vásároljon onnét , gusztustalan a faszi , ügyvéddel beszéltem , hétfőn feljelentem a hatóságoknál . El se hiszem 14 napos ellálási jog engem véd ...
Nem velem történik ell sem hiszem ...
#6674 fórumtárs javaslatára
https://www.futeko.com/products/MP112.php

(#6679) kokokka válasza fecke78 (#6678) üzenetére


kokokka
őstag

Na de ennyire hülye nem lehet :D Ott a számla a kezedben. Igazi ökör lehet...

(#6680) djpundro válasza fecke78 (#6678) üzenetére


djpundro
aktív tag

Mondjuk en amikor fenyegetni akarok valamiert valakit elküldök az emailban kopiat (amit ö is lat) mask szamara ügyvedi iroda ,fogyasztovedelem ,vagy biztosito peldaul es rögtön irok egy biztositasi kar bejelentest .
En fizetek Ausztriaban havonta 13€ ot ,ha szüksegem van jogi segitsegre .Nalunk peldaul az arag.at ( becsben van a köszpont) biztosito beregisztral es a sajat ügyvedjei irnak levet ,ebbe az esetben a hifi boltnak .
De ehhez nem kell hogy ügyfel sem legyel ,csak a latszat a lenyeg .

Mondjuk itt Ausztriaban müködik ,hogy nalatok hogyan megy ,nem tudom .Gondolom meg fiatal tapasztalanabb johiszemü srac vagy .
Ennyi penzt mielött az ember kifizet ,nagyon körültekintönek kell lennie.

Probald csak meg .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6681) djpundro válasza fecke78 (#6678) üzenetére


djpundro
aktív tag

De nincsen online oldala?Ott mindent kell irnia .Melyik bolt ? audiomekka.hu [link] ? vagy hazimozi.hifistudio [link] ?
Csomagold ki es tanulmanyozd a Dune t, addig meg nem küldöd vissza :)

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6682) djpundro


djpundro
aktív tag

Közben az uj Dune mind elfogyott futekon [link] . OUT OF STOCK . Veszik jol , ugy nez ki .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6683) fecke78 válasza djpundro (#6681) üzenetére


fecke78
senior tag

Házimozi studiot nem ismerem .
43 évesen már nem vagyok annyira fiatal :)
De palimadár sem ...

(#6684) djpundro válasza fecke78 (#6683) üzenetére


djpundro
aktív tag

Akkor sok sikert .Nem sertesnek szantam ,boccs.
De akkor most az uj Dunet a Futeko rol megrendelted ?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6685) fecke78 válasza djpundro (#6684) üzenetére


fecke78
senior tag

Igen hétfőn küldik

(#6686) Május válasza fecke78 (#6678) üzenetére


Május
tag

Melyik ez a bolt konkrétan?
Audiomekka?

(#6687) fecke78 válasza Május (#6686) üzenetére


fecke78
senior tag

Aha

(#6688) gyeniko válasza fecke78 (#6678) üzenetére


gyeniko
őstag

Ha jól értem, az a baj, hogy nincs nyoma az internetes rendelésednek, sem a visszaigazolásnak, csak egy kp-s számla van a kezedben? Ha így van, hogyan bizonyítod, hogy távollévő felek között jött létre a szerződés, nem pedig személyesn vásároltad az üzletben?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#6689) kokokka válasza gyeniko (#6688) üzenetére


kokokka
őstag

email, posta, oldalon leadott rendelés, visszaigazolás. Van pár lehetőség, ha valóban NET-es vásárlás.

(#6690) Május válasza fecke78 (#6687) üzenetére


Május
tag

fecke78,

Nekem nincs rossz tapasztalatom velük.
Tőlük rendeltem az egész házimozi szettemet.
Engedtek egy csomót az árból 2 nap alatt házhoz is hozták...

