Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) vandor01 válasza varadigabor (#50450) üzenetére


vandor01
őstag

mikor? mivel? rendelted??? November? GB? EU express...???

amugy nagyon fosi a kamera rajta......
de persze 50meterig OK 100 meter belul ketes...de persze ki lehet probalni :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50452) syler123 válasza vandor01 (#50451) üzenetére


syler123
veterán

Ha a kamera vtx gáz akkor most már jobban megérheti a Babyhawk race. De ugye annak is van ellenérve, az ugye nehezebb, kevesebb a repidő. Viszont masszívabb, tartósabb, megbízhatóbb motor, váz, esc, fc stb...

2-3 hónap múlva azt is 90$-ért fogják szórni.

[ Szerkesztve ]

(#50453) vandor01 válasza syler123 (#50452) üzenetére


vandor01
őstag

2S es KKQ100-as kamera vtx utan.... kinszenvedes hasznalni a leader fostaligajat... 25mw es kritikan aluli fenykezeles szinek etc... csak kenyszerbol repkedek 1-1et vele amig meg nem erkeznek a jobb cuccok hozza....
Lehet erdemesebb epiteni.... vannak akcios FC+4in1 motorok vazak...

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50454) syler123 válasza vandor01 (#50453) üzenetére


syler123
veterán

De egyébként jól repül a leader 120 neked? Tehát csak a kamera / vtx zavar? Vagy a motor sem az igazi?

Szerintem építéssel nem jövünk ki olcsóbban, mint akár egy babyhawk race. Nekem egy jó 2s-es gép kellene, már csak az akku árak miatt is, abból még veszek 6-ot és el vagyok látva 1 időre.
Bár ez nincs rossz áron...

[ Szerkesztve ]

(#50455) Baku válasza TJLavin (#50449) üzenetére


Baku
aktív tag

Fej-fej mellett ugyanaz a kategória.
Talán annyi szól a Jjrc mellett, hogy vízhatlan (1-2percig), tehát ha pocsolyába, tóba, kispatakba zuhansz vele, és 1-2 percen belül kikapod, mehetsz tovább ....
A másik ami mellette szól, hogy nyújtott X alakja miatt talán valamivel könnyebb az orientációját követni, illetve megtartani, mint az x-y irányban is teljesen szimmetrikus syma-nál.
A Syma mellett viszont az szól, hogy van belőle H jelű verzió is (én ezt venném), ami tud magasságtartást, és headless funkciót is, ami egy kezdőnek nagy segítség, de később is egy kényelmi funkció....
Egyébiránt ugyanaz mindkettő (motorok, akkuk, repidő, propellerek, stb....)
Kezdő gépnek jók, aztán úgy is rájössz, hogy van ezektől sokkal jobb is, és lépsz feljebb....
Üdv a klubban! :DD

Ja, és mindkettőre érvényes: rendelj több akksit hozzá több portos töltővel együtt, (általában 5akku+töltő adapter csomagban árulják) valamint 1-2 garnitúra propellert, és legalább 2 tarcsi motort (CW+CCW)

[ Szerkesztve ]

(#50456) Geller72 válasza vandor01 (#50453) üzenetére


Geller72
veterán

A Diatone-nak valami kurva jó a kamerája. Vagy csak eddig túl szarokkal repültem, vagy ez kiba' jó. :). Tegnap direkt összehasonlítottam kb 5 gépnek a kamjával és háta nah. Verte mindegyiket. :K

(#50457) varadigabor válasza vandor01 (#50451) üzenetére


varadigabor
senior tag

Gb, eu express. November 22-én rendeltem asszem. Van egy micro arrowom meg van egy mini kamerám is, meg mini vtx-em. Ha nagyon rossz lesz át szerelem. De kiprobálom egyenlőre így. Mert kb a vevőt nincs kedvem beforrasztani olyan mini ez az Fc..

