Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) hzx0


hzx0
aktív tag

Ezt a gépet érdemes megvenni? BAYANGTOYS-X16 $130.99 a banggoodon. Ugyan ez a geekbuyingon $99.99. Ajándékba venném öcsémnek hogy ne mindig az én gépemet nyuzza.

(#32452) Saccco


Saccco
nagyúr

Hát az már biztos, hogy nem építek a H8 mini 3D-ből másfajta gépet. Egy irányíthatatlan hulladék. Kikapcsoltam a távot, mielőtt áramtalanítottam volna a gépet, erre beindultak a motorok. :F
Nem lett bajom, csak megcsípte a kezem. :O :D
Nem barátom. :D

Dukktos vuppot akajok! :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32453) Teréz Atya válasza virbo (#32447) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az ujabb CF/BF alatt par erteket megkuldtek egy 10-es, 100-as szorzoval, igy mostmar minden ertek 1-100 rangeben adando meg.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#32454) SpydeR3412 válasza Saccco (#32452) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Lehet érdemes lenne tenned egy próbát az e010-el is... :F
Nekem nagyon bevált a q100-as vázon. :)

(#32455) FID


FID
őstag

Még van mit de mára meguntam ;]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32456) SpydeR3412 válasza FID (#32455) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Mi is lesz ez? Az x1-et karbon alapra rakod.

(#32457) KaiotEch válasza SpydeR3412 (#32456) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez a régebben is linket Robocat X1.

(#32458) vandor01: Tarot Robocat 250-es váz.

[ Szerkesztve ]

(#32458) vandor01 válasza FID (#32455) üzenetére


vandor01
őstag

pont ma gondolkoztam el azon hogy az x251-et kene átrakni valami keretre?
teljesen felesleges todozni fodozni a hazat a kis szir szar muanyagokat rendelni!
kell egy 250-es keret azt atcuccolni a boardot mocikat azt gyerünk!

milyen keretet ajanlasz ehhez a müvelethez?
ez milyen keret? ird már meg a tipusát vagy esetleg a linkjét?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#32459) Saccco válasza SpydeR3412 (#32454) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az a terv. Egyelőre viszont csak egy darab van belőle. azt meg a pici fiam is nagyon szereti. Szerencsére már úton van egy H36, hála AcCEsS-nek.
Nagyon tetszik a Q100, csak egy bajom van vele, szabadon vannak a propok. Az E010-ben is a védelem tetszik a legjobban, nem darál be semmit és senkit.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32460) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#32456) üzenetére


Jackal2
senior tag

Elkezdtem kistatisztikázni a szobai versenygépeket és kamerákat. Nézek valami olcsót de erősebbet, mint a az Eachine, mert ez így nem járható út.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32461) Arti1


Arti1
aktív tag

Ebben (jófogás, DJI p3s 80 eFt) mi az átverés? Ennyibe kerülne a kamera, hogy kamera nélkül ennyit érne? Azt írja, nem zuhant. Nem venni akarok, csak nem értem. Meg azt sem, hogy miért van még fenn ennyiért, pedig már délután is láttam...

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#32462) FID válasza SpydeR3412 (#32456) üzenetére


FID
őstag

Japp ez egy robocat 250 a felét kihagytam mert nem kell. Tök felesleges és így elfér a runcam is.

Mivel 2 x1 van az egyiket átraktam.

vandor01 Ha 250 vázra akarod akkor kellenek nagyobb motorok.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32463) Jackal2


Jackal2
senior tag

Spyder: mit szólnál ehhez E010 helyett? Ledobjuk róla a halálfejet aztán kap egy kamerát. Had szóljon:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#32464) vandor01 válasza FID (#32462) üzenetére


vandor01
őstag

nagyobb motorhoz kell nagyobb minden....
nem az a cél... hanem a sok törékeny muanyag bizbasztol megszabaduljak
csak átraknam a x251 belét vmi keretbe.... mivel 250-es... adodik hogy 250-be!

mert milyen keretbe kéne/lehet átpakolni? 210? 180?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#32465) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Nem is írtam hogy nekem meg megjött a 4db ESC, meg az X251 tatyója, ami elég jó minőségű szerintem (bár lehet senkit nem érdekel ez a hír). :B
Csak sajnos a motorok meg a vezérlők még sehol sincsenek, így még nem tudok barkácsolni semmit. :(

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#32466) Allien válasza kriszbon (#32465) üzenetére


Allien
veterán

:R Engem spec érdekel, milyen az X251 táska, mert célom, hogy beszerzek egyet. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#32467) KaiotEch válasza Allien (#32466) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

BG-n megtalálod. Jó táska, 252 is belefér.

