Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4873) Teréz Atya válasza Jackal2 (#4872) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En meg Blade Nano QX 3D-t nem hasznaltam, de eddig csak jot olvastam, hallottam rola.
Ugyes, agilis. A legtobb Nano-nak van "acro" modja. Mivel ez 3D majdnem ugy lehet vele repulni mint egy 3D helivel.
Es lattam mar FPV verziot is az elborultabbnak.
Figyeld meg, a kinaiak a kisebb gepekben a Nano-kat a nagyobb attetelesekben a Latrax Alias-okat koppintjak.
Ha a helyi kiskerben van hozza alkatresz, es nem elevtemulten draga, akkor hajra!
Amennyiben nincs vagy eszement draga, ugyanolyan vesszofutas lesz neked egy karambol, mint nekem a 2 Dromida Ominus-szal. Ilyenkor kicsit irigylem az amcsikat.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.