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50458) vandor01 válasza syler123 (#50454) üzenetére


vandor01
őstag

Ha csak 2S ben gondolkozol akkor minimimu a 120-as vagy akar a 130 vaz mert a 28xx vagy 30xx propellerekkel lesz jo a cucc es akkor lehet 6000nel nagyobb RPM moci is! Jol repul megy mint az allat ha tolom neki visit mint a diszno csak gyorsan kireppen a kamcsi tavjabol :DDD
hosszabbtavon a benne levo occo (28eu) board+4in1 [link] mennyire lesz tartos stabil??? erre nincs gari.... valamint hogy ha nagyon "profi" vagy akkor ki tud-e jol szolgalni....??? na ez a ket dolog ami kerdeses.... nekem az elso fontos a masodik.... nemigazan

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50459) vandor01 válasza varadigabor (#50457) üzenetére


vandor01
őstag

en a harmadikat Nov10-en rendeltem.... azota is uton valahol... meg 2het azt love vissza! runcam sparrow-ot teszek majd bele.... de kene egy M2x35-os csavar hogy befejezzem a projektet addig a maradek geppel repkedek de csak ritkan mert mondom a KingKong Q100 camera mindenben veri....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50460) varadigabor válasza vandor01 (#50459) üzenetére


varadigabor
senior tag

Micro sparrow nekem tegnap repült ki az 5" gépbőlXD nem, lett baja végülis. Kíváncsi vagyok milyen lesz.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50461) Geller72


Geller72
veterán

L.O.L. 55 mm

:D.. 64 eurótól 72-ig. :D. 69 gramm akkuval.

Eachine Revenger55 55mm RC FPV Racing Drone BNF 6A Dshot 600TVL 5.8G 48CH VTX

[ Szerkesztve ]

(#50462) molnigee válasza Geller72 (#50441) üzenetére


molnigee
aktív tag

Néztem most ebay-t, RTF, EU, 1 ajánlat van 120 körül, az is kamu mert nem RTF. Az összes RTF-es ajánlat 160 körüli, pont mint ahogy gb eu raktárról is annyi.
Ha találász 120ért valós RTF-et eu-ból, szólj, mert érdekelne lehet engem is.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50463) Saccco


Saccco
nagyúr

Brushed 1S in 2018 - Thoughts?
Kefés 1S gép, a figura nagyon durván repül vele. Érdekes dolgokat mond a kefés gépekről és hogy mi a titka a Tiny Whoop népszerűségének.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50464) syler123 válasza vandor01 (#50458) üzenetére


syler123
veterán

Igen, én is erre gondoltam, hogy kell a 120-as váz, meg lehetőleg jó könnyű legyen.

Az a board tényleg olcsó, ha hosszabb távon is bírja a strapát, az nem lenne semmi. Arra lehet én is építkeznék. Csak ugye nem lesz olcsó.

7000 a board, 7000 a kamera, 7000 a motorok, és már a Leader 120 áránál vagyunk, még nem vettem propokat, akkukat, vtx-et, recievert... 30-nál nem tudom megállna-e.

(#50465) vandor01 válasza syler123 (#50464) üzenetére


vandor01
őstag

ezt rendeltem runcam micro vagy sparowhoz.... [link] most ez is akciiiooos :DDD

a Leader project 120mm 2S re 7500rpm 28xx 30xx (ha kell kicsit reszelem) :DDD

a fejtetos dino project 110 3S re 6000rpm es max 25xx prophoz

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50466) Island


Island
csendes tag

Sziasztok, véletlenül úgy alakult (köszönetően a Rush to Buy-nak), hogy lett pár drónom. Aztán amikor megérkeztek rájöttem, hogy az összeszerelés még menni fog de a többihez (felélesztés, betaflight, konfiguárálás stb..) kevés vagyok, de nagyon. Nincs valamelyikőtük Szszmiklós közelében aki tudna nekem segíteni? Nem ingyen természetesen...

(#50467) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

varadigabor:

Nem tudom neked megvan-e még a V-tail, és hogy nincs véletlenül szétborítva annyira, hogy a GPS bekötésnél látható a + bekötési pont össze van kötve azzal ami mellette van?
Ha meg tudnád nézni azt megköszönném. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#50468) Jackal2 válasza vandor01 (#50453) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szerintem ez a kamera nem olyan rossz, nem láttál te még igazán szart:D Nézd meg a Furibee q95-öt, az után minden felüdülés:DDD Igazán én pont egymás után repültem velük, lehet nekem azért nem fájt:D

De be kell valljam, én is rendeltem hozzá egy Runcam Nanot...

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#50469) varadigabor válasza kriszbon (#50467) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szia

uhh.. hát elégé szét van szedve, de majd este megnézzem.

Más:
Leadernél nagyon gáz ha az fc tetejére gyors kötözőzöm a vevőt??? nem nagyon fér el sehol...