[ Szerkesztve ]

(#32468) Teréz Atya válasza vandor01 (#32464) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nem hiszem h jo otlet mert egy 250-es haz 120g folott jar. :) Egy Kingkong 210GT kb. 90g.
A falcon 180 2S akkuval csak fold folott lebegni kepes. :D

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#32469) vandor01 válasza Teréz Atya (#32468) üzenetére


vandor01
őstag

köszi megvizslatom a lehetőségét :)
de nekem nem kellenek az ESC -t...
azzal sulyt sporolok :DDD
berakom a boardot meg vevö-t azt repulhet :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#32470) Teréz Atya válasza vandor01 (#32469) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ja, akkor lesz egy gyenge motoros racered, ami nem tud horizonban meg acroban ropkodni es se OSD, se semmi nem kotheto ra.
Akkor kicsereled a motort es az FCB-t, aztan veszel egy futaba vevot. Lenyegeben a tav kore epitettel egy racert. :D

Amugy nem itelkezem, en egy X1-et epitettem at. Igaz en csak a vevot es FCB-t vagtam ki, kivulrol semmi valtozas nem latszik.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#32471) kriszbon válasza Allien (#32466) üzenetére


kriszbon
őstag

Annyi pénzt szerintem megér, én még picit drágábban vettem.
Igaz a külső része nem annyira jó minőségű mint amit a Walkerahoz adtak, de nem is olyan gépet szántak bele.
A belsőben meg van hely a kacatoknak, igaz ha viszed magaddal a terepen úgy sem kell töltő, de Imax+board azért beleférne, meg jó pár aksi. :D
A kedvedért belebiggyesztettem a gépet meg távot, még nincs eldöntve hogyan mit is pakolok bele.
A talpak alatt kicsit ki kell még vágnom mélyebbre, meg a táv vállrészénél a két kapcsolónál mert én szorosnak találom.
A kamera is elfér nekem így, mert alulra van felrakva.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#32472) Allien válasza KaiotEch (#32467) üzenetére


Allien
veterán

Köszi, de már rég rá leltem, csak véleményt gyűjtök. Már volt róla szó, de több tapasztalat, nagyobb vásárlói kedv. ;]

kriszbon, köszi a fotókat. :R

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#32473) medvegy válasza Arti1 (#32461) üzenetére


medvegy
aktív tag

Kamera nélkül egy Phantom nem sokat ér, igazából csak alkatrésznek jó. Kamera nélkül fel se engedi szállni a gépet a szoftver, ha jól tudom.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#32474) medvegy válasza kriszbon (#32471) üzenetére


medvegy
aktív tag

Bőven megéri az árát és belefér még egy 7-es FPV monitor meg az X100 is, ha nagyon akarnám még az Imax is beleférne :D


[ Szerkesztve ]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#32475) twine válasza twine (#32404) üzenetére


twine
addikt

Erre valaki esetleg? :B :R

(#32476) Zoty4 válasza twine (#32475) üzenetére


Zoty4
őstag

Te ezt tuti ide szantad? Milyen vr szemuvegrol beszelsz :F

[ Szerkesztve ]

(#32477) dudicukrasz válasza medvegy (#32473) üzenetére


dudicukrasz
tag

Plusz az aksiért 28ezret kér,ha jól értem

(#32478) twine válasza Zoty4 (#32476) üzenetére


twine
addikt

:K
erről, vagy hasonlóról!
Litchi-ben pedig van VR mód :U

Ennek tükrében érdeklődtem a minőségről, hátha ismeri valaki a gyakorlatban is ...

(#32479) FID válasza vandor01 (#32464) üzenetére


FID
őstag

Nagyobb motor mindenképpen kelleni fog. a 252 és 251 igazából ugyan az. Tehát a 251 is elbírja a 1804 körüli motorokat. Szerintem az a lényeg, hogy a motor adatlapján írják, hogy 2s.

De sok értelme tényleg nincs és már én is kezdem kinőni ezeket. Egyszerűen többre vágyom. A 3D ami vonz azt még nem mertem.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32480) SpydeR3412 válasza Saccco (#32459) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Sajnos el kell, hogy keserítselek. A q100 nem lesz alkalmas igazán indoor repüléshez, hacsak nem 7es motorokat, és nagyon kicsi proppokat használsz hozzá. Erős gép lesz, nem lakásba való. Tudom mindennel lehet bennt repülni, (én is küldtem már a Falcont beltéri felfedezésre :DDD ), de ha egy jó kövéret sem tudok tolni rendesen, mint az x100-nál, akkor számomra nem oda való a gép. Kintre meg felesleges a keret, mert csak felakadsz miatta.
De ha meg szeretnéd próbálni, akkor azt tudom javasolni, hogy egyszer linkelt Minstrel egy keretet xq90 vagy 95-höz. Sztem az kb jó lenne hozzá, csak más méret. Azóta viszont jött ki xq100-as is, és ha ahhoz is csináltak ilyet, abban az esetben nyert ügyed van. ;)