(#6691) fecke78 válasza Május (#6690) üzenetére


fecke78
senior tag

Addig nem is volt gond , míg , vissza nem kérem a pénzem , azt nem akarja a tulaj , visszaadni a 14 napos elállás miatt.
Rendelés interneten történt ,ott rendeltem meg az erősítőt , ezüst színben ,de az nem volt vártam már 1 hónapja , mikor felhívtam és mondta van fekete , mondtam neki , hogy rendben , és a rendeléshez csapjunk hozzá egy dune médialejátszót . a dunenek a rendelése történt telefonon .
De amit rendelsz és nem személyes vásárlás , arra vonatkozik a14 napos elállási jog, itt egész egyszerűen arról van szó , hogy a pénzt 608 ezer fotintot nem akarja visszafizetni .
Ezek után, hogy bízzak meg benne , ha a tőrvényben előírt kötelezettségének sem tesz eleget

(#6692) fecke78


fecke78
senior tag

Van számlám , számlán rajta van .hogy utánvét
van 2 garancialevelem
jogomban áll az elállás , itt csak ő járatja le magát

[ Szerkesztve ]

(#6693) stemplar07


stemplar07
őstag

Egy kérdés : a Dune HD Pro 4K II esetén melyik a legutolsó stabil Firmware ? Köszi ha valaki tudja . (ma üzemelem majd be , csak, hogy ne fussak bele vmi. bétába) :R

(#6694) BBéci válasza fecke78 (#6691) üzenetére


BBéci
titán

Mire hivatkozva nem akarja visszafizetni a pénzedet?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6695) fecke78


fecke78
senior tag

Arra hivatkozna , hogy ő kitalálta , hogyha nem kompatibilis a termékem a rendszeremmel , vagy nem tudom kezelni , ő szerinte az már elegendő arra ,hogy megtagadja..
fogyasztó védelemnél bejelentést tettem , ügyvéddel beszéltem , ők is azt mondják , nem teheti meg , vissza kell fizetnie , csak hát a kapzsiság... Lehet nem úgy szalad a szekér

[ Szerkesztve ]

(#6696) BBéci válasza fecke78 (#6695) üzenetére


BBéci
titán

Az elállási jogot ezek alapján nem tagadhatja meg. Annyira nyilvánvaló, hogy végtelenül ostobának kell lenni ahhoz, hogy ne legyen vele tisztában.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6697) BBéci


BBéci
titán

Más is tapasztalta az USB csatlakozók lazulását?
Mindkét nálam lévő Dune (Base 3.0 és Prime 3.0) 3-3 aljzata közül csak egy, az Ethernet alatti használható normálisan, a többiben lötyög és nem érintkezik normálisan a dugó.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6698) djpundro


djpundro
aktív tag

Most kaptam a nemet üzlettöl valaszt ,hogy az uj Dune 14 napon belül tölük is megrendelhetö .439€ ert. Itt majd [link]

Guten Tag,

Ja, in ca. 14 Tagen bekommen wir die Dune HD Pro Vision 4K Solo Mediaplayer.
Bei uns werden die Gerät das gleiche kosten wie bei Futeko. ca. €371 + 19% MwSt. Also 439 EUR

Mit freundlichen Grüßen / best regards

Ingo Plug
------------------------------------------------------
FutureStyle GmbH
Steinbrecher Weg 46, 51427 Bergisch Gladbach, Germany
Sitz Bergisch Gladbach - HRB52956 Amtsgericht Köln
Geschäftsführer: Ingo Plug
UST-ID-Nr.: DE235429630

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6699) djpundro


djpundro
aktív tag

Most kaptam a hirt hogy nemetorszagban is lesz Dune hivatalos oldal es üzlet.Es majd innen lehet rendelni ,nem a fenti linkröl .

http://www.dune-hd.de/ [link] meg nem kesz az oldal ,kb 14 nap mulva indul .
Ugy latszik a Dune belodul .

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#6700) gyeniko válasza fecke78 (#6692) üzenetére


gyeniko
őstag

Az elállási nyilatkozatot elküldted emailben 14 napon belül?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.