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50470) Jackal2 válasza varadigabor (#50469) üzenetére


Jackal2
senior tag

Két gyorskötözőt tegyél rá keresztbe a vázra és dugd bele. Ha lepöttyinted egy kis hot glueval, ott is marad

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#50471) atus72


atus72
senior tag

Beszoptam rendesen a vámolást ezzel az ISDT T8-al, mivel rendeltem mellé egy adapter board-ot is így azt
is megáfázták meg a DHL szolgáltatási díj is rájön, fizethetek +17e forintot, nonplusz ultra hogy mivel jövőhéten nem leszek itthon ezért még raktározási dijat is akartak kérni, végül abban maradtunk hogy hazafelé a reptérről én fogom személyesen átvenni a cuccot :) ahh....
Semmi érelme nem volt expedited shippinget választani, tanultam az esetből, abban reménykedtem hogy átmegy rajtuk, de nem :D :W

(#50472) Peaceliker válasza varadigabor (#50469) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem sosem vt bajom ilyenből, de vt akinek összegerjedt a kettő..próba, de failsafe jó legyen xD

"Oh my Goa'uld!"

(#50473) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#50453) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Pont ezért rendeltem már akkor VTX-et és kamerát, amikor leadtam GB felé a Leader 120 igényt. Mai napig sem mozdult semmit (november 11 rendelés DPD). Szóval nekem minden megvan hozzá, csak a főszereplő hiányzik... :W

(#50459) vandor01
Nekem 11-én éri el a két hónapot, PayPal felé jelzem, és onnantól hogyan tovább? Nekem kell majd visszaküldeni, vagy a posta automatikusan tudja már, hogy azt vissza kell küldeni?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50474) vandor01


vandor01
őstag

mi van maa megint terezgatyaval? hetek ota csond van!
blogja sem frissul! csak nem mint visszaeso drontorvenytszegot lesitteltek? :DDD
mert akkor meg kell szervezni, hogy vmi okos telcsit bedronozunk neki a racsmoge :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50475) Geller72 válasza atus72 (#50471) üzenetére


Geller72
veterán

Az expediting shipping SOHA nem megy át a vámon, mert azt eleve a szállító cég vámoltatja, azaz mikor Kínában feladják, neked már jön a mail, hogy küldjed el a vámoláshoz szükséges doksikat. A 6k vám díjat kipengeted a DHL-nek. Plusz az áfát, ha 150 euró alatt van. Ha felette, akkor 4.7% VÁM is. Az unreg free ship mehet át. Mostanában törököknek jön a cucc, free shippingel van esély rá. Viszont 3-4 hét. Az expiditing shipping vámolását a szállítmányozási cég végzi, mire megjön a cucc magyarba, addigra kész a vámolási (NAV) eljárása. A futárnak fizetsz mindent. (Akár kártyával).

(#50476) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#50473) üzenetére


vandor01
őstag

ha fullspedes vtx-et kivanod hasznalni a sparrow/mikro val akkor nagyon keves helyed lesz nekem nem megy vissza a 2 db muanyag oszlop alulra/felulre a kamerahoz... az also KELL kotelezo! de felul mar csak az m2-es csavar fer el.... kell mert ossze kelll huzni a 2 karbont hogy szoritsa koze a kamerat... szoval keszits be egy M2x25 de inkabb 30-as csavart! de en inkabb 35-ost tervezek mert szeretnem hozzafogni a kotozo masik veget egy 2mm es lukkal..... a kamera kicsit kilog.... a kotozo "hurokkal" leeseskor vedenem a kamerat a gepet...

olvasas utan nem biztos hogy ertheto voltam :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50477) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#50473) üzenetére


Geller72
veterán

Az érdekes. Nekem a nov. 29.-i rendelésem január 3.-án "lejár", meg is lengetem a refundot azonnal másnap.

A PayPal-nak elküldted a doksikat amin látszik, hogy a határidő lejárta után jelezted a cég fele, és a határidő lejárta után sem reagált---akkor van refund, amit a paypal intéz. Nekem volt kb 10 ügyem így GB-vel, ahogy látom, a paypal rutinból refundol, mert eléggé tré lett a GB. Nekem a legutóbbi ilyennél elég volt a live chat log-ot csatolnom. A képernyőmentésekkel, orderekkel.

(#50478) varadigabor válasza Jackal2 (#50470) üzenetére


varadigabor
senior tag

Na ez jó ötlet köszi :D

#50472) Peaceliker: attól félek hogy a gyrot zavarná, failsafet mindig tesztelek :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#50479) Peaceliker válasza varadigabor (#50478) üzenetére


Peaceliker
őstag

tudom, hogy arra gondolsz, arra írtam, hogy nekem sosem vt még gond ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#50480) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#50473) üzenetére


vandor01
őstag

nyissal a GB fele ticketet MOST.... aztan ha cucc sehol? es idoben mar ott vagy... es szivoznanak hogy nem volt bizti stb.... csak felet kapod vissza!! akkor viszlat irany a PP!