Jackal: Mit olvastál erről a koponyáról? Az értékelése jó (de BG :DDD), ottani videó alapján, filigrán jószág. Rákerestem YT-on, mit produkál fpv-ben. Úgy tűnt, nehezen birkózik meg a kamerával, de aztán elgondolkodtam. A fickó sem volt az fpv-zés csúcsán, de a gépre az egyik legnehezebb kamerát (ef-01) tette, amivel az e010 fel sem száll.
Szóval, van benne potenciál, főleg ennyiért. :C Hajrá!

Vandor: TerézAtyának igaza van.

.

(#32481) SpydeR3412 válasza medvegy (#32474) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én az x100-at ebben hordom. De be fér még mellé az q100 is, és a proppokat sem kell levenni. :)
Meg kibéleltem habfóliával (amibe csomagolnak a Kínaiak).

FID: Nagyon jól néz ki így a gép! :C
Tegnap, életemben először, gondoltam kiprobálom (los-ban) az x100-al milyen is a 3d. Aztán rá kellett jönnöm, hogy a KingKong proppok vannak fennt. :DDD

(#32482) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Jackal, jó lett a cikk az Eachine E010-ről, lehet, hogy beférne az "Ajánlott ez meg az - 10K alatt..." szekcióba? :) Már a népszerűsége révén is...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#32483) DJGABI válasza twine (#32478) üzenetére


DJGABI
addikt

shaddam próbálta: [link]

sityakod ha még nincs akkor az etalont vedd: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32484) qqzs válasza twine (#32478) üzenetére


qqzs
őstag

android fpv appban is van VR mod, ha valakinek jo a 480x280as felbontas nem hiszem hogy gond lenne ezzel. de ne varjal 3D-t ahhoz ket kamera is kene. ez semmit nem csinal csak ugyanazt kirakja egymas melle 2x

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#32485) FID válasza SpydeR3412 (#32481) üzenetére


FID
őstag

Ha rájössz, hogyan kell átfordítani akkor utána már csak a levegőben kell tartani. ;]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32486) twine válasza DJGABI (#32483) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#32484) qqzs:

Semmiféle 3D-t nem vártam, a technikai háttérrel nagyjából tisztában vagyok...A kérdés inkább a gyakorlati "szubjektív" részére vonatkozott, hogy ebben a kis felbontásban a szemüveg milyen élményt képes nyújtani?
Nem volt még a fejemen kis felbontású megjelenítéssel ilyen szemüveg, nem tudom a "virtuális távolság/képátló" mennyit javít az amúgy retek felbontáson...
Ezért informálódtam itt...
Mert ha egy raklap sz@rhoz hasonlítható a szemüvegben a kép, és téglányi pixelek között kell kibogarásznom merre is járhatok a levegőben, akkor hiába az olcsó szemüvegek, én egy zacskó szotyit nem akarok feleslegesen adni érte...De ha valaki azt mondta volna, hogy ugyan nem 720p, de azért élvezhető élményt nyújt, akkor elgondolkodom a 3-6 ezres kiadáson...

Köszönöm mindenkinek az információkat...

(#32487) Saccco válasza SpydeR3412 (#32480) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem keserítesz el. :P
Nem első számú építési irány a Q100, csak nagyon tetszik. Nekem a whoop a védőkerettel együtt tetszik igazán. Ilyesmi vázat szeretnék. Ez már vígan elviszi a kamerát. 55-ös prop 820-as motor.
Esetleg mignon kupakkal:

A mignon vonalat jobban ki lehet játszani, ha kindertojás belsejében lévő sárga tojásba teszed a kamerát, megvédi a circularpolart is. :D
E010 topikban volt róla kép. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32488) Telda


Telda
addikt

Hali!
Eachine Pioneer E350 most 45ezer e350 kuponkóddal.
Hátha valakinek hasznos lenne :).

(#32489) petymeg válasza Saccco (#32452) üzenetére


petymeg
addikt

Üdv.

Ezt szomorúan olvasom, ugyanis úgy okoskodtam, hogy kezdőként ajánlott ezzel beletanulni, aztán jöhetnek a nagyobb madarak. Éppen ezért rendeltem is egyet, hogy tavasszal mikor veszek -itteni tanácsra- egy H502S vagy 501S-t már legyen rutin. Ezek szerint egy kezdőnek nem is ajánlott?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32490) vandor01 válasza petymeg (#32489) üzenetére


vandor01
őstag

az a tapasztalat hogy.....

mikor kijonnek egy uj geppel akkor minden faszentos jol reagal mukodnek a dolgok a TAV is hozza a leirtakat sot meg tul is teljesiti :DDD .... aztan megy a gyartas es a vegefele mar egyre gyengebb a minoseg....

pl Flou H101...
odairtak hogy a TAV 50meter de rohogva hozta a 100-at is
aztan az utolso 2 darabnal mar 25meter utan leesett a drone...

de vegyel batran akarmilyent kicsit/nagyobbat azt gyakorolj!
Most a legjobb vetel foleg ha AKCIO van:
Bentre: a H36os (E010) 10-13ejro
Kintre: H31-es 20-24ejro

mire tonkrevagod oket mar kell a kicsivel nagyobb erosebb....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#32491) Saccco válasza petymeg (#32489) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ne olvasd szomorúan, valamit félreértettél. - Én néztem el, másra írtad.
Az Eachine E010 a kezdő gép. Én bátran ajánlom, ennél megbocsájtóbb gépet én még nem láttam. Szobában nagyon nagyon jó vele repülni, koppanás után is repül tovább, amíg nem áll fejre, addig vígan felszáll. :K

Én már egy ilyen gép átépítésén gondolkozok, értsd: kap egy nagyobb vázat és erősebb motorokat.

Részemről:


Eachine E010 kezdőknek ajánlott!

szerk.: Mi scuzi, most nézem, hogy nem arra válaszoltál, amire gondoltam. :B :N
A H8 mini nekem nem jött be, nem fekszik. Sem a sima, sem a 3D. Ezeken kívül az X4 3D-t reptettem, az nagy szobába, illetve mindig eldobja a propellert. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#32492) virbo válasza twine (#32486) üzenetére


virbo
csendes tag

Az ósanban nemrég volt akciózva egy tök alap VR szemcsi. Vettem is belőle, ha gondolod kipróbálhatod. Szentendrén dolgozom általában napközben.

(#32493) virbo


virbo
csendes tag

Na ma megreptettem a kis falcont ebédszünetben.

Hát nincs nagy tapasztalatom, de az X251 után ez k*rva jó! :DDD Végre úgy fordul meg dől ahogy érzésem szerint kellene, fura módon hiába nehezebb kevésbé sodródós a kicsike. Tudok vele szűken fordulni ha akarok, a másikkal valahogy nem sikerült normálisan sose.
Egyszerűen király az árához képest. Igaz nem RTF, de legalább tanultam egy csomó mindent megint. :)

(#32494) twine válasza virbo (#32492) üzenetére


twine
addikt

:R :R

Hálás köszönet a nagylelkű felajánlásért...átrágom és ha látom, hogy lenne időm, privátban jelzek időben feléd, hogy össze tudjuk hozni...
Sajnos annyira kevés az időm, hogy 2 hét alatt összesen 3x járt a levegőben a dráááágaság :(
Vagy az én naptáram, vagy az időjárás nem engedte :(((
Ennél azért kicsit gyorsabb tanulási időt terveztem... :O

De valszeg egyelőre elengedem ezt a "VR" dolgot, mert pont ez lenne a szórakozás része, a Phantomot meg melózni vettem...
Csak gondoltam, jópofa ha van egy ilyen szemü a "csomagban"....(feltéve, hogy használható)

(#32495) DJGABI válasza Saccco (#32491) üzenetére


DJGABI
addikt

húú, a h101 pcb-t át kéne csak rakni bele, aztán fejtetőn is fel tudna szállni. sőt, acrosítani is lehetne :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32496) kimista


kimista
aktív tag

TX03 kamera
6 gramm
72 csatorna
25/50/200 mw váltó..

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#32497) vandor01 válasza kimista (#32496) üzenetére


vandor01
őstag

varom mar a TX04-et 600mw-s valtoval :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#32498) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a témában, és egy kis megerősítést szeretnék kérni. Meglepném magamat egy JJRC H36 (itt lejebb tudom vinni az árát pontokkal) és vennék, hozzá egy Eachine 5-ös akku pakkot.
Kompatibilis a kettő? Jó lesz hozzá?
Mit érdemes még berendelni? és honnan?
Válaszokat előre is köszönöm!

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#32499) FID


FID
őstag

Alakul.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32500) DJGABI válasza MenőManó03 (#32498) üzenetére


DJGABI
addikt

jó.
propi nem törik gyanítom, meg abból úgyis adnak tartalékot. motor adhatja meg magát, dehát az majdnem egy gép ára [link] (jó, nem mind a négy megy tönkre egyszerre, de darabja is 800Ft áron megy..)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.