Nov 5 en rendeltem 2db Leadert... azok megjottek
Nov 10 megegyet meg halom aprosagot....

nekem is all az EU express es foleg 2db mert kette bontottak a rendelest...
1 honap utan nyitottam a ticketet.... tegnap/ma megint irtam rajuk hogy akkor ha nem jon meg a cucc idoben johet a penz vissza.... de nekem jo walletra is!

de ha a rendeles beesik Jan5-en UK ba?
par nap alatt meg is kaphatjuk a DPD nem szarakodik vele...

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50481) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#50476) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ja, miután másik vázat is rendeltem azzal sem lesz különösebb gondom mit hova rakok. Persze emlékeztem szerint 5gramm plusz lesz a teher a "nagyobb" váz miatt. Amúgy VTX03 -at vettem és RunCam micro Swift2
A VTX-re meg valószínűleg a habverőt rakom fel (abból is rendeltem) nagyon tetszett a Lizard 95-nél a kifogástalan vétel (1km). Már várom a Lizard 95 vázamhoz a kellékeket, hogy legalább az repképes legyen, ha már a Leader Luca széke státuszt vett fel... A Gearbest szerintem csigaháton küldi a cuccokat...
Most a Banggood supportra leszek kíváncsi.
Vettem egy magasabb árkategóriás multimétert, ami két napja megjött, de tök süket.
Azonnal videó, amit el is küldtem. Ma visszajeleztek, hogy 50% visszafizetnek, és leírták mi a baj (MICSODA?)
Videó alapján megállapították :D Ezek amolyan távgyógyászok, vagy muri gellerek?
Mindegy, visszaválaszoltam, hogy azt én biza nem fogadom el, max 25% kifizetek egy újra. Gondolom akkor marad itt minden, és tartalék kábelek, háznak jó lesz ez.

(#50480) vandor01
Nyitottam már kettőt is, amiben nyugalomra intettek, pedig rendes voltam, mert írtam, hogy pénzt, vagy pontokat írjanak jóvá, hogy türelmes legyek. De tojtak rá!

(#50477) Geller_1972
Ok, szerintem ma egy utolsó "figyelmeztetés" még megy. Hány napot kell várni? Nem két hónap?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50482) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#50481) üzenetére


vandor01
őstag

nalam is az a tapasztalat hogy
TX01 25mw es habverovel = KKQ100 (100mw) bot antennaval....
Szoval tuti hogy egy 200mw-s ado habverovel sokmindenre eleg lehet :DDD

de a lizardba (15-16mm) nem fog bemenni runcam (19mm) nagyon faragni kell!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50483) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#50482) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Némi átalakítással belemegy, aminek a terve már megvolt akkor is, amikor még volt Lizardom, de aztán előbb elrepült, mint megérkezett a kamera :W A keret 3mm-el szélesebbre fog nyílni, és talán annyi rés lesz, hogy befér majd egy tervezett Runcam Swift 2 mini oda is.
Amúgy egyenlőre abba megy bele a Leader 120 kamerája, hacsak nem panaszolom vissza az árát és veszek egy Bebyhawkot, vagy építek egyet a vázba, ami a Leader 120 váza helyett lenne.

Ja, és még egy kérdés a refunddal kapcsolatban. Honnan kell számolni? Rendeléstől, vagy az ő állítólagos postázásuktól?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50484) twine válasza Geller72 (#50456) üzenetére


twine
addikt

Megnyugtató :R
Nekem ugye nincs"raceres" összehasonlítási alapom, de kissé el voltam keseredve a youtube-os vidik alapján,,,nem is értettem a tesztekben miért istenitik ezt a kis masinát annyira,,,,
Persze nekem nagyon tetszik de ezt már szerintem úgyis tudjátok hogy oda vagyok a formajaert :B :D
De most már nagyon várom az aksikat , meg a vevőt hozzá...
De legalább az aksit,hogy a szemuvegre rá tudjam "akasztani"....

[ Szerkesztve ]

(#50485) Geller72 válasza twine (#50484) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem az A8S V2 annyi volt, hogy bedugtam és ennyi. Bindeltem és vége. Akkukra várok én is, mert a mostani sok neki. A 2s meg nem is tudom...

(#50486) molnigee


molnigee
aktív tag

Nektek is szokott olyan lenni, hogy tudjátok nem kellene kimenni, nem kellene felszállni, de azért csak kimentek... Hát ez egy ilyen nap volt, és jobb lett volna nem kimenni...

Lizard95 - Crash day

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50487) Geller72 válasza molnigee (#50486) üzenetére


Geller72
veterán

Van. A tegnapi. :D. Egy váz, egy garnitúra prop és egy garnitúra prop védő. :D. A váz eltört, mert nem szoktam prop védőt felrakni. A propból az utolsó tört el, a prop védő garnitúra meg azért kell, mert ezután erre a gépre rakok fel, mert olcsóbb mint egy váz. ;]

(#50488) vandor01 válasza molnigee (#50486) üzenetére


vandor01
őstag

a szokasos probléma.... 1,5mm tengelyre az aluhaz rasajtolva.... 1x vissza lehet sajtolni de lehet beszoposodik azt le fog jarni? emax RS mocik annyival jobbak hogy ott a tengely a sajtolt feluleten 2mm-es.... azt nem ertem miert nem lehet ide egy peremet hagyni? es soha nem jonne le! dehat kinaiak....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50489) molnigee válasza vandor01 (#50488) üzenetére


molnigee
aktív tag

Most jött le másodszor már, először prop leszedés közben együtt jöttek le, most nem tudom mitől, a videót ha megnézed, a legvégén lévő crash során esett le, az a nagy szerencse hogy megtaláltam...
Simán kalapáccsal visszavertem megint amíg tudtam, remélem bírja még egy darabig.
Szobában lebegtetve minden ok...

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50490) vandor01


vandor01
őstag

alulrol kapott utes propeller a balesetnel....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50491) kriszbon válasza varadigabor (#50469) üzenetére


kriszbon
őstag

Rendben köszönöm, várom. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#50492) Peaceliker válasza vandor01 (#50488) üzenetére


Peaceliker
őstag

Sunnysky megcsinálta, tengelyen ott egy perem ahol harang hoz ér felül, alul meg ugye zeger. Asszem köv széria lesz olyan nekik ilyen 11xx ből vagy már mostani is az, nemtom

"Oh my Goa'uld!"

(#50493) vandor01 válasza Peaceliker (#50492) üzenetére


vandor01
őstag

ez meg nem olyan.... de biztos lessz majd :D [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#50494) molnigee


molnigee
aktív tag

hmm, ti mit tudtok a toysho kedvenc kuponunkról? Mert én úgy látom, azt írja 2017.dec.31-ig érvényes.
Az azért elég fájó lenne ha megszűnne.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#50495) AMDaZERG_1 válasza molnigee (#50494) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem lenne túl szívet melengető! Bár én amióta van a vásárlás utáni pörgetés többnyire 10% app kuponokat pörgettem. Néha pontokat, de az nem ért fel a 10%-al. Amúgy emlékeztem szerint a toysho előtt is volt valami általános ?7%? kupon. Remélem lesz valami, csak más néven!

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50496) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#50481) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Automatikusan újra küldik a multimétert anélkül, hogy bármit kéne fizetnem.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50497) blueye


blueye
veterán

Szedett mar szet valaki Dwi S9 Mini-t? Nem erzekeli az iranyitojat, gondolom elvalt vmi forrasztas belul, megneznem de nem talaltam rola infot a neten.

(#50498) AMDaZERG_1 válasza twine (#50091) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Teréz Atya, és szakértelme sokunknak hiányzik...

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#50499) twine válasza AMDaZERG_1 (#50498) üzenetére


twine
addikt

Igen,, bár én pont akkor kezdtem el aktívabban posztolgatni, mikor ő eltűnt,, tehát sokat nem kontaktoltunk,,,, de előtte sokat olvastam tőle, és meg kell mondjam valóban hiányzik...

Mindenkitől, aki hozzáértő, előre is elnézést,,(természetesen nekik is respect) de azt gondolom a topic egyik "húzó" szakértője (volt) terézatya,,, akinek sokat köszönhetünk...

Sokat jut eszembe, vajon miért tűnt el... Legutóbb írta az "életmód" váltást...
Na de ennyire?:(

Adj életjelet atya ha olvasol minket! :R

Remélem nem rabolták el, és tartják külföldön fogva szexrabszolgaként :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50500) Peaceliker válasza twine (#50091) üzenetére


Peaceliker
őstag

Configuratorral kommunikál majd, talán vevő is kap áramot (ha vám benne), ez fc függő. Szabályzóknak kell áram azt nem tudod kalibrálni, már ha kell egyáltalán (dshot nál nem kell).